• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme :slight_smile:)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) :dizzy_face:
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky :slight_smile:

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102362&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=225287&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F *

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe krasny, jsi sikula :wink: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :grinning:
28. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe co my bysme bez tebe delali :sweat_smile: sikula
28. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjúúú už jste zde... :slight_smile:)) rozeslala jsem to všem do IP, tak snad jsem na někoho nezapomněla a najdou nás tady .))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi to bude trošku váznout na začátku :slight_smile:))
28. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tyjo fakt, co bychom si bez tebe pocaly.... :grinning:
28. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz sem vas nasla.. :grinning: :grinning: akorad si uzivam horkou cokoladu.. holky to je mnamka...
28. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI jsem ti koukala znovu na pupíček... teda neskutečný, mě fakt příde, že už ti několik týdnů vůbec dole neroste, jen trochu nahoře .) já chci taky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
se ouplně bojím, že já ten břuch budu mít až k sousedům... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nejdřív půjde buben, pak dlouho dlouho nic, pak prsa a pak teprve já... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,vubec nechapu co za pipky mohly rict svoji ze ma velky bricho :angry: :angry: :angry: hola zavist..

luci ahooj
28. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nam taky uz roste pupik ale to bude tim ze uz sem 2 dny nebyla na zachode.. hehe...
28. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI ahoooj :slight_smile: horkou čokošku... jé jak jí připravuješ?

ani já nechápu CARCUL...
hehe a dyt ty mas jen to brisko,nic vic...
no tu v anglii v tesku se prodava cokolada cadbury ci jak se to pise a ta se dava do horkeho mlika.. takze hodim hrnek mlika do mikrovlnky a pak do toho dam 3 lzicky toho prasku a zamicham.. no je to uzasny... az se z toho potim haha
28. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI jo to znám... zácpa u mě na začátku těhu byla furt..... :((( zkoušela jsem pak všechno. nakonec jsem to vzdala po tom, co jsem se málem poblila po sirupu Lactulosa... to byl humus, se nedalo... :((((

co mi teda zabírá i teď spolehlivě je kafe (né bezkofeinový)... to mě prostě prožene, když už je nejhůř...
28. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: ja chci byt taky v tabulce prosiiiiim .. ale asi az po tom 12 tt ju? :wink: :slight_smile: :grinning: dekujiiiiiiiiiiiiiiii
28. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mno ale není nejmenší, i když jsem s ním spokojená samozřejmě... jenže si teda myslím, že mě poroste hodně i dole a tak nějak se ta kůže sakra vytáhne, no a čkej až mi začne pod tou tíhou klesat... fuj tajbl.. ještě roky po porodu za sebou povleču vyvěšence :((( blééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ale optimista coooo :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si zkusila dat latecko vcera a nejak mi to nesedlo tlak vylitl ruce se mi klepali a to byl uplne malinkej hrnecek.. sem si rikala to pomuze a ono houby.. v noci sem spatne spala... nejak sem jist nemohla... no to byl vecer haha
28. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jooo LUCI vidíš... jsem tě nepřidala... tak jak chceš, až budeš chtít pošly mi všechny údaje dle tabulky do IP :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hehe..nojo to byly naky nadhery ,urco :grinning: :grinning:
autor
LUCI tak zkus šťávu ze zavařených švestek, nebo dobrej ananasovej džus...
28. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena.. jojo poslu... nechci nic zakriknout ale radsi az po 12tt... no mame 29. 12 ultrazvuk kde nam udelaji nejaky testiky na vady a tak pdobne a rovnou reknou termin porodu.. uz jen mesic jupiiii :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tim ze ziji v anglii tak tu nic zavarenyho nemam.. grrrr... ale blumy sme snedla aji maliny tak sem si rikala ze to snad zabere a furt nic... ale ten ananasovej dzusik zitra zkusim koupim konzervu ananasu a jdu na to.. pac asi takhle prasknu... jeste si pritel rekne ze kdovi v kterym tt jsem haha kdyz mam takovej pupek... :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a co meruňky? i sušený by mohly pomoct... stejně tak jako sušený švestky...
28. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis a ja byla dneska v obchodaku se zdravou vyzivou ... asi tam v pondeli skocim... pac zitra jdeme ke znamym co maji asi tyden starou holcicku.. uz se mooc tesim jak se pomazlim..
naposledy co mi byvalo 3 dny dobre tak sem si libovala dneska je to 3 den od minulyho tydne tak doufam ze mi bude dobre i zitra.. snad uz to mam vychytany.. citim se fajn.. akorad ty moje zada.. ja chvilku chodim hned umiram a pak lezim furt ve me lupe jak stara zenska haha.. co ja budu delat za 3 mesice paneboze haha...
aji bych sla zitra plavat uvidim jak budu vse stihat..
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,ze zacatku jsem nechodila driv jak po 4dnech a vic..ted jak kdy...naky tehule pry nejdou i 14 dni :confounded: ..

hehe..prosimte,po porodu se zas vse srovna :wink: a myslim ze nebudes mit ten nejmensi ale ani zadnej mega pupek..proste optimalni ke sym tydnum :wink: krasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale me fakt roste to bricho...jako je vetsi nez bylo, fakt. Az budu fotit po nedeli 36tt, tak pridam i zepredu a uvidite...ale jste hodny, diky.

...prej vyvesence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A ty klucici briska jsou fakt trochu jiny, nevim jak je to mozny, ale kdyz to porovnam, tak fakt jo!!!

Hehe mas fakt krasnej pupik...moc ti to slusi! :wink: ...o CAR ani nemluvim :dizzy_face:

LUCI jeeezis, nedelej chute jo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak to, co s tebou udelalo to latecko, to se mnou dela a delalo vzdycky cokoliv s kafem...preso, latte, capuco....cokoliv...
28. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi nejit 14 dni to je jak moje mamka me vzdy pomahalo ranni kaficko.. ale ted mi nejak nechutna... ble... divny... no asi nasadim ty suseny merunky a svestky a tak podobne..
28. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo suseny svestky
28. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis ja pritom klidne jedno kaficko denne mit mohla.. nekdy i druhy ale to uz muselo byt hodne slabi..
28. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..je to zvlastni vid-ty rozdily klucicich a holcicich :grinning: :grinning: .teda jsou i vyjmky
28. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu tak koukam ze sem tu mezi vami nejmladsi tehulka.. jako ne mojim vekem ale mimi vekem.. musime sem nekoho pridat at tu nejsem posledni.. me tu pak vsechny opustite a co ja budu delat.. :cry:
28. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek