Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
23. srp 2010

Jani-užijte si výletování-hlavně Adík 😉
Gabi-zahrádku budu závidět 😕 my musíme chodit jen na staďák ☹ a to taky stále nejde.
Sárinka se ozvala,prý to je fajn a těší se domů-ovšem ne na nás,ale na zápas 😀 😝

gabinicee
23. srp 2010

Gábi jede zítra k sestře na jednu noc tak jsem zvědavá 😉 ale určo to bude v poho už je velká a tu chvilku to vydržím tak zatím dobrou

denisa31
23. srp 2010

@gabinicee ahoj, tak to je super řešení mít zahrádku kousek od bytu 🙂 mít děti kam vypustit...
@janulle22 užijte si to, musí to být super, aquapark je vyhlášenej 🙂

Mě ty Ženy pořád nějak nefachčí, asi pročistim PC 😝

jiitkka
23. srp 2010

@denisa31 - nevím, cože Ti to blbne z ulož to...
Dobrou

janulle22
24. srp 2010

@denisa31 my jsme nebyli v palaci ale na barrandove... v palaci by nas to stalo litr a tady nas to stalo 204kc na 100min...tak v pohode... 😉
dneska mame v planu ZOO ale je tu pod mrakem tak snad nezmoknem...
noc teda silena jsem se porad budila, huci nam tu lednicka a taky ti lidi (mladi) jsou jak kdyby tu bydleli sami... 😝 ada je jeste tuhej a my s tatou od 7 vzhuru a snazim se vykopat do obchoda... 😀 mame ho hned naproti hotelu... 🙂 uz mam hlad jak hektor... 😉

elidule
autor
24. srp 2010

dobrý ráno 🙂

@janulle22 snad vám nezaprší do tý zoo, snad jí letos taky ještě stihneme 🙄

@gabinicee to je poprvé, co je malá sama na noc jinde?

elidule
autor
24. srp 2010

tady zase sekají trávník okolo paneláků a to je rachot 😖
dneska odpo jdeme na kyčle, snad už naposledy

seba
24. srp 2010

Ahojky 😉 my už byli pěšo na nákupu,vypadá to na déšť,tak jsem prcka byla kapku protáhnout. 😝
Te´d kouká na bill a ben a svačí 😵 až půjde chrnět,tak musím žehlit 😠 😠 zítra chci jet na noc k našim,tak a´t to vše mám hotovo 😝

jiitkka
24. srp 2010

Dobré ránko...dneska bude den debil...před spaním pálení žáhy, žaludek v krku, slabost, hlava...v noci naprosto otřesné sny a dneska mám ten soud, kvůli tomu jak na mě někdo uzavřel pojistku a sfalšoval podpis a oni to chtějí po mě a jsem tedy žalovaná ☹ 😠 takže mám nervy na pochodu a až mě z toho chytají křeče vpodbříšku..chudák mimčo ☹
@janulle22 - ať vyjde počasí v zoo 😉

gabinicee
24. srp 2010

@jiitkka tak to ti teda vůbec nezávidím a držím pěsti at ti to dobře dopadne to se asi docela bĺbě dokazuje co? A stejně se divím že v dnešní době je něco takovýho možný kdyby jsi to chtěla udělat tak se ti to určitě nepodaří.

jinak u nás to vypadalo ráno děsně pršelo teda fest ted už zas svítí sluníčko tak snad bude líp. Gábi spí normálně ve školce a taky byla u dědy a u babičky ale u tety ještě ne tak uvidíme ale už je velká tak to určitě bude v poho.

elidule
autor
24. srp 2010

@jiitkka taky přeju pevný nervy, ať je to rychle vyřízený a máš to za sebou, co si ty lidi dovolí 😖
@gabinicee jsem zvědavá na nás a případný spaní mimo domov, ale k tomu asi dojde až ve školce 😅

seba
24. srp 2010

Sárinka byla poprvý na noc u našich v deseti měsících,Seba ještě nebyl-je to v noci šílenej mamák 😵
Jitu-ať to dopadne OK 😉

