Přidá se někdo, kdo má 3měsíční mimčo?

slaboska
14. lis 2013

Ahojky,vim,že tady ta diskuze už je,ale už stara tak si dovolim založit novou.Přida se někdo kdo ma 3měsični mimčo?Mam holčičku,ktera važi 4,47kg a měři 58cm.Je pěkně živa a to od narozeni 😀 co ma dělat ditě ve 3 měsicich?už se smějeme,už jsme dokonce zjistili,že mame ručičky a překuli se na bok.Hlavičku drži pěkně.Poradi mi někdo jestli to je malo nebo hodně?????děkuji

kuca91
16. pro 2013

@slaboska no ja doufam, ze ty kulicky zaberou na ty zoubky. Mame doma ten gel a vůbec nezabira, je uplne k nicemu. Mozna tak hezky voni, to vse. Jj, musime vydrzet. Ja tedy popravde jsem dneska uz celkem vyrizena z toho noseni a tak. Porad knoura. A pres den nemohla usnout a hodinu plakala :( vůbec jsem nevedela jak ji pomoct. Ale nakonec jsem ji uspala, tak jsem byla moc rada 🙂 a co ty s Vaneskou, jak bojujete?

slaboska
autor
16. pro 2013

@kuca91 no taky nic moc ☹ jak pišeš pořad knoura a plače.tedka na noc jsem ji už,ale dala Nurofen.jela jsem s ni na chvili ven a to bylo peklo,začala brečet tak jsem ji chtěla dat dudlik,ale asi ji ty zuby boli tak ho nechtěla tak jsem ji neměla ani jak utěšit,tak jsme museli jit domu,jinak by snad na mě někdo poslal socialku,že trapim ditě.no ja ji to zitra taky koupim,nam ta mastička pomuže,ale fakt jen na chvili takže maš pravdu na prd.takže už je s tebe Rambo?jak odpol.usnula tak jsem usnula i ja,už od te soboty jak to začalo je toho na mě hodně.ted na večer jsem ji dala kašičku od Nestle tu miluje tak snad bude trochu dele spat a ne jen 2 hodky.to mame trapeni,že?tak hlavně at to co nejdřiv přejde.Vaneska už spinka,Emička taky?

kuca91
16. pro 2013

@slaboska tak Emicka usnula ted. My s tim dudlikem mame opacny problem, porad ho ma v puse. V noci spinka hezky, dokud ji dudlik nevypadne z pusinky, to hned place. Venku zatim neplakala, mame uz sportovni kocarek a kouka kolem, tak je celkem v klidu. Dneska,jsem s Emickou byla mezi mimcama na cviceni a jakmile je zabavena necim novym, tak je celkem v pohode. Na chvili tedy no. Ja zitra v lekarne taky koupim ten Nurofen. Mam doma jen paralenovy cipky, tak abych byla pripravena kdyby se to o Vanoce zhorsilo. Clovek si rika, jake ma starosti, ale hlavne, ze ty nase holcicky jsou zdrave 🙂 tohle trapeni neni naporad 🙂 a aspin budem mit svaly ;)

slaboska
autor
17. pro 2013

@kuca91 a odkdy se muže dat mimčo na golfač?ja vim,že u nas je brzo,ale už edka se ji v hlubokym kočarku nelibi ☹ od kdy tak sedi?ten Nurofen je super aspon pěkně spinka,davam ji ho na noc.no jsem zvědava dnes na kočarek ☹ jak řikaš za chvili to přejde a budou se zase jen smat.kouila jsem ji novou kašičku od Nestle a chutna ji 🙂

kuca91
17. pro 2013

@slaboska no nekdo ma ve sportovnim kocarku miminko uz od narozeni, jde dat i do lehu uplne. My tam Emicku dali v sesti mesicich, uz se do hluboke korbicky skoro ani nevesla. Tak na dnesek spinkala hodne spatne 😞 porad se budila, vydrzela spinkat max hodku v kuse. Tak ji zkusim dat na noc dneska ten Nurofen. A zacala hodne casto kakat, tak nevim jestli to je taky k zoubkům.

