Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
26. črc 2010

Jinak jsem četla Sárince pohádku a opět mně dostala-prý jestli bych nemohla bráchu nechat v lese,že by ho pak našla a dostala by za pomoc hodinky nebo mobil 😀 -četli jsme perníkovku 😀 ona bráchu prostě miluje!!

jakoubka
26. črc 2010

Sebi- 😀 😀 hodná to sestřička 😀

Kuba jí,ale nimrá se v tom ☹
ve třech měsících měl 7 kg
v roce 10,5kg
ve dvou :12,1
a ted má něco málo přes 13kg
on nemá žádný svaly,jen hůlečky a obratly mu spočítám přes tričko ☹

seba
26. črc 2010

Jakoubka-já byla s maminou když bylo Sárce dva a půl na chatě a mamča se za ní styděla 😀 prý ono tovypadá jako když jí všechno sežerem a nedáme ji jíst 😉
Malý měl 3,55 u narození,v roce jedenáct a těď má 11,6 takže taky moc nenabírá-ale zase žere-před ním jídlo uklízíme 😀
Před Sárinkou nyní už taky-dostala se do stádia,kdy má krásnou postavičku,ale sladký ji jede a je to vidět na bříšku a maminka nechce,aby dopadla jako ona ☹ takže do šesti normoš jídlo,pak jen zelenina nebo jablíčko-škody,že naši nedali taky takový pokyn,když jsem byla malá 😠

seba
26. črc 2010

Jakoubka a jak jí, co sní třeba za den?třebas jen má velou spotřebu energie?

jakoubka
26. črc 2010

@seba -ráno:vyžaduje mlíko s kaší od Nestlé (cca 250ml)
dopoledne-někdy něchce nic,nebo jen půlku rohlíka nebo jablko
oběd:sní 3/4 misky hlavního jídla,když je hustá polévka ,tak jen ji
sváča:jogurt,Lipánek apod(ale to ´jí dlouho,musím ho u toho zabavit)
během dne si dá třeba:rohlík,tatranku,rýžový medvídky nebo co je po ruce
večer:to co k obědu

seba
26. črc 2010

Jakoubka-já nikdy nebudu odsuzovat lidi,co krmí např při telce nebo knížce taky to tak dělám.Já měla radost jak Sebík přibývá akdyž si to spočítám,tak od tý doby co nekojím-bude to rok přibral kilo ☹
Až tam zajdu,zeptám se,co je to za kapky,písnu a kdyžtak se domluvíme a klidně pošlu-nestálo to majlant.jen je potřeba hlídat sladkosti...

jakoubka
26. črc 2010

@seba -děkuju ,to budeš hodná 🙂 😵
Kuba taky za rok kilo ☹
já když vidím Kubovi vrstevníky,tak mají minimálněo 2 kg víc.

elidule
autor
27. črc 2010

dobrý ránko 🙂
koukám, že řešíte jídlo, u nás musím zatím zaťukat jíme dobře, ale to se taky může kdykoliv změnit 😒

seba
27. črc 2010

Dobré ránko,tak Seba se o půlnoci nastěhoval ke mně na válendu a spal do půl šestý-aspoň to 😝

janulle22
27. črc 2010

dobre ranko, tak jsme taky vzhuru... 😉
Marti u nas je to stejne 😀 ta vaha ai to nimrani se v jidle...
na snidani- chleba s necim,
svaca vetsinou nic, nebo buchtu, jogurt
obed- tak kopecek ryze s mase a to nekdy nesni cely
druha svaca- buchta, rohlik, dva jogurt, brumika atd
vecere- ted chce zas krupicu tak varime 250ml krupice

takze stejne jak u Marti jak z dachau jeste kdyz ho ostriham an jezkdy, tak je to des... ale dr mi rikala, ze pribira jak ma, ze nevypada pod vyzivine neb nemocne a ze nad recma typu-jezisi dej mu najest, divej se jak je hubenej- nemam ani reagovat...🙂

elidule
autor
27. črc 2010

nad naším sídlištěm velký mrak a prší, okolo slunce 😀

janulle22
27. črc 2010

tady je pod mrakem ale celkem teplo, asi pojedem do cukrarny....

seba
27. črc 2010

Jé Jani dej si za mě větrníka 😉
brácha volal,že přijede až zítra-dostal volný lístek a spartu 😠 a já budu z těch prcků za chvíli šedivá,mám jako radost,že blbnou spolu-ale ten randál a bordel 😠

elidule
autor
27. črc 2010

za mě špičku, já větrníka nemusím 😀
Sebi, tak klapky na uši 🙂

janulle22
27. črc 2010

holky to tam nevedou maji medovnik rakvicky a tak no... 😅 tak ted premyslim jestli je to vubec cukrarna... 😀 dala sem si dve zmrzky a pohoda...vanilka mango ... uzasna...

sebi jen to vydrz... 😉 nezesedivis...🙂

seba
27. črc 2010

Jani-nezešedivím,šedivá už jsem-musím si koupit barvu 😒 jinak bordel jsme uklidili,Sebík nechce spinkat,jak ho dám do postýlky tak řve-no jednou usnout snad musí 😎
Lidu-špičku já taky můžu,ale je pravda,že já o tom vždycky kecám jak bych si něco dala-a když má možnost,tak nemám chuť 😠

elidule
autor
27. črc 2010

já barvu mám, ale nějak se nemůžu dokopat, abych si to na tu hlavu napatlala 😠
tak to já mít tady špičku, tak se na ní vrhám a nezůstalo by při jedný 😀

elidule
autor
27. črc 2010

tady to na spaní taky nějak nevypadá, stojí v postýlce a řve taky jak tur 😒

seba
27. črc 2010

Tady se už spinká-uspala ho Sárinka 😵 😵 😵 už ho asi měla plný zuby 🤐
Jsem zvědavá jaká bude noc 😉

janulle22
27. črc 2010

sebi ta je hodna... 😵 mozny to je, ale je to od ni hezke... 😉
zas me boli lebka... 😠 zkouknu kousek ano sefe a asi povalim spat...malej usl pred chvilkou ... musel se nutne dokoukat na madagaskar... 😀
jak ja uz se tesim do prahy... 😅 😀

seba
27. črc 2010

No,docela to mezi nima je nyní fajn,malý po Sáře vše opakuje-šíleně ji miluje a uznává 😀 maminka se může jít zahrabat,tu má jen na ham a ee 😅
Sárinka už šla taky spinkat 😉
Taky bych někam jela-ale kde vzít pro tatíka volnej čas a pro nás volný prašule,dneska jsem udělal seznam,co všechno musíme v srpenci pořídit a bude to stát majlant 😠

seba
27. črc 2010

A to v září přibude družina,obědy,kroužky ,srpš,sešita atd.Asi udělám veřejnou sbírku 😝

janulle22
27. črc 2010

ja mam adovi skoro vse... 😉 jeste papuce a teplaky... ale to uz nebude takova palka a kazdej mesic asi 700 skolkovny

seba
27. črc 2010

Manža mi dal za úkol napsat,co bude třeba-takže pro Sebu jen mlíko a kaše,já jako vždy nic,on taky nic a Sárinka-oblečení,dvoje boty,dvoje bačkory,cvičky.Vybavení na výtvarku,obaly,nový penál-ten dostane jako pozdní dárek ještě za výzo,pera atd. a vybavení na tělák-teplákovky,míče apod.

denisa31
27. črc 2010

ahoj, jo holky je to hrozný, ale co bysme s těma prachama jinak dělaly nemít ty prcky 😉

seba
27. črc 2010

A to má slíbenej mobil-mamka má nárok na novej,ten její budu mít já a Sárince nechám svůj,takže ještě musím zjistit jestli se to nějak dá nařídit jen aby mohla volat na povolený čísla atd.

denisa31
27. črc 2010

sebi a počkej s jakým seznamem ještě přijde v září ze školy 😝

seba
27. črc 2010

A když si představím,že nás čekají svátky,narozky,vánoce-jdu krást-nevíte kde mají hodně a neví co s tím?

denisa31
27. črc 2010

ale zase budeš klidnější když bude mít mobil...muselo to být hrozný kdysi když nebyly

denisa31
27. črc 2010

já jsem na tohle úchyl, už začínám nakupovat na vánoce, pak to nebude taková pálka a hlavně nesnášim někde stepovat v krámu 23. večer