jiitkka
24. srp 2010

Děkuju za držení palečků kvůli tomu soudu... No než přečetla všechno co svědčí mě, trvalo to 20min..pak se optala,zda trvám na svém odvolání a pak jsem dostala slovo a vše jsem tam na ni (státní zástupkyně) vychrlila...asi deset důvodů proč s tím nemám nic společného...než to zapsali dalších 20min... já rudá, splavená, klepala jsem se, mímo mi příšernýma křečema dávalo najevo že se mám uklidnit,že mé nervy se jí/mu nelíbí...pak jsem se tam šla podepsat,aby viděla,že podpis není můj na té smlouvě...pak se mě optala co navruhuji jako důkaz na mou obhajobu, tak ji říkám, že rozbor písma...a pak jsem měla jít na 5min na chodbu...Pak mě zavolala a že soud zamítl rozbor písma, z důvodu toho, že by ho měla vyžádat žalobce a že já přeci nebudu platit kvůli tomu 8000,-...no a pak další dotaz, co navrhuji,aby soud rozhodl - tak říkám, že chci aby soud zamítl žalobu proti mě...a zas sem šla na chodbu...Martin tam byl na chodbě, čekal na mě a myslel,že mě bude křísit, jak mi bylo zle...a pak zas dovnitř mě zavolali a stálo se a pronesla rozsudek, že žaloba se ve všech věcech zamítá, že žalobce (zástupce pojištovny) se nedostavil, a písemné formě pouze napsal to, že chce soudní jednání z důvodu konfrontace a mého názoru na věc...a jelikož nic víc a já svůj názor podala + prý je jasně viditlné že podpis není můj, žeby na mě spáchán podvod + všechny mé důvody jsou srozumitelné. Tak mi dala občanku a že rozsudek mi přijde poštou...a tak se ji ještě ptám jak blbka s rozklepaným hlasem "a to nic teda platit nemusím?" a ona se začla smát a že nemusím, tak jsem se rozbrečela radostí a moc jsem jí poděkovala a šla jsem Martin mě za to pozval na oběd, měl taky velikou radost, že to máme z krku No a pak jsme jeli ke kamarádovi pro krabice na stěhování, k babičce jeho co prodává ve stánku, tak jsem dostala 3 tekuté prací prášky, aviváž a sypký prášek+ jsem jí řekla že k vánocům,apod nic nechceme pro nás, ale pro miminko. A ona že určitě s tím počítá a že jen co budemít peníze,tak nám dá abych si něco nakoupila Ona je babča sice drbna a hypochondr,ale není lakomá No a Martinjakna mě hodinu čekal, tak se zrovna na patře soudili manželé o majetek a říkal,že mazec...že se tam začli hádat jejich právníci, pak se do právníků pustili rodiče každého z manželů...Martin říkal,že to byl mazec...a že co pochopil, tak ženská mu byla nevěrná, on za své peníze postavil barák a ona ho teďka chce o co nejvíc peněz oškubat...no masakr!!! Tak a teďka jsem tak vyřízená jak dlouho ne,takže jdu zaplout do pelechu. Ani netušíte, jak moc se mi ulevilo!! ještě kdyby i ostatní věci byli tak fajn!

elidule
autor
24. srp 2010

@jiitkka tak huráá 🙂 aspoň někdy ta naše justice rozhodne správně 🙂 no já bych taky měla nervy!! o jakou částku vlastně šlo? a za rozbor písma 8000? teda to je pálka 😲
ale teď už přijde jenom to dobré 😵 uvidíš

jinak my na kyčlích dobrý, jadýrka máme, ale jedna kyčle pořád béčková, takže v lednu na ko
a dostali jsme lízátko 😀 doktor nařídil sestřičce rozdat preventivně už v čekárně každýmu mrněti lízátko 🙂 ale u nás stejně řev, u nás nezabere nic, my přestaneme křičet až venku na cestě domů 😅 😀 přitom ten ortoped je takovej bezvadnej a je s ním docela sranda
a taky se nám vyklubal devátý zub a nahmatala jsem další tři bouličky, chuďátko moje malý, už chápu tu její rozmrzelost a nespavost, o prvních dvou zubech jsem vůbec nevěděla a ty další taky vylezly tak nějak docela rychle a neprovázelo to nic, ale tyhle, to je teda děs ☹

seba
24. srp 2010

Jíťo-tak to je fajn,že to takhle dopadlo-nervy nezávidím ☹
Lidu-chudák malá,mažeš jí to něčím?
Jinak mě nasral tatík-volá co děláme a jen tak mezi řečí se zaptal,kdy půjdu do práce 😠 😠 jako mám děti dát do úschovy nebo kam?On jezdí v so po třetí hodině,malýho snad ani nehlídal 🙄 🙄 jako jen tak mě to nepřejde 🤐

jiitkka
24. srp 2010

@seba
@elidule -díky 🙂 Ty nervy to byli opravdu příšerný, ještě teď mě píchá v podbříšku.Chudák miminko v bříšku, to ten neklid muselo cítit ☹ Jinak šlo o celkem pojištovna+právník+soud 32tis a adnešnímstánímseto o cca 15tis zasezvdlo. No ale to už je mifuk 😀 No já taky koukala,že to stojí 8000,-... ještě že ten návrh z mé strany teda zrušila, to by byli další peníze navíc kdyžtak. No díkybohu,že to takdopadlo! Ale spravedlnost je vnašem státě opravdu vyjímečná!

@seba - no teda, jak bys mohla jít do práce, když máš malé děti?? 😖 ach ty chlapi! Já nad tímhle už taky dumám...přestěhujeme se mimo centrum 4km, jak pak dítě bude chodit do školky,kdybych měla práci na plný úvazek, neměl by mi ho kdo vyzvedávat...není to sranda vůbec!!
@elidule -koukám, že Justýnka nemá ráda doktory 😉

seba
24. srp 2010

Já si to taky nedovedu představit-jako na třísměňák,ani jedna babi k dispozici,žádný hlídání-snad jedině ta úschovna 😝 nebudu to řešit-nějak bude 😉

jiitkka
24. srp 2010

@seba já taky nevím jak to jednou bude... fakr radši zatímneřešit a nestresovat se! Řešit až přijde na věc 😉
Dobrou noc 🙂

denisa31
24. srp 2010

@seba ahoj, není to lehký, co...ale tak zítra do tý práce ještě nejdeš a ono to nějak dopadne...až přijde na věc, budeme na tom všechny podobně

@jiitkka teda to je malý drama co tady čtu, tak hlavně, že to dobře dopadlo! 😒
@elidule jolanka taky nemá ráda doktory, já pak vypadám jak neschopná matka a jeden debil na pohotovosti už mi to dal dost najevo, že nejsem schopná jí zkrotit, aby jí mohl vyšetřit... 😝 Nám tenhle týden vylezl osmej 😝

elidule
autor
25. srp 2010

dobrý ránko 🙂
fakt Justýna nemusí doktory, nevadily jí, ale po prvním očkování se to zlomilo a jak vidí bílý plášť, tak má záchvat 😅 a to nás čeká při nejbližší příležitosti zubařka - to bude veselo ještě 😒 , ale ti naši doktoři se malý ještě omlouvají za trauma, který z nich má 😀 jsou fajn

kdybych se mohla vrátit do svý práce, tak tam je pracovní doba dost pohyblivá a ve školkách se na to moc hezky netváří, co jsem si tak zjišťovala, manžův kamarád má mamku a ta dělá učitelku v soukromý školce, tam by to bylo možný, ale ještě jsem nezjistila, kolik by nás stála vůbec 😒

elidule
autor
25. srp 2010

@seba mazala jsem ze začátku citrovitalem, ale teď máme calgel, ale ten jí vyloženě nejede, jí musím páčit pusinu, abych se dostala na dásně, ten citrovital jí chutnal 🙂 asi ho zase koupím

seba
25. srp 2010

Dobré ráno,tak my se pomalu balíme k babi 😉 vyžehlíno je a to úplně všechno 😝
Eli-my máme taky citrovital oblíbený 😀 ,Sebíkovi vadí pouze dětská dr-u tý nabírá a běda kdyby ho chtěla pochovat 🙄 ale jiný dr mu nevadí 😀
Deni-právě mě nas,že on si myslel,že bych šla od zimy do práce 😖
Tak se tu mějte,zítra večer se navrítíme 😵

seba
25. srp 2010

Lidu tady je momo školka-tam je školný 3500,otevřeno mají asi do půl šestý-no bohužel ve špitále se dělá do šesti 😝 normoš mš má do čtyř 😠

