• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
K AUTOSEDAčce...

no třeba na ten Family fix - což už se dle mě vyplatí, když by o tom člověk vůbec uvažoval se dá nasadit jen konkrétní autosedačka od Maxi Cosi, jinou tam nedáš, takže kdykoliv dokoupit se to nedá teda...

a co se týče toho Cybexu, tak bysme s isofixem taky museli čekat na novou řadu autosedaček, který na to půjdou nasadit...

a add těch 5 vteřin - to tam naši kamarádi jsou asi všichni chromí, bo jsem nevidlěa nikoho, kdo by tu autosedajdu poutnul za oněch 5 vteřin, vždycky je to boj u auta...

no prostě z toho mám v hlavě totální zmatek...
30. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem koukala jako puk, jak mu vůbec můžou dovolit se takhle k nim chovat. Možná je to taky tím, že on je z 1.manželství (mají ještě malou dceru spolu), ale přijal jméno nevl. otce (a vl. žádost).... ale teda tohle je na mě moc!
30. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE na ten Family fix jsem se dívala taky, ale bohužel, na naši starou kraksnu moc velká vymoženost :grinning: .... tohle my do auta nedáme, takže mám v tomhle jednodušší rozhodování..... :wink:

takže já to budu řešit tak, že teď objednám asi sedajdu a uvidím, co dál, když během prvních dnů zjistím, že do auta sedáme dost a chci tu bázi, tak ji prostě dokoupím.... ale je mi jasný, že když budeš ty uvažovat třeba o tom Family Fixu, tak se s tím pojí i uvažování o sedačce...... tak tohle budete muset vyřešit :sweat_smile:

a jinak HEHE já z toho pasání fakt měla strach a zkoušla jsem si to přímo na té prodejně a když to teda přeženu že jako začátečník jsem to měla poprvé v ruce, tak do 20 vteřin nemáš co dělat :grinning:
30. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU no vidíš, jak jste šikovný.... já mám zatím umytý okna, včera jsem zapálili první svíčku na věnci a jinak na výzdobu se chystám teď v týdnu, ať to mám trošku v cajku do toho Mikuláše :grinning:
30. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že i výběr autosedaček bude boj :confused: :sweat_smile:
Ahojky holky, Přišla jsem popřát Ondráškovi od Blahu k svátku...jen to nejlepší, samé štěstí a zdraví..:slight_smile:)))

a taky jsem přišla juknout jak se máte..:slight_smile:))
autor
no bázi bych asi taky nekupovala.... a když isofix od MAXI COSI, tak Family Fix, aby na to šla rovnou i větší autosedačka a nevyhodila jsem za půl roky 3 litry z okna...
a taky to řeším kvůli ceně a dýlce používání...

ZUZI add Ikea - mikrovlákno vůůůbec netuším, že to nějaký sedačky mají a na co to vlastně je... v KIKA je obr výběr, a většinou mají skladem minimálně tu barvu, kterou si vyzkoušíš na prodejně... na IKEU nedám normálně dopusit, ale zrovna sedačku bysme tam nevybrali... a když už je rozkládací, tak je rozhodně dražší než byla tahle co máme v KIKA... třeba ségra má z IKEA tuhle rozkládací... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S49849652
kupovala jí před pár lety a to byla ještě o 5 klacků dražší... no děs a to je ještě o dost menší než naše a není rohová... a mimochodem - dost rychle se to proleželo a teď se to nedá na spaní vůbec použít...
30. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU: teeeda, vy jste šikulky.... takhle už máte vše připravené??? To se teda stydím, nemáme ani věnec :sweat_smile: Ale někdo se mnou musí do sklepa, nemůžu nic tahat a krabice s ván.výzdobou je určitě až vespodu.... tak musím manžu ukecat!
ahooj NUKI :dizzy_face: co my, ale jak se máš ty? :wink:

