Pro mojí mámu budu vždycky jen ta druhá. Prožíváš to také?

pentagras
18. srp 2011

Ahoj holky, at jsem uděla co jsem udělala pro mojí mámu jsem byla vždycky až ta druhá, mám ještě bratra a ten byl vždycky na prvním místě at se dělo co se dělo, myslela jsem že v dospělosti se to změní, naopak, matka by mě sedřela z kůže, nyní se nažím o miminko, je mi přes 30 a doufám že budu lepší máma než jakou mám já, holky najde se tu někdo kdo má stejně rodinu na prd..

pentagras
autor
18. srp 2011

Budu ráda když se najde někdo, kdo je na tom stejně jako já 🙂

lavazza
18. srp 2011

@pentagras bohužel takových je víc,máma mě vyhodila z domu po matuře a vždycky sem jí byla dobrá hlavně já,jsem ze 4 sourozenců,když potřebuje peníze tak sem ta nejlepší,naposledy jsme se nebavily asi půl roku a když zjistila že čekám mimčo,tak se začla znát,ale nejvíc mě štve,že nevrací peníze když si nějaké půjčí a když sem jako holka jezdila na intr,tak sem byla ta nejhorší,ale jak sem přijela tak to bylo ok,máma nás proti sobě dřív hrozně poštvávala

pentagras
autor
18. srp 2011

@lavazza no to u nás to je jinak, taky od 15 jsem byla s kamarádkou která mi pomohla dodělat školu hlavně finančně, byla i doba po škole kdy jsem měla 2 práce, abych to utáhla, máma mě neřešila, jen když něco potřebovala, vždycky se přetvařovala, přišlo mi i že mě neměla uplně ráda, možná proto že mě táta nechtěl a když jsem byla malá a řvala odešl od ní, pak se zase vrátil, to už sem byal vetší a šlo to do háje, mylsela jsem že se to změní, táta se ke mě nezná a máma jo jen když potřebuje prachy, stejně nakonec od sebe odešl, je to tak 5 let zpátky co máma byla dost nemocná jedinej kdo jí pomohl jsem byla já, chtěla jsem na vše zapomenout a začít znova, nene, jen jí otrnulo opět stejná situace, máma ze mě tahá jen peníze, je mi blbý jí nedat když vím že opravdu nemá ale je to síla.
Nikdy v životě jsem po rodičích nic nechtěla, sama jsem se uživila a můžu říct že i hodně věcí v životě dokázala, nemlžu si stěžovat. mám se dobře, ale tohle nikdy nepochopím, nemůžu se stím pořád vyrovnat, i kdyby co by, jsem dobrá tak na peníze ☹ jenže láska se nekoupí...

lavazza
19. srp 2011

@pentagras přesně tak,člověk se s tím nikdy nevyrovná
taky mi je blbí jí říct já ti nedám,ale vím že je bez peněz svojí vinou a co mě štve,že peníze nemá,ale na pivo a na cigára je vždycky,naši sou rozvedený ale vrátili se k sobě a někdy mě přijde,že si na mě vyzlívá,že sem se narodila,že se brali s tátou kvuli mě
ale sem ráda,že můžu říct,že to co ze mě je,je proto že sem něco dokázala já bez její pomoci