jiitkka
25. srp 2010

Dobré ránko 🙂 tak dumám a dumám, že se mi ještě neozval majitel bytečku,kam se máme v PO stěhovat...No ale zas smlouvu máme, jistinu potvrzenou taky...nebudu vyšilovat zbytečně, navečer mu asi zavolám. Jinak maminy zkušené prosím o radu = na spodní části prsou mám růžovou kůži dost, už tam mám i malinkaté strie a už pár dní mě často tak divně zabolí v pravém prsu,jako takové řezání,je to opravdu dost nepříjemné! Tak je to normální, i ta růžová kůže??? Abradavky byli ok a teď už mě zas bolí, mám je děsně citlivé... 😖 A právě nevím,zda je to normální, jak prsa rostou..no už je mám o číslo větší, a to jsem teprva v 3,5měsíci 😖 Díky za odpověd 😉

elidule
autor
25. srp 2010

@seba užijte si to u babí 🙂
s těma školkama je to problém, zvlášť když nemám ani občas, koho bych v nouzi poprosila o vyzvednutí 😒
mám známou ředitelku učitelku školky, ta by mi vyšla vstříc, po normální školce třeba do těch čtyř je pak jakási "družina" a tam jsou ženský dýl, nevím ale taky, kolik by to stálo a navíc by to znamenalo půlhodinu dojíždění autem 😒 no uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí

@jiitkka mě se udělaly taky dost brzo strie ☹ a v průbehu těhotenství jsem nacházela pořád něco "podle mě divnýho" na prsou, jako třeba jakoby pupínky a bradavičky, to pak zmizelo, něco mi zůstalo i taková divná barva bradavek, no ale já jsem je ukazovala občas mojí gyndařce 🙂 a ta mi to vysvětlovala tím, jak se tvoří mléčné žlázy, tak na to ty prsa reagují

jiitkka
25. srp 2010

@elidule -no já mám taky divnou barvu, světlejší než jindy a okolo tmavou čárku...no to je teda něco. A jak píšeš, mám tam i pupínky...ale ty křeče a to růžové mě zaráží... A bolest v podbřišku jako na menses je normálka??? Mám to už od noci 😖 ☹

elidule
autor
25. srp 2010

@jiitkka tak s bolestí fakt nevím 😒 neporadím, raději si zavolej doktorovi, třeba si tě pozve na kontrolu pro klid duše
já vůbec v těhu bolesti a nevolnosti nezažila, jen od osmýho měsíce jsem se nevyspala, to mě začaly brát záda, ale fest

janulle22
25. srp 2010

nazdarek holky... tak jsem doma... 🙂 ale jeste by jsme tam zustala na par dni... 😀 moc se mi tam libilo... a mame v planu s tatou v zime si tam zajet a na nejaky muzikal.. bez maleho...jen my dva... 😉 tak se moc tesim...
jinak bylo supoer... domu jsem dojela a dosli botasky adovi a podzimni bunda a super, maximalne spokojena...ted uz jen cekam na ty rifle a adidas sustakovku... 😉
tak jdu vybalit a hodit kopyta nahoru...

jakoubka
25. srp 2010

Ahoj holky,

Jani,jj v Praze je krásně 😵 a fotečky moc pěkný 😵
@jiitkka -tak já mám strie brutální ,popraskalo mi ccav 8 měsíci 😒
s tou bolestí nevím 😒 ,ale pro klid duše si zajdi na gyndu,

ach jo,školka už se blížíí ☹

zítra se jdu domluvit na tetování 😎

janulle22
26. srp 2010

@jakoubka ty se jdes tetovat? kam a co? taky bych sla, treba pujdu, ale az shodim 20kg... 😝 😅 😀 no taky z toho mam decentni trauma z te skolky... Marti a kdy nastupujete? v pondeli nebo az ve stredu?dneska jedem potvrdit papiry do skolky ale nevim jestli tamnekdo bude... ale snad jo...
jinak preji krasne ranko... 😉
Jitus tak to nevim s tim zkusenost nemam, ale co jsem cetla tak rikaly ze maji sitlivy prsa a kuza se meni barva... ale pokud chces mit jistotu tak si zavolej k dr zeptej se a bud ti hned rekne at dojedes nebo ti rekne zda se znepokojovat nebo nee... 🙂 hlavne at je to v poradku...

tak se najime a pojedem k dr a k nasim...zatim pa