Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
13. srp 2010

@leontynka15 požehnaný věk 🙂

denisa31
13. srp 2010

my už jsme zpátky z nákupu a ještě jsem nás cestou objednala k zubaři, teď už spí, dneska to šlo hned jak byl a nevyspalá
@elidule o tý metodě jsem četla tady na koníkovi, ale taky mi to přijde ujetý,...tak jí kup nějakej bryndáček nebo tak něco
@jiitkka spi dokud můžeš, mě to taky všichni říkali a já jim nevěřila, po narození se člověk moc nevyspí, ale teď už to jde, já byla vždy mega spáč, o víkendu do 10 🙂 teď spím těch svých šest hodin denně a pohodička, tělo si zvykne 😒
a jinak ten muj je taky hroznej mlsná huba, ale on to má daný tím, že je původní profesí kuchař, takže jen tak něco nepozře, ale není problém aby si uvařil sám, akorát si každej myslí, jak mi doma vyvařuje, ale opak je pravdou, z práce toho má dost a doma si dá nejradši rohlík se salámem
játra s rýží taky miluju, pošli sem pak taky něco!

denisa31
13. srp 2010

leo co jste kupovali za dárek? já nikdy pro ty staříky nevim, všechno buď mají nebo nepotřebujou, podle naší babi je všechno škoda....
eli jo to už je nějakej věk....mýmu dědovi je 85 a je nejstarší ve vsi!

seba
13. srp 2010

😵 U nás se spinkalo tři a půl hodiny,teď se napapal a vymejšlí bejkárny 😵
Já vyžehlila,Sárinka vyžehlila všechny kapesníky-beruška a dneska už nic moc dělat nebudu.Zítra mě čeká balení a to nemám moc ráda ☹
Praděda měl před dvěma roky 82 ale u něho je dárek jednoduchý-miluje slivovicu 😀
Příští rok nás čekají osmdesátiny obou babi a těm nevím co 😒

seba
13. srp 2010

O vaření,manža byl zvyklej,že doma vařilo se jen o víkendu-takže je vděčnej za vše co mu předložím a sní to-ovšem chválit se musím sama 😉 sám uvařit umí jen těstoviny a čaj 😝 On když je sám doma tak večeří výživně....pivo 😀

jiitkka
13. srp 2010

@denisa31 - jé, neznám moc lidí co by mělo rádo játra s rýží 😉 kdyby jsi nebyla tak daleko, ráda bych se s obídkem podělila 😉 Jdu ho dělat ale až teďka. Myla sem nádobí a sezením u pc taky nic moc neudělám 😀 Jinak já nikdy spáč nebyla, ale teďka bych spala pořád. To zas ten můj chlap je spáč příííííííšernej!! Třeba do půl2 je schopen spát. Ale on zas o víkendu chodí spát třeba v 2-4hod ráno... má to přehozený. Taky jsem mu v NE říkala, at klidně spí, že za 6měsíců až tu bude s náma prďola,tak se nevyspí ani náhodou 😀

Jo a že PUR balsam na nádobí je super, to je, ale že by k tomu napsali že se ty talíře díky němu kloužou jako sviňa to ne...takže jeden talíř v koši 😀

seba
13. srp 2010

jiitkko-já si dám taky porci 😉 játra,ledvinky miluju-bohužel jen já ☹

jiitkka
13. srp 2010

@seba - mňám ledvinky 😉

denisa31
13. srp 2010

@jiitkka tak takovejhle spáč je švagrová, tu nerozhodilo ani když spala do jedný u našich když přijeli na víkend, dala oběd a šla chrupčit dál...protože je chudinka unavená...té až se to narodí tak se z toho pos...no za pár dní vám dám vědět 😀
teda vy mi děláte chutě...jsem snědla vánočku a lipánka, ale vařit se mi nechce 😝 Jolanka má kuskus s květákem

janulle22
13. srp 2010

tak ja mam douklizeno jeste vytrit ty moje dva chlivecky a bude v pohode... 😉 zacinaj se sem tahanout nejaky mraky, tak rychle dodelat a vyrazit na bazen at nezmoknem a jeste se vyradime... 🙂
jo ja jatra nejim, ale jatrove knedlicky v polivce zboznuju... 😀 a honzu by jsi taky pohostila.. 😀

jiitkka
13. srp 2010

@denisa31 - no já už se těším,až se nevyspí. Hošánek ani neví, co ho čeká 😀 Jsem na něj fakt zvědavá, jak roli otce přijme. A taky jen o víkendu že jo 😖 Kuskus jsem ještě nikdy nejedla. Já jsem tu pořád sama v týdnu tak se s vařením odbývám, když je doma tak vařím. Aby se neřeklo 😀

denisa31
13. srp 2010

@jiitkka tak to já se jako těhule pěkně cpala a bylo z toho 18 kg 😖

jiitkka
13. srp 2010

kamarádka se cpala, řekla si že když má být tlustá tak pořádně a přibrala 32kg - sud!! 😀 Ale druhá kamarádka byla nateklá vodou chudák a jen v nohách měla snad15kg...obávám se,že to mě čeká taky,protože mi nohy už natejkaj a o striích ani nemluvim...ty jsou příšerné!!! a to jsem v 3.měsíci.. No já zhubla doteďka 5,5kg ale užse mizdá, že začínám chytat mlsnou nějak často... 🙄

denisa31
13. srp 2010

@jiitkka já měla strie taky hrozný, mám je i na lýtkách, prsou, všude, ale teď už to pomalu mizí, tak vlezu i do plavek, ale byly rudý jak prase...to jsem si říkala, že jsem na léto navždy odepsaná 😝 Jsem hubenej typ a pak ty kila navíc, to se muselo někde projevit

jiitkka
13. srp 2010

@denisa31 - já zas úplně hubená nejsem, ale tlustá rozhodně ne. Za poslední rok jsem se dcl spravila. Mám menší pneu a trochu kejty, ale jako bývalá anorektička na to kašlu. No já je mám zatím nejvíce u kolen ze zadní strany, ale sou uplně fialové. 🙄 A už mi lezou nahoru až k prdeli. Na prsou mám malinkaté,ale tak zatím mi vyrostli o číslo jen že jo. A na bocích (u zadku a u břicha) je mám,ale to není tak hrozné. Spíš ty nohy, to je děs!! Budu jedna velká strie! Tuhle jsem viděla paní po porodu a ta je měla .... to prostě ani nedokážu popsat. Bylo to strašné!!! 😒 A pak jsme se dali do řeči a ukazovala mi je na bocích a tam je měla takové, že vypadali jako jizvy velké... to ji nikdy nezmizí... 😕 mazec!!! No není to jen procházka růžovým sadem to těhotenství!! 😉

denisa31
13. srp 2010

@jiitkka mě i jedna doktorka v těhu řekla, že je mám hrozné, jestli jsem to prý zdědila 😝
jak bývalá anorektička?

jiitkka
13. srp 2010

@denisa31 - No byla jsem ve 14ti anorektička...a kdyby se mnou mamka pořádně nezatřásla a nepomohla mi, tak tu dneska asi nejsem... takže proto dnes nějaké kilo navíc absolutně neřeším! A i bych se hubnout bála...

elidule
autor
13. srp 2010

@jiitkka připadala sis tlustá? promiň že se na to tak blbě ptám, protože vidím kolikrát takový opravdu hubeňounký holčiny, který to tak hrozně řeší a se vší vážností se považujou za obézní 😖 já jsem nikdy nebyla hubeňour, ale asi jsem měla štěstí, že mi to nikdy nedal najevo, prostě jsem to ta brala, že je někdo hubenej a někdo silnější, že to tak prostě je, naštěstí asi, někdo ti řekl, že jsi tlustá?
moje neteře jsou takový tyčinky 🙂 jejich mamka je taky vysoká a hubenější, takže se ani nepředpokládalo, že by byly tlustý, ale naše to tak řeší, už se taky ptala, jestli nejsou anorektičky! 😒 musela jsem jí to vysvětlovat, ale nemyslím, že to opravdu pochopila 😠

jinak játra můžu, ale ledvinky jsem nikdy ještě nejedla, prej se musí hodně proprat nebo co

v těhotenství já strašně ujížděla na sladkým v každou denní a noční hodinu 😝 takže 21 kg jen to fiklo 🙄

a nakonec jsem pro malýho kámošce koupila sadu na odlití ručiček a nožiček, snad to není pozdě ve dvou měsících 😅 snad se jí to bude líbit

elidule
autor
13. srp 2010

naše babča, sem zapomněla napsat

jiitkka
13. srp 2010

@elidule - Neptáš se blbě 😉 no já jsem byla docela boubelka, ne extra tlustá, ale bez prsou a místo nich byl pupek...takže na mě volali špekáčku...A pak jsem sejednou sekla ařekla dost... přestala jsem skoro jíst, jedla jsem tak jablko,rajče denně,pila 5-10litrů vody...nic víc... a jelikož jsem ale byla psychicky docela v pohodě,tak si mamka nijak nevšimla...ale pak jsem hubla víc a víc no a dopadlo to tak,že jsem zhubla z 72kg na 39,5kg během necelých dvou měsíců...pak už mě mamka hnala k doktorce a 3x podepsala revers,abych nemusela mezi ty cvoky na kapačkách. No a tím mě zachránila a i mě probrala věta doktorky, že pokud se hodně rychle nevzpamatuju, tak tady za pár měsíců nemusím být...A i jsem byla dost zlá, nepříjemná,jednou jsem venku omdlela.. a najednou všichni"kamarádi"byli milý a já byla s kilama dole děsně oblíbená. Já jsem ale typ člověka dost od rány,co si myslím řeknu, ve 14ti mi nedělalo problém vybouchnout a někomu ji praštit...dnes už nikoho nemlátím, krotím se ale od rány jsem pořád 😀 Dost mi to pomohlo v sebevědomí 😉 Dneska už prostě neřešim jednu nebo dvě pneu, natom štastnej život nestojí!! A pokud se to někomu nelíbí, tak to mám víš kde...Radši kilo navíc, než se bát o život, ničit rodinu a být troska! Ale člověk si to musí prožít,nebo to vidět v okolí,aby to docvaklo! Tak už mám chlapa doma, dostala jsem za omáčku játrovou pochvalu a jdem na něco koukat 😉 Zítra za mamčou do nemocnice, tak už se těším. Tak papa a dobrou noc 😉

