• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Proč máte doma malé miminko?

28. ledna 2013 
Brusi, to je ale princezna :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc krásný fotečky jste tu dneska daly, fakt :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusi to je princezna, krasna
2. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme mockrát :grinning:
Včera jsem malé dělala rýži s míchanou jarní zeleninkou a elecím maskem , prej udělám si na 2 dny a prd snědla snad dvě porce naráz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manža krmil a nestačil se divit :grinning:
3. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nemate nejaky dobry recept na červenou čočku pro mimčo ?
3. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
K sivcová já dělám červenou čočku malé buď jako polívku klasicky jak pro nás ale bez koření, a nebo nahusto a tam přidávám povařit 1/3 jablíčka a mrkvičku :wink: dávám buď s bramborem nebo přidávám pohankovou kaši :wink:
3. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusi,dekuju skusim to,jak papate vy?ja už sem stoho na nervy :unamused:
3. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
K sivo my papáme už krásně a hodně se nějak rozpapkala ale spinkáme jen 2 hoďky přes den ale zase celou noc :grinning: :grinning: :grinning: včera byla jak utrhnutá z řetězu jedla vše co jsme měli my , chlebík s máslem a sýrem ,rýži čistou a to jen tak mezi baštou :wink: a čočku opravdu miluje :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusi, pošli mi sem kousek té vaší holčičky :slight_smile: malý mi dnes odmítl jogurt, dal si jen drožďovou polívku. jo a pořád spinká dvakrát denně, celkem tak 2-3 hodiny..
3. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci klidně pošlu je opravdu jedlík dneska si dala misku těstovin se špenátem a žloutkem a to od rána pořád něco dlabe :grinning: :grinning: :grinning: Ráno kojo kajo vždy o 8 hod 150 ml mléka banánového,v 10,30hod jogurt s piškotkami a ve 12.30 oběd teď spinká a pak dáme ovocko a pujdem na prochajdu :wink: Opravdu se krásně rozjedla a je jen radost koukat jak ji chutná :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. kvě 2010 ve 14:17 • irena23
Brusi, tak to je super, že se malá tak rozpapkala :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusi, super :sunglasses: .A ty už dáváš pomeranč? Já se toho exotickýho ovoce bojím. Ale Mareček stejně nechce nic "slizkého", co mu dám do ruky. I jabka se štítí :grinning:
4. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krasne papate pomeranc :grinning: ja ho tedy taky jeste nezkousela. Ale nedavno sme mely vic manga a dobry, tak ten pomeranc asi zkusime taky.. Normalne 3ilete netere basti s uplne stejnou chuti citron. A ani se nezasklebi. brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning::grinning::grinning:
4. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blka jo jíme pomeranč i mandarinky pro nás to není exotika a pokud to dítko snáší a nemá zuby tak je to nejlepší zdroj vitamínu c. Milujeme citrusy a je nám jedno jak jsou sladké či kyselé :grinning:
4. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky dáváme pomeranč a mandarinky, ale málo často. jak to není místní ovoce, tak to nechci přehánět. kopřivku po něm malý nemá, tak je to fajn změna :slight_smile:
4. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja take davam pomeranč,moc malemu chutna...aspon neco
4. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jholky, tak jak malý mi vnoci papá hodně mlíčka,tak se mi zdá, že to nese výsledky. dnes jem ho nahého vážila a ukázalo mi to 8,7 kg. což by byl přírůstek 300-400 g za 3 týdny. mám se radovat? ona ta váha trošku skáče. ale vždy vážil víc večer, tak vážím ráno, protože k doktorovi na vážení jezdíme taky ráno.
5. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko ahojky jen se raduj já také byla nadšená z pribrání za 1 měsíc 600g :grinning:
5. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jestli víš, že ti doma váží podobně jako u dr., tak se raduj :wink: . U nás to tak není. Doma má vždycky o hodně víc, než u dr., takže ho doma ani nevážíme.
5. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, tak o 10 deka více než u doktora, ale dřív jsem vážila jen večer, tak možná to bude skoro stejně :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my dneska jdeme taky na poradnu tak se už nemužu dočka..jo a oslava konečne mame prvni zoubek :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to ti krásně přibral :slight_smile:

Ksivcova, gratuluju :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji už bylo na čase.. :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
takovy krasny novinky
Gratulujeme k zoubku a taky k pribirani. Krasne se nam to tu vyviji
Ja taky zrovna vcera rikala manzelovi, jak je ta nase beruska uz pekna, kdyz ji clovek vezme do naruce, citi uz kus zensky :grinning:
Budu ji muset asi taky zvazit
6. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Také gratulka k zoubkům my zatím nic a ani to nevypadá že by nějaký měl uělat kuk :grinning:
Zuzy jen zvaž jsme zvědavko :wink:
a kuk dneska malá řádila jak černá ruka, obývák je jak válečná zˇona :grinning:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000575094166&ref=profile
6. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusi, mě se objevila hlavní stránka :confused:

Zoubek taky ještě nemáme :grinning:
6. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kukni na profil MiaFenar :wink:
6. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš FB? :wink:
6. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš