První těhotenství ve čtyřiceti a později

micali777
6. bře 2012

Ahoj všem. Jsem ve 12tt a čekám své první mimčo. A je mi 40. Mám za sebou několik neúspěšných pokusů o umělé oplodnění a nakonec jsem otěhotněla přirozenou cestou. Jsou tu nějaké přibližně stejně staré těhulky nebo maminky, které by se podělily o svoje zážitky a popř. rady?

aknel72
17. srp 2014

@smima Já si dala na 4 roky, ale stejně to rychle uteče ☹ Taky mi v den porodu končila prac. smlouva, tak nejsem nucena brzy nastoupit.A ty to máš jak, máš se kam vrátit?

smima
17. srp 2014

@aknel72 no vrátit se nemám kde. Pracovní smlouvu jsem měla jako zástup za mateřskou a tím, že se paní do práce vrátila, smlouva mi zanikla. Ale zatím si s tím nedělám velkou hlavu, myslím si, kdo si chce práci najít, tak si ji najde. A možná se zkusím postavit na vlastní nohy a v něčem něco rozjet, ale to jsou zatím jenom sny, které budu muset promyslet a možná spojit s realitou. A jak jste prožili prázdniny? Byli jste někde na dovolené? A jak se cestuje s Matýskem?

aaa
17. srp 2014

Ahoj holky, zdravím po dlouhé době. My se máme fajn, Kubík je pěkný lumpík. Na dovolené jsme nebyli, to by byli galeje, nevydrží chvilku na místě, jezdíme jen na chatu-podle toho jaké je počasí, tam se vyblbne na zahradě. Nočník u nás v dohledné době nehrozí 🙂

aknel72
18. srp 2014

@smima Matěj autem jezdí rád, ale nejdéle tak hodinu, pak už musíme zastavit a vyvenčit ho. 😀 Prázdniny trávíme taky jen u babičky.

andyskop
13. zář 2016

Ahoj,teď v říjnu mi bude 41 a čekám 5 miminko.nejstarší dceři je 21 synovi 19 mladší dceři bude 15 a mladšímu synovi je 13. Jsem asi 6 týden zítra jsem objednaná k paní doktorce mám obavy abych to miminko hlavně donosila

andyskop
13. zář 2016

@kessinkaa a v té Trnové to je kde snažila jsem se to vyhledat na netu a nic

andyskop
13. zář 2016

Ahoj já jsem Andrea a bude mi v říjnu 41 čekám své páté dítě jsem teprve na začátku udělala jsem si několik testů pozitivních a zítra jsem objednaná na kontrolu.Povedla se nám to docela rychle 4 srpna mi vytáhla tělísko a hned jsem otěhotněla. Hlavně mám strach abych to miminko fonosila a bylo zdravé přece jenom 5 dítě 41 let😄

andyskop
13. zář 2016

@micali777
fotoportrét
andyskop Ahoj já jsem Andrea a bude mi v říjnu 41 čekám své páté dítě jsem teprve na začátku udělala jsem si několik testů pozitivních a zítra jsem objednaná na kontrolu.Povedla se nám to docela rychle 4 srpna mi vytáhla tělísko a hned jsem otěhotněla. Hlavně mám strach abych to miminko donosila a bylo zdravé přece jenom 5 dítě 41 let

andyskop
14. zář 2016

@andyskop tak jsem 5.tt 6 den

eliskaaaa
13. bře 2020

Zdravim ..
Rada bych se zeptala...Je mi 41 let mame 2 krasne zdrave holcicky 6 a 7 let..Vlastne uz jsme zadne mimi neplanovali....a ted v 41 se mi ukazal test pozitivni....Byla jsem v soku...ale i hrozne stastna....
Ale ted k problemu...9.3. jsem dostala vecer silne krece do podbrisku trvalo to asi tak 20 min.....musela jsem si lehnout v koupelne na bok na zem a myslela jsem ze to nerozdycham☹...
To jsem ale jeste nevedela ze jsem tehotna.....ale tusila jsem to uz nejaky tyden.....
Na druhy den 10.3. jsem si udelala test a byl pozitivni....Hned jsem sla k doktorce nasla cernou tecku....
Ale to uz jsem u ni zacala i krvacet☹...
Nedelala mi zadne nadeje....pry to muze byt vse....jak samovolny potrat...tak i mimodelozni....ale i normalni tehotenstvi....
Kontrolu mam v pondeli 16.3....Netusim jak to vnitrne zvladnout☹
Stale krvacim....stale bolesti v podbrisku....
Rada bych se dozvedela jestli zna nekdo nekoho kdo tohle prodelala a konec to melo stastny....
Dekuji.....
Pripadam si uz hodne stara a bojhim se ze muj vek je tim nejvetsim problemem☹
dekuji za odpovedi....

eliskaaaa
13. bře 2020

Zdravim ..
Rada bych se zeptala...Je mi 41 let mame 2 krasne zdrave holcicky 6 a 7 let..Vlastne uz jsme zadne mimi neplanovali....a ted v 41 se mi ukazal test pozitivni....Byla jsem v soku...ale i hrozne stastna....
Ale ted k problemu...9.3. jsem dostala vecer silne krece do podbrisku trvalo to asi tak 20 min.....musela jsem si lehnout v koupelne na bok na zem a myslela jsem ze to nerozdycham☹...
To jsem ale jeste nevedela ze jsem tehotna.....ale tusila jsem to uz nejaky tyden.....
Na druhy den 10.3. jsem si udelala test a byl pozitivni....Hned jsem sla k doktorce nasla cernou tecku....
Ale to uz jsem u ni zacala i krvacet☹...
Nedelala mi zadne nadeje....pry to muze byt vse....jak samovolny potrat...tak i mimodelozni....ale i normalni tehotenstvi....
Kontrolu mam v pondeli 16.3....Netusim jak to vnitrne zvladnout☹
Stale krvacim....stale bolesti v podbrisku....
Rada bych se dozvedela jestli zna nekdo nekoho kdo tohle prodelala a konec to melo stastny....
Dekuji.....
Pripadam si uz hodne stara a bojhim se ze muj vek je tim nejvetsim problemem☹
dekuji za odpovedi....