elidule
autor
13. srp 2010

@jiitkka týýjo dostat do sebe takových tekutin, já do sebe nemůžu nalít ani dva litry ☹ a to když nepiju, tak mě hrozně bolí hlava, to už mám vypozorovaný, tak se fakt snažím, ale moc mi to nejde 🙄
kdyby člověk tenkrát věděl, co teď 😅 jako děcka jsme byli taky dost hnusný a dost jsme vždycky "probrali" nějakýho chudáka, takže kdo ví, jestli jsem se taky nepodílela na nějakým traumatu někoho jinýho 😒
u nás dneska vaří mužík, koukala jsem na Vodochodskýho ráno ve snídani a dělal rizoto, ale úplně takový jiný, než samozřejmě dělám já, to jeho vypadalo moc lákavě, to moje vedle něj by byl asi blaf, o kterým mluvil, že dostával ve školní jídelně 😀 takže jsme nakoupili ingredience a uvidím, co z toho bude 🙂

janulle22
13. srp 2010

tak zeny jdu se pochlubit... 😅
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35464934&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35464896&tab=0

tata dostal velkou vyplatu... 😀

seba
13. srp 2010

Jani-krásný věci 😉
Já se teď dost odbývám,raději kupuju na prcky,ale snad taky jednou prohýřím peněženku 😝
Lidu-rizoto taky můžu-pošly ochutnat 🙂

janulle22
13. srp 2010

@seba ja to mam uplne stejny...sobe kupuju az uz fakt nemam co na sebe.... 😉 radeji koupim malymu a tata to ma stejne, takze u nas se utraci jen za maleho... 🙂 za tu cenu a uplne nove to neslo nekoupit oboje... 😀

jiitkka
14. srp 2010

@elidule - Měto zůstalo doteďka 😉 Piju 3-4litry denně, v zimě i víc 😀 Můj Marťas mi říká, že můj druhej domov je WC 😀 Ale já tak musím i pít, kvůli zdravotním problémům -ledviny. No jo, jako 14ctka jsem chodila jako frajle s holejma zádama a teď mám do konce života ledviny pěkně citlivé... Co se týče té školy, přesně tak. Vždy byla nějaká oběť...Ale já se jich pokud to bylo neoprávněné + šikana zastávala, to mám doteďka.To mě naučila mamča 😉a já to dál předám svému dítěti. Kolikrát se se mnou kvůli tomu nebavili,ale to mě bylo jedno. To samé jako nesnáším když někdo ubližuje zvířeti, to jsem schopná zabíjet!!!!! Lidi jsou prostě někdy dost hnusný svině!!
Jinak rizůtko mám taky moc ráda(můj kamioňák samozdřejmě že ne),ale nesmí v něm být hrách z konzervy. čerství ano, ale z konzervy blééééé 😀

Jinak všem přeji krásný den, já v 10hod odjezd a návrat až večer. U nás pršelo v noci + bouřka,tak je chladněji. Ale příííjemný vzduch. Tak papa 😉

denisa31
14. srp 2010

@jiitkka ty jsi teda taky číslo 😲 jinak já jsem na tom trochu podobně, pořád krátký trička, pak akutní zánět ledvin a šmitec, teď už bych v krátkým stejně nevylezla, protože jsem po porodu brutálně vytřídila šatník, no a stejně už se to naštěstí přestalo nosit, nejvíc mě dostává když vidim těhuli co má půl břicha venku, to je nezdravý a ještě k tomu nechutný

@janulle22 ty jo ty jsou fakt prďácký!!

denisa31
14. srp 2010

koukám, že máte doma taťky...no nic jdu vařit 😖

seba
14. srp 2010

Ahojky holčiny,jdu se rozloučit-zítra razíme s mamkou na tu chatku 😉 doufám,že to bude žúžo 😀
Dneska byl fotbal,Sára zatím ok.Sebík byl protivka-spal jen půl hodinky,tak už to zalomil.Tak pá vracíme se ve čtvrtek 😵

denisa31
14. srp 2010

@seba užijte si to, odpočneš si 🙂 u nás už se taky spí 🙂

jiitkka
14. srp 2010

@seba - užijte si chajdu 😉
@denisa31 - jakto že jsem číslo?? 😅

Jdu do hajan, zjistila jsem že od bratránka(26let) přítelkyně(30let) před 5týdny potratila a to měla termín 14.2.2011 o 4dny dříve něž já.... řekl mi to on, má restauraci u nás a tam jsem teď byla...tak jsem se rozbrečela,chvílu jsme to řešili a je mi z toho nanic....navíc mám od 18h děsné křeče zas,tak to jdu všechno zaspat. Martin samozdřejmě tam zůstal a pak jde ještě na bowling. Přijde mi,že si potřebuje nahnat to,co nebude až bude miminko...doufám že nebude... 😖

Dobrou noc 😉