Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. kvě 2010

já budu mít mateřskou až koncem měsíce

janulle22
11. kvě 2010

ja ju cekam tak 15 to uz je za chvilku... jeeeeeeeee mi to ani neodslo... 😀
eli takt o bych chtela videt...
a co jsi rekla v praci?je moc snehu nevyjedu?a co busy ty nejdezdili?

elidule
autor
11. kvě 2010

pravdu jsem řekla,že je sníh 🙂 já to nahlásila jen kolegyni a ta řekla šéfovi,že si beru dovču,měli jsme dost volný pracovní režim a vedoucí se nestaral,jestli jsme v práci nebo ne,hlavně že tam jedna z nás byla a práce byla hotová 🙂 škoda,že se tam už asi nevrátím 😒 tohle mi fakt vyhovovalo
autobus jezdil v půl pátý - to pro lidi co dojížděli za prací na šestou hodinu,to jsem teda nevstávala a pak v sedm - a ten byl narvanej dětma ze tří vesnic a pak to jelo až ve dvanáct a to už nemá cenu jezdit do práce 😀 a taky se stalo,že nic nejelo - bus se porouchal,náhradní neposlali,asi se to nevyplatilo 🙄

elidule
autor
11. kvě 2010

to jsem tak nepředstavitelná při manuální práci? 😕 😅

janulle22
11. kvě 2010

no kdybych te znala osobne tak jo, ale takhle nee... 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

jo aha? 😕

janulle22
11. kvě 2010

cemu se divis...?

elidule
autor
11. kvě 2010

no že tak působím 😅

janulle22
11. kvě 2010

jak?

elidule
autor
11. kvě 2010

no že nejsem představitelná při práci s lopatou 😀 i když já jsem byla vždycky spíš takovej knihomol k nepoužití

janulle22
11. kvě 2010

k jsem to nemyslela... kdyz mi nekdo vypravi o mem znamem tak si ho predstavim...vim jak mluvi jak se vyjadruje tvari a pak z toho mam zachvaty smichu... 😀 nemyslela jsem to spatne... 😉

elidule
autor
11. kvě 2010

no tak u mě by ses za břicho popadala 😀 když jsme dělali dřevo,tak manža řezal a já s kolečkem pěkně takovej kus do kůlny a normálně se mi smáli dva sousedi,právě že oni taky: ty něco děláš,poprvý v životě co? 😝 😀 já z toho byla nervozní,že se mi smějou a dřevo mi padalo na všechny strany 😝 takže jsem jim akorát potvrdila,že jsem střevo 😠

elidule
autor
11. kvě 2010

jinak tady leje a trošku zabouřilo a už mi vypadly programy v telce 😒

elidule
autor
11. kvě 2010

já na baráku furt chtěla s něčím manžovi pomáhat a on ani nechtěl,asi věděl proč,jednou jsem čistila starý cihly,ale ani tu sekyrku nejmenší do ruky néééé - manža se diví,že mám všech deset prstů

seba
11. kvě 2010

Tady zatím nic,ale tlak je tam hroznej,musela jsem si udělat kafe nebo bych usnula vestoje.Taky jsem zjistila,že myčku nikdo nevyndal-mám na mysli kocour nebo Sára,tak jsem na ní musela jít já. 🙄
Jinak ke knihomolům se můžu taky smělě přihlásit,MM říká,že jsem se s knížkou v ruce snad už narodila 😀

janulle22
11. kvě 2010

eli tak ti sousedi byli dobri teda... 😀 😀
tady taky parkrat zahrmelo...a uz ani neprsi ale zas bude je cerno... ☹

elidule
autor
11. kvě 2010

u našich sousedi taky ok - já,babička a moje máma skládáme uhlí,chlapi doma nebyli,myslíš,že nám pomohli? koukali z okna akorát 😠

janulle22
11. kvě 2010

no tak ono se jen tak nevidi aby baby uklizely uhli.... 😅

elidule
autor
11. kvě 2010

tátovi a bráchovi to nevyšlo a nedorazili domů 😖 to víš,že bysme se na to jinak vys... 😀 máma to měla nejhorší,musela do sklepa,je nejmenší,tak se nejmíň obouchala 😅
už je po dešti 🙂 a telka zase hraje
sebo,máš problémy s tlakem?

janulle22
11. kvě 2010

eli ja to chapu... chudera mamka... 😀 jenze sousedi maj dycky haloo z toho...

elidule
autor
11. kvě 2010

kolik měříš? taky bys skončila ve sklepě? 😀 já teda nejsem zrovna velká - teda do šířky jo,do vejšky mám 168 cm

janulle22
11. kvě 2010

160cm.... 😅 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

http://www.mall.cz/domecky/mga-magicky-domecek-...
to je hezký domeček i se zvonkem 🙂

elidule
autor
11. kvě 2010

mamka má 153 cm a má prej pocit,že se furt zmenšuje 😅

elidule
autor
11. kvě 2010

Jani jak je to facebooku s těma srdíčkama a tak vůbec? to musíš nasbírat nějaký body,abys mohla taky posílat? mě to nabízí jenom asi dvě srdíčka a vůbec ty aplikace mám nějaký chudý 😀 furt tam čtu o nějakým kreditu a kde ho mám nasbírat?

janulle22
11. kvě 2010

nezmensuje to se ji zda....
ten je hezkej ale drahej...

elidule
autor
11. kvě 2010

asi se víc hrbí 😅

janulle22
11. kvě 2010

tak to nevim eli... 😅

seba
11. kvě 2010

já mám taky 160 cm.
Já se teda nezmenšuju,ale nějak se mi sráží oblečení ve skříních-nevíte,co s tím?
Domeček je hezkej-ale my nemáme zahrádku 😢

elidule
autor
11. kvě 2010

mě se taky sráží 😝 😀 to globální problém jak to oteplování
určitě ho časem slevní,jako třeba tu trampolínu,naši jí koupili minulej rok za deset tisíc a nedávno jsme jí viděli v obi za pět