Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
19. črc 2010

Holky držte mi pěsti, dneska jsem odstavila malýho 😅 Tak ať hnedka zítra nevyměknu a malýmu to jde i bez těch prsou 😉

janulle22
19. črc 2010

@lamarika kdyzuz jsi jednou zacla neustupuj... 😉 to zvladnes... 😵

lamarika
19. črc 2010

Jani když ná jsem takovej lenoch a nejhorší jsou pro mě rána když malej vztává brzo. To mu dám prso a spím dál 😀 Malej se ještě hoďku zabaví a já se vyspinkám 😀 😀 😀
Musím ho už odstavit aby mohl konečně spinkat u nějaký ty babičky, ty mu prso před spaním nedaj 😀

janulle22
19. črc 2010

@lamarika to si rychle zvyknes... 😉 nesmis byt lenoch... 😀 jak casto ji v noci?

elidule
autor
19. črc 2010

Jani, tak jooo, mám štěstí, že je prázdná lednice 😀 a nebude mě nic lákat
jinak jsem se vážila u našich a zděsila jsem se 😨
Radu, třeba jo, co ty víš 😀

lamarika
19. črc 2010

Jani on už spí celou noc od deseti měsíců 😉
Holky počkejte s tou dietkou ještě tři měsíce 😅

elidule
autor
19. črc 2010

tak Jusťa usnula až teď - spala totiž odpo od čtyř do šesti 😅
Radu, neboj, však ono to s tím hubnutím nebude tak horký, všechno je, aspoň u mě, na dlouhý lokte 😠

janulle22
19. črc 2010

lami za tri mesice budem zacinat znova... 😀 tak bud v klidu.. 😀 aha tak to mas fajn...tak hned vstat a udelat mlicko.. 🙂
eli ja mam plnou, ale taky dost ovoce tak to musim pojest 😉 a zadne sladke stavicky... 😝

lamarika
19. črc 2010

Jani mám dávat ještě takhle starýmu dítěti mliko? Nestačí třeba jogurt aby nahradil mléčnou stravu?

janulle22
19. črc 2010

zeny asi jdu spat.. sem nejaka unavena...
eli tak poradne se na zitrek vyspat... 😉 a jde se do toho... 🙂

janulle22
19. črc 2010

@lamarika ada mel mliko jako sunar do 2 let.... muzes mu to nahradit jogurtama...ale to mlicko mu taky dej... denne ma mit 0,5 l mleka tak si to hlidej...

janulle22
19. črc 2010

ale vecer jsem mu delalakrupicovou kasi uz z kravskeho mleka od tech 2 let jinak by jsi do 3 let mela tu krupicu delat z umeleho mlika...nebo spise do 3 let by nemelo dite pit kravske mleko

lamarika
19. črc 2010

jani děkuju 😉
tak dobrou noc holky

elidule
autor
20. črc 2010

dobrý ránko 🙂
já jsem koupila jednou kaši od hippu a tam se to mělo dělat napůl za umělýho mlíka a napůl z kravskýho a psali tam pro děti od 6. měsíce a to jsem nechápala, když tak brzo se normální mlíko nemůže 😕 mám tu kaši schovanou a neotevřenou, tak nevím, kdy jí vlastně můžu dát 😒
tak si jdu dát já sklenici mlíka ke snídani 😀

seba
20. črc 2010

Ahojky,tak jsem napsala dlouhý psaní a ono to vypadlo 😠
Lami-pevný nervy 😉 mlíčko určo ano-je v tom dost vitamínků pro prcky,my ho budeme mít asi ještě dlouho,stále dvě flašky vyžahne.Když je teplo tak mu dám i přes den 😅 ale má to šejbnutý kaší,jinak by jsme se nedoplatili 🤐
Eli-skleničky miluje od sunárku,mě taky nejvíc voní,i když pokud je nějaká akce,tak koupím i jiný-dávám mu to pouze když někam jedem anebo když mám vaříno a on to nechce

seba
20. črc 2010

Eli-dala bych jen umělý
jinak my za chvíli frčíme se sestřenkou za dětma na tu chalupu,asi je i probudíme 😝

elidule
autor
20. črc 2010

Sebi, vidíš, to mě nenapadlo, dý´át jen umělý 😅 blbec
jinak mě právě taky tyhle voní a připadají mi nejjedlejší, ještě hami, jinak ty skleničky kolikrát tak smrdí
já napíšu kámošce, jestli nepůjdem na prochajdu

seba
20. črc 2010

Eli-jj,sunárek je nej.Mám tu jěště někde slevu na tu hotovou kašičku,musím to vyzvednout 😨
Tak snad mám vše hotov,ještě Sebulka posnídat-dostane rohlajs,v neděli v autě ublink-já se teda ani nedivím,tatík jel jak prase 😠 styl brzda,plyn.Sestřenka jezdí opatrně a navíc vezem svoje poklady-ona má roční Rebeku a čtyřletou Niky,ta je se Sárou na chalupě.

janulle22
20. črc 2010

dobre ranko... 😉
eli neni sklenice mleka na snidani trochu malo? dej si neco poradneho... snidane je zaklad dne, ta by mela byt vydatna... 😉 ja si dam1/2 bulky se syrem a platkem salamu ... az mi klesne tak si zacvicim...ted si jdu vytvorit tabulku ve wordu at vim jak mi to jde... vetsinou to nejde v kg ale v cm... 🙂

elidule
autor
20. črc 2010

když já tady nic nemám, žádný pečivo, kdybych měla vločky aspoň do toho mlíka 😒 musím nakoupit
já čekám, až malá usne dopo a taky si trochu zacvičím
já to budu sledovat na jedněch kalhotách a tričku - to si dávám jako takovou motivaci 😅 když budu sledovat váhu, spíš mě to naštve 😠

janulle22
20. črc 2010

@elidule tak aspon jogurt a nejake ovoce...
tak mam udelat tabulku i pro tebe? se zmer a zvaz a ja to hodim do tabulky a budu ti ju posilat treba meilem

elidule
autor
20. črc 2010

mám tu jednu nektarinku 😅 a pak samý nezdravosti ve špajzu, jako brambůrky a podobně 😖
dneska ale něco nakoupím
no, to bys mohla 🙂 dík váhu budu brát jako výchozí, co jsem se vážila minulej tejden u našich, nemám se kde jinde aktuálně zvážit a změřím se a pošlu údaje, jo?

janulle22
20. črc 2010

@elidule tak mi to posli do ip ja se budu vazit az zitra pac jsem se uz najedla... sice ne moc, ale at je to presne... 🙂 tak si dej nektsrinku,,, ja taky si dam za chvili nejake ovoce... 🙂 a asi pojedm s tchynkou nekam tak si nakoupim nejake ovoce a jogurty... mrknu na mmb co varit pri dietce... 😀
uz jsem si i zacvicila ale ne moc pri tete by se nemelo moc cvicit, tak jsem to nijak neprehanela... 😀

elidule
autor
20. črc 2010

no ale teďkon i víc zadržuješ v těle vodu, tak budeš vážit trošku víc než obvykle, jsem četla
taky se podívám po nějakým lehčím jídelníčku

janulle22
20. črc 2010
elidule
autor
20. črc 2010

bezva dííík 🙂

elidule
autor
20. črc 2010

ta diskuze je dobrá

janulle22
20. črc 2010

@elidule jj kdyby jsi neco potakala tak to sem supni... 😉 ada si ted hraje tak zkusim zas chvilku hledat pokud me necha... 😅

janulle22
20. črc 2010

tak ada chce na obed krupicu, tak si dam polivecku od maminky sama... 😀