ZUZI no a vy to budete mít všechno 2x :confused:
jj HEHE, tvoje uvažování chápu :wink: jak říkám, v tomhle to mám jednodušší, když mi na auto nejde napasovat isofix, tak nemám moc co řešit :sweat_smile: tak uvidíš, co nakonec vyberete..... :wink:
30. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI ahoooooooooooj, jak se máš? klidně tu pobývej s námi... snažilky nepřibývají??? mě je líto, že jsme tě tam tak nechaly... ale jsi fakt jediná, která vydržela, jinak všechny holky včetně LENKY-bohoušek odešly právě proto, že tam byla samá těhule... i ZUBAJDA... :(
30. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj NUKI... snažilko naše opuštěná...jak jde snaženíčko? :slight_smile:

HEHE: díky za info...to je teda ale cenovej nářez!!! Kika má vše na stránkách? Je to pro nás daleko, tak ať si můžou naši předvybrat....
30. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej: Ahojky, zatím nic nepozoruji, radši to neřeším..:slight_smile:))) prostě uvidíme..:slight_smile:) ale přijde mi, že nějak nemám energii, uklid o víkendu mi nějak děsně trval..:slight_smile:)))
30. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
je nuki ty jsi zlaticko dekujeme!!! :grinning: tak uz hod ty // carky na testik a pojd k nam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi tak ja prijdu a vytaham ti to joo :grinning: :grinning: :grinning:

prostejko,no jeste trosku chci neco malinko pri koupit a to jsem jeste manzu donutila k poveseni vsech obrazku,fotek a dekorace,vrtali jsme jako divy :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI tak držím palec a doufám, že se ve čtvrtek zařadíš už sem mezi nás :wink:
30. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe: tak to je mi líto, že nevydržely, ale me to právě motivovalo..:slight_smile:))) jojo jsem tam ted opravdu sama :frowning2:

Zuzi: no ve čtvrtek už to nečekám a budu testit..:slight_smile:)

Blahu: není zač..:slight_smile:) jojo už by to chtělo...:slight_smile:))
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSTEJKO... tak tím jediným, že vše bude muset být 2x, jsem si 100% jistá. Jinak vůbec nevím, co pořídit... jaký kočár, sedačky, výbavu.... tápu v tom všem...ještě mi asi nedostihl ten hnízdící syndrom, ta opečovávatelská mánie..... jako třeba na kouknutí se mi líbí to a to, ale dle funkčnosti jsem na 0! Tak doufám, že tady budete moc hodné a sepíšete mi svou výbavu, co bylo zbytečné, co naopak nutné .... jsem fakt MIMOŇ! :sweat_smile:
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé... BLAHUŠKOOO.... to bys byla moooc hodná... kdy tě mám čekat???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

NUKI: teda, už ve čtvrtek jí NEčekáš? Paráda, nekonečná doba čekání je za tebou a teď už jenom pár dní... a máš nějaké pocity?
30. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI neboooj, ono to přijde..... :wink: takový ty důležitý věci jako kočár a sedajdy a postýlky a tak, to musíte prošpekulovat doma.... no a z výbavičky ti tady holky určitě ochotně poradí, co využili nejvíc třeba z oblečků a tak :wink:
30. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi nic si z toho nedelej,ja jsem tapala v tom 17tt taky a jeste i pak dal,ono to samo prijde jako je fakt,ze spostu infa jsem nacerpala na konikkovi :wink:

no nuki jako kde tapaj holky jedny nezbedny :angry: :grinning: drzime palecky s Ondraskem,uz by to safra chtelo!!!!

hehe a ty nic o zubajce nevi,jestli se snazi dal a tak???myslela jsem,zwe tenkrat jak jste meli ten srazik,ze treba mas cisilko
30. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim zuzi,obliknu malyho sebe a pesi chzi tam jsme tak pristi tyden,staci to??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do vanoc to stihnem urco :grinning:
30. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: BLAHU: tak joooo.... už vám vařím čajíček a kafíčko.... a běžím pro zákusky :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJKO: ten kočár bych si chtěla vyzkoušet, jak se ovládá, skládá a tak. Dala jsem si termín, že do konce února musíme mít jasno co objednáme za povoz. Protože se může stát, že ulehnu do nemocnice a kočár je fakt důležitý si osahat. Jinak zbytek se dá třeba přes net objednat, takže toho se nebojim. Ale bude to nářez! I finanční.....!!!! :confused:
30. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSTEJKO.... a kdy to přijde? Ještě mi teda nedochází, jaký to bude, aź budeme mít najednou 2prcky ... všichni mi straší, ale já si to nějak nepřipouštím, ono to nějak dopadne, ne? :wink:
30. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: pocity už jsem několikrát měla, tak se ted moc nepozoruji, ale unava je....
v čem jsi prosím Tě dělala tu koláž? :slight_smile:)) krásná..:slight_smile:)
30. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI jj, my jsme si taky dali termín, do konce roku kočárek a sedajdu vyřešit.... tak teď už jen čekáme na nový katalog potahů u kočárků a budeme objednávat :wink: nikdy nemůžeš vědět, jestli ulehneš do nemocnice nebo se prcci narodí dřív že jo... a zbytek jde fakt objednat přes net.... a kdy to přijde? no to je u každýho jiný, někdo to má od začátku, někdo v tom má dobrej maglajz ještě po porodu :grinning: ne, tak teď to trošku zlehčuju, ono začneš postupně nakupovat a tak nějak to přijde samo :wink: a mimochodem, cítíš už nějaké pohyby?
30. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nuze holky,my za pulhodky jdeme oblikat,pak na bus k mudre,pak domu rychle nakrmit,pak nas vyzvedne deda a jedmeme do nemocnice na kojence,jeste na utz malej,pak pro vysledky a pak tatinkovi do prace a nakonec za jeho babi a dedou a pak na koupani domu,takze mame pernej program a jdemem si jeste pohrat s ondraskem :grinning:
30. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU máte nějaký perný odpoledne :grinning: tak to všechno zvládněte....papa :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
papa tetky nase :grinning:
30. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nase pracka nesnasi lovelu prasek....ze zasobniku si ji nebere a kdyz to dam do bubnu tak me tam zustavaji hrudky....to mam radost teda :unamused:

Jinak k tem autosedackam. Ja teda nesouhlasim, ze s bazi nebo bez je to stejne bezpecny. ja si myslim, bohuzel, ze v aute jde o jednou....i kdybych za cely zivot miminka vyrazila jen dvakrat autem, tak bych udelala vse pro to, aby to bylo co nejbezpecnejsi...Takze ja bych do toho rozhodne investovala, prodat se to da pozdeji kdyztak. My mame bazi a jsem stastna, ze ji mame...jen do vajicka bych se bala. Ale ja jsem teda posera i normlane v aute.....ale od te doby, co jsem videla necenzurovanou upoutavku "nemyslis, zaplatis", tak jeste vic...Je pravda, kdyz to teda musim rict takhle natvrdo, ze pokud by to byl nejakej masakr, tak nepomuze nic, ale porad si myslim, ze baze nebo isofix je rozhodne bezpecnejsi a v pripade "lehcich" nehod treba neco zmuze!!!! Muj nazor.
30. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI: já byla taky strašně unavená, jiného nic.... jo ještě mi bolela záda v kříži..... mooooc ti s prckama držíme palečky (všechny co máme) :wink:
Dělala jsem to v corelu photopaint a draw .... díky za pochvalu :dizzy_face:

PROSTEJKO: ono se fakt s dvojčátkama může stát leccos, tak radši neriskovat a v lednu se na to vrhneme. To budou boje :grinning: A teda jako nadšená jsem, že jsem těhu, navíc že budou hned 2, to je nádhera....ale nějak si to pořád nedovedu představit. Možná až začnou kopat, bude to takové hmatatelnější ..... takže pohyby zatím necítím vůbec... už bych docela ráda, každý večer lehnu, hladím bříško a čekám..... tak snad to bude brzo. V pátek jdu na KO, možná by už bylo vidět pohlaví.....snad budou v pořádku, prdelky moje.

BLAHU: to je teda ale nabitej program.... ať kontroly dopadnou na 1 s * :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek