Přidá se někdo, kdo má 3měsíční mimčo?

slaboska
14. lis 2013

Ahojky,vim,že tady ta diskuze už je,ale už stara tak si dovolim založit novou.Přida se někdo kdo ma 3měsični mimčo?Mam holčičku,ktera važi 4,47kg a měři 58cm.Je pěkně živa a to od narozeni 😀 co ma dělat ditě ve 3 měsicich?už se smějeme,už jsme dokonce zjistili,že mame ručičky a překuli se na bok.Hlavičku drži pěkně.Poradi mi někdo jestli to je malo nebo hodně?????děkuji

kuca91
15. lis 2013

@slaboska jsou hnusny no 😞 tak jako prvni se vari mrkvicka. Pak treba kvetak, brokolici, brambor a od pateho mesice je maso 😊 a od sesteho ryze, tu bude mit zitra poprve, tak jsem zvedava 😊 no a pak ovoce, jablko, banan, hruska a tak 😊 zkousela jsem i kaki, ale to ji moc nechutnalo

slaboska
autor
17. lis 2013

Ahojky tak jak se s Emičkou o vikendu mate?u nas kašička slavi uspěch,včea Vaneska odpoledne moc nespinkala tak šla spat už o pul 7 a spala do 2 🙂 tady tohle vubec neznam.včera jsem jin zkusila koupit sunar a ten normalně asi jak neni tak sladky tak si ho mužu jist sama 🙂

kuca91
17. lis 2013

@slaboska ahoj 🙂 mame se s Emickou dobre. Jen to pocasi :( jsem rada, ze kasicka je v pohode 🙂 no tak Emicka nechtela Nutrilon ani Sunar. Az Beba zachutnala 🙂

slaboska
autor
17. lis 2013

@kuca91 A ta Beb děla něco i jako sunar?u nas dneska bylo pěkně,sice chladno,ale svitilo sluničko,tak jsme i s tatkou šli na prochazku 🙂 zitra jdeme k Dr.na 3měsični kontrolu a na očkovani,Vaneska bude zzase plakat a mě ji bude lito ☹

kuca91
17. lis 2013

@slaboska jj, ta Beba je normal mlicko 😊 je jednicka pro kojence a my jsme ted na dvojce, ta je od půli roka 😊 no tak tady byla cely den zima a mlha. Nevideli jsme ani na protejsi panelak 😁 no jo, ockovani u nas teda nejhůre prozivala ja. Emicka uz od doktorky sla se smichem a ja pak cely vecer a noc nedelala nic jineho nez sahala na celicko jestli nema teplotu. A Emicka si spokojene spinkala 😊

slaboska
autor
18. lis 2013

@kuca91 ahojky tak to ja ji dneska tu BEBA koupim,za zkoušku nic nedam,ale řeknu Ti po te kašičce spi uplně luxusně.dnes zase od 7 do pul 2 a od pol 3 do pul 7,takže super konečně se po 3 měsicich vyspim.Tak na očkovani jdeme zitra,protože Dr.to přesunula ☹ ja to taky těžce nesu 🙂 taky pořad na ni saham jestli nema horečku a nutim i manžu at si sahne taky jestli neni horka 🙂

kuca91
18. lis 2013

@slaboska zkus to no. U nas to taky bylo neco nez poradne pila mlicko. A Beba uplne super 😊 nam dospelym taky nechutna vsechno 😉 tak vidim, ze ockovani probiha vsude stejne 😊 ja manzela taky vzdycky nutila at si na Emicku sahne a co mysli jestli ma teplotu nebo ne 😊 no to jsou ty maminky 😊

slaboska
autor
18. lis 2013

@kuca91 zkusim a hnedka dam vědět 🙂 no my maminy to je s nama někdy hrozny?a už mate naušničky?to je dalši věc na kterou se netěšim ☹ ale nemužu ji dat přece naušnice v 18 letech,protože mamince je Vanesky lito 🙂

kuca91
18. lis 2013

@slaboska jj, urcite dej vedet 😊 no nemaji to s nami ty nase deti vůbec jednoduchy 😊 no my nausnicky nedame. Jestli je bude nekdy chtit, da si je sama 😊 a co Vanoce, uz je nejak resis?

slaboska
autor
18. lis 2013

@kuca91 aha tak to ja ji chci dat,ale strašně se děsim toho plače.tak nevim co je lepši jestli nechat nastřelit nebo pichnout.na Vanoce koupime Vanesce takovyho medvěda na spani,on poušti pisničky a chrape tak jsem zvědava jestli se ji to bude libit a pak toho hraciho medvidka tedkaa už dělajii holčičku jestli jsi to viděla v tv tak to a jinak nevim,co chceš vymyšlet když z toho jěště nema radost.a ty?

kuca91
18. lis 2013

@slaboska no my jsme Emicce koupili tu holcicku od toho pejska 😊 a album s fotkama ji delame a sanky chcem koupit 😊 jinak taky nevim to nejakvic resit. Ale stromecek budeme mit urcite na skrince, ne na zemi. A co tu Bebu, zkusila jsi koupit?

slaboska
autor
18. lis 2013

@kuca91 no tak tu holčičku přesně myslim 🙂 je Vy už budete jezdit na sankach to se mate.jojo koupila jsem ji a tedka ji večera,baštila ji krasně.pak jsem ji dala do postylky a i bez řvu dneska tak do 5 min.usnula.jako fakt diky,ty ani neviš jak moc jsi mě těma tvyma radama pomohla. 🙂

kuca91
18. lis 2013

@slaboska no vůbec neni zac 😊 za to ja mam ted problem 😞 Emicka uplne prestala usinat v postylce 😞 jedine na ruce. Deset minut chovam a pak spinka. Vůbec nevim cim to je. Driv normal usinala sama v postylce. Tobe Vaneska usina pokazde v postylce?

slaboska
autor
19. lis 2013

@kuca91 ahojky tak očkovani za nama.to zas bylo plače.jo Vaneska usin v postylce,někdy se tam chvilku třeba 5 minut vzteka a pak toho necha.ale v noci když vstane na jidlo tak mi taky usne v rukach tak ji dam do postylky a spinka dal.

kuca91
19. lis 2013

@slaboska ahoj 😊 to jsem rada, ze mate ockovani za sebou 😊 nopres den usne v postylce v pohode. Ale vecer se ctvrt hodiny vzteka a ja to nevydrzim a vezmu ji na ruku. Nevim jestli treba jeste neni unavena a spinkat se ji nechce. Tak uvidim dneska, je to boj. A v kolik Vanesku koupete?

slaboska
autor
19. lis 2013

@kuca91 ja to vztekani taky dlouho nevydržim 😉 když už je to dlouho tak ji dam prso a ona usne 🙂 uvidiš dneska třeba to bude lepši.my mame den kdy usne v poho a pak třeba 3 dny ppo sobě breči.koupeme tak kolem6 až pul 7.a ty?

kuca91
19. lis 2013

@slaboska my koupeme tak v půl osme. A pak kase a spinkat. Ona hlavne posledni dva dny usne tak v sest na půl hodky. A pak je v tech osm hrozne ziva. Zkusim ji dneska udrzovat vzhuru, treba pak usne lip. No taky to nemame kazdy den stejne. A co, porad jeste prevazne kojis?

slaboska
autor
19. lis 2013

@kuca91 tak to ja ji pravš dam spat ve 4 někdy spi hodku někdy pul,pak koupačka,kašička 🙂 pak ji dam chvilku jěště na hraci deku a jak je unavena tak ji dam do postylky.jako dnes zase super,šla do postylky a ani hlaska z ni nevypadla což je super 🙂 fakt diky,kašička byla rada nad zlato 🙂 jojo kojim pořad přes den a noc davat kašičku a to jsme se dnes vzbudili jen 1x za noc,tohle vubec neznam.a jak šlo uspavani dneska?usnula Emička v naruči?

kuca91
19. lis 2013

@slaboska tak Emicka uz půl hodiny spinka 😊 dneska usnula ani nevim jak 😊 hezky v postylce tak za půl minuty 😊 tak snad to takhle bude kazdy den 😊 no super, tak se aspon vsichni krasne vyspite pres noc 😊 na konci sesteho mesice pak prejdete na kasicku pro starsi, aby ji jeste vic zasytila 😊 a co po ockovani, zadna reakce?

slaboska
autor
20. lis 2013

@kuca91 tak to je dobře,že tak usnula.to je lepši než poslouchat plač,že?a jak poznam,ktery měsic mam přijit na vyšši?ja vim asi se ptam jak debil,ale jak jsem do tedka jen kojila tak o tom nemam přehled.jako vyspine se luxusně,dnes vstala o pul 3 na jidlo a vstala o pul .co Emička,ta jěště spinka?

kuca91
20. lis 2013

@slaboska Emicka dneska vstavala v půl sedme, slysela tatinka a chtela se pomazlit nez odesel do prace 😊 no od půli roka se zacina s dalsim levlem 😊 a pak kasicka je dalsi od osmeho mesice, ale beba az od desateho mesice. Vůbec se neptas jako blbec, ja to taky nevedela. A jak jsem prestala kojit, tak jsem se o to zacinal zajimat 😊 od sedmeho mesice se můze dat uz i bily jogurt 😊 a od osmeho se pry můze jist tak nejak vse krome ryby 😊 to nam rikala doktorka na půlrocni prohidce 😊 jdeme tam az v osmem mesici no 😊 a doufam, zr Emicka dneska vecer usne taky tak krasne jako vcera 😊 co Vaneska, usina dobre? 😊

slaboska
autor
20. lis 2013

@kuca91 tak to jsem rada,že Ti nevadi,že se pořad ptam a až nebudu kojit tak to se budu ptat pořad 😉 prcinka se chtěla pomazlit,to je super 🙂 od te doby co davame kašičku tak usiname krasně a bez křiku,leži v postylce něco si mluvi a pak usne.mysliš,že to muže byt tou kašičkou?jinak se vždy vstekala třeba 15mnut ☹

kuca91
20. lis 2013

@slaboska jen se ptej 😊 no rekla bych, ze to můze byt tou kasickou, ma hezky plne brisko. Treba ji jen kojeni opravdu nestacilo a i v noci se tak budila. A kdy mas v planu prestat kojit? Me nejdrv mrzelo, ze nemůzu kojit, ale pak mi to prislo takovy lepsi mlicko z lahvicky. Vsichni jsme byli hned tak spokojenejsi 😊

slaboska
autor
20. lis 2013

@kuca91 mam v planu, tak do 6 měsice,aleuvidim jak začnu s přikrmy.mě teda vic bavi flaštičky než kojeni.takhle ji mužesš dat najist i ve městě,ja vim,že do 3 hodin musim byt doma nebo začne plakat hladem.dnes jsme na kyčlich dopadly dobře tak mam radost.a co jste dělaly dnes s Emičkou?

paracka
20. lis 2013

Holky uz davate 3 mesicnim mimiskum prikrmy? Maly je na sunaru a vypije od 180 ml do 230 ml... V noci spinka 6 hodin.pres den bastime po 3-4 hodinkach

kuca91
20. lis 2013

@slaboska no ja jsem kojila jen ctyri tydny. A pak jsem si celkem rychle zvykla na lahvicku no. Vodu ti ted ohrejou prakticky kdekoliv a prasek můzes mit sebou vzdycky 😊 u toho kojeni jsem nikdy nepoznala kolik vypila a jak dlouho tedy bez jidla vydrzi. No my byli dneska pres poledne na prochazce a jinak jsne si hrali doma 😊

slaboska
autor
22. lis 2013

@kuca91 ahojky,tak dnešni usinani opět v klidku.ta kašička je zlata věc,opravdu na ni nedam dopustit.asi budu muset přijit na nutrilon,protože mam pocit,že mam malo mlika.mala přes den plaka a ji co pul hodiny max.hodku.tak zkusim tyden počkat a pokud se to nezlepši koupim nutrilon 🙂 když ji dam večer kašičku spi od pul 8 až do 2.pak ji davam prso a začne se budit až do rana po hodině. ☹ mysliš,že bych mohla mit malo mlika?
@paracka ja jsem po radě s kuca91 začala davat na noc kašičku,ikdyž je až od konce 4 měsice a naposta spokojenost.jinak kojim,ale aspon na tu noc.

kuca91
22. lis 2013

@slaboska ahoj 😊 my usinani taky super 😊 no tak je asi mozne, ze ji mlicko od tebe nestaci. Je to hladovec 😊 ja takhle prave prestala kojit. Kojila jsem kazdou hodinu a mlicko se nestihalo ani utvorit. Konzultovala jsem to s laktacni poradkyni a kdyz jsem pak odsavala a uz to fakt bolelo a mlicko nikde, presli jsme na umele mlicko, prave na tu Bebu. A od te doby uz zadne trapeni 😊 jsem rada, ze kasicka Vanesce chutna 😊 a pije z lahvicky dobre? 😊

paracka
26. lis 2013

@slaboska nas nutrilon betonoval. Maly je na sunar complex a spokojenost. Navic sem obe UM chutnala a sunar je takovy prirozenejsi.... Kasicku zkusim hodne ridkou udelat na poledni krmeni 🙂 maly vypije sunaru kolem 200 ml a vydrzi mezi jidlem 4 hod. Jestli prejdes na UM tak musi mit hodne tekutint tzn. cajik (fenynklovy nebo hermankovy)

olusenka
26. lis 2013

ahoj, mám holčičku 3 měsíce starou. Můžeš zavítat do skupiny Srpnovky 2013, a tam se všechno dozvíš, i mnohem víc.
3měsíční mimčo by asi mohlo pást hříbátka, fixovat pohled, sledovat hračku, broukat si, prohlížet si nebo hrát si s ručičkama.... Na otáčení je čas až na 5.měsíc.