Přidá se někdo, kdo má 3měsíční mimčo?

slaboska
14. lis 2013

Ahojky,vim,že tady ta diskuze už je,ale už stara tak si dovolim založit novou.Přida se někdo kdo ma 3měsični mimčo?Mam holčičku,ktera važi 4,47kg a měři 58cm.Je pěkně živa a to od narozeni 😀 co ma dělat ditě ve 3 měsicich?už se smějeme,už jsme dokonce zjistili,že mame ručičky a překuli se na bok.Hlavičku drži pěkně.Poradi mi někdo jestli to je malo nebo hodně?????děkuji

kuca91
30. pro 2013

@slaboska no Emicce je sedm a půl mesice 😊 urcite vyzkousej nejake veci z kuchyne 😄 my jsme ted Emicce koupili takovou tu houpacku na futro a krasne se v tom vyblbne 😊 je to pro deti od ctyr mesiců. A uz se i v tom zapre nozickama 😊 tak akorat sedi na nocniku a uspesne, hura 😊

slaboska
autor
30. pro 2013

@kuca91 tak to ja si minule blbě přečetla,ja myslela,že vam je vic.tak to nejsme od sebe moc 🙂 no jo houpačka s Emikou už se da dělat věci 🙂 le do te houpačky už musi umět sedět,ne?mě Dr.řikala hlavně ji nedavat třeba do židličky,aby seděla,že by se ji poškodili zada tak na to musime jěště počkat.dnes jsem zkoušela papir a mikrotenak a zatim bez uspěchu.s tim nocnikem zavidim snad nam to pujde taky tak brzo a pěkně.a tys ji tam začala davat hnedka jak začala sedět?

kuca91
30. pro 2013

@slaboska jj, jsme kousek od sebe 🙂 no prave ze v te houpace nesedi. Je to jako v nositku. Nevim tedy, jestli ma Vanesku nejake mas 🙂 aha, tak to me mrzi, ze to nezabralo :( zkusim jeste premyset 🙂 a co treba zkusit pustit na mobilu pisnicku a zkouset ji to dat dal od ni a posouvat? Pisnicky maji radi miminka vetsinou. Tak asi tyden Emicka sedela a pak jsem ji zkusila dat na nocnik. Nekdo rika, ze se ma davat mimino na nocnik az v roce, ze to do te doby nema smysl. Ale ja si myslim, ze cim driv si na nocnik zvykne, tim lepe. Driv to take tak delali. Ted mam kamaradky co maji rocni deti a nechteji na nocnik ani sednout a utikaji z nej. A co, jan ti Vaneska spinka pres noc?

slaboska
autor
31. pro 2013

@kuca91 a maš na tu houpačku nějaky odkaz?křesilka mame 2 jedno vic u země a jedno je vysoky,dřiv chtěla byt pořad v tom nizkem a tedka v tom vysokem 😀 mobil jsem nezkoušela,ale když jichlap poušti notas tak to uplně hlta 😀 s tim nočnikem to dělaš dobře,moje segra to dělalal jak ty a hodně rychle holky neměli plynky.tedka spnkame super,usne třeba v 7 a na prvni jidlo se probudi ve 4.na večer dostane kašičku a spi jak dudek,už pomalu přestavam uplně kojit,už ji to nestači jen z prsa je hladova tak dostava Nutrilon.

kuca91
31. pro 2013

@slaboska to nemam odkaz, koupili jsme ji normalne v hrackarstvi. Zkusim mrknout, jestli ji ma netu nekde najdu 🙂 tak to je jasny, Vaneska chce poradne videt a mit rozhled 🙂 no ja jsem rada, ze uz si zvyka na ten nocnik. Tak to zkuste nejak zaujmout tim notasem 🙂 ja vim, nemaji mimca moc na tohle koukat, ale jan zjisti, ze plazit ji jde, půjde to i bez notasu 🙂 tak to spinka Vaneska moc hezky 🙂

kuca91
31. pro 2013

@slaboska tak jsem tu houpacku nasla na webu www.nemluvnata.cz/skakadlo-2-sassy/

slaboska
autor
1. led 2014

@kuca91 ahojky,tak jak jste zvladli Silvestr?ty petardy jsou k zlosti 😠 😠 divim se ale Vaneska to prospala.jo a tu houpačku jsem ji dnes objednala 🙂 ja už fakt nevim jak ji zabavit tak zkusim tohle,třeba se ji to bude libit a zabavi se.s tim nočnikem ti fakt zavidim,je Emička moc šikovna,doufam,že ji Vaneska bude nasledovat.ani tv neni dobra,ale mala se kouka tak ji taky nechavam,taky jsme se divali a nijak se to na nas nepoznamenalo 😀 😀 😀

kuca91
1. led 2014

@slaboska no me se zda, ze v dnesni dobe se to vsechno s tema detma resi. Nekupuju zadne biopotraviny, nenechavam Emicku vybrecet, nekojim a stejne jsme vsichni naramne spokojeni. Ja Emcu taky nechavam nekdy koukat. Ma hraci deku v obyvaku a kdyz mame pustenou televizi, tak se obcas mrkne. Tak jsem zvedava, jak se Vanesce bude houpacka libit 🙂 u nas ma uspech, Emicka ji ma rada. Nejdriv jsme ji v ni houpali my, ale jak ma uz vic silu v nozickach, uz se odstrkuje i sama a zabavi se 🙂 nepotrebuje me tolik no 🙂 my silvestra jsme taky zvladli super 🙂 Emicka i manzel spali, ale me to vzbudilo :D Urcite je Vaneska moc sikovna a bude taky brzy na nocniku 🙂 a uz aby bylo alespon jaro, je hrozne venku. A to jeste prijdou horsi mrazy :( vůbec se nam nechce chodit ven. A co nejake cviceni pro kojence, nechodis s Vaneskou?

slaboska
autor
2. led 2014

@kuca91 přesně jak pišeš tedka se s mimči vše řeši a někdy zbytečně moc,my mame pravě taky hraci deku v obyvaku a vidi na tv tak ji přece nezavažu oči 😀 na tu houpačku jsem zvědava,snad se ji tam libit bude a taky mě nebude chvili potřebovat 😀 na žadny cvičeni nechodime,ale od pul roku se chystame na plavani,ve vodě se ji libi tak snad se ji bude libit i to plavani.Tak to je fajn,že jste to taky prospali,tak to ma byt. 😀 s tim počasi je to děs,my tedka ani každy den ven nejezdime,protože tedka dosti mrholilo tak co chveš dělat venku.přesně už at je aspon jaro a da se s kočarkem pořadně ven i pro Emičku s Vaneskou to bude lepši.

kuca91
3. led 2014

@slaboska Ahoj 🙂 tak co, prisla Vam houpacka pro Vanesku? To je jasny, preci nebudou holky chodit se satkem na ocich aby nahodou nekoukli ma televizi 🙂 no pocasi des. Tesim se na jaro, nekam na poradny vylet jet. Potrebovali bysme zas teplo a cestovat 🙂 mame moc radi vyletovani 🙂 ja s Emickou chodim kazdy den na hodinu. Ona by v kocarku s rukavicemi na rucickach stejne dyl nevydrzela :D

slaboska
autor
4. led 2014

@kuca91 ahojky,houpačka ma přijit až tedka v tydnu už se na ni těšim.a Vaneska určitě taky.a pořad ji Emička využiva?my jsme včera poprve začali dělat motylka a když leži tak se začina zvedat 🙂 počasi je hnus,jak řikaš už at je jaro.My na prvni vylet jedeme v březnu na vikend do Špindlu tak doufam,že to Vanes zvladne.my rukavice tedka vubec nemame,ale jak je v tom hlubokym kočarku tak ruky ma teply,proč jako ty děti nechcou rukavice?a zuby pořad nic,ted ve čtvrtek nam Dr řikala,že boule ma fakt velky,ale pořad se nic nvyklubalo 🙂 co u Vas?

kuca91
5. led 2014

@slaboska Ahoj 🙂 Emicka houpacku vyuziva porad 🙂 nadherne se v tom vyblbne. Uvidis, ze to Vanesku bude taky bavit. Kord az bude mit silu v nozickach a zjisti jak se poradne houpat sama 🙂 tak Emicka zacla pouzivat kolinka, hura 🙂 Spindl je moc krasny 🙂 tchan bydli v Jilemnici, tak jezdime na vikendy tam 🙂 uz jsme taky zacali planovat na jaro a leto dovolene. V kvetnu ty svatky vychazeji fajn, tak se toho musi vyuzit 🙂 chceme do Liberce 🙂 Emicce uz bude skoro rok, tak do ZOO, tam by se ji mohlo libit 🙂 co vy, mate uz nejake plany? Ja rukavice ted taky nedavaam, tak super. V tydnu ma byt u nas devet stupnu, to je skoro jaro 🙂 mohlo by to tak zustat. No Emca nema rada rukavice, protoze si pak nemůze hrat, jak nema prsticky volne. Zuby taky porad nic, boulicky tam jsou porad 🙂 tak uvidime. A jak se vůbec jmenujes ty? Znam zatim jen Vanesku 🙂

slaboska
autor
6. led 2014

@kuca91ahoj 🙂 zitra by ta houpačka měla dorazit tak jsem na ni zvědava,ty jsi mě tak nalakala,že se těšim jak kdyby byla pro mě 🙂 silu v nožičkach ma,protože když ji chovam tak se opira o moje nohy a vstava.a to Emička byla na břišku a najednou šla na kolinka?nebo jaky postup je od paseni koniku 😀 My ve Špindlu nikdy nebyli tak jsme zvědavi.to mate super,že mate kam takhle jet na dovču,teda ty už jsi hodně dopředu když viš jak v květnu vychazeji svatky,ja se tak daleko jěště nedostala 🙂 jo y už mate super,že Emička už vše tak vic vnima,takže v zoo se ji bude určitě moc libit,my tak zkusime až tak v letě taky až Vanes bude mit ten rok.No my by jsme v letě chtěli k moři,nejraději letět,ale ja myslim,že to Vaneska jěště nezvladne tak aspon Chorvatsko,lae jsou to jen plany musime počkat co a jak Vanes,ted už se vše rozhoduje podle ni 🙂 jo počasi je super,jak pišeš už by tak mohlo zustat žadny mrazy,snih a pak hned jarro.Vanes vadi rukavice kvuli tomu,že si nemuže strkat prsty do pusy 🙂 ale při 10 stupnich nejsou potřeba.dnes musim na socialku,protože v prosinci mi skončila mateřska tak si nahlasit rodičak,davam si ho na 3 roky a vychazi mi to na 7096kč to je masakr ☹ 😠 na jak dlouho sis to dala ty s Emičkou?a planujete druhy? 😉 Jinak ja jsem Romana těši mě 😀 😀 😀 aby holkam ty zuby vyrostli,ale že jsou na tom stejně 😉

kuca91
6. led 2014

@slaboska ahoj 🙂 ta Emicce se dneska prorizly dva zoubky 🙂 ja mam materskou na dva a půl roku, tak mi chodi devet tisic. Druhy mimco zatim neplanujem. Asi budem mit spis jen Emicku 🙂 tak ode dneska chodim kazde pondeli cvixit a manzel bude s Emcou dve hodky sam doma. Musime si zacit zvykat, ze nejsme porad jen spolu 🙂

slaboska
autor
6. led 2014

@kuca91 tak to se mate,u nas pořad nic. ☹ ja už aky chci 😉 zitra nam dorazi ta houpačka,hura 😉 ja si ji dala na 3 a taky asi bude jen Vaneska,dava mi tak zabrat,žeo druhym nechci ani slyšet 🙂 mala už je na nutrilonu takže tatka už hlidava a ja chodim do fitka,jak řikaš,aby si zvykla,že nebudeme pořad spolu.a ty se jmenuješ jak?

kuca91
6. led 2014

@slaboska urcite se u vas zoubky brzy proriznou 🙂 ja uplne brecela kdyz jsem je nasla 🙂 jsem takova citlivka ;) jinak Emicka nejdriv byla na brisku, zacala se plazit. Potom zacala davat kolinka pod zadecek a pruzi. Tak za chvilku snad zjisti jak se batolit 🙂 ja zboznuju planovani vyletů, dovolenych a tak 🙂 hezky houpacku vyzkousejte, Emicka se dneska zas v ni vyblbla 🙂 no ja byla dneska cvicit a teda, je znat, ze jsem uz dlouho necvicila :D ja se jmenuju Eva, uz jsem ti to psala ;)

slaboska
autor
7. led 2014

@kuca91 ahojky jo vlastně Eva,vidiš ja si zapamatovala Emičku a na tebe jsem zapoměla 😉 s toho si nic nedělej,ja jsem taky ze všeho na měkko 😀 ja už se na ty zoubky těšim 🙂 kontroluji to každy den 🙂 houpačku maji přivest dneska,nemužu se dočkat.No Vaneska je na břišku a zatim se nelazi,ale už se snaži dostat na kolena,parkrat se ji to podařilo a snaži se sednout,jak leži tak se snaži naadzvednout a když ji mam na rameni a sedim tak stoji na nohach,je to normalni?ja taky rada vylety a dovoleny,ale tdka s Vanes je to složiějši,ale jak tochu povyroste tak zase začneme.a jaky zoubky Vam vyrostly? 🙂

slaboska
autor
7. led 2014

@slaboska jo a neskutečně slinta,pořad si něco rve do pusinky a slinta jak bernardyn 😀

slaboska
autor
7. led 2014

@kuca91 tak houpačka doma a uplně super,Vanesce se to moc libi,řechta se uplně na hlas 😀 nema jěště takovou silu v nohach tak ji houp,ale to je otazka času.Evi diky za tip 😀 😀 😀

kuca91
7. led 2014

@slaboska ahoj 🙂 to jsem moc rada, ze se libi 🙂 hezky si uzivejte 🙂 ma internetu jsem cetla, ze je to lepsi i nez ty choditka. My ho kupovat nebudem, co vy Vanesce, chcete poridit choditko pak? Ona se v te houpacce nauci hezky skakat, za chvilku se tam zabavi sama 🙂 a co ty zoubky, porad se mrsky neprorizly? Urcite uz se brzy ukazou 🙂 Emicce vyrostli dva dolni uprostred.

slaboska
autor
8. led 2014

@kuca91 ahoj Vaneska je z toho nadšena,včera jsem viděla,že je unavena ak jsem ji chtěla vytahnout a dat spat a to jsem si dovolila hodně,řev jak blazen.večer šla spat až v 9,protože se pořad chtěla houpat.choditko pro ni už mame,protože mame plovoučky tak si to pořadně užije 🙂 ale do toho choditka se muže dat až bude chodit,ne?Evi mi zuby pořad nic ☹ včera jsem ji sahala do pusy tak ten 1 se začina prořezavat,ten už začina byt ostry tak aspon ten jeden 😀 a Emička se houpe jen sama?tak Emička jak je větši tak ma i větši silu v nohach 🙂 a jak dlouho v tom byva?jak chce?aspon si konečně umyju aspon hlavu a neslyšim jak mala řve 🙂

kuca91
11. led 2014

@slaboska Ahoj 🙂 tak jak pokracujete s houpackou? Ja vůbec nevim od kdy ty choditka jsou, nejak jsem to nezjistovala. A co zoubky, uz se prorizly? Emicce uz hezky rostou a zacina kousat :D ke snidani sni půlku housky 🙂 hezky rano snidame spolu, je to super 🙂 Emicka v houpacce se vetsinou houpe sama, ale nekdy je to lenoch a chce houpat :D no byva v tom tak hodku. Pak se plazi vsude po byte. Bojujeme ted se zasuvkama. Ja zakazu a ona stejne k nim jde. Nevim co ji na nich tak laka :D

slaboska
autor
12. led 2014

@kuca91 ahoj,houpačka super pořad ji teda houpu,ale to nevadi hlavně,že se zabavi.mam ji tam vždy hodku pak ji dam na deku at si hraje,pak usne a takhle cely den 🙂 zoubky pořad nic,ale ten 1 vypada nadějně.je,to je super,že snidate spolu 🙂 a choditko nakonec nekupuje pediatričk řikala,že je proti tomu,že to kazi pateř,že ona by to svemu ditěti nekoupila takže je rozhodnuto 🙂 Evi kolik toho davaš Emičce za den vypit?mě pediatrička řikala,že Vanesce piti davat nemusim a v patek ji chytli takovy křeče až to vypadalo šileně,jěště,že chlap neni takovy zmatkař jak ja,ja chtěla hnedka na pohotovost a on zjistil,že tak tlači.měla uplně tvrdy bobky,chlap řekl,že ty křeče ma,že je dehydrovana a fakt jo včera jsem do ni nalila tak pullitra,už tak netlači takže křeče pryč,ale nevim kolik ji toho mam davat,prostě kolik bude chtit?a pak mi došlo,že po te kašičce i te zelenině musi mit žizen,ale viš jak dala jsem na Dr a chyba a až jsem ji volala co se stalo a že ma tak tvrdy bobek proto tak tlači tak ekla at ji dam hnedka napit 😠 😠

kuca91
13. led 2014

@slaboska Ahoj 😊 jsem moc rada, ze ma houpacka uspech, za chvilku te uz Vaneska pri houpani nebude potrebovat 😊 No Emicka vypije cca 400ml vody za den. Ale tak ona uz ma za den jen jednu lahvicku mlicka, jinak ma kasi, jogurt nebo nejaky prikrm. Ale urcite Vaneska potrebuje pit. Emicce zoubky hezky rostou 😊 za tyden jdem na osmimesicni prohlidku k doktorce, tak jsem zvedava 😊

slaboska
autor
14. led 2014

@kuca91 ahjky,fakt ta houpačka je super a nevadi mě ji houpat aspon se pěkně zabavi a unavy 🙂 no ja do Vanes tedka naliju tak 600ml denně.mam pořad zub nevyrost,nevim kde se flaka 😀 ono se chodi na 8měsični prohlidku?mi v prukazce mame napsanou 6měsični a pak až ročni ☹

kuca91
15. led 2014

@slaboska Ahoj 🙂 jj, houpacka super vec 🙂 tak za chvilku Vanesce budes moct koupit tu lahvicku na piti na nauceni, je od sesti mesiců a bude pit vodu sama 🙂 no, ten vas zoubek se tedy opravdu nekde flaka. Ale tak hlavne, ze nema Vaneska nejake horecky a tak, uvidis, ze uz se prorizne bez potizi 🙂 no my v průkazce taky mame sestimesicni a pak az rocni prohlidku. Ale i v knizce jsem cetla, ze se chodi na osmimesicni 🙂 a je bez injekce, tak super 🙂 normalne na me dolehla nejak blba nalada, z toho pocasi :( uz bych rada slunicko a chodit ven jen v tricku a sortkach 🙂 tohle je desny. Emicka chudak je taky vzdycky tak nabalena oblecenim.

slaboska
autor
19. led 2014

@kuca91 ahojky,jo ten hrneček už jsem viděla.už když Vaneska leži na dece tak se plazi do zadu a kolem dokola 🙂 ten zub snad nikdy nevyroste 🙂 ve čtvrtek jsme měli posledni očkovani a od patku ma Vaneska naušnice,moc jsem se toho bala,ale zvladla to v klidečku 😉 to počasi je děs 😠 už se tak těšim na jaro až budeme moct pořadně chodit ven a nebudeme muset byt nabaleni jak sněhulaci 🙂 a co Emička?

kuca91
22. led 2014

@slaboska Ahoj 🙂 no Emicka ten hrnicek ma a krasne se z nej naucila pit, doporucuji 🙂 vidis, Vaneska zacina byt pekne aktivni. Za chvilku ji nebudes stihat, kde vsude bude lezt 🙂 ja byla vcera s Emickou u rodiců, deda hlidal, a vsude jim tam smejdila 🙂 tak tady u nas uz napadl snih :( je to hrůza, at uz je teplo 🙂 jinak, zda se mi, ze Emicce zacina bolet dasnicka nahore. Tak uvidime, jestli se vyklubou nejane ty zoubky 🙂