Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 no, mě to taky přišlo jako samozřejmost ta aretace, ale docela jsem se mýlila 😒 taky jsem chtěla neutrální raději

seba
12. srp 2010

Lidu-dejcháky má stejný,jen zvýšenou dávku a plus nový léky.Fotbal může 😵
jinak tu trojkolku co máte na obrázku mám-zeleno žlutou kombinaci a je fajn 😉

denisa31
12. srp 2010

@elidule tak to jsi měla dobrý, že ti vybral kočár chlap, ale já si stejně radši všechno vyberu sama, mě to moc bavilo...nám už pak jen chodili domů balíky a on koukal, co to zase máme 🙂 i kočár jsme omrkli v krámu a pak objednali po netu
@jiitkka já mám červeno-šedý, takovej kompromis, nechtěla jsem nic řvavýho aby to bylo případně použitelný pro kluka. Já jsem ani malou do růžový moc oblíkat nechtěla, hodně jsme nosili bílý a oranžový, ale ono toho moc na výběr neni, takže nakonec skříň je fakt napůl růžová, ale stejně ty hadříky obratem prodávam, tak mi to trápit nemusí, že to nemám neutrální

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka já se teď nějak zbláznila do fialový nebo nevím, jestli je to tím, že v hadřících jí je hodně

jiitkka
12. srp 2010

@seba zeleno-žlutá - supr barvy které jdou k sobě 😉

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 já podědila hodně oblečků po neteřích a ještě podědím a to bude hafo růžový 😀 jak jsem jí nemusela a byla proti ní, tak se nám do šatníku nějak vkrádá 😅

jiitkka
12. srp 2010

@denisa31 - pak to prodáváš na netu?? Já asi teda budu taky,ale já nevím jak na to...no na to je ještě čas,ale přijdu na to 🙂 Zas co s tím vším doma...ikdyž něco si pak nechat pro druhé,co bude pěkné neutrální...

denisa31
12. srp 2010

@seba a nejdou na ní mouchy?? 😀 😀 😀

denisa31
12. srp 2010

koukám že se nám všem líbí podobný typy kočárků

seba
12. srp 2010

zelenou miluju-Sára měla kombinaci zeleno šedá kostka-malej v tom odjezdil první půl roku a pořídili jsme tříkolku

seba
12. srp 2010

Deni snad ani ne-nebo že bych si nevšimla 😒 ona ta žlutá je většinou dost otelpaná-máme malýho čuníka 😀

denisa31
12. srp 2010

já se loučím,, jdeme koupat a pak mi bude dělat společnost žehlení 😝

seba
12. srp 2010

Já už taky skoro všechno prodala,ještě bavlněný plíny,ohrádku-už mám zájemce a pak postupně z čeho vyrostem.za penízky si hned zas objednávám dalí věci-je to koloběh 😝

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 mě bude dělat žehlení společnost zítra 😝

seba
12. srp 2010

taky si takovýho společníka zítra vezmu k telce 😉 jdu si dát kouřovou-už spíme-zatím 😲

jiitkka
12. srp 2010

nesnáším žehlení!!!!!!! 🙄

denisa31
12. srp 2010

@jiitkka já to točím přesně jako seba, prodávám na netu, brzo se zorientuješ, jinak bysme se už nevešli do bytu, budu si nechávat jen kočár, postýlku a tu větší autosedačku, protože byla šíleně drahá, jinak už mám skoro všechno pryč

papa🙂

jiitkka
12. srp 2010

@denisa31 - ok, asi jo no, co s tím 🙂

Jdu do pelechu a filmek. Bolej mě záda jako blázen a to ještě nemám nálož na břiše žádnou 😵
Dobrou noc všem

janulle22
12. srp 2010

@jiitkka tenhle tip kocarku se me moc libi a chci na druhy dite... 😉 prvni jsem mela sportovni tak jak eli... ale ted jsem se zamilovala do techhle a je to jasna volba... 🙂 )dite okoupanoa ulozeno... 🙂

elidule
autor
12. srp 2010

@jiitkka dobrou noc 🙂

@janulle22 mě se taky líbí nějak, ale jestli bude druhý dítko, tak asi bude muset stačit tenhle první - ale chovám se k němu dobře, aby zůstal zachovalej 😀

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 taky dobrou

já tu budu ještě strašit, už hodinu se chystám do sprchy

seba
13. srp 2010

Dobré ránko,vůbec se mi nechtělo,ale prcek budí statečně 😠 jdu si udělat kafi a kapku to tu poflákat.

elidule
autor
13. srp 2010

ahoj, taky zdravím po ránu
Sebi, co piješ? normálního turka?

seba
13. srp 2010

po ránu rozpustný s mlíkem,během dne turka 😉 u našich si ale užívám-brácha má drahej kávovar,takže ujíždím na lettéčku atd. 😵
Sebík zasranej až na lopatkách,má naběhlou dáseň-tak možná poleze stolička-sedí v křesle a čte-program na tv 😀

seba
13. srp 2010

Sára večer v pohodě,uvidíme jak dneska 😵

elidule
autor
13. srp 2010

@seba tak třeba už má léky, který fakt zaberou 🙂
malej je nějakej sečtělej, ne? 😀

seba
13. srp 2010

Lidu uvidíme,oni ji to pak postupně začnou snižovat-proto ta kontrola na začátku září a pak budem chodit po měsíci 😠
JJ,prý celej maminka-tatík zas narážel na knížky z knihovny,ale v pon odjede na 14 dní tak to stihnu přečíst 😀

seba
13. srp 2010

Včera jsem byla u nemocnice v lékárně,oni tam mlíko co končí za dva měsíce zlevňují o polovinu-koupila jsem krabici mlíka za 40kč,k tomu dostala krásnej bryndák a ještě mi magistra dala dvě lžičky-ty větší.Tak jsem docela koukala 😀 😀 minule tam byla jiná a nedala mi nic a tadyta mi ještě vyndala vzorky dětských čajů,ať si Sára vybere 😉

elidule
autor
13. srp 2010

tak aspoň bude pod kontrolou a budete mít jistotu, jak se to vyvíjí
jakto že až na 14 dní? víc práce?

elidule
autor
13. srp 2010

tak to já tady takový štěstí nemám, tady bylo jednou naše mlíko v akci s hezkým hrníčkem, bylo to vystavený v regálech a ty hrnky k tomu přibalený a ta pipina mi pro to mlíka šla někam do skladu a hrnek jsem nedostala a vůbec se am i tvářej jak bubáci 😠