• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První dítě po třicítce. Komu se podařilo bez problémů?

25. listopadu 2015 
Ja otehotnela v 31 a okamzite, vlastne hned dvakrat za sebou, prvni zamkle a 14dni na to znovu tehotna, jak tady pisou hlavne nic neresit...u sebe muzu rict, ze zhruba od 22 let bez antikoncepce a vzdy pravidelny cyklus
21. kvě 2015 v 19:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj roniko, také jsem těhotenství odkládala, ale proto, že nebyl ten správný partner. My se brali s partnerem ve 37, můj věk a nyní manželovi je 36. Otěhotněla jsem naprosto bez problémů po čtyřech měsících od svatby, tak snad Tě to uklidní, hodně štěstí!!!
13. lis 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já oťehotněla vlastně vždy na první pokus v 18, 22, a ve 32 letech. Je pravdou, že jsem to neřešila ... přišlo to samo, hodně štěstí všem a hlavně pohodu !
25. lis 2015 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my si přestali dávat bacha v mých 32 (on 34), a otěhotněla jsem za 9 měsíců. Ber ale v potaz, že se vidíme jen o víkendech :wink:
25. lis 2015 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je 34 a hned napoprvé :slight_smile:
25. lis 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hodně indivindi.....někomu je přes 30 let a daří se a někomu je 25 let a nedaří se .....ta pravděpodobnost se asi s věkem snižuje, ale asi ne o nějakých 50 % že? Pokud není problém u tebe či partnera....tak by to mělo jít. Je otázkou, zda jsi v pořádku (pravidelná MS je základ ale není to výhra) a zda je taky manžel OK - častější příčina neplodnosti v dnešní době. Ve 30 bych určitě neváhala pokud máš chlapa, se kterým chceš být :wink: Psychika také dělá svoje...
25. lis 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek