Přidá se někdo, kdo má 3měsíční mimčo?

slaboska
14. lis 2013

Ahojky,vim,že tady ta diskuze už je,ale už stara tak si dovolim založit novou.Přida se někdo kdo ma 3měsični mimčo?Mam holčičku,ktera važi 4,47kg a měři 58cm.Je pěkně živa a to od narozeni 😀 co ma dělat ditě ve 3 měsicich?už se smějeme,už jsme dokonce zjistili,že mame ručičky a překuli se na bok.Hlavičku drži pěkně.Poradi mi někdo jestli to je malo nebo hodně?????děkuji

kuca91
14. lis 2013

@slaboska no můzes to takhle zkusit. Vodu nebo prasek můzes pridat vzdycky 😊

slaboska
autor
14. lis 2013

@kuca91 tak Ti musimnapsat jěště tedka.tak jsem male tu kašičku udělala a baštila uplně luxusně,najednou ji ta flaška nevadila.Fakt diky moc za radu.akorat mam flaštičku MAM a vubec to neteklo,nevim jestli jsem to měla moc huste tak jsem to musela naředit vodou a musela jsem to přelit přes sitko,aby tam nebyli ty hrudky,ty pak ucpali tu dirku.mysliš,že ji to bude stačit?bylo o fakt tak jak mliko,ale každopadně diky za typ,tedka vim,že když nebudu mit mliko,že si flaštičku vezme.tak ji prostě ten čaj nechutnnal 🙂

kuca91
14. lis 2013

@slaboska no tak to je uplne supet. A v savicce zkus zvetsit dirku 😊 at můze mit kasicku trosku hustejsi 😊 jsem moc rada, ze to vyslo 😊

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 ahojky,tak ja ji zkusim udělat tu direčku větši.a viš co je nejlepši dneska mi spinkala od 8 hod až do pul 2,tohle ja vubec neznam.Jěště,že sis mě tady našla a napsala mi 😉 fakt jsi zlata.a jakou jste měli noc Vy?

kuca91
15. lis 2013

@slaboska dobre rano 😊 jj, zkus ji udelat vetsi. Ja to taky tak udelala a super 😊 krasne saje kasicku 😊 no super, krasne jste se vyspali. Urcite je to tak lepsi i pro Vanesku, ze ma lepsi spanek 😊 no Emicka usnula v pl devate a jeste spinka 😊

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 ty brdo tak Emička spinka uplně luxusně.jo tak dneska ji udělam větši,ale fakt pila pěkně.Dala jsem ji 40 a vypila to cely.pak jsme byli do pul 3 vzhuru,ale pak jěště usnula až do pul 7.takže dnes se citim krasně vyspinkana 🙂

kuca91
15. lis 2013

@slaboska jj, Emicka spinka pres noc krasne. Jen zacala spinkat tak, ze ji koukaji nozicky z postylky. I kdyz tam ma ten latkovy mantinel. Tak ji zkus te kasicky udelat i o neco vic. Rekne si sama kdyz bude mit dost 😊 a za chvilku bude spinkat krasne celou noc. A pres den jen kojis?

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 tak to musi vypadat sandovně jak spinka.no dnes ji toho udělam vic ja si myslela jak ji to nebude stačit a ono ne 🙂 ale jak baštila 😉 ted jsem ji zkoušela davat čajik tak nasala a jak zjistila,že to neni ta mnamka jak včera tak flaštičku vyprskla 🙂 jojo přes den jen kojim,chtěla bych do te doby než začnu s přikrmy.a ty nekojiš už vubec?

kuca91
15. lis 2013

@slaboska no srandovni to je 😊 porad po te postylce putuje 😁 ja vůbec nekojim. Dvakrat denne ma umele mlicko, dvakrat prikrm a vecer kasi 😊 a koupila jsi tu kasi s banany od Hami jo?

gepe
15. lis 2013

Vy uz davate kasicky? 😕

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 jojo přesně tu co jsi mi poradila,ja myslela,že to stoji třeba 400kč a to stalo jen 100kč.dnes ji udělam větši dirku,dam toho vic a uvidime třeba bude spinkat jěště dele 🙂 za chvili bude Emička z takovou potřebovat postel 🙂

slaboska
autor
15. lis 2013

@gepe ja davala včera poprve a menši davku i porci.

kuca91
15. lis 2013

@slaboska a chutnala jsi ji? Me moc chutnala 😁 no hlavne maji dost i akce tady na to papkani pro deti. Tak je to super 😊 no ona spala do trech mesiců s nami v posteli, ale pak prave zacla potrebovat prostor, tak uz je ve sve 😊

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 chutnala i chlap ochutnal 🙂 no je dobra nedivim se ji,že ji šmakuje 🙂 ja ji mam od začatku v postylce vedle me postele,protože hodně mamin řika,že to mimčo se na tu postel nauči a pak nchce jit do sve.ale Vaneska spi v postylce pěkně.to je asi jedina věc 🙂

kuca91
15. lis 2013

@slaboska no Emicka prave v postylce moc dobre nespinkala. Ale nenaucila se to nijak. V postylce pak spinkala uplne v pohode. Taky se nedivim, ze jim chutna ta kasicka 😊 a ted ma Emicka dopoledne rozmixovane ovoce, tak delam misticku pro ni a misticku pro manzela 😁

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 tak to maji pěkně nachystany 🙂 ja už se těšim až nebudu kojit a budu tohle taky chystat,mě to kojeni už strašně nebavi.a co s Emičkou dělate takhle cely den doma?

paracka
15. lis 2013

@slaboska ahoj. Muj maly se narodil 9.8. Bohuzel je na sunaru a miry ve 3 mes. 62 cm a 6,4 kg. Cvicime Vojtovku,protoze ma slabe brisni svaly a mel predilekci hlavicky,ktera uz je lepsi. Maly je na sunaru a na fenyklovem nebo hermankovem cajiku.zatim prikrmy nedavam,ale zacinam je zvazovat. Jinak hezky spojuje rucicky,nozicky si dava k brisku. Smeje se krasne nahlas,ma rad pozornost,chyta hracky,moje obleceni. Miluje byt v houpatku,kde i usne 🙂 v noci vydrzi mezi jidlem cca 6 hodin.

slaboska
autor
15. lis 2013

@paracka ahoj tak to jste přesně o 10 dni starši,my jsme se narodily 19.8. 🙂 to mě mrzi,že maš takovy trable,ale to se zlepši.ja taky do včera nedavala přikrmy,ale kuca 91 mi poradila kašičku,kterou jsem davala včera poprve a zatim velka spokojenost,spala mi 5,5hod.jinak spi tak 3 max.4.ja jinak kojim a na noc ji bude davat kašičku.čajik fenyklovy jsem zkoušela davat taky,ale ten nechce.se ji nedivim,je hnusnej 🙂 a prosim tě co to je predilekce hlavičky?

paracka
15. lis 2013

@slaboska predilekce je staceni hlavicky pouze na jednu stranu. U nas to byla leva. Ted kdyz cvivime Vojtu tak s hlavickou uz krasne otaci na obe strany.jeste musime rozpast koniky a naucit se pretacet,ale chce to cas. Jinak maleho polohuju pri spinkani doma. Od kud jsi?

kuca91
15. lis 2013

@slaboska no vstava tak kolem osme hodiny. Dostane mlicko a hraje si na dece. Je hodne samostatna, dokaze si hrat i dve hodiny sama. Jen obcas koukne, ze tam jsem. No ve dvanact jdeme ven a ma poledni spanek. Spinka do dvou. A pak prijde manzel domů a to si nekdy hrajem a nekdy jdem jeste ven. A kazdy ctvrtek mame cviceni 😊 jo a doktorka mi poradila, ze mam zkusit davat pit Emicce vodu, protoze po caji hodne blinkala. A krasne ji pije 😊

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 2 hodiny na dece tak to je luxus,Vaneska tak pul hodky a pak už musim jit k ni,že tam nechce byt sama.jako holou převařenou vodu?

slaboska
autor
15. lis 2013

@paracka aha,ale t se za chvili zpravi akorat maš vic starosti.ja jsem z Olomouce a ty?

paracka
15. lis 2013

@slaboska jsme z Brna. Jj je to narocne,ale stoji to vsechno za to. ;)

slaboska
autor
15. lis 2013

@paracka tak to mame k sobě kousek,po dalnici.naše Vaneska je zase moc živa takže se ji musim pořad věnovat,takže to si nevybereš.samozřejmě to maš horši o tom žadna,ale když vidiš vysledky tak tě to musi těšit.

kuca91
15. lis 2013

@slaboska jj, normal prevarenou vodu 😊 a nebo prodavaji i kojeneckou, ktera se nemusi prevarovat

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 tak to jo,ale když kojim tak ji nemusim davat napit vody,že?ja budu rada když usrkne aspon trochu toho fenykl.čaje.

kuca91
15. lis 2013

@slaboska presne tak, kdyz kojis tak nemusis. Jen snad pri teplote. A pak az zacnes davat prikrmy no. Tak uz mimco pije 😊

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 no vidiš tole všechno mi budeš muset poradit 🙂 dnes jsem to ote kašičce řekla kamošce a tak si ji taky koupila 🙂

kuca91
15. lis 2013

@slaboska kdyz budes cokoliv potrebovat vedet, tak napis, rada ti poradim kdyz budu vedet 😊 no me se ta Hami teda i nejlepe osvedcila. Zkousela jsem jeste nejakou od nestle a ta nebyla tak super. Jen co my mame za takovy drobny problem je to, ze Emicka nechce jist zeleninove prikrmy ze sklenicky. Takze porad varim 😊

slaboska
autor
15. lis 2013

@kuca91 děkuji jsi hodna.no,ale pry ty přikrmy ve skleničce jsou pěkně hnusny ☹ a co takhle Emičce vařiš?a to se dava od koce 4 měsice?