Proč máte doma malé miminko?

andykov
7. zář 2009

Kolegyně vedle mají téma velké miminko, tak mě napadlo pro maminky, co mají doma zase malé miminko založit nové téma.
Kristýnce bude 5měsíců a má sotva 6kg a 63cm. Vím, že to není nějaký extrém, že jsou i menší miminka. Od 6týdnů je na UM. Od narození je krmení s ní boj, takže ty naše přírustky jsou tak tak dostačující. Narodila se s 2650g a 46cm.
Zajímalo by mě proč třeba zrovna Vaše miminko patří k těm menším, jestli se mu moc neche baštit nebo je to genetický? A jaká jsou reakce okolí a třeba si i jen tak pokecala?! 🙂

blka
1. kvě 2010

Brusi, to je ale princezna 🙂

lucie.krajcarova
1. kvě 2010

Moc krásný fotečky jste tu dneska daly, fakt 🙂

zuzankast.
2. kvě 2010

Brusi to je princezna, krasna

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Holky děkujeme mockrát 😀
Včera jsem malé dělala rýži s míchanou jarní zeleninkou a elecím maskem , prej udělám si na 2 dny a prd snědla snad dvě porce naráz 😀 😀 😀 😀 manža krmil a nestačil se divit 😀

ksivcova
3. kvě 2010

Ahoj holky,nemate nejaky dobry recept na červenou čočku pro mimčo ?

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

K sivcová já dělám červenou čočku malé buď jako polívku klasicky jak pro nás ale bez koření, a nebo nahusto a tam přidávám povařit 1/3 jablíčka a mrkvičku 😉 dávám buď s bramborem nebo přidávám pohankovou kaši 😉

ksivcova
3. kvě 2010

brusi,dekuju skusim to,jak papate vy?ja už sem stoho na nervy 😒

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

K sivo my papáme už krásně a hodně se nějak rozpapkala ale spinkáme jen 2 hoďky přes den ale zase celou noc 😀 😀 😀 včera byla jak utrhnutá z řetězu jedla vše co jsme měli my , chlebík s máslem a sýrem ,rýži čistou a to jen tak mezi baštou 😉 a čočku opravdu miluje 😀

lucie.krajcarova
3. kvě 2010

Brusi, pošli mi sem kousek té vaší holčičky 🙂 malý mi dnes odmítl jogurt, dal si jen drožďovou polívku. jo a pořád spinká dvakrát denně, celkem tak 2-3 hodiny..

brusinka.pusinka
3. kvě 2010

Luci klidně pošlu je opravdu jedlík dneska si dala misku těstovin se špenátem a žloutkem a to od rána pořád něco dlabe 😀 😀 😀 Ráno kojo kajo vždy o 8 hod 150 ml mléka banánového,v 10,30hod jogurt s piškotkami a ve 12.30 oběd teď spinká a pak dáme ovocko a pujdem na prochajdu 😉 Opravdu se krásně rozjedla a je jen radost koukat jak ji chutná 😀

irena23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blka
3. kvě 2010

Brusi, tak to je super, že se malá tak rozpapkala 🙂

brusinka.pusinka
4. kvě 2010

Holky kuk jak nám chutná pomeranč 😉

https://www.youtube.com/watch?v=N1dOBUYKD1w
blka
4. kvě 2010

Brusi, super 😎 .A ty už dáváš pomeranč? Já se toho exotickýho ovoce bojím. Ale Mareček stejně nechce nic "slizkého", co mu dám do ruky. I jabka se štítí 😀

zuzankast.
4. kvě 2010

no krasne papate pomeranc 😀 ja ho tedy taky jeste nezkousela. Ale nedavno sme mely vic manga a dobry, tak ten pomeranc asi zkusime taky.. Normalne 3ilete netere basti s uplne stejnou chuti citron. A ani se nezasklebi. brrr 😝😀😀😀

brusinka.pusinka
4. kvě 2010

Blka jo jíme pomeranč i mandarinky pro nás to není exotika a pokud to dítko snáší a nemá zuby tak je to nejlepší zdroj vitamínu c. Milujeme citrusy a je nám jedno jak jsou sladké či kyselé 😀

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

My taky dáváme pomeranč a mandarinky, ale málo často. jak to není místní ovoce, tak to nechci přehánět. kopřivku po něm malý nemá, tak je to fajn změna 🙂

ksivcova
4. kvě 2010

Ja take davam pomeranč,moc malemu chutna...aspon neco

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

ahoj jholky, tak jak malý mi vnoci papá hodně mlíčka,tak se mi zdá, že to nese výsledky. dnes jem ho nahého vážila a ukázalo mi to 8,7 kg. což by byl přírůstek 300-400 g za 3 týdny. mám se radovat? ona ta váha trošku skáče. ale vždy vážil víc večer, tak vážím ráno, protože k doktorovi na vážení jezdíme taky ráno.

brusinka.pusinka
5. kvě 2010

Lucinko ahojky jen se raduj já také byla nadšená z pribrání za 1 měsíc 600g 😀

blka
5. kvě 2010

Luci, jestli víš, že ti doma váží podobně jako u dr., tak se raduj 😉 . U nás to tak není. Doma má vždycky o hodně víc, než u dr., takže ho doma ani nevážíme.

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

Blani, tak o 10 deka více než u doktora, ale dřív jsem vážila jen večer, tak možná to bude skoro stejně 🙂

ksivcova
5. kvě 2010

no my dneska jdeme taky na poradnu tak se už nemužu dočka..jo a oslava konečne mame prvni zoubek 😀 😀 😀

blka
5. kvě 2010

Luci, tak to ti krásně přibral 🙂

Ksivcova, gratuluju 🙂

ksivcova
5. kvě 2010

Dekuji už bylo na čase.. 😀

zuzankast.
6. kvě 2010

ahoj
takovy krasny novinky
Gratulujeme k zoubku a taky k pribirani. Krasne se nam to tu vyviji
Ja taky zrovna vcera rikala manzelovi, jak je ta nase beruska uz pekna, kdyz ji clovek vezme do naruce, citi uz kus zensky 😀
Budu ji muset asi taky zvazit

brusinka.pusinka
6. kvě 2010

Ahojky Také gratulka k zoubkům my zatím nic a ani to nevypadá že by nějaký měl uělat kuk 😀
Zuzy jen zvaž jsme zvědavko 😉
a kuk dneska malá řádila jak černá ruka, obývák je jak válečná zˇona 😀
http://www.facebook.com/profile.php?id=10000057...

blka
6. kvě 2010

Brusi, mě se objevila hlavní stránka 😕

Zoubek taky ještě nemáme 😀

brusinka.pusinka
6. kvě 2010

tak kukni na profil MiaFenar 😉

brusinka.pusinka
6. kvě 2010

a máš FB? 😉