• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
cat.. jasne mohla bych.. kouknu co tam mame jeste za velikosti pac vim ze to novorozenecky sem brala posledni a pak je tam 0-3 mesice.. a vic.. no ale takovych kousku tam mame vic koukam ze cekate chlapecka.. mame tam neco i v modrym... aji v ruzovym... no proste uzasny vecicky tam mame..
13. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dande... neboj tak to vyjde hned po vanocich.. uvidis.. budu drzet palecky..

holky delam sunkafleky,.. mnam.. voni nam to tu.. uz jen par minutek a je to.. vezmu si zitra do prace na obydek... mnam..
13. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici: no nebudu to hrotit :slight_smile: původně jsme měli v plánu se snažit až tak od května... :slight_smile: takže uvidíme.. ;)
13. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to bys byla zlatá, já právě nemám to novorozenecké, jako do pododky jsem myslela, tak se mi mrkni a pak mi písni, byla bys zlatíčko:slight_smile:))jen abychom to stihly:slight_smile:))))mám tak 30dní čas:slight_smile:)hihiihi
13. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zitra jdu do prace tak se mrknu a chces tohle kremove nebo v modrounke?
13. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci spíš to béžové:slight_smile: ale kdyby měli jen modroučké tak modré, ale já radši ty neutrální barvy:slight_smile:))modrého máme až až.-))strašně děkuju!!!!
13. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak ja se optam na bezove zda maji novorozenecke a kdyz ne tak ti donesu to modroucke..

tak ti dam vedet zitra ju..
13. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mooooc děkuju:slight_smile: tak se pak domluvíme jak bys to poslala a jak já ti pošlu penízky:slight_smile:))supeeeeeeeeer:slight_smile:))
13. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co bych neudelala pro miminka.
13. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys chtěla z čech cokoliv, pošlu:slight_smile:)))i cukroví.-))))

Holky teď se akorát výborně bavim u Chodura, ten zas překvapil, co?Klarinet masakr!!!!
Asi bych mu to fakt přála aby vyhrál!!!!!
Tak dobrou s kobrou, těším se že zítra už se přidá možná i Svoja:slight_smile:)
Tak pa zítra a Luci fakt strašně děkuju, jsi moc hodná!!kdyby to neměli, tak se netrap, moc si vážím té nabídky:slight_smile:))
13. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.. no na neco prijde a dam vedet.. hihi.. mamka mi bude zitra neco posilat.. takze kdybych to hned snedla tak se ozvu hihi.. :wink:
13. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK Luci:slight_smile:)hihihiihi
13. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je krásný kompletek :slight_smile:
O BKM jsem tak trochu četla, na stránkách Branakdetem.cz mají knížky a snad i nějaké články...říkala jsem si, že bych to zkusila, ale zatím nějak nebyl čas :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky... jdu vás zatím jen pozdravit... :slight_smile: celej den jsme se flákali (byli jsme na dvou filmech v kině - bo je tu akce lupen za 50.-) a zapomněla jsem dodělat jednu zakázku, tak doháním co to dá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .)

pak vás ještě dočtu :slight_smile:

DANDE je mi líto, že MS dovalila a držím palce do dalšího kola!!!
13. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI malá je fakt nádherná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zeny teda to sama koukam,co tu delam v noci,nejak jsem nemohla spat,pobulela jsel u perl harbru (ci jak se to pise),jukala jsem na foto amalky a cat,no je to nadhera oboje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja teda o vikendu dost poklidila,tatka vzal Ondraska na dlouhou skoro 4 hodinovou prochajdu :grinning: tak byl cas,maminu uuz pustili z nemocnice,laparka zbytecna,nic to nebylo,huraaaa,dneska navsteva u tchanovcu,tak to bylo nic moc,klasika,jsme se pri ceste domu nepohodli,se nas tchyne ptala,jestli nechceme malymu dat hrusku (asi jako rozmackat,nebo nevim jestli z ni chtela varit pyre)

zabalila jsem darecky,a tak ono jich moc neni pro kazdeho v rodine jeden,letos se mi libi nas papir

byli jsme v tescu a koupili trenovaci hrnecek na cajiky a stavicky,pomalu zacneme a uplne super vanocni body s backurkama za POUHYCH 80kc,coz je bomba az bude zitra cas,vybleskunu to

tak jsem sazela ,ze tu bude nocni sova hehenka :grinning:
13. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vzdycky koukam,ze povidate jeste v noci a jednou nemuzu spat a nikdo tu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu nikdo neni a ja trpim samomluvou,tak dobrou noc - strycku Fido,dobrou noc mile deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi sibeee

jo jsem docitala,dandy tak to je mi lito,ale snad se brzy zadari!!!!!!

hehe jako ty delas zakazku a me tu jako nechas si povidat samotnou,se vsadim,za jako na potvoru az pujdu spat,tak prijdes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU :slight_smile:))) tak jsem tu... a ty chrníš jo? :grinning: :grinning: :grinning: no toto... :slight_smile:))) :grinning: :wink: :wink: :wink:
14. pro 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU a jak chtěla dát TCH Ondráškovi hrušku??? :slight_smile:)) to moc nechápu :slight_smile:)

ženštiny jinak v tom kině jsme byli na Zataženo občas trakaře (animák) - a vtipný, dobrý :slight_smile:))
a pak na 2012 - zas katastrofickej, ale děj dobrej a efekty perfektní!!!! zvlášť na tom plátně to teda mělo grády, až jsem se málem počůrala.... takže doporučuju :slight_smile:))

jaka se má asi SVOJA....

BLAHU v noci tu nejvíc kecala poslední dobou AMALLI, SVOJI, CAR a občas já... jenže z prvních dvou jmenovaných jsou teď čerstvý maminky, tak tu asi bude teď na chviličku prázdno..

já nějak začínám taky přemýšlet nad porodem... vůbec nad tím jak ten čas letí... a nějak mi víc a víc dochází, že to břicho se mi nevzdouvá jen tak pro srandu králíkům, ale že je tam vážně dítě a to půjde ven... .)) trošku už na mě jde mírná nervozita před akcí... tak trochu strach z toho co mě čeká jaký to asi bude... :slight_smile:
hrozně zlváštní to je.... čím dál tím víc mám potřebu se připravovat, poklízet dům, nejradši bych už pokoupila všechny poslední potřebný věci... začínám se tak nějak těšit, až to budu mít za sebou... až tu bude s náma Kubík a tempo už bude zaběhlý a stresy minimální.... kéž by se aspoň část vašich zkušeností i pocitů dala přenýst, aby člověk tak nějak aspoň tušil, co nastane :slight_smile:))
14. pro 2009 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možná jsou ty myšlenky tou třicítkou... už jde prostě do tuhýho :slight_smile:))))
14. pro 2009 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ty hnizdis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to jsem mohla cekat,ze dosrazis chvili po me :grinning: tak ten filmik 2012 sakra zavidim!!!snad ho uz manza stahne,jako to vypada na pecka film,mam rada katastroficky,ikdyz pak premyslim nad tim,ze ty ledovce opravdu tajou a ozonova dirta je opravdu vetsi a tak :grinning:
14. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny ,ze ja tu budu zase sama a samomluvna??????dneska moc nebudu za hodku se jdemem oblikat a razime do mesta pro babicku a nakoupit a pak se pred tema vanocema nabarbime,at jsme trochu k svetu :grinning:
14. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face: tak my jsme si dnes s prďolkou přispali :grinning:
14. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli budu mít čas dočítat, snad za chvilku..... jinak se musím pochlubit, že my máme objednaný kočárek a jinak všechny věci, co jsme chtěli v tom obchodě ještě dokoupit jsme si hned v pátek dovalili domů :grinning: včetně autosedajdy, v té barvičce, kterou jsme chtěli :grinning: tady je foto:
http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_miminko/
14. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóój :slight_smile:
Jéé prostěj,krááása :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj BAE :dizzy_face: díky.... :grinning: já se tu v pátek s holkama bavila o tom, že tenhle design v té prodejně vůbec neměli a že ho zkusí objednat a dodací lhůta je 6 týdnů.... no a paní pro nás měla překvápko, že to je letošní kolekce, tak jim jich pár dodali rovnou do obchodu na sklad... ale říkala, že v téhle barvičce je to poslední kus :grinning:

jak se máte? já mrkala na fotečky Kryštůfka, ten je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: četla jsem, že i s Vojtovkou zaznamenáváte úspěchy, tak to je fajn :wink:
14. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,koukám jestli se Svojenka neoběvila a nepopsala porod..a zatím nic.. :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE já se chtěla u ranní kávy vrhnout k dočítání, jestli bude krapet času, ale SVOJA tady teda nebyla a nějaké jiné novinky asi taky nebyly co :sweat_smile:
14. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:dneska jsme vstavali docela brzy:frowning2:musím si ob den zavádět ňáké číoky jako pro desinfekci, napsala mi to gynekoložka (je to jen borová kůra nebo co) ale celou noc to jako vytýká ven, děs a mě to budí, ale ještě jich mám 7 tak to do porodu doberu, no:slight_smile:))

Prostěj supeer!!máme taky ten emitex fusak..hele a víš jak se to dává do té autosedajdy?Jestli na to přijdete tak to nafoť, please:slight_smile:)my na to ňák nepřišli:slight_smile:)hihihihihi

Ahoj Bae!!
Jo a hehenka s Blahu tu ponocovaly,jooo:slight_smile:))
14. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek