Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
13. říj 2010

@janulle22 no to seš teda, já naopak chodím ven jak kdyby mělo bejt minus deset 😀 to nevim, jak budu chodit ven, až začne opravdu mrznout 😅
udělej si čaj, já na něj jdu taky, jen co malá zalehne a usne

janulle22
13. říj 2010

@elidule malej ještě nespí a já bych tak spala... 🙄 čaj sem si neudelala... jsem uplne mrtva... za chvilku to zalomim...

elidule
autor
13. říj 2010

@janulle22 tak se z toho zkus vyspat, já si dávám chleba s rybičkama, doufám, že mě nebude bolet břicho v noci, protože to zblajznu a jdu taky spát 😅

elidule
autor
14. říj 2010

tak jak se máte?
tady se zatím spinká, kašel u malý je horší, ale to je asi normální, jak se nasadí léky, ale spala kupodivu líp, zato na mě tady někdo něco plivnul 😀 nevíš o tom Jani něco? 😀 v noci jsem si brala už paralen a cucám strepsils, ale nevím, mám už necitlivej jazyk, ale v krku stejně bolí 😖

janulle22
14. říj 2010

@elidule já néééééé 😀 já celek dobrý, krk je lepší 😉 až zaberou léky bude jen líp a líp... 🙂 uvidíš co bude...hlavně, že jste se vyspali... 😉
tak já valím do školy... 😝 vudím jak dlouho tam dneska vydržím... 😀

elidule
autor
15. říj 2010

nazdar 🙂
kde jste a co děláte?

@janulle22 tak co? vydržela jsi tam včera?
včera odpo jsme byly chvilku venku, byla zima ale krásně, dneska to moc nevypadá ☹

jiitkka
15. říj 2010

ahojda 😉 Tak jak se tu máte, co dětičky?? 🙂 U nás počasí naprdek...v noci pršelo a teďka taky nic moc.. No podzim je tu a se vší parádou 😝 A myslím, že se ani neohřeje a bude tu zima 😖

janulle22
15. říj 2010

@elidule zdarec no nevydržela, po učetku jsem šly do hospody... 😀
@jiitkka u nás taky kosa, zatím nepršelo, ale co není může být... 😝 tak já raději zimu než podzim... deštivo větrno pod mrakem a mlhu nesnáším... 😀

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 deštivo taky nesnáším,to radši když lehce padá sníh - ale nééé vánice 😀 Ale náledí ne-e, to pak doma šedivým, jakej mám strach o Martina ještě větší,když jezdí.... 😢

Juchůůůů, už mi tu frčí novej net - perfektní rychlost a do konce měsíce zdarma!! Mazec!!! 😵

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka vánice je nejlepšííííííí 😵 to miluju....a náledí je taky sranda když spěcháš na bus... 😀 na řízení auta to taky nemám ráda... 😖

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 já bychnejradši zimu, kdyby 22.12.nasněžilo a 31.12.to táhlo do pr... 😀 Jako led nesnáším, lituju staré lidi, nemocné ... kolikrát mám co dělat sama abych šla jako člověk...a ono spadnout taky není sranda. Mamka moje kdyby spadla na tu nemocnou nohu...nebo já těhotná...radši ani nemyslet. 😖

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka nesmíš si představovat hned ty nejhorší scénáře... 🙂 já jsem několikrát v těhu spadla na ledě... 🙂 nesmíš to tolik řešit... 😉 já už se na tu bílou věc těším... 😀 ale brala bych to stejně... už ani nevím kdy byl na Vánoce sníh... jen sračky a blato... 😝

elidule
autor
15. říj 2010

já taky můžu bílo, nejlepší to bylo, když jsem šla s kočárem po minichodníku a po jedný straně zeď baráku a po druhý ze silnice nahrunutej metr sněhu a naproti mě další kočár 😀 ............ ale na Štědrý den to miluju, když sněží 😵

janulle22
15. říj 2010

@elidule 😀 to byla asi paráda co... 😀 u nás zase máme klasickej chodník a prohrnou jen prostředek a na začátek chodníka nahrnou haldy sněhu to bylo přímo žužo s kočárem... 😀 já nechápu ty maminy co si kupují kočárek s předníma kolečkama malinkýma a zadní velke 😅 do sněhu nepraktické...já bych s golfkama nikam nedojela... 😀

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22
@elidule jéééžiš ženský,dejte pokoj s milováním sněhu 😀 Jako nevím jak u Vás,ale u nás bylo tuhle zimu příšerně moc sněhu,a ledu...dyt pořád sněžilo! Jako jo, pro děti je to zážitek...ale pro mě j to humus!! Mám ráda sníh jen opravdu na Vánoce+svátky..jinak ne-ee...nesnáším vedro. Ideální jaro+podzim 😵

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka 😀 😀 nejseš vůbec náročná.... 😀 😀 to já bych brala sníh na vánoce, teplo tak 25st idál... 😀 ale už se těším na první sníh.. jenže u nás bude dost pozdě a na vánoce zas ejen sračky 😝 😝 😀

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 jj na Vánoce určitě, pro tu atmosféru 😉 Ty sračky pak jsou fakt něco.... 😝

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka no to je hnus no... to taky nesnáším ještě když tě ochrstne auto... 😠

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 nejlépe náklaďák 😀 😀 😀 ale ty si dávají většinou pozor, ale volové někteří v osobákách ne... 😠

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka no ani nákladáci jezdijou v dědině jak ty hovada... 😠
tak malej má 38 já už se z toho vážně poseru... 😠 😠 😠 😠 ve školce moc teplo nemají a i když mu dám dlouhej rukáva tak ho má vyhrnutej a studené ruce...do prdele už... 😠

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 na každém vozidle se najdou hovada.... ale ono ty nákladáky většinou nechtějí ohodit lidi sněhem/vodou...ale mají okolo 30tun a když projedou kaluž, tak to hold je znát víc, než když ji projede osobák...a často nemají kam uhnout... Vím to z vlastní zkušenosti 😉
Jinak chudák malej..sama s tím bojuju už přes 3týdny... 😖 tak ať se rychle uzdraví!!

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka jj to máš pravdu... né vždy je to vina řídiče... 🙂 díky sere mě to jako prase už..... kdybych byla v práci tak mě už vyhodili pač malej byl za září jen 6 dní ve školce... 😒

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 ☹ 😖 to znám - od školky jsem marodila. začlo to mononukleozou, kdy jsem do školky rok nemohla, mamka se mnou musela být doma...a od té doby se to se mnou táhne - slabá imunita, problémy s močákem(3operace), ledviny, záněty dutiny, angíny, .... šílené dohánění ve škole... Doktorka mi řekla,že mi pomůže jedině těhotenství,ale zatím to nepocituji...jsem pořád nachlazená...ikdyž teda zvládám bez ATB. Normálně beru až 10ATB ročně, i více... 😝 Tak ať je Adámkovi fit 😉

janulle22
15. říj 2010

@jiitkka no teda ty sis taky užila teda... 😒 je to na hovno když děcka marodí...

jiitkka
15. říj 2010

@janulle22 přesně tak a doktoři ještě nejsou tak dobří aby dítě necpali jen antibiotikama! 😝 Já ani nechci vidět,jak moje tělo vypadá zevnitř díky nim... naštěstí po milionech pokusech jsme smamčou konečně našli přírodní vitamínky a pomáhají, žádnej reklamní trik a blaf!! Minulou zimu jsem měla jen dvoje ATB oproti x letum předtím, kdy jsem jich měla okolo 7 za zimu. Takže pomáhají, jen v těhu je radši neberu. Hlavně těch bacilů ve školce a školách je mnoho... Známá z PHA má dvojčátka a ty platí měsíčně 4000,- za školku a to tam jsou děti tak 5dnů do měsíce, ale nemůže ji zrušit, protože by již žádnou školku, kde by byli v jedné tříde nesehnala... 😝 Prostě pořád marodí!

seba
16. říj 2010

Ahojky holčiny-v rychlosti zdravím,nešel nám net,byla to plánovaná odstávka-akorát nám to nějak nedali vedět,ale mm tam volala a máme za to měsíc zadara-platíme 350 😉
Dočetla jsem v rychlosti,musíme za Sárou,od osmi už hraje,tak aby jsme zafandili.
Marůdkům a´t je brzy líp 😵

janulle22
16. říj 2010

@seba ahoj jsem si říkala kde jsi jestli si už na nás zapomněla... ☹ tak ať vyhrají... 😵 fandi i za mě... 😉
@jiitkka tož to má taky blbé chudera... 😖 já jsem byla teď neštastná, že měl malej na to ucho atb... nechtěla jsem mu je dávat tak brzy, ale jinak to nešlo... jen se bojím, že teď už mu je budou rvát pořád...snad je zas dlouho nebudem potřebovat... 😅
táta nám dojel a spí, malej je zatím rodičů dole, ale měl jet dneska do Zlína ke švagrové s babi a dědou, ale musí být doma... a já jsem měla jet za sestřenkou do porodnice, včerá se jí narodila Nelinka a nepojedu... ☹ bus tam nejede a s malým tam nepojedu...

jiitkka
16. říj 2010

@janulle22 Noprávě, nejhorší je, že jakmile si tělo zvykne na ATB,tak mu už pak nic jiného nezabírá. Já třeba jdno brala 10dní ATB na močák,jenže do toho jsem chytla stafilokoka tak jsem to přerušila na močák, 14dnů jsem brala na krk a pak jsem 4dny dobrala na močák... Takže skoro celej měsíc sajrajty v těle a pak se mi za měsíc vrátil bacil... 😖 Prostě okolo deset i a více ATB ročně... teďka už jsem v těhu byla 2x nachcípaná a jednou jsem to léčila 13dní jak mi bylo strašně a teďka 16dní a pořád mám rýmu a pořád mě v krkuš krábe...A to kdybych chodila do práce někam, tak už ležim dvojnásob s tou mou imunitou. Děs!! No budu Vám držet palce, ať je to jen přechodné!!
@seba Tak pořádně fanděte 😉 Já budu na dálku držet pěsti 😵 😀

janulle22
16. říj 2010

@jiitkka a jak poznáš stafilokoka? ada má hodně nateklé mandle a horní patro a jazyk kropenatej...takové červené dupky a horečku teď měl 39,5... ☹

jiitkka
16. říj 2010

@janulle22 No tak to bych jela na pohotovost s malým, rozhodně bych na nic nečekala s takovou horečkou!! 😨 ☹ Já jsem měla vždy jedině takovéhle hnusné bacili - a vždy když na to přijde,tak mám děsně oteklé mandle, plné hnisavých čepů (humus)... a už je mám i dost v hrozném stavu,ale ven nemůžou protože by se mi to mohlo přesunout na plíce... tak šup šup k doktoru!!