Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
13. črc 2010

bre ranko devcata...
eli zavidim ti ten dest... slunko je jeste porad muj nepritel... 😀 nemuzu ani ven strasne to stipe a pali jak jsem se spalila, ale uz jsem skoro vsude hneda, tak pak uz to bude v pohode... 😉
my budem kupovat octavku kombika aby jsme meli kama usadit to druhe dite az bude 😉
tak jdu trocha pouklizet a zehlit... 😝
tak se mejte hezky a uzivejte slunicka, eli a ty deste zavidim... 🙂

lamarika
13. črc 2010

U nás to vypadalo na déšť a zas nic 😒 Mates spinušá, tak si jdu uvařit oběd. Jestli ten déšť nedorazí, tak jdem odpo na plavčo, protože u nás je hroooooozněěěěěěěěěěěěě 😝
Liduš ty se máš 😉 Ti vaši pomůžou s malou a ty si tak trochu odpočineš 😉
Včera jsem zjistila, že ten sourozeneckej kočárek co jsem měla vybranej je pasé, protože na něj nejde dát naše korbička. Musela bych koupit novou. . . A to už by se mi celkem dost prodražilo ☹ Tak jsem zapátrala a posbírala trochu info a budu kupovat to přídavné sedátko 😉

janulle22
13. črc 2010

lami jaky stridavy sedatko?to neznam...
u nas je taky des... sme zalezli doma... pujdu hodit sprsku... 😉
tata mel narozeniny ale jaxi jsem mu zapomnela neco koupit.. 😀 tak ted mu o vikendu upecu jeho oblibenou buchetku... 😵 a nejaky darecek bude... 😉

lamarika
13. črc 2010

Jani upeč buchtu a dej na sebe mašlu a máš po problému 😀
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/stupatka-z... to je to sedátko 😉
Já musím koupit nějakou drobnost taťkovi a dědovi, mají ve čtvrtek svátek a babička to chce slavit

janulle22
13. črc 2010

to jsem nekde videla a rikala jsem tatovi divej se chudak decko to mu nemohli koupit poradnej kocar... 😀 😀 asi jsem 100lwt za opicema 😀
chtela bych mu ty kiwi rezy udelat ve tvaru srdce ale nemam formu a asi nenakreslim hezke srdce... 😅 toz to bude jeste zajimave... 🙂

lamarika
13. črc 2010

jani je to jako se vším. Ona asi dost rozhoduje cena. Když koupím ojetej sourozeneckej, tak za něj dám necelejch 8.000,- a budu muset koupit i novou korbičku. Takže nakonec docela pálka na to, že to bude jen na půl roku. . . 🙄 To sedátko stojí jen něco málo přes 3.000,-, použitý ještě míň.
Vyříznout to určo zvládneš, jseš přece holka šikulka 😉 Teď jsem si jen vzpomněla, že já mám formu srdce, tak ti ji klidně můžu zítra poslat a ve čtrtekji máš 😉

janulle22
13. črc 2010

lami toz zas az tak ji nutne nepotrebuji aby jsi mi ji musela posilat... 😀
ja tohle vubec neznam... 😅 a sourozeneckej uz vubec ne... 😒 ale pokud to jde vyresit jen tim sedatkem, tak bych sla do toho... 😉

lamarika
13. črc 2010

Teda holky tady je zase mrtvo 😕 Odpo jsme byli zase na plovči.
Musím vám napsat co se mi dneska stalo. Šla jsem s Matesem ven a jako vždycky když něco Mates venku vidí zajímavýho, tak si k tomu sedne a studuje to. Dneska viděl kytku, tak si zase sedl a snažil se ji utrhnout. Já stála asi 2m od něj a koukala na něj. Kolem šla nějaká ženská (asi 55 let) a najednou ho začala brát za ruku (Mates si ji do tý doby ani nevšiml) a začala ho zvedat a aby šla s ním. Tak jí říkám:"Nechte ho prosím na pokoji." A ona na mě začala řvát, že ho tam nechávám válet a že tam čůraj psi. Tak jí říkám aby nesahala na cizý děcka. A ona mě normálně začala posílat do prdele a začala mi sprostě nadávat. Tak jsem jí řekla aby se ke mně chovala laskavě slušně, že já se k ní taky tak chovám. . .
Byla jsem z toho docela mimo. Příště někomu takovýmu pohrozím policií. Tohle přece není normální 😕 Za prvý nechci aby Mates chodil s cizýma lidma a za druhý ani nevím jestli to není nějaká šílená ženská a děcko mi někam neodtáhne

janulle22
13. črc 2010

@lamarika ja jsem tady ale kdyz nikdo nepise tak sama si psat nebudu 😀
tak to je teda sila... to bych taky nebyla sluna kdyby me zacla posilat do prdele... 🙄 nekteri lidi jsou fakt vymasteny v palici... 😝 co jsi pak dellala?

lamarika
13. črc 2010

Jani třepala se vzteky a hrůzou z reakce té ženské. Říkala jsem to manžovi a ten mi řekl, že jsem měla okamžitě volat policajty, že mi chtěla nějaká ženská odvést dítě. Doufám, že už ji ani nikoho jí podobnýho nepotkám. Přestávám se divit maminkám co svoje děti úzkostlivě sledujou a nepustijou je na krok ani v patnácti.

janulle22
13. črc 2010

@lamarika no volani policajtu je asi moc, ale ji bych to teda vytmavila.... 😠 co ma co kdo sahat na moje dite... ale priste vyhrozuj policii i kdyz doufam, ze uz to nikdy nezazijes... 😒

lamarika
13. črc 2010

Nezavolala bych je. Stejně by ta ženská odešla a na mě by pak koukali jak na hysterku. Ke všemu ho nikam neodtáhla, jenom na mě byla sprostá. A jako by těch nepříjemností nebylo dost, tak jsem si v obchodě ukopla nehet na malíčku o regál. Jsem se málem svíjela bolestí na podlaze 😠
Jani už jsi vymyslela ten dárek?

janulle22
13. črc 2010

no to by asi odesla, ale aji kdyby se hrabal v hovne tak ji to muze byt jedno... 😠
no ma rad knihy o valce a zbranich a historii tak mu asi koupim nejakou knizku, balicek mini margotek- ty miluje a ty kiwi rezy upecu... 😵 snad se mi to podaro vykrojit do tvaru srdce 😀

lamarika
13. črc 2010

Teda takový témata mě vůbec neberou a nic neříkaj 😅 Ten můj zase zbožňuje počítače, taky téma o kterým vím kulový 😀 Ale jinak margotky taky zbožňuje, já radši kofilu 😉

lamarika
13. črc 2010

Jani nevíš jak dlouho ti vydrží trvala když si mácháš hlavu tak dvakrát až třikrát za týden? Přemejšlela jsem, že bych si nechala zvlnit vlasy. Jo a z těch šperků asi sejde. Ta ženská se mi ještě neozvala, tak nevím. . .

janulle22
13. črc 2010

@lamarika je trvala 😀 ona odrusta s vlasama... takze se muzes myt jak dlouho chces a jak casto ale vlasy se ti zvlni... 😉
me to taky nijak nebere no pocitace jsou u nas taky na hlavni miste ale o tech neco malililililinko vim...ale na nejakou debatu to taky neni 😀

janulle22
13. črc 2010

@lamarika melo tam byt trvala je trvala 😉

denisa31
14. črc 2010

ahoj 😉
ja taky nepíšu, nemám energii 😔
Jani ty jsi kadeřnice né? Trvalá prý dost ničí vlasy, teda aspoň ta moje mi jí pokaždý rozmlouvala, nerada bych pak byla na ježka 😝
lami to je děs s tou drzou ženskou, ať se stará o sebe!

seba
14. črc 2010

Ahojky,tak my už jsme doma,myčka opravená-tisícovka v prd.. 😠
U našich bezva,máme tam přes silnici rybník a pískovou plážičkou,tak jsme stavěli hrady a hrabali se v blátíčku 😵 jen seba nechtěl moc v noci spát,tak jsem jak šípkovka.Teď jsem rychle tu uklidila,povlíkla-tatík vypral všechno povlečení,peřiny,podložky..a večer bych byla ráda kdyby pršelo-potřebuju žehlit.

seba
14. črc 2010

Lami-ženskou poslat hodně daleko-takový ty rady miluju 😠 😠 😠

janulle22
14. črc 2010

ahojky...
deni jj nicijou vlasy dost... 😒 no to se taky muze stat ze bys byla na jezka... 😀
tak mi dosla prvni podpora 345kc... 😀 supr

lamarika
14. črc 2010

Holky a jakej je rozdíl mezi mokrou trvalou a normální trvalou? 😕

elidule
autor
14. črc 2010

zdarec holky 🙂
teda Radu, to byla nějaká šílená babizna 😕 jak si to vůbec může dovolit?
dneska mi volal manža a přijede až v neděli, že nějaký problémy se stavbou, ale v pondělí a v úterý bude doma, tak aspoň něco
tři dny mě bolí hlava jak blázen, za dnešek jsem snědla několik brufenů, ale vůbec to nezabralo ☹ už do sebe další cpát nechci, ale bolí mě i koukat
taky nevím, jak je to s tou trvalou, jak se to vůbec dělá, že ty kudrliny vydrží? 😅

elidule
autor
14. črc 2010

Jani 😀 z toho vyžijete všichni tři na celej měsíc určitě 😀
holky poraďte mi jeden společný dárek pro holky od tří do šesti let, aby to bylo společenský a vyblbly se na tom obě 🙂 normálně už přemejšlím o vánocích a nechci nic zase kupovat na poslední chvíli 😅

janulle22
14. črc 2010

eli no to si pis a jeste 200 usetrim... 😀
a co nejakou hru nasla jsem tuhle je sice az od 5 let ale myslim si ze neni tezka muze ji hrat i 3leta... 😉
http://www.svet-her.cz/detske-hry/pro-nejmensi/...

elidule
autor
14. črc 2010

Jani, to už mají 😖 já to právě řeším už odteď, protože dárek pro neteře a pro mýho tátu, to je oříšek 😒

janulle22
14. črc 2010

aha tak nejakou jinou... kdyz pohledas na netu tak treba na neco narazis...ale asi to nebude lehke ... a to jako chces asi spolecnej darek ue?

denisa31
15. črc 2010

Jani tak málo? Já myslela, že aspoň tři tisíce dají... 😝 Jako že to bude těch 50% mateřský...z čeho to počítají?

Lami, ty jsi na nás včera dýchla nějaký bacil, večer jsem šla s malou a nalepilo se na nás nějaký pako,pořád holčičko ty máš hezkýho medvídka atd (vozíme plyšáka), nevěděla jsem jestli je ožralej nebo nemocnej, tak jsme zdrhaly a dneska nějakej stařík nesl puget hnusnejch kytek a jednu chtěl nacpat jolance do ruky...tak jsem startovala podruhý 😝 Nejhorší je jak mají tendenci na ty děti sahat, fuj.. 😝

já měla před pár lety headlines, to je něco jako trvalá, ale tak na dva měsíce prý - a že to neničí vlassy tak jsem do toho šla, ale nebylo to vůbec poznat, vyhozený prachy

eli to je asi z toho horka, říkali, že se mění tlak, tak ať to brzo přejde!

janulle22
15. črc 2010

deni neee dostala jsem to asi za 3 dny jeste v cervnu... 😉 cekala jsem zemi to poslou najednou ale myselt znamena hovno vedet... 😀 takze asik tak... 🙂
holky uz vam dosla materska?cekam na ni jak na smilovani... 😀 v penezence 100kc a tata vcera poslal tchynce na ucet penize ale zapomnel ji rict at mi je da a ona dneska rano odjela do Zlina 😀 tak pokedem k nasim a vyberu si tech 345kc 😀 a jeste mati mi puci at mam tatovi na ten darek a ingredience... tak udelam tatovi oblibenou buchetku a ovocny salatek a vecer zmrzlinovy poharek... 😵 uz se na to tesim... 🙂

elidule
autor
15. črc 2010

ahoj 🙂
Deni, to jste teda narazily taky na šílený lidi 😝 já to úplně nesnáším, když se nějaká bába třeba na přechodu začne hrabat do kočáru 🙄 naštěstí Justýna se na každýho cizího hrozně mračí a ty báby to odrazuje 😅