slaboska
autor
17. pro 2013

no pravě,že když v tom golfači bude ležeet tak stejně neuvidi ☹ jo tak to kaka z tech zubu,to pry byva 🙂 ja ji dam ten Nurofen a je fakt v klidu,my se budili tak po 4 hodinach a to se jen najedla a spinkala dal,,takže ja se dnes konečně vyspala 😉 a ty chudinko ne ☹

kuca91
17. pro 2013

@slaboska no ale můzes ji ty zada trosku zvednout, u vetsiny je polohovaci do vice moznosti. My to tedy taky tak mame, tak nevim jak vy. Chce to vyzkouset to no 😊 tak to ji dam dneska ten Nurofen urcite, jak se poradne nevyspinkala, tak je to snad jeste horsi. Skoro celou noc jsem ji hladila po zadickach a hlavicce. To byla tak nejak v klidu. Ve dvanact jdu do lekarny pro ty homeopaticke kulicky, tak jsem zvedava, jestli to Emicce aspon trochu pomůze. A jak spinka Vaneska pres den?

slaboska
autor
17. pro 2013

@kuca91 abych ti řekla pravdu ja ten golfač jěště ani nezkoumala,protože každy řika,že je na něho brzo.Emičku boli zuby a jěště je nevyspala,tak je chudinka mrzoutek.Nam ten Nurofen fakt pomohl.přes den spinka Vaneska tak co 2 hodky je unavena,ale vydrži spat jen tak 40 minut.Ikdyž dneska už spinka od 14.15 a jěště tedka spinka,nevim co se děje 🙂 tak jsem si schrupla i ja 🙂 ja se dnes do te lekarny nedostala,u nas je hrozna zima tak jsem nikam nejela,ale zitra musim do banky tak se tam stavim.a Emička spi přes den jak?a jak ji je tedka?lip?

kuca91
17. pro 2013

@slaboska a kolik je Vanesce? Uz ji bude pet mesiců vid? No dala jsem Emicce ty kulicky rozpustene ve vode a spinkala dve hodiny v kuse. Stejne jako kdyz ji ty zoubky nebolely 😊 tak treba to zabralo 😊 jinak jak ji boly ty zoubky tak spinka pres den hrozne spatne. Koupila jsem ten Nurofen. Ty ho Vanesce davas kazdy den jen na noc? Nebo treba jen obden?

slaboska
autor
17. pro 2013

tedka ji bude 19 4 měsice. a tys koupila ty co nam tady psala a poradila ta hodna duše 😀 ona psala,že to je dobry,ja to musim koupit a vyzkoušet,ten calgel je fakt na chvili.dnes jsem ji ho dala i odpoledne,,protože to byla sila co dělala a pak se pěkně vyspinkala.moje Dr.řikala,že se to muže brat i 14 dni v kuse,že nemusim mit strach,že to neni navykovy,protože tam psali jen 3 dny.tak ji davam 2 ty dilky. 😀 v 7 jsem ji ho zase dala a tedka už spinka,uvidime na jak dlouho.třeba to bude tak super jak včera.

kuca91
17. pro 2013

@slaboska jj, koupila jsem ty, co nam poradila ta moc hodna duse tady 😊 v lekarne tady u nas je to na objednavku. Tak si tam skocim objednat jeste jednu lahvicku. Ono tech kulicek v te lahvicce neni moc a nerada bych o Vanoce resila to, ze mi to neprivezou. No ja Emicce taky dala ted ten Nurofen a krasne spinka. Vůbec sebou tak nehaze jako jindy. To se porad vrti a tak brekne ze spanku. A dokonce usnula i bez dudliku 😊 je opravdu vycerpana 😞 tak se zkus podivat na ten tvůj sportak jak je delany 😊 nebo my co mame hlubokou korbicku, tak tam jsou taky trochu zvedaci zada. Ja zacala prave timhle kdyz Emicka chtela koukat uz ven.

slaboska
autor
18. pro 2013

@kuca91 tak ja ji dnes taky vezmu radši ty lahvičky 2 když řikaš,že tam toho moc neni,jak pišeš at nam to nedojde přes Vanoce.nam ten Nurofen taky pomaha,někdo je proti tomu,ale ja na tom nic nevidim,hlavně,že to male pomuže 🙂 tak Emička byla asi už moc unavena tak se aspon pěkně vyspinka.no u korbičky to polohovat nemužu,tak dnes pošlu manžu at mrkne na sportak 😉 a spinkala celou noc?Vaneska ne,včera snědla malo kašičky,protože ma novy bryndaček s konikem a ten ji zajimal vic než kašička tak toho moc nesnědla a v noci se budila hladem. ☹

kuca91
18. pro 2013

@slaboska tak beru to tak, my dospeli si taky vezmeme prasek nebo neco kdyz nas neco boli. A spanek je urcite moc důlezity. No byla trikrat za noc vzhuru, ale ani neotevrela oci. Jen brekla, dala jsem ji dudlik a spala hned dal. Jen rano v sest vstavala. Jindy spinkala minimalne do sedmi. Tak ten sportak okouknete a uvidis 😊 dneska sni Vaneska urcite dost kasicky a bude spinkat krasne 😊

slaboska
autor
18. pro 2013

@kuca91 přesně,my si taky dame něco na bolest.ale rostě jsou maminy co to odsuzuji,kdyby si viděla kolik mamin odsuzuje,že male davam ty kašičky.ale když ji to zasyti a pěkně mi po tom spinka tak co.to maš dobry,že mate dudlik a to ji usi dal,my ho nemame a tak mam tim padem smulu.a tedka ten dudlik nechce ani v kočarku,takže když mi začne v obchodě plakat tak mam problem 😀

kuca91
20. pro 2013

@slaboska ja nic neodsuzuji,myslim si, ze kazda maminka se snazi delat pro miminko to nejlepsi. No s tim dudlilem to je teda naprd. My venku zvladnem byt tak hodku. Hrozne ji vadi rukavice 😞 musiime tu zimu nejak prezit no. Jinak zuby jeste zadne. Davame ty rozpustene kulicky a pres den uz tolik neknoura 😊 pres noc na dnesek spinkala u nas v posteli. A vyspali jsme se uplne nadherne 😊 a az do půl osme 😊 nechci jo na to ucit, ale kdyz ma trapeni, tak je mozne udelat vyjimku. Tak nadherne se vyspinkala 😊 a ja taky 😊 a co vy se zoubkama, stale bojujete? Emicka ma na dasnickach porad dve boulicky, ale zoubek zatim zadny

slaboska
autor
21. pro 2013

ahojky,no včera masakr.byla jsem s malou ve městě a opět měla uplně hystericky zachvat tak jsem volala Dr a ona řekla,že takovy řev neni normalni tak at přijedeme a udělame vyšetřeni,tak nas poslala do nemocnice na krev,moč a ultrazvuk,ale naštesti vše ok a to jsou fakt ty zuby ☹ ale řeknu ti,že Vaneska fakt trpi ☹ a do kolika ti vody těch 5 kuliček rozpouštiš?ja mam pocit,že nam to nezabira ☹ dole mame 2 bile fličky,ale taky se pořad nic neklube 😠 Tak když ma boleni tak proč si ji nevzit do postele 😉 a jěště když se krasně vyspinkate.A co Emička,mrška nechce rukavice když ji umrznou ručičky 🙂

kuca91
21. pro 2013

@slaboska to me mrzi, ze ma Vaneska tolik bolesti :( my uz celkem v ohode, kulicky zabiraji. Rozpoustim deset kulicek v deseti ml vody. Tak snad se brzy zoubky vyklubou, Emicka taky porad nic. Jen kdyz ji na tu dasnicku sahnu prstem, tak to ma takove drsnejsi trosku. Tak nevim. Snad se brzy vyklubou. No na dnesek spinkala zase s nami a za noc se ani nevzbudila. Uplne super 🙂 no Emicka celkove nema rada to hodne oblikani ted v zime. Nejradej by jen tricko a sortky 🙂 a co pres den doma, je lepsi uz Vaneska?

slaboska
autor
21. pro 2013

@kuca91 tak nam ty kuličky moc nezabiraji tak jsme dneska davali čipky a super,nebyla tak uplakana,ale vic spinkala.akorat 10ks stoji 160kč a mužeš davat 3 denně tak to na moc dlouho neni,ale co když ji to pomuže tak ji to rada koupim.my se dnes vzbudili 3x pak od 6 do 7 vzhuru a pak jsme spali do pul 11 😀 tak když se ji v posteli libi tak proč ji tam nedat.Vanes už tam ma 2 bile fleky a když ji přes to přejedeš tak citiš hrbolky,tak snad vylezou co nejdřiv mrchy jedny zlobivy 😀 tedka už Vaneska spinka,snad ji to vydrži dlouho.co Emička ta už spi v dospělacke posteli? 😀

slaboska
autor
23. pro 2013

@kuca91 tobě a emičce přeji pěkne vanoce a bohateho ježiška 🙂 Holky pořadně si to užijte 😉

kuca91
23. pro 2013

@slaboska my cipky nedavame, ty kulicky nam zda se zabiraji. Ale zuby teda jeste vylezle zadne. Ale pres den i noc je to uz lepsi. Teda nechci to v zadnem pripade zakriknout 🙂 Emicka uz spinka i zpatky ve sve postylce 🙂 a co vy, jak to zvladate? Take tobe a Vanesce preji krasne Vanoce a hodne darecku pod stromeckem 🙂

kuca91
24. pro 2013

@slaboska krasny Stedry den 🙂 tak ti musim zacerstva hned napsat 🙂 darecky rozbalene a Emicka dostala tu hrajici pejskovu holcicku. Takhle smat jsem ji nikdy nevidela. Byla uplne nadsena 🙂 ale zuby teda zatim zadne. Stale jen boulicky na dasnicce. A co vy, jak jste zvladli Stedry den?

slaboska
autor
26. pro 2013

Ahojky,tak u nas Vanoce taky super poprve s Vaneskou 🙂 Emička tak pěkně na tu hračku reaguje,to mate super Vaneska ji dostala taky,ale jěště ji nezajimma,asi je jěště mala.Tak ty zoubky mame jak Vy,bouličky tam jsou když ji tam posvitim tak vidim 2 bile fličky,ale tim to konči,ale asi se to zastavilo,protože Vaneska už je v pohodě,už neni uknourana a ani žadny homeo.ji davat nemusim takže na nějakou dobu bude klid.Jinak štedry den super,Vaneska seděla v křesilku a koukala jak jime kapra,my pak rozbalovali darky a ona nam u toho pasla koniky 🙂 A co Vy jak jste si to uili?Emička se smala takže určo dobře.

kuca91
26. pro 2013

@slaboska Ahoj, my jsme na tom stejne jako vy, homeo taky uz nedavame a zadne knourani. Tak jsem zvedava, kdy se vyklubou ty zoubky. Tak Stedry den jsme si uzili moc 🙂 Emicka s nami sedela v zidlicce u stolu a koukala jak jime 🙂 jedla chvilku pred nami, tak nebyla hladova 🙂 a jak zvladate prikrmy? Papka hezky Vaneska? Za chvili bude zas po svatkach a zas půjdou ti nasi muzi do prace vid.

slaboska
autor
26. pro 2013

a mysliš,že tedka už se ty zuby vyklubou bez křiku nebo jak zase porostou tak to přijde?tedka mame kašičku od Nestle a tu uplně miluje,už sni 100ml,zeleninku začala trochu prskat tak jsem ji ju tedka nedavala když měla ty zuby,ale zitra už zase začnu 🙂 Tak dlouho se na ty Vanoce připravujeme a tak rychle to uteče,chlap jde do prace 2.ledna.když jsme byli samy tak holky pořad křičeli a tedka když by jsme se mohli střidat v nošeni tak je to přejde,že? 😀 No jestli nebyla Emička hladova,Vy jste se krmili a ona trpěla 😀 to si dělam srandu,vim,že to bys ji neudělala.a c jsi dostala ty?

kuca91
27. pro 2013

@slaboska no ja doufam, ze uz to bude bez breku 🙂 vetsina lidi rika, ze nejhorsi je prave to nez se udelaji ty boulicky. Pak ze jsou celkem rychle venku ty zoubky. Tak uvidime 🙂 urcite ji bude zase zeleninka chutnat 🙂 a varis domaci a nebo ze sklenicky? No prave, kdyz se holky chtely nosit, tak jsme byli sami doma a ted uz je to v pohode 🙂 no můj manzel jde do prace az 6.ledna, utika to no. Jo tak Emicka uz tyden sedi, uplne jsem ti to zapomnela napsat. A zkusila jsem ji dat na nocnik a uspesne 🙂 parada 🙂 tak pomalu uz zacina jist s nami no, porad chce ochutnavat 🙂 tak jmenuji se Eva, takze slavim i svatek o Vanoce 🙂 dostala jsem vonavku, obleceni a tak 🙂 co ty, byla jsi hodna a dostala jsi nejake darecky? 🙂

slaboska
autor
27. pro 2013

@kuca91 no kež by to bylo jak řikaš,že s těma zoubkama mame to nejhorši za sebou,protože to bylo šileny.dnes jsem zkusila jit s malou i ven a už pohodička,už neřvala 🙂 to maš dobry,že mala už tak sedi a bude baštit to co Vy,to už začina byt velka.Tak dodatečně vše nejlepši 🙂 ja byla hodna tak byli i darečky,dostala jsem parfem,telefon,kosmetiku a samozřejmě nějaky ten hadřik 🙂 to se mš,že jde 6 muj už jde 2,škoda,že s nama nemužou byt doma pořad,že? 🙂

kuca91
28. pro 2013

@slaboska a na jak dlouho tak chodis s Vaneskou ven? My zatim se zubama porad stejne 🙂 snad se nekdy vyklubou :D jinak u nas nocnik zacina hezky fungovat, ale nechci to zakriknout 🙂 no ted se mi zda, ze kazdy den umi neco noveho 🙂 je skoda, ze s nami nemůzou byt doma porad no. Jsou tak ochuzeni o ten cas straveny s miminkem. Tak to jsi byla hodna 🙂 no memu brachovi je za mesic patnact, tak musim vymyslet nejaky specialni darek 🙂

slaboska
autor
29. pro 2013

@kuca91 ja s Vanes chodim na tak dlouho dokud vydrži v kočarku 🙂 někdy to je hodka někdy 3 hodky,tak si projedu obchody nakoupim co potřebuji,akorat je na houby to,že jak je oblečena tak se nekdy v obchodě vzbudi,protože samozřejmě ji je horko ☹ no tak snad se těch zubu někdy dočkame když nas tak potrapili 🙂 to je Emička šikulka,že už chodi na nočnik,a jak ji to učiš?posadiš ji tam a až něco uděla tak ji pochvališ?bohužel někdo vydělavat musi a naštesti to nejsme my 😀 viš co tedka řešim?Vaneska se otoči na břiško a začne kopat nožičkama a snaži se posunout do předu to ji samozřejmě nejde tak se začne vztekat aji když dam před ni hračku tak ta ju nezajima ☹ co mam jěště vyzkoušet?

kuca91
29. pro 2013

@slaboska no Emicka se zacala poprve plazit na plovouci podlaze, kdyz jsem blizko jeji hraci deky nechala moje botky na doma :D i ted ji nejvic zajima vse krome hracek :D dneska si otevrela dokonce suplik a malrm do nej spadla jak smejdila co tam je :D tak zkus zaujmout necim jinym nez hrackou. Treba pecici papir, to je u nas na prvnim miste 🙂 uz vi kde ho mam a sama se pro nej doplazi 🙂 ale na kolinka se ji porad nechce :( no dneska rano jsem se uplne zhrozila jake ma Emicka boulicky na te dasnicce, nejak ji povyrostly. Tak vzdycky dam Emicku na nocnik po spinkani a kakani ma vetsinou pravidelne cca ve stejnou dobu, takze se musime tak sesynchronizovat 🙂 a ctu ji na tom nocniku, to ma rada 🙂 je tam vzdy cca 15 minut. A dneska ze sesti pokusů, ctyrikrat uspesne 🙂 setrime plinky :D

slaboska
autor
30. pro 2013

Tak u nás se zuby nehnuli.tím pecicim papirem si mě pobavila.dnes vyzkouším.a kolik si říkala že Emicce je?s tím ročníkem je fakt sikulka.