Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
21. srp 2010

@seba jeee ten se bude mit, aspon mu to trocha vynahradi to, ze tam mala neni... 😉 no je to smula... ☹ ani se to popsat neda...

kdyby jste me tu odpoledne nevidely, tak me tata vrazdi... 😀 😀
jsem totiz objednala adovi i pres zakaz... 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31680567&tab=1

seba
21. srp 2010

Jani co jsi objednala-mně se to nezobrazilo ☹

elidule
autor
21. srp 2010

achoj holky 🙂
Jani, mě se ukázala hlavní stránka bazaru 😒
my jsme dneska byli na prochajdě a na pívu, ale malá furt chtěla lézt na stůl (doufám, že se jí to pustí časem 😀 ) a bylo horko, tak jsme šli domů
snad už bude spát, taťka si dělá rybu, to je smradu 😒 jako já ryby můžu, ale ten puch u toho je děsnej, digestoř jede, okna pootevíraný a stejně 😖

jiitkka
21. srp 2010

@elidule - ahojky, rybu bych si dala 😉 Jakou vaříte?? My byli mýt náklaďák, pak na chalupě za rodičema, na nákup a v 18hod doma. Pak Martas dal sprchu a šel na pivko. Já jsem hotová,tak jsem ráda,že jsem doma. Juknu na filmek na primu 😉

janulle22
22. srp 2010

dobre ranko devcata... 😉
tend ruhej odkaz by mel fungovat,... je to krasna adidas sustakovka malymu... 😉 tata to prezil tak je to v pohode... 😀 vcera jsem byla s kamoskou posedet a pak jsem sly na disko trisko hodit trocha telem... 😀 dojela jsem v pul 3 rano a v 7 budicek z toho 2x ada za mnou prisel jestli nemuze spat s nama... 😝 to sem ho vypoklonkovala do sveho pelecha takze jsem vyspana jak nikda 😝 😀 za chvilku razime do zlina tak si dachnu trochu v aute po ceste dom ve vlaku a vecer zalehnu s malym v 8.. 😀
tak se tu mejte dneska hezky a uzivejte naposledy(prej) slunicka... 😵 papa

seba
22. srp 2010

Ahojky,zdravím při neděli.
Jani-užij si výletování.Ukazuje mi to stále hlavní stránku mimibazaru ☹
u nás musím za´tukat se spinká dobře,většinou se vzbudí dvakrát na pití-někdy ani to ne-a meduňku jsen vysadila 😉
Sárinka je na dovče prý spokojená a hodná 😀 😵

janulle22
22. srp 2010

sebi malej se budi curat jde na nocnik a pak prileze za mnou.... 😉 nejedem na vylet vezem auto do zlina aby se na neho podivali lidi a treba si ho nekdo koupil... 😉 a zpatky jedem vlakem to bude mazec... 😀 tak jedem tak papa

elidule
autor
22. srp 2010

@jiitkka ahoj, byl to pstruh na másle a kmíně 🙂 - mě toho kmínu teda přišlo až moc, když vezmu, že jsme vařili brambory a do nich taky dáváme kmín 😀

@janulle22 a když ho nekoupí, vezete zpět? nebo ho dáváte do bazaru někam a budete čekat na kupce?

jiitkka
22. srp 2010

@elidule - jéééé já kmín nerada 😝 😀
Jinak dobré ránko, no do debaty "vstávání dítěte v noci" se vážně ještě nepřipojím, až v únoru 😀
Já jdu teďka udělat mužovi hamání - vepřové na paprice je dneska a odpolko jedeme k ségře do baráčku nanávštěvu. Ještě dva dny vedra a má se ochladit - už se těším!! 😉

elidule
autor
22. srp 2010

@jiitkka třeba ti mimčo bude spát krásně 🙂 já měla malou ze začátku fakt hodňoučkou a i přes den hodně naspala a těhotná kámoška se těšila, jak si bude mateřství užívat a chudák teďkon, má třítýdenního chlapečka a ještě se snad nevyspala, ani přes den nějak moc, vůbec se mu nechce spinkat 😖 a je to takový křiklounek 😅 má prej furt hlad, ale krmit ho pořád taky nemůže, přikrmuje už i sunarem, protože prsa jí fakt nestíhají, ale on by stejně pořád něco papal 😀 ale pořád jí uklidňuju, že se to určitě obrátí zase, že to napořád nebude takhle, tak snad jo, abych jí chudákovi nekecala 😅
taky se těším docela na chládek, mám to raději

jiitkka
22. srp 2010

@elidule - jéééé, tak abych taky neměla křiklounka 😀 Ale co, já taky jako mímo prý děsně řvala a mamča vydržela 😀 Prostě to k tomu taky patří. Tuhle jsme potkaly kamarádku a ona na Martina "tak co,už se těšíš až Ti to doma bude řvát jako blázen?" jen jsem na ni nevěřícně koukala,jak tohle může vůbec někdo vypustit z huby! tak ji říkám, že miminko neřve, ale pláče a že ona taky bulela jako mimino. A ona že mají sousedku a má mimčo a prej "ten smard" pořád řve...no měla jsem co dělat,abych ji jednu nešoupla 😠 A to jí je 24... Některé lidi člověk fakt nepochopí!!

elidule
autor
22. srp 2010

@jiitkka nějaká pipina 😠 to mě vždycky rozčiluje, když někoho potkáme venku na procházce i s manžou, když jsme a každý na něj: počkej, až bude malá chodit, to se naběháš! 🙄 za prvý mě štve, jak mě každej přehlíží a nemluví na nás v množným čísle a pak dost dobře nechápu, proč to říkají jemu a ne mě, platí to spíš především na mě!! ne? a vůbec to ty lidi říkají s takovou škodolibostí, taky nechápu, o co jim jde 😠

denisa31
22. srp 2010

@elidule tak u nás to říkají i mě, to máš jedno... 😝 ať si říkají co chtí, já si tohle chodící období dost užívám, mnohem víc než když byla Jolanka malý mimino a byla jsem tu s ní celý den sama. Nejhorší je těch pár týdnů oblejzání nábytku, pak už to jde. Akorát máme docela problém s přecházením silnice.... 😝
@jiitkka a není kámoška nějaká zatrpklá? 😝 takovýhle kecy většinou mají ženský co by chtěli a nemůžou, tak pak všude kolem vykládají, jak nechtí, jak je to hrozný, tralala 😝
A ještě jsem se tě chtěla zeptat, mě se ty filmy z ulozto.cz nějak sekají, po pár minutách se mi to hodí zase na začátek...nevíš co dělám blbě?
@janulle22 jani dneska jsem v Tescu koukala na ty riflíky skinny co jsi objednala malýmu a měli tam podobný a stály za plnou cenu 200Kč, tak možná kdybys je někdy chytla ve slevě, tak pořídíš ještě levnějš než by tě vyšly od tý paní s poštovným.
a @jiitkka - koupila jsem tam i duopack norovozeneckých rukaviček za 16 Kč

jiitkka
22. srp 2010

@denisa31 - no ona právě zatím děti nechce... Je prostě divná. Já tyhle keci taky nesnáším!!! 😠 ! Mluvěj o dětech jako o přítěži, či co. Jinak s těma filmama teda netuším, mě jdou všechny v pohodě. A stahuješ je v tom formátu AVI a mají nad 700MB či více??? Hadříky budeme určo nakupovat v Tesku, jak budeme bydlet v tom krámku + objednáme z lacliku. 😉 Ale ještě je čas. Já nechci nic kupovat dřív, než budu vědět výsledky z TRIPL testů, nebo z plodovky.... Stejně na to nejsou teďka penízky.
@elidule Někteří jsou fakt,že je člověk nechápe... a taky mi často přijde, že to lidi říkají jen tak naschvál. Hlavně ty bez dětí, jako že oni si užívají a my(já zatím ne) doma u plotny a s dítětem... 😠

janulle22
22. srp 2010

ahoj holky tak jsme doma... chce se me spat jak nikdy... 😝
eli no ma se na nej jit podivat dva lidi a jeden je schopnej dat 40 na ruku, tak uvidime jak se mu bude libit...a jinak na inzerat no...tata to ma nekde na netu... ve ctvrtek pro nej honza pojede zase aby mohl jet v so do prace...
silenej den dneska, rano do Zlina v 5 doma pak k nasim odvest okurky a do tesca nakoupit a najedli sme se a jde se koupat a ja dobalim a supu taky... 😀
nevim jestli jeste prijdu tak kdyby ne, tak dobrou noc

elidule
autor
22. srp 2010

@janulle22 tak třeba dá prachy hnedka a budete mít auto z krku 🙂 jak máte starý auto prosim tě? já jen že my asi 18 let 😅 tak kdybysme prodávali, kolik si tak reálně za něj můžeme říct, i když je v dobrým stavu, ale to stáří dělá svý na ceně 😀
na kolik zavazadel vám to nakonec vyšlo? já bych musela mít asi loďák, když na dva tři dny balím takovou obr mega sportovní tašku 😀

gabinicee
22. srp 2010

Ahoj holky taky se přidávám k tomu že některý lidi se fakt vyjadřujou o dětech hrozně ale je třeba je neposlouchat uplně každý dítě je jiný a je jich spousta i hodnejch a taky si myslím že bůch nám nadělí takový dítě který zvládnem je to taková zkouška nás ale myslím že ta máma která chce své dítě ho vždycky zvládne at je to náročný jak chce vždyt je to takový naše sluníčko 😉 😉 😉 😉 a to jako nejsem věřící ale v tohle věřím.

Jinak mi měli nádherněj víkend tchánovci si koupili zahradu takovou malou ale pro ně v poho a tak jsme byli tam no to vám byla pohoda už se těším až budeme mít mi taky se nám to blíží bydlíme v paneláku a tak taková zahradka to je něco ted když máme děti jsem si ji vždycky přála a když jsme to tenhle víkend vyzkoušeli jaký to je tak už se na to moc těším 😉 😉 . Jinak přeju krásnou dobrou noc

denisa31
22. srp 2010

@jiitkka já taky začla nakupovat až po půlce, není kam spěchat

@gabinicee budete kupovat zahradu nebo rovnou baráček se zahradou? Já jsem teda spíš městskej typ, ale je fajn mít kam vypadnout, to určitě

elidule
autor
23. srp 2010

dobrý ránko 🙂
to byla zase bouřka v noci 😒
já jsem z baráku se zahradou, takže se mě představa domečku taky pořád drží, i když bydlíme zatím v paneláku

seba
23. srp 2010

Dobré ráno,tak už jsme zase sami 😉
Sárinka se prý má dobře,včera byli na bobovce a trampolínách 😵
Tady taky pršelo,ale až k ránu a ještě se to vrací 😠
Baráček bych taky brala,dokonce mám jeden malej vyhlídnutej,ale nikdo mi ho nechce dát 😢

jiitkka
23. srp 2010

Dobré ránko 😉 Tak já opět dosnídala teprva 😀 😀 😀 Vstávali jsme s Marťasem v 10hod(má tu dovču),došli jsme nakoupit a Martin má ještě nějaké zařizování,tak běhá po městě...k obědu si dáme řízek+brambor + mi koupil zeleninku pro miminko 😉
@denisa31 zahrádku bych takybrala všema deseti 🙂

elidule
autor
23. srp 2010

@jiitkka ahoj 🙂 to už byl takový brzký oběd ne? 😀 😀
my byly venku s kámoškou a šly jsme takovou lesní cestou kousek a jak jsme rychle vyběhly ven, málem nás sežrali, doslova, komáři 😝 hrůůůza

@seba tady taky něco spadne asi, venku je pěknej dusák, fujtajbl

jiitkka
23. srp 2010

@elidule no já měla jen rohlík, Martin na nic nemá zatím chuť ani hlad 🙂

elidule
autor
23. srp 2010

@jiitkka taky budeme mít řízky, ale asi jen tak s chlebem a hořčicí, počkáme na taťku, tenhle týden se bude každý den vracet domů, tak nebudeme siroty 😵

seba
23. srp 2010

Tak my si dali polívku,já te´d užírám hroznový víno a Seba banán.Večer si možná taky usmažíme řízek-uvidíme,jestli to neodbydem kaší

elidule
autor
23. srp 2010

@seba tak co? neodbyli jste se? 🙂
já dokoukala ty Ženy v pokušení a moc se mi to líbilo, taťka je na pívu, tak jdu do sprchy a pak uvidím, na co budu mít ještě sílu 😀

seba
23. srp 2010

Lidu-néé-řízky byly 😀
Koukám na telku,je tu bez Sárinky smutno 😉 Sebík si dnes řekl na nočník,tak to chci zítra zkusit chvíli baz plínky-jsem zvědavá,jak to zvládne 😵

janulle22
23. srp 2010

ahoj holky zdravim vas z Prahy... no ubytko takovej malej krcalek s posteli skrini a lednici... 😀 ale na to prespani v pohode...na hotel sjme dojeli v pul 1 nez sme se vykodrcali bylo skoro 2 tak sup na jidlo a pak jsme jeli do aquaparku tam to bylo super... 😵 meli tam proud a tocil ses dokola, vyrivku, dva tobogany-jsem byla 3x no proste super... 😀 pak jsme dojeli na hotel dali si sem veci a pokracovali na Petrin lanovkou, vyjeli jsme na rozhlednu zbytek jsem sli po schodech a pak jsem sli na veceri ted sme dosli jsem okoupani a jdem koukat na pohadku a pujdem spat... bolej me strasne nohy... 😝 tak dobrou holky, zetra jedem do zoo a pak se asi koukne ma Vaclavak... 😵

gabinicee
23. srp 2010

Budeme kupovat jen zahradu a u toho je garáž podsklepená máme v plánu tam postavit zahradní domek a pergolu na grilování a taky něco pro děti Gábi si přeje dřevěnýho koníka barák bych brala taky ale zatím nám musí stačit byt když ale vyjde ta zahrada což je kousek od bytu bude to super.

u násd byla bouřka až ve čtvrt na pět do té doby krásně slunečno tak že prýma den na oběd jsme měli uho s kolínkama taky dobrý 🙂 🙂 🙂