Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
luciebx
14. pro 2009
asi mas pravdu.. kamaradka mi hrozne zavidi ze su tehu.. ale ji rikam furt.. ono to jako neni cele jen otehotnet.. dokud mimi neni v naruci a neni vse v poradku tak strach bude furt.. presne jak to rikas..
dandelion
14. pro 2009
PROST: jeeeeeeee sehnali ste tu autosedajdu 🙂 to je super.. 🙂 já taky doufám že až jí budem potřebovat my, že jí seženeme 😉 x-)
prosteja
14. pro 2009
LUCI přesně tak..... a až bude mimi v náručí, tak budou zase jiný strachy... :-N hold bát už se asi o ty naše drobky nepřestaneme nikdy.... ale je to krásnej pocit 😉 člověk si spoustu věcí nesmí připouštět....

ahooj DANDE x-) díky moc.... a jak jsi vlastně dopadla? já vůbec nedočítala, dodělávám tady nějaký papíry, jsem ráda, že můžu něco napsat 😉
luciebx
14. pro 2009
no nic holky ja se padim nasnidat a jdu do prace.. venku prsi ach jo.. takze mi ani nebude vadit ze budu v praci s holkama.. takze zatim papa CAT ja se ti na ty hadriky optam ju.. snad mame.. papa
zuzka.o
14. pro 2009
AHOOOJ PRVUŠKY.... zdravím vás po náročném slavícím víkendu.....japa se máte? x-)

Nerodil tady někdo, abych něco důležitého neprošvihla.

Za půl hodinky mám srazík s CARCULKOU na kafíčko... už se moc těším x-)
hehenaautor
14. pro 2009
ahoooj holky... tak se konečně hlásím mezi živý.. dneska jsem nějak nebyla schopná vstát... (zase jsem včera-dneska.)) nějak nemohla usnout a zalomila jsem až po třetí hodině)

přeju vám krásný pondělí 🙂 x-) x-) x-)
hehenaautor
14. pro 2009
jééé ZUZI vy se tak pěkně všechny scházíte... x-)
hehenaautor
14. pro 2009
safra jsem si nevzala fusky... tak zas nahoru 🙂))
hehenaautor
14. pro 2009
PROSTEJ parádní autosedajda!!! my jí ještě ani neobjednali... tak vám nevím...

začíná na mě fakt jít nervozita...

dneska do mě malej po rádnu safra bouchal 🙂))

jo a ta škytavka by mě taky zajímala.... v noci to bylo celkem pravidelný a rány dolů, tak třeba jak poskakoval, tak se bouchal hlavičkou či co 🙂))) 😃 nic jinýho mě nenapadá...
amallie
14. pro 2009
ahoj holky, jen nakukuju, malá pláče, musím za ní 😉

dneska přijde porodní asistentka na nás mrknout
hehenaautor
14. pro 2009
hoooj AMALLI .) to je fajn, že budete mít návštěvu... kdes jí zajišťovala?
prosteja
14. pro 2009
ahojda, zdravím všechny, co přišly x-)

opět nestíhám ]-( no jo, poslední týden v práci 😃

HEHE děkujuuu za pochvalu sedajdy.... jsem ráda, že ji máme doma, mám mimčo v čem odvézt a to je podstatný 😃 HEHE s tou škytavkou už se tu ptám asi po páté, asi to nikdo neměl nebo já nevím, už si tu připadám jak hypochondr :-N 😃 .... ale asi je to ono, bavila jsem se o tom s kámoškou, je to takové pravidelné, v jednom místě, skoro jako tep, ale na tep je to pomalé a je to prostě buch, buch, buch... do jednoho místa a trvá to několik minut 😉 jen jestli je to škytavka tak chudák prďolka, protože to se musí uškytat, já to mám i 2x denně :-N
hehenaautor
14. pro 2009
jsem včera nemohla v noci usnout.... nějak to na mě padlo a normálně jsem ouplně znervozněla... tak jsem si četla diskusi "Strach z porodu" .... fakt doufám, že před akcí A se dokážu nějak uklidnit... 😕
hehenaautor
14. pro 2009
čoveče PROSTEJ mě ani ještě nevypsali papír na mateřskou.... jdu na UTZ 5.1. tak nevím teda, to je teda s odřenýma ušima ne?

jo takhle pravidelně mě občas buší právě do spodku... tak to asi bude škytka, protože pochybuju, že by