Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
16. říj 2010

@jiitkka teď má 38 po sirupu na horečku, ale ten krk mě znepokojuje... jako to už je asi 3 nemoc od září!! děs...rodiče jedou pryč, Honza spí po noční tak nevím co dělat... 😅 uvidíme co se bude dít dál... snad mi dají sanitku... 😅 kdyby bylo nejhůř...

jiitkka
16. říj 2010

@janulle22 no nejhorší je, že ony ty mandle často rostou hodně rychle na objem... to jsem měla jednou a nechali si mě ihned v nemocnici a vypichovali mi z nich hnis - nechci tě děsit, ale nečekala bych!! Hůř se i dýchá a Adámek je přecej malej... manžel hold po noční vstane, to se nedá nic dělat!! 😉

janulle22
16. říj 2010

@jiitkka tak má 38,5 dělá pěknej bugr... 😀 odpoledne tam sjedem ... jen doufám, že to nebude na atb ☹

jiitkka
16. říj 2010

@janulle22 určitě tam dojeďte-pro jistotu kdyžtak!! 😉

janulle22
16. říj 2010

@jiitkka jj pojedem určitě... ale ještě nechám tátu prospat, nestojím o to aby se něco stalo, že nebude vyspanej

seba
16. říj 2010

Jani-jak jste dopadli?Máte atb?
Tak Sára dvakrát vyhrála-ale u druhýho zápasu se šprajcla a udělala tam pěknou scénu 😠 😠 😠 nechtěla jít do obrany,ale útočit a když ji trenér nepovolil,tak vzala bundu a že jde dom 🙄 to jsem nepovolila já a musela zpas dohrát-ta měla hubu nafouknutou ještě i doma 😀
Sebík začíná mít rýmu a pokašlává-to počasí mě s...
Holky a co ta lamarika-nevíte o ní něco?

janulle22
16. říj 2010

ahoj holky, tak jsme jeli na pohotovost a máme streptokoka... 😠 ☹ máme zase atb... mě z té školky už jebne... jediný místo kde by se nakazil je tam... doma to nikdo nemá ani neměl a ven o školce jsme nebyli...

@seba 😀 😀 chuderka asi ju to pořád v bráně nebaví... 😉 ale dovedu si to představit já se jako malá taky pořád nafukovala... 😀 moc gratuluji k výhře... 😉

jiitkka
16. říj 2010

@seba jéééé, to je takový vztekloun??? 😖 😀 A co hraje??
@janulle22 já to tušila, že tam něco blbého bude, jak si psala, že má oteklé mandle a horečku k tomu. Ach jo ☹ Tak se léčte pořádně, i ty a manžel berte vitamínky, ať to nechytnete a nešíříte dál..třeba by jste to nemuseli ani pocítit a malej by to pak chytnul znova. ATB jsou svinstvo, bohužel leckdy nic jiného nepomůže a kor když si tělo zvykne... Na tohohle bacila by Vámale stejně nic jiného nepomohlo. 😖

janulle22
16. říj 2010

@jiitkka já doufám, že to nemáme... 😒 no snad nám zaberou atb... možná jsem moc zlá na školku, ale nevím kde jinde by to chytl... ☹ uvidíme... nemáme se pusinkovat, tak snad nás nenakazí... 😅 no moc se jí nelíbilo, že jsme před 14 dni dobrali atb na ucho a už máme brát zase, ale nedá se nic bez teho se to nevyléčí...v pondělí zavolám do školky a oznámím jim to...
moje mama mi nadala že má zas atb jak kdybych já to nějak mohla ovlivnit a že jsem si měla malýho nechat doma ještě rok a když jsem jí řekla že by bych byla doma zadarmo tak mi řekla, že stejně práci neseženu tak co... 🙄 😠 bych ji pleskla fakt... 😠 😠 😠 😠

jiitkka
16. říj 2010

@janulle22 No jo, všichni chytrý když se to jich netýká! 😠 Já se dneska zas šíleně chytla s Martinem...ještě teď je mi z toho na nic!! No hlavně,ať rychle pomůžou a je mu lépe a vy ať nic nechytnete!!

janulle22
16. říj 2010

@jiitkka taky máš den uplně na prd co? 😒 to se urovná zase... 🙂

jiitkka
16. říj 2010

@janulle22 ano,dnešní den je děs!! Bude líp! 😉
Dobrou noc 😉

seba
17. říj 2010

Ahojky-Jani tak ať atb zaberou,na tohle nic jinýho neúčinkuje ☹
Jitu-Sára hraje fočus a trenér ji zkouší v útoku,ale tam taky pořád být nemůže,že 😀 ona se nechce střídat 😠
U nás byla taková situace minulý víkend,celou neděli jsme prohádali a mluvit začali až po pár dnech,ale vyjasnilo se tu 😵 😵 😵

janulle22
17. říj 2010

@seba my se hádáme teď 😀 😀 dělá jak kdyby měl malej nevyléčitelnou nemoc 😠 chápu, že se nechce nakazit, ale to nechci ani já...ale co mám dělat... 🙂 do obchoda je línej jít, se psem je línej jít... 😠 no prostě na facku... 😀
asi bych se měla jít učit , ale nevím jestli mám chodit abych tam nenakazila půlku třídy... 😅

jiitkka
17. říj 2010

@seba Jé fotbal 🙂 A to sama chtěla??
@janulle22 chlapi no....ten můj je taky línej jak to prase!! Ještě chrápe! Už se těším, až tu bude malej a onse vůbec nevyspí!! 😉

elidule
autor
17. říj 2010

ahoj holky 🙂
Jani, Adámkovi ať je brzo líp, člověk by to za ně odmarodil, kdyby mohl ☹
nám už je celkem fajn,zítra jdem na kontrolu, tak už to bude určo ok 🙂

elidule
autor
17. říj 2010

@janulle22 jinak když se vrátím ke sněhu a kočáru, tak my máme přední kolečka menší, ale když se vypne aretace, tak to jde i ve sněhu paráda, s aretací to ani za Boha 😀 já mám u našich kočár po neteři od švagrový a ten má všechny kola velký a bez aretace a to musím hodně tlačit, abych vůbec někam odbočila 😀 na jaře ten náš zkusím na mmb prodat, snad se někdo chytne 🙂 akorát nemám vůbec představu, kolik za něj chtít 😒

janulle22
17. říj 2010

@elidule malej je naštěstí bez teploty... zatím teda... 😅 jinak v pohodě celkem... dělá bordel jako kdyby byl zdravej, tak ti nějak začínám pochybovat o tom streptokokvi... 😅 to by byl nemocnej celkově a né jen krk...ale nevím no uvidíme v pondělí... 🙂
u nás by ses asi neujala s malýma koleškama i zacvaklíma... 😀 byla jsem ráda, za velké kola a nešlo to z těžka, právě že to bylo fajn... 😉
@jiitkka ty seš ale zla... 😀 😀 😀

janulle22
17. říj 2010

počítáme matiku a jsem opravdu debil, ale ještě jsem to neviděla od lonska, tak snad se do toho brzo dostanu... a jelikož z toho nejspíš budu maturovat tak bych asi měla... 😀 😀

elidule
autor
17. říj 2010

@janulle22 já bych z matiky neodmaturovala ani náááhodou, jsem ráda, že jsem vůbec prolejzala se čtyřkama 😅 😝 nenenene, raději nevzpomínat 😀 😀
a nemůže se ten streptokok usídlit jen někde? já tomu nerozumím, těmhle bacilům nebo co to je vlastně , akorát v těhu si pamatuju, že mi dělali vyšetření na streptokoka v pipce, ale stejně mi nějak nevysvětlili, jak by se tam vlastně měl vzít? ☹

janulle22
17. říj 2010

@elidule streptokoka mají ženy v pochvě... ale nic mi nedělali... 😅 taky tomu nerozumím jen to mám vyčtené... jsem zvědavá co nám řekne zítra doktorka...třeba se to nepotvrdí a okamžitě vysadíme atb...tak jsme dokoukali na talntmanii a československo má talent a jde do pelecha...snad mě táta obštastní masáží... 😀 😀

jiitkka
17. říj 2010

@janulle22
@elidule streptokok je bacil v krku, usazený na mandlích... Ženy v pochvě ho mají pouze v těhu a to tím, že jakmile se odpudí(uvolní) hlenová zátka, tak se do pochvy dostávají různé bakterie (při močení,apod) a tak se z toho může tento streptokok vyklubat... 😉
Prima dokoukána a šup do pelechu 😉 V sedm vstávačka, Martas frčí do práce a já k doktorovi na poradnu 😵 , na sóciálku,pracák... 😝 Dobrou noc 🙂

elidule
autor
18. říj 2010

nazdárek 🙂
tak u doktora ok, když pominu opět hysterák 😀 lidí jak sr.. všichni jsou nemocní nebo co 😒

@jiitkka dík za info 🙂 ale stejně, ta zátka se uvolňuje až před porodem ne? nebo i během těhu může? že až pak se může objevit ten streptokok, tak se divím, co jim řekne vyšetření na streptokoka během těhotenství - jsem asi natvrdlá co? 😅

elidule
autor
18. říj 2010

já na tu talentmanii koukám někdy před obědem ve všeních dnech - opakujou to, ale dneska tam byla ta ženská, co si oholila hlavu, to vůbec nechápu, že do tohohle kola postoupila, ona tam přišla jen splnit úkol při prohraný sázce nebo co a tohle, co předvedla, to bych ani nedovolila vysílat 😝

jiitkka
18. říj 2010

@elidule Ta zátka odchází až ke konci těhu, před porodem...někdy dříve než plodovka a někdy až v průběhu první doby porodní. Test na streptokoka se dělá až při 1.době porodní. Protože často se neví,zda odešla zátka,nebo plodová voda...když maminy přijedou vyjukané do porodnice a nemají to zachycené na vložce a někdy plodová voda odejde jen v minimálním množství. 😉 jako ta ženská byla trapná až hrůza s tou píštalou mezi nohama!!! Bych se propadla hambou! A ještě byla taková odrzlá. Přišla mi jak hospodskej tip!

Jdu do hajan, jsem totál ko. Pak Vám pisnu co ta sociálka 😠 😠 😠

elidule
autor
18. říj 2010

@jiitkka jéé, tak to jsem nějak pomotala zasejc - já měla nějak dojem, nebo si zase pamatuju co nemám, že mi ten výtěr a rozbor pochvy na streptokoka dělali někdy v druhým nebo třetím trimestru - to se musí vědět dpředu, aby tě při porodu dali na kapačku s protilátkama na toho streptokoka - tak já teď nevím 😅 nebo miminku aby dali protilátky - ježiš, prostě abysme byli všichni ok 😀 😀 už se na nic raději neptám

no já ji přepla, se divím, že jí nevypískali 😀 😝

jo tys byla na sociálce vlastně - nezávidím 😖 tak pak písni

jiitkka
18. říj 2010

@elidule asi ten test dělají i v průběhu těhu,to zas nevím já 😀 😉

Tak jinak teda - jsem v 7:40h vyrazila z baráku a přišla jsem až v 14h a mám toho plné zuby+jsem pěkně vytočená! Ráno 20min čekání na pracáku, pak mi vyřizovala papíry pro sociálku,takže jsem odtamtud vypadla před třičtvrtě na 9 a v 9h jsem měla být na gyndě. Tak jsem šla svižnym krokem, ale začli mi příšerně tvrdnout břicho, až jsem se musela 3x zastavit a jít šnečím tempem. Tam dorazim v 8:55h a šla jsem na řadu po půl10 ... a vevnitř mi doktor prohlídl čípek+20vteřin trval UTZ, Kubču prohlídl celého ale fofrem, ukázal mi srdíčko a šlus... a jak jsem byla v šoku, že je to takovej fofr,tak jsem se samozdřejmě neoptala kolik měříme a važíme Napsal mi další magnezko-myslím,že do porodu seho už nezbavím. A pak jdu na zkoušku kalhot, pro nákup a na sociálku s papírama. Tam jsem seděla na chodbě 2hodiny, kosa jak v pr....a ta ....... že jde na oběd, přijde za hodinu. Já vymrzlá totálně, hladová! Tak jsem si šla dát hambáče, z čehož mě teďka pálí žáha jak nikdy a je mi šoufl...pak volám kamarádce,zda můžu na čaj,abych se ohřála. Tak jsem dala čaj a zas na sociálku a tam další hodina. A vevnitř jsem byla 20min a čeká na papír,že nevlastním motorové vozidlo... pak teprva mi řekne,co a jak. Takže celkově 3h na sociálce+hodina čekání ve městě. V krku mě škrábe a už mě řeže při čůrání¨aa já jsem na močák dost náchylná, takže mě asi klepne. Zkusím to rozpít.. A krk po týdnu opět bolí. No super ta sociálka!! 😠 😠

seba
18. říj 2010

Ahojky 😉 u nás nic nového,napsali jsme týdenní úkoly a teď si tu jako hraju se Sebíkem,on mi nosí hračky a já je dávám pod stolek 😀
Test na streptokoka se dělá myslím v 35 týdnu 😒 aby stihli přeléčit v případě porodu
Jitu-tu soc.zahrabat-já takhle lítala po SSZ s pupkem v létě a nakonec se zjistilo,že stratili papíry a já byla tři měsíce bez prachů,než to dali dokupy a já musela znovu oběhat dr 😠 😠 😠

jiitkka
18. říj 2010

@seba No to by mě klepla pepka, kdyby to jště ztratili 😝 Tý jo, no prostě oni mají na vše dost času a za ty prachy co berou bych je teda dost hnala! 😠

seba
18. říj 2010

Já byla tehdy dost nasraná,štěstí,že tatík vydělává-nikoho nezajímalo,že mi nejdou peníze 😠 😠
A kde máme Janíka-jakpak se má Adík-je bez teploty?