• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Tak to jste měli štěstí :wink:
My se máme fajn,stále plně kojíme,v noci spinkáme (doufám,že to teď nezakřiknu :slight_smile: ) a zrovna jsme se probudili,tak jdu pro něj do postýlky,už ne mě volá :grinning: :grinning:
Z Vojtovky jsem měla strach,vystrašil mě pořádně doktor a nakonec je to celkem v pohodě,tak brečí při tom hodně,ale to protože mu bráním v pohybu jak ho vezmu do náruče je po breku :wink:
14. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hura ja uz tu nejsem samaaa :grinning:

ahojky protejko ty uz mas dovcu???jinak jukla jsem na vecicky ten fusak je taky moc peknej!!!a supr,ze ji mate v te nedostupne barvicce :grinning:

ahijky baes jak se mate,cxetla jsem,ze vojtovka vam jde jedna basen,ja koukala pred tim nafotky a paradni malej je fakt smoula :grinning:
14. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to Prostěj,že nám nic důležitýho neuniklo :wink:
Dobré ránko Cat a Denísku :wink:
Já letíííím pro své dítko,stále volá a volá-naštěstí nebrečí,jen na mě dělá huu,huuuuuuu-i v noci :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat,borovka je dobry,neboj,akorat je blby,ze to tece ven,abys to nezamenila pak s plodovkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cetla jsem ,ze jste byli v lokti,taky jsme tam chteli jet,ae pak jsme si rekli,ze to vstupny si muzou strcit to muzu jet markredwitzu
14. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nas malej se naucil brebentit,ale jako se vsi paradou a tu pusu nezastavi,porad tu hyka,vyska,povida,kolikrat mama smulu i s telkou,proste malej povida,mame smulu :grinning: byla jsem v patek pro ty hrnky a dopadli skvele,uz jsou zabaleny,ale predstavte si holky,jak jsem tam byla a nakupovala,tak jsem si pak po odchodu z dm na parkovisti vsimala,ze se tam osidili o 407KC!!!jako jsem zirala si blbe nacetli slevy,cena hrnecku byla 522 a oni stali dohromady 239 a po sleve meli stat kazdej 179,-
14. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj CAT :dizzy_face: tý jo, tak mi ten fusak do sedajdy dávat asi nebudeme, takže to ani nebudeme zkoušet.... :sweat_smile: ale mrkala jsem, že tam se musí propárat nějaké ty otvory, taky asi v závilosti na tom, jakou máš tu sedajdu... :wink:

BLAHU ahojda, díky :dizzy_face: no já myslela, že to v téhle barvičce neseženu.... a sehnala a už ji mám doma :grinning: takže super..... teď jen přijde kočárek, cca v půlce ledna :wink:
14. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky to letííí,za chvilku už tu budem všichni maminy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes to mas pravdu leti to strasne my mame za chvili pul roku :grinning: :grinning: :grinning:

prostejko jako ten fusak je paradni :grinning:
14. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo Blahu :slight_smile: Já si zase furt říkám,že loni jsem na vánoce ještě ani nebyla těhotná a letos už pod stromečkem bude 3měsíční prcek-zázrak :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja loni vbyla ve trtim mesici :grinning: uz tam ondrasek byl :grinning: ja se tesim,az bude silet z vanocnich svetylek
14. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už budete mít Blahu hezký vánoce,Ondášek bude koukat :slight_smile: My Kryštůfka asi ani budit nebudeme..má rád ten svůj stereotyp-kolem půl šestý koupání,nakojit a do postýlky,tak mám strach,že když to narušíme bude akorád protivka....
14. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo baers a pak ti spi skoro do deviti,pani tak to uz nezname,my tak do osmi aby byl malej v postylce a vstava tak po te sedme lehoucce
14. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky jdeme sae obliknout a jedeme zatim pa pa
14. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU :grinning: díky....... hlavně ta spodní část jde odepnout, takže na malý mimi budu používat jen ten vrch a na větší do sporťáku pak připnu ten spodek a ten je omyvatelnej i zevnitř, na botičky a tak :wink: takže to mají fakt promakaný.... jinak manža byl asi nenadšenější z toho fusaku...... on je takovej ten typ, co si potrpí na kvalitní věci jako na spacáky a tak a pořád to zkoumal a rozepínal a připínal a jé tady se to dá stáhnout gumičkama.... :grinning: no jak malý dítě :grinning:
14. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE letí to strašně..... ty vánoce s prckama vám normálně závidím :grinning: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu,to né,my jsme vzhůru od pěti...ale v osm jsem ho dala spinkat-usnul na půl hoďky.. :slight_smile:
tak pá a nezmrzněte :wink:
14. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sem si dnes privstala... nejak se mi nechtelo spat.. pritel valil pryc pac ma jakousi zkousku tak ja si rikala tak vstanu s nim.. udelala sem si cajicek.. a za 2 hodky valim do prace...
14. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu teda to vstupný, to je hnus, to máš pravdu, jen za vlezný jsme dali přes 100kč :astonished: a to tam člověk jde utrácet, že jo:slight_smile:)
No a na statku Bernard totéž, vstupné a ještě parkovné :astonished: a to jsme tam jeli i na obídek, no rejžujou už na všem jak v egyptě:slight_smile:)hihihihihihi bakšiš bakšiš bakšiš

Bae a Hehe vy se máte budete už mít prďousky pod stromečkem:slight_smile:)já to teda nevím na 100%, ale asi bude ještě v bříšku:slight_smile:)hihihihhii
Ve středu jedeme pro stromeček..jééééé
14. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat... nebudes sama kdo bude mit mimi na vanoce v brisku.. ja tu budu s tebou :grinning: :grinning: holky uz jen 15 dni a mame ultrazvuk,... juchu...
14. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, se těšíte, viď Luci?
Já bych taky ještě ňákou fotečku chtěla, ale malej už je moc velkej na 3D utz:frowning2:už si holt musíme počkat na LIVE:slight_smile:))

Dneska jdu dokoupit dárečky a ve 3 na pedikůru, úoslední těhulkovskou.-))))jdeme já, mamka i tchýňka, takže supeeer:slight_smile:))hhihiihihi
14. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.. je super... ja si pedikuru delam sama.. ale kdovi jak to dopadne az se nebudu moc zvohnout haha...

no ja zatim zadnou fotecku nemam uz se nemuzu dockat.. snad bude vse ok... me ti rano prijde ze ja snad nemam zadnej pupik.. a to tak za 2 hodky od probuzeni se nafouknu jak nikdy hihi a vecer uz sem jako balon.. haha
14. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky LUCI :dizzy_face: tý jo, už za 15 dnů, to letí neuvěřitelně..... my jdme s prďolkou tento týden ve čtvrtek..... no už mám trošku bobky :sweat_smile: :grinning:

CAT dneska se rejžuje na všem fakt.... :pensive:

holky těhulenky mám na vás dotaz... jak poznám škytavku prcka? :wink:
14. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toje normální:slight_smile:))Já se takhle nafukovala a vyfukovala do 5. měsíce a pak od too 6. už začalo bříško nabírat ten správnej tvar, a teď už jdeme do stran, páč dopředu už není kam:slight_smile:))ale malej by už teoreticky měl mít míry a váhu skoro porodní, ne???

Určitě bude vše v pořádku Luci, nebooj, držíme palečky!!!
14. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT vydržžž, ty budeš mít za chvíli u sebe originál, na co foto :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho od 6 mesice? no to si pockam jeste hoooodne dlouho hihi.. ale to utece...

jj ty uz budes mit zive mimi u sebe.. ja se tu vcera mazlila s tema nasima obleckama pro mimi.. no uz se nemuzu dockat mit mimi v naruci.. :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten růst bříška potvrzuju :wink: zezačátku to bylo takové nijaké, spíš nafouklá jsem si připadala....... pak cca od 6. měsíce už je to nezaměnitelné bříško :grinning:
14. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: jojo no nemuzu se dockat fakt....
14. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI já se ze začátku taky nemohla dočkat každé kontroly, každého načatého týdne..... ale pak jsem si uvědomila, že to tak hrozně rychle letí, že teď bych to chtěla zastavit a tohle období, kdy mimísek kope, ještě se nevalím jak tank, ale vyloženě si to užívám, bych si klidně protáhla o 2 měsíce :grinning:
14. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako je fakt ze kdyz si vezmu ze za 2 tydny koncim prvni trimestr tak je to mazec... a hlavne ty posledni 2 tydny mi utekly jako blazen.. jak sem v praci tak na to moc nemyslim a jde to samo.. no jen aby nam pani doktorka rekla ze sme zdravi a pak uz budu v poho.. .
14. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: teď to nemyslím nijak zle, jasně oddechneš si, ale zase se vyvrbí něco jiného :sweat_smile: takový ten strach, aby byl prďolka v pořádku už nás neopustí asi nikdy :wink:
14. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek