• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První dítě po třicítce. Komu se podařilo bez problémů?

4. srpna 2017 
Ja otehotnela v 31 a okamzite, vlastne hned dvakrat za sebou, prvni zamkle a 14dni na to znovu tehotna, jak tady pisou hlavne nic neresit...u sebe muzu rict, ze zhruba od 22 let bez antikoncepce a vzdy pravidelny cyklus
21. kvě 2015 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj roniko, také jsem těhotenství odkládala, ale proto, že nebyl ten správný partner. My se brali s partnerem ve 37, můj věk a nyní manželovi je 36. Otěhotněla jsem naprosto bez problémů po čtyřech měsících od svatby, tak snad Tě to uklidní, hodně štěstí!!!
13. lis 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já oťehotněla vlastně vždy na první pokus v 18, 22, a ve 32 letech. Je pravdou, že jsem to neřešila ... přišlo to samo, hodně štěstí všem a hlavně pohodu !
25. lis 2015 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my si přestali dávat bacha v mých 32 (on 34), a otěhotněla jsem za 9 měsíců. Ber ale v potaz, že se vidíme jen o víkendech :wink:
25. lis 2015 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je 34 a hned napoprvé :slight_smile:
25. lis 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hodně indivindi.....někomu je přes 30 let a daří se a někomu je 25 let a nedaří se .....ta pravděpodobnost se asi s věkem snižuje, ale asi ne o nějakých 50 % že? Pokud není problém u tebe či partnera....tak by to mělo jít. Je otázkou, zda jsi v pořádku (pravidelná MS je základ ale není to výhra) a zda je taky manžel OK - častější příčina neplodnosti v dnešní době. Ve 30 bych určitě neváhala pokud máš chlapa, se kterým chceš být :wink: Psychika také dělá svoje...
25. lis 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že už se sem nepřispívá. V září jedeme na svatební cestu do Španělska, na celý měsíc, road trip...a pak se nechá „věcem“ volný průběh....v říjnu 2017 mi bude 32
4. srp ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam se podarilo hned, rodila jsem par dnu po 35tych narozeninach. Vse bez problemu a komplikaci.
4. srp ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bylo mi 35, když jsem poprvé otěhotněla. A skutečně to vyšlo ihned, jak jsme se s manželem začali snažit:wink:
4. srp ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mne bude v prosinci 33 a snazime se o prvni mimco od unora a zatim nic, tak uz zacinam byt z toho nervozni. Rekli jsme si, ze tomu dame volny prubeh do konce roku a kdyz se nezadari, tak v lednu pujdem na vysetreni.
4. srp ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je 36- mam tri deti a vzdy se nam to povedo do 2 mesicu-prvni mesic byl vlahy rozjezd :slight_smile:)) prvni syn se narodil, kdyz mi bylo 31, dcera 33 a ted dcera ve 36-ale je fakt, ze jsem nikdy nebrala hormonalni antikoncepci, znam sve telo-mam pravidelnou ms a poznam u sebe ovulaci.....nevim, zda to ma souvislost...
4. srp ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apple_tree To bude určitě ok, fandím :slight_smile: hlavně v klidu, i když se to lehko řekne...my teprve uvidíme, jak nám to půjde :slight_smile:
4. srp v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mne je 35 a zadarilo se druhý mesic snažení. I když spíš bych to nazvala nechraneni se. Žádné měření teploty, ovu testy, jen jsem brala listovku a pravidelně se věnovala příteli :smiling_imp:
4. srp v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My se snazili pres rok, pak teprve jsme se nechali vysetrit, oba zdravi, jen muj cipek po opakovanych zanetech z minulosti nepoustel nic dovnitr. Den po tomto vysetreni jsme sli na inseminaci a okamzite jsem otehotnela. Mam 4m syna a v zari mi bude 35:wink:
4. srp v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vysadila antiko když mi bylo 33...snažili jsme se 8 měsíců, už jsem začínala být netrpělivá, je mi 34...a pak se povedlo. Sice to skončilo v 7. týdnu, ale hned po další menstruaci jsme dostali druhou šanci. Teď jsem v 9. tt ... a věřím, že tentokrát už to vyjde:heart:
4. srp v 15:37  •  čeká miminko, termín má v březnu 2018 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhe mimco v 33 a taky okamzite, antikoncepci jsem skoro nikdy nebrala, praskum od bolesti atd. se taky vyhybam a menstruaci jsem mela vzdy pravidelnou
4. srp v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otěhotněla jsem 2 měsíce před 32. narozeninama. První pokus :slight_smile: antikoncepci jsem nebrala víc jak rok. Ale nikdy jsem neměla problém s cyklem a pro jistotu jsem celý rok pila kontryhelový čaj.
4. srp ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvni tehotenstvi v 33ti, dva mesice po vysazení HA, kterou jsem brala 12 let. Druhe tehotenstvi v 36, tři mesice po vysazení HA.
4. srp ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za tři měsíce od vysazení prášků. Ve 31 :slight_smile:
4. srp ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ve 30, 2. měsíc snažení, dvojčata- antikoncepci jsem už 2 roky předtím nebrala.
4. srp ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek