Přidá se někdo, kdo má 3měsíční mimčo?

slaboska
14. lis 2013

Ahojky,vim,že tady ta diskuze už je,ale už stara tak si dovolim založit novou.Přida se někdo kdo ma 3měsični mimčo?Mam holčičku,ktera važi 4,47kg a měři 58cm.Je pěkně živa a to od narozeni 😀 co ma dělat ditě ve 3 měsicich?už se smějeme,už jsme dokonce zjistili,že mame ručičky a překuli se na bok.Hlavičku drži pěkně.Poradi mi někdo jestli to je malo nebo hodně?????děkuji

kuca91
14. lis 2013

Dobre rano, mam sice půlrocni holcicku, ale to co pises, ve trech mesicich delala a doktorka rikala, ze je dost ziva. Tim jak se prekulovala na bok, tak ve 4. mesici uz zvladla na brisko. A ted vali sudy a pomalu se plazi 😊 takze bych rekla, ze mas doma cipernou princeznu 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 ahoj,mě pravě Dr.nic neřekne tak nevim jestli to je ok nebo ne,takže děkuji za odpověd.Ona je živa od narozeni,naše prvni ditě a takovy živel 🙂

kuca91
14. lis 2013

My mame take prvni dite a takovou dablici 😊 ja jsem prave nejdriv chodila s malou k pediatricce, kterou ksem mela domluvenou jeste pred porodem. Jenze byla hrozna, zanedbavala nas. A ted chodi k te, co jsem chodila i ja kdyz jsem býa mimco a strasna spokojenost 😊 a co pres noc, spinka hezky? 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 ja mam pediatra švagrovou,ale mam pocit,že nas taky zanedbava.pořadně mallou neprohlidne,nic mi k ni neřekne a ja nevim co je v jejim věku dobře a co ne.prvni a takova dablice,asi bude jedinaček 🙂 v noci jak kdy.většinou usina kolem pul 8-8 a spi tak do pul 12 někdy do 1,pak jidlo a tak hodku a pul jsem vzhuru pak se vzbudi po 3 hodinach a zase jidlo tak něco přes hodku vzhuru a šupe zase spinkat.nevim proč je vždy po kojeni tak dlouho vzuhu ☹ a vic co mam za problem?vubec nechce flaštičku ☹ dostane hystericky zachvat a nechce ji ☹ nevš jak na to?nebo až bude větši tak se to zlepši?

kuca91
14. lis 2013

@slaboska o lahvicce ani nemluv 😞 ve 4 tydnech jsme zacali dokrmovat Bebou. Jak pises, lahvicku vůbec nechtela. Jenze najist jsme ji dat museli. Tak jsme krmili injekcni strikackou, coz bylo opravdu hrozny. A lahvicku jsme pres den zkouseli. Kupovala jsem porad jine, ktera ji bude vyhovovat. No a pak jsme koupili lahvicku v DM drogerii a bylo to jak modre z nebe 😊 pila jak diva a od te doby parada 😊 chce to trpelivost no. A dudlik chce nebo taky ne? Od konce ctvrteho mesice jsme zacli na noc davat kasi a spinka celou noc krasne 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 no dudlik pravě taky nechce.ja chci pravě taky ve 4 měsic začit s přikrmy,ale nevim když tu flaštičku tak nechce.Ja bych trpělivost měla,ale jak plače tak mi je ji lito a radši toho necham ☹ a zoubky už mate?

kuca91
14. lis 2013

Zoubky jeste nic, sice uz slinta a cpe vsechno do ousy dva mesice, ale stale nic 😅 uvidis, ze z te lahvicky zacne pit 😊 a co ji davas z lahvicky, nejaky cajik? Kamaradka mela taky problem s lahvickou. A cajik ji mimco z lahvicky nechtelo, ale kasicku ano 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 my ž taky slintame 🙂 a už zjistila,že ma ručičky tak tam dava ručičky.ano čajik fenyklovy,protože trpime na prdiky.a co mam zkusit koupit za kašičku?

kuca91
14. lis 2013

@slaboska pockej, az si zacne cucat palce u nozicek. To zacala delat Emicka cca pred trema tydny 😀 no my zacinali na kasicce od Hami s banany na dobrou noc. Je to fialova krabice. Ta byla opravdu super 😊 a problemy s prdikama prestanou za chvilku urcite 😊 a uz davate pod hrazdicku s hrackami?

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 a to muže už tedka?palec u nohy,no tak na to se těšim.Emičku ma moje kamaradka.jojo davame a libi se ji tam.

kuca91
14. lis 2013

Ta kase je od ukonceneho 4.mesice, ale davali jsme ji cca o 14 dni driv. Vypila na noc uz hodne mlicka a akorat blinkala. S kasickou je spokojena 😊 to je dobre, ze se ji tam libi 😊 za chvilku uz bude potrebovat hodne prostoru 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 naštesti mame velky barak tak bud mit mista až až.a mysliš,že by vadilo kdybych ji dala kaši už tedka.ma přesně 3 měsice?nebo neviš jestli je něco i pro ni na 3 měsice?

kuca91
14. lis 2013

@slaboska rekla bych, ze by to nevadilo. Udelej tu kasicku trosku ridci a je to 😊 jinak pro trimesicni jsem cetla, ze se můze davat mrkvove pyre 😊 a jak se jmenuje ta tvoje holcick? To my bydlime v byte 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 ja to zkusim,jdu za chvili do města tak to koupim.když to chtit nebude počkam až vyroste.ja měla strach,aby ji to neubližilo.Jmenuje se Vaneska 🙂 to nevadi,že bydlite v bytě.my taky bydleli,ale před 2 roky jsme si postavili a řeknu ti zlatej byt 🙂 kvuli uklizeni,mame 6+2 a s Vanes to uklizet je sila 😠

kuca91
14. lis 2013

@slaboska jj, zkus a uvidis. Prestat davat můzes vzdycky. Drzim palce, pak dej vedet, jak to dopadlo 😊 a kde bydlis? My kousek od Prahy. Premyseli jsme taky o baracku, ale mozna casem. Ted v byte je super 😊

saminomimino
14. lis 2013

božíčku,jen to maminky neporovnávejte,jistě jsou vaši děti zdravé i když toho nedělají jak by v tabulce měly,klíd,užívejte si je a neporovnávejte 😀 😀 😀

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 tak jsem to ve městě koupila a večer zkusim dat,tak uvidime 😉 hned zitra podam info 🙂 Tak to mame k sobě daleko,ja jsem z Olomouce 😉 ale psat a vymenovat rady si mužeme.chodiš na to plavani pro mimča?to je pry od 6 měsicu a je to pry bezva.

slaboska
autor
14. lis 2013

@saminomimino ty vogo ty maš 3 děti a čekaš dalši?no tak to bych nedala 🙂

kuca91
14. lis 2013

@slaboska budu moc rada, kdyz si budem psat a vymenovat rady 😊 na plavani nechodime, chci zacit az na jare, az venku nebude takova zima. Ale chodime na cviceni s kojenci, uz od trech mesiců 😊 a je to strasne super 😊 urcite dej vedet co ta kase 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 si napřed tak budeš spiš radit ty nam 😉 cvičeni pro kojence,to ani nevim,že je tak to zkusim u nas pohledat,ale jak na těch mimčach vydělavaji u nas ta pul hodina koupani stoji 200kč,je to 10 lekci po pul hodce takže 2000kč.už at je večer jsem na tu kaši zvědava.a poradiš mi jak to naředit?

kuca91
14. lis 2013

@slaboska no vydelavaji na tech mimcech hodne. Ale tak s tim clovek tak nejak musi pocitat no. My na zacatku davali 200ml vody a 45g sypke kase. Bude toho hodne. V nemocnici mi rikali, ze se to můze jednou ohrat, tak si zbytek můzes nechat na zitra 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 a nemam te kašičky dat min když ma jen 3 měsice,co mysliš?nebo to udělat jak pišeš?

kuca91
14. lis 2013

@slaboska no kdyz das min kase, tak urcize min vody. Zkus to tak odhadem. Nesmi to byt hodne vodove no

saminomimino
14. lis 2013

@slaboska proč??já udvou už měla větší pohodu než s jedním,lepší organizace práce a jak rostou hrají si spolu ,pozornost rodiče je minimální,co do zábavy,jsou věci ve který se sourozenec nenahradí 😉

slaboska
autor
14. lis 2013

@saminomimino no ja když vidim jak mi dava zabrat 1 a ty jdeš do 4 tak jse myslela,že špatně čtu 🙂

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 a co dat 60 vody a 25 kaše?

saminomimino
14. lis 2013

@slaboska no tak asi když měl syn,mé první dítě 3 měsíce,taky bych si to neuměla představit,že bude další,touhla po dalším přišla až po synově roce,počkej jak uběhně čas,uvidíš zase vše jinak,mimo to co práce mi dalo první miminko se nedá porovnat,kolik práce mi dalo druhé třetí...,člověk už ví co a jak je to jednodušší 😵

slaboska
autor
14. lis 2013

@saminomimino tak to jsem zvědava,zatim jsem rozhodla,že Vaneska bude jedinaček,protože to je fakt šrumec 🙂

saminomimino
14. lis 2013

@slaboska tak jedináčka bych fakt nechtěla a to jsem vždy chtěla děti dvě a nakonec toto 😀 jedináček je podle mně chudák,děti potřebují děti,to poznáš až bude mít 2-3 roky

slaboska
autor
14. lis 2013

@saminomimino jo neřikam třeba se to fakt změni,ale mala je docela živa,mo toho nenaspi tak je toho na mě asi hodně,ale jak řikaš jedinaček je na prd,ale na 4 mě teda chlap neukeca 😀