Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
12. čer 2010

teda eli mate dobrel plan... 😀 tak si to s manzilkem uzij... ja tu budu sedet sama jak knedla, ale jsou ucastnici zajezdu tak phoda... 😉

seba
12. čer 2010

Ahojky,tak my byli na tom písku-děti moc hodný,hrály si spolu-Sárinka se v tomhle hodně zlepšila 😵 😵 😵
tatík ovšem na zabití,nějak mu to zachutnalo a už si vesele spinká na gaučíku-takže romantika jak prase 😝
taky koukám na účastníky-tady zatím nepršelo,ale něco se žene-ještě si musím jít rychle blafnout 😅

janulle22
12. čer 2010

sebi ja byla ted uz tu radi bourka a malem sem se po... tak jsem tahala jak stekla 😀 😀 ja se totiz bojim bourek... 😅 😀

janulle22
12. čer 2010

to je fajn, ze se detem libilo... 😉 a ze se mala sblizuje s malym... jen at si vypestuji hezky vztah... 😵

elidule
autor
13. čer 2010

ahoj holky 🙂
Sebi náš taťulda včera taky začal s pívem, ale bez nás jen s kámošem,tak jsem mu politicky vysvětlila,že takhle teda ne 😀
Jani,co čůrání?jak to probíhalo na dnešek?

janulle22
13. čer 2010

ahoj holky, vubev se mi nedarilo pripojit 😒 az ted...
eli no dneska s epocural, ale muzu si za to asi sama, ze jsem vstaval pozdeji nez jsem chtela a uz bylo pozde... kazdopadne to bylo jednou a po drzhe sel curat... 😉 musim vychytat tu do bu no... 🙂
a co tit tata rekl na tvy politicky vysvetlovani..? 😀
dneska je tam uuuuzasne... 😵

elidule
autor
13. čer 2010

taky mi to nějak blblo chvilku
no asi jak přijdete na tu správnou čůrací hodinu,tak to bude ok 😀
no brblal něco o omezování osobní svobody 😀 ale nakonec byl rád,že je doma, říkal
už jsme byli venku a je tam dobře, je to úleva od těch veder a to trvaly pár dní 😅

janulle22
13. čer 2010

tady je taky uzasne... 😉 konecne... po tech vedrech...
co jsi mu udelala, ze byl rad, ze je doma...? 😀
ja uklizim, vari tchynka, tak je klidek... 😉
jdu jeste na kocku a jeji naloz ve WC 😝 a pak protridit boty atd at to trocha vypada na tu oslavu... sice to asi nevydrzi, ale uz to jen vysaju a ne ted to co tam je... 😀

elidule
autor
13. čer 2010

já nevařím,protože manža něco kutí v kuchyni, linka je taková nějaká rozebraná celá 😅 tak nevím,co budeme jíst,asi zbytky od včerejška, je tam kuřecí polívka a nějaký pečený maso, tak asi s rohlajzem 😀 dala jsem prát prádlo akorát, večer si už musím obarvit vlasy, mám to odrostlý fuuuuj
no taťka se nám napapkal, pak odfukoval na gaučíku u telky a pak jsme se společně odebrali do ložnice 😀
no jo vy máte 19. oslavu, my taky, slavíme 3 roky neteře 🙂 má narozky 17. to mi připomíná ovšem,že ještě nemáme dar 😖

janulle22
13. čer 2010

jeee takze budete taky oslavovat,... 😵 je to je o deset dni starsi jak Ada... 😉
no jooo napapanej chlap spokojenej chlap... 😀 😀 😀 to se ani nedivim, ze byl rad doma... 😀
taky to mas dobre zarizeno... 🙂
uz se to krati a ja nemam plan jak co vsechno udelat... 😢 😀 si to dycky musim napsat at vim co vse se am udelat a jeste si to rozvrhnout na dny... 😀 magor ja vim, ale ja to tak amam rada... 😉
tak jdu na ten spodek... 😝 naloz kocici odstranena 😀

janulle22
13. čer 2010

tak spodek udelanej, jeste jsme se rozhodli, ze to vymalujem v patek, se tam nemalovalo strasne dlouhoo 🙂 je mi strasny vedro uz tu zase sviti oskar, tot eda moc dlouho zatazeno nebylo... 😠
se mi uz nechce nic delat, tak odpolko asi budem odpocivat... 😉

elidule
autor
13. čer 2010

tak mi odjel k rodičům zase, tady nechá rozdělanou práci,protože jeho drahá matka něco vylije na plotnu a něco přestalo fungovat,tak rychle rychle k nim,aby náhodou nebyli hodinu bez fungující plotny 😠
Jani,vy budete malovat? nezávidím, nestačí vymalovat jednou při nastěhování a že by to tak bylo na celej život? 😀 😀
tady nesvítí,ale udělalo se taky nějaký teplo, už mám zase pootvíraný okna 🙂

janulle22
13. čer 2010

eli to je jen predsinka. to je malinky to je raz dva... 😉 tatu to bavi, tak je to v poho, jen to s tchynkou musime oskrabat... 😝 uz mam seznam na nakup... 😅 to zas bude penez... 🙂 tak jdu jeste premyslet co kdy kde 😉

janulle22
13. čer 2010

eli a vy uz mate vse hotovo, ze spechal k mamince?

elidule
autor
13. čer 2010

kdy budeš píct ten dort?
tátu to baví jo? toho našeho baví jezdit k rodičům a opravovat u nich všechno možný asi 🙄 tady je ještě moc práce,ale máma mu zase asi vyčítala,tak sklopil uši a jel

janulle22
13. čer 2010

aha tak to je blbe jak vycitala... 😒 oni maji jedinyho syna? bych mu to asi rekla, ze nemame vse hotove a misto aby udelal doma tak jede k mamce ... a ze si nekoho najmu na to... 🙂 ale hezky ne v hadani...
ten dort nebudu pict bude jeden objednanej a zas nas nebude tolik aby se snedli oba dva... udelam jen vlacek z minonek Adovi 😵 tak to mam relativne naplanovane... ted jeste aby to tak bylo... 😀

elidule
autor
13. čer 2010

jééé,miňonky můžu na tuny 😀 ale jsem mrcha vybíravá,takže jen kakaový 😀
no on sám řekl,já vím,že bych měl dělat tady,ale musím tam jet, tak jel 😒 ale snad už je na cestě zpátky
já se snažím věci řešit v pohodě a v tom správným načasování,ale když se to nahromadí,tak pak už taky bouchnu,naštěstí v těhle chvílích je dobrá jeho splachovací flegmatická povaha

janulle22
13. čer 2010

tak hlavne ze si to uvedomil, ze by mel delat doma... 🙂 jini si ani neuvedomuji... 😒 asi mu mama rekla neco ze jel radeji tam...
jsem nasla na mmb takovej vlacek z minonenek, kola z lentilek, vagonky vezou kokina ruzny... 😵 se mi to moc libilo, tak mu to aspon udelam...
jen nevim esi toho nemam moc... bude nas tu asi 8, tak nevim esi 2 veky a jednohubky, dort, rezy nejsou moc... 😅

elidule
autor
13. čer 2010

jo to on si to uvedomí,ale stejně jede 😒 no ale hlavně že se vrátí taky že jo? 😀
u nás vždycky na oslavách spolehlivě letěj ty jednohubky, ale kdo se s tím má patlat? stačí na vánoce a silvestra 😀
když se toho udělá víc,než se na tý samotný akci spořádá,tak nemáme obavy,že by se to vyhodilo,naše rodina je dost žravá,zbytky nenecháváme 😀

janulle22
13. čer 2010

no ja vim, ale zase toho s honzou moc nesporadame... 😀 tak uvidime, mozna udelam jednu veku a jednohubky... u nas se spis sni buchetky... takze kdyz rezu zustane tim lip... 😀 je spapame... 😉
no to je taky hlavni, ze se ti vrati,... 😉

seba
13. čer 2010

Ahojky,tak jsem konečně tu!Ráno mi to nešlo a pak se dal tatík do vysávání a muselo se mu fandit.
Jinak opět řádil Sáře v pokojíku,kvůli jejímu akademickýmu nepořádku-hádali se tam jak baby na trhu.
Seba dopo dal jen půl hodinky,tak jsem ho dala před chvílí spát a už to zalomil-ostatně tatík též.Sárince se kýve přední zub a nechce si ho nechat vytrhnout-snad zvítězím.
tady to vypadá na déš´t a to chci jít na fotbal.

elidule
autor
13. čer 2010

tady se taky usnulo,já jdu vytřít a možná se pustím do žehlení,ale to se ještě uvidí 😀
Sebi,k vám taky chodí zoubková víla?

seba
13. čer 2010

Jj,chodí-za první zub si Sárinka vybrala dáreček-a teď si myslí,že dárek dostane za každý-ona by chtěla např.přenosná dvd,skeit atd.
Jani-jednohubky mám moc ráda,až pojedeš k nám žehlit vezmi je-květák bude v úterý a je tu hromada tak na tři hodinky žehlení

elidule
autor
13. čer 2010

Sebi,máš skromnou dcerku 😀 ale zase na dnešní dobu je to vlastně normálka

janulle22
13. čer 2010

tak jsme si dachli po obede a jsem zvedava kdy pujde dneska spat, ale spali jsme jen hodinu asi... 🙂 a sucho...ale spal v nasi posteli tak jsme mela strach, ale zvladl to... 😉
tak ted premyslim co mam delat... ze by jsem vycistila ten koberec? 😕 ada je zetra u nasich tak by mohl vyschnout... 🙂 uvidim, jdu zaukolovat dedu at ho poda ze skrine...
sebi sakta zrovnav utery nemuzu... 😀 😀 😀

elidule
autor
13. čer 2010

Jani,nebuď tak aktivní, mě zahanbuješ 😀

janulle22
13. čer 2010

proc?
jeste jsem ho neudelala ale asi na to pujdu jen jak tchynka dodela spodek... nejvic me stve ze ma ada asi prujem... ma to hodne ridky ale vodovy to neni... 😒 chjoo... byl zatim dvakrat asi po 15min tak snad to bude v pohode...

elidule
autor
13. čer 2010

já do tý doby,jak jsem to napsala,tak jsem moc neudělala žádný práce,ale pak jsem byla už taky pilná 😀 teď jsem dožehlila a ještě vytřídím nějaký prádlo,ale pak už jen nohy nahoru 🙂
snad je to jen přechodnýho něco, co jedl tak naposledy? 😒
Justýna usnula,ale scéna u večeře, jsem si vzpomněla na Ráďu s tím jídlem,jak se ptala,tak doufám že nezačíná zase nevečeřící období 😅 už to tu bylo dvakrát a trvalo to pár dní, vůbec nechtěla jíst večer,ale pak se to zase srovnalo 🙂

janulle22
13. čer 2010

eli ty jsi pilna ja jsem udelaa tu sedacko, ale ze by to nejak pomohlo na fleky to ani nee 😒 koberec jsme zacla a nedokoncila pac to nepoustelo, tak musim koupit saponat a pak rucne 😝 co uz...
no snad to je jen obdobi, hlavne nenut se sama ozve az bude mit hlad... 🙂

elidule
autor
13. čer 2010

no právě se ozvala kadimůra jedna 😀 vypila 200 a spí jak dudek 🙂
zkus ten vanish, já ho používám na manžovi monterky a je to celkem dobrý a jde to dolů
já musím taky vyčistit křeslo,protože takovým nedopatřením je tam flíček od Justýninýho hovínka 😀 a já to objevila, až to uschlo