• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidá se někdo, kdo má 3měsíční mimčo?

22. ledna 2014 
@slaboska no můzes to takhle zkusit. Vodu nebo prasek můzes pridat vzdycky :blush:
14. lis 2013 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 tak Ti musimnapsat jěště tedka.tak jsem male tu kašičku udělala a baštila uplně luxusně,najednou ji ta flaška nevadila.Fakt diky moc za radu.akorat mam flaštičku MAM a vubec to neteklo,nevim jestli jsem to měla moc huste tak jsem to musela naředit vodou a musela jsem to přelit přes sitko,aby tam nebyli ty hrudky,ty pak ucpali tu dirku.mysliš,že ji to bude stačit?bylo o fakt tak jak mliko,ale každopadně diky za typ,tedka vim,že když nebudu mit mliko,že si flaštičku vezme.tak ji prostě ten čaj nechutnnal :slight_smile:
14. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no tak to je uplne supet. A v savicce zkus zvetsit dirku :blush: at můze mit kasicku trosku hustejsi :blush: jsem moc rada, ze to vyslo :blush:
14. lis 2013 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 ahojky,tak ja ji zkusim udělat tu direčku větši.a viš co je nejlepši dneska mi spinkala od 8 hod až do pul 2,tohle ja vubec neznam.Jěště,že sis mě tady našla a napsala mi :wink: fakt jsi zlata.a jakou jste měli noc Vy?
15. lis 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska dobre rano :blush: jj, zkus ji udelat vetsi. Ja to taky tak udelala a super :blush: krasne saje kasicku :blush: no super, krasne jste se vyspali. Urcite je to tak lepsi i pro Vanesku, ze ma lepsi spanek :blush: no Emicka usnula v pl devate a jeste spinka :blush:
15. lis 2013 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 ty brdo tak Emička spinka uplně luxusně.jo tak dneska ji udělam větši,ale fakt pila pěkně.Dala jsem ji 40 a vypila to cely.pak jsme byli do pul 3 vzhuru,ale pak jěště usnula až do pul 7.takže dnes se citim krasně vyspinkana :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jj, Emicka spinka pres noc krasne. Jen zacala spinkat tak, ze ji koukaji nozicky z postylky. I kdyz tam ma ten latkovy mantinel. Tak ji zkus te kasicky udelat i o neco vic. Rekne si sama kdyz bude mit dost :blush: a za chvilku bude spinkat krasne celou noc. A pres den jen kojis?
15. lis 2013 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 tak to musi vypadat sandovně jak spinka.no dnes ji toho udělam vic ja si myslela jak ji to nebude stačit a ono ne :slight_smile: ale jak baštila :wink: ted jsem ji zkoušela davat čajik tak nasala a jak zjistila,že to neni ta mnamka jak včera tak flaštičku vyprskla :slight_smile: jojo přes den jen kojim,chtěla bych do te doby než začnu s přikrmy.a ty nekojiš už vubec?
15. lis 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no srandovni to je :blush: porad po te postylce putuje :grin: ja vůbec nekojim. Dvakrat denne ma umele mlicko, dvakrat prikrm a vecer kasi :blush: a koupila jsi tu kasi s banany od Hami jo?
15. lis 2013 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy uz davate kasicky? :confused:
15. lis 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 jojo přesně tu co jsi mi poradila,ja myslela,že to stoji třeba 400kč a to stalo jen 100kč.dnes ji udělam větši dirku,dam toho vic a uvidime třeba bude spinkat jěště dele :slight_smile: za chvili bude Emička z takovou potřebovat postel :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gepe ja davala včera poprve a menši davku i porci.
15. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a chutnala jsi ji? Me moc chutnala :grin: no hlavne maji dost i akce tady na to papkani pro deti. Tak je to super :blush: no ona spala do trech mesiců s nami v posteli, ale pak prave zacla potrebovat prostor, tak uz je ve sve :blush:
15. lis 2013 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 chutnala i chlap ochutnal :slight_smile: no je dobra nedivim se ji,že ji šmakuje :slight_smile: ja ji mam od začatku v postylce vedle me postele,protože hodně mamin řika,že to mimčo se na tu postel nauči a pak nchce jit do sve.ale Vaneska spi v postylce pěkně.to je asi jedina věc :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no Emicka prave v postylce moc dobre nespinkala. Ale nenaucila se to nijak. V postylce pak spinkala uplne v pohode. Taky se nedivim, ze jim chutna ta kasicka :blush: a ted ma Emicka dopoledne rozmixovane ovoce, tak delam misticku pro ni a misticku pro manzela :grin:
15. lis 2013 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 tak to maji pěkně nachystany :slight_smile: ja už se těšim až nebudu kojit a budu tohle taky chystat,mě to kojeni už strašně nebavi.a co s Emičkou dělate takhle cely den doma?
15. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahoj. Muj maly se narodil 9.8. Bohuzel je na sunaru a miry ve 3 mes. 62 cm a 6,4 kg. Cvicime Vojtovku,protoze ma slabe brisni svaly a mel predilekci hlavicky,ktera uz je lepsi. Maly je na sunaru a na fenyklovem nebo hermankovem cajiku.zatim prikrmy nedavam,ale zacinam je zvazovat. Jinak hezky spojuje rucicky,nozicky si dava k brisku. Smeje se krasne nahlas,ma rad pozornost,chyta hracky,moje obleceni. Miluje byt v houpatku,kde i usne :slight_smile: v noci vydrzi mezi jidlem cca 6 hodin.
15. lis 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paracka ahoj tak to jste přesně o 10 dni starši,my jsme se narodily 19.8. :slight_smile: to mě mrzi,že maš takovy trable,ale to se zlepši.ja taky do včera nedavala přikrmy,ale kuca 91 mi poradila kašičku,kterou jsem davala včera poprve a zatim velka spokojenost,spala mi 5,5hod.jinak spi tak 3 max.4.ja jinak kojim a na noc ji bude davat kašičku.čajik fenyklovy jsem zkoušela davat taky,ale ten nechce.se ji nedivim,je hnusnej :slight_smile: a prosim tě co to je predilekce hlavičky?
15. lis 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska predilekce je staceni hlavicky pouze na jednu stranu. U nas to byla leva. Ted kdyz cvivime Vojtu tak s hlavickou uz krasne otaci na obe strany.jeste musime rozpast koniky a naucit se pretacet,ale chce to cas. Jinak maleho polohuju pri spinkani doma. Od kud jsi?
15. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no vstava tak kolem osme hodiny. Dostane mlicko a hraje si na dece. Je hodne samostatna, dokaze si hrat i dve hodiny sama. Jen obcas koukne, ze tam jsem. No ve dvanact jdeme ven a ma poledni spanek. Spinka do dvou. A pak prijde manzel domů a to si nekdy hrajem a nekdy jdem jeste ven. A kazdy ctvrtek mame cviceni :blush: jo a doktorka mi poradila, ze mam zkusit davat pit Emicce vodu, protoze po caji hodne blinkala. A krasne ji pije :blush:
15. lis 2013 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 2 hodiny na dece tak to je luxus,Vaneska tak pul hodky a pak už musim jit k ni,že tam nechce byt sama.jako holou převařenou vodu?
15. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paracka aha,ale t se za chvili zpravi akorat maš vic starosti.ja jsem z Olomouce a ty?
15. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jsme z Brna. Jj je to narocne,ale stoji to vsechno za to. ;)
15. lis 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paracka tak to mame k sobě kousek,po dalnici.naše Vaneska je zase moc živa takže se ji musim pořad věnovat,takže to si nevybereš.samozřejmě to maš horši o tom žadna,ale když vidiš vysledky tak tě to musi těšit.
15. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jj, normal prevarenou vodu :blush: a nebo prodavaji i kojeneckou, ktera se nemusi prevarovat
15. lis 2013 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 tak to jo,ale když kojim tak ji nemusim davat napit vody,že?ja budu rada když usrkne aspon trochu toho fenykl.čaje.
15. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska presne tak, kdyz kojis tak nemusis. Jen snad pri teplote. A pak az zacnes davat prikrmy no. Tak uz mimco pije :blush:
15. lis 2013 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 no vidiš tole všechno mi budeš muset poradit :slight_smile: dnes jsem to ote kašičce řekla kamošce a tak si ji taky koupila :slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska kdyz budes cokoliv potrebovat vedet, tak napis, rada ti poradim kdyz budu vedet :blush: no me se ta Hami teda i nejlepe osvedcila. Zkousela jsem jeste nejakou od nestle a ta nebyla tak super. Jen co my mame za takovy drobny problem je to, ze Emicka nechce jist zeleninove prikrmy ze sklenicky. Takze porad varim :blush:
15. lis 2013 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuca91 děkuji jsi hodna.no,ale pry ty přikrmy ve skleničce jsou pěkně hnusny :frowning2: a co takhle Emičce vařiš?a to se dava od koce 4 měsice?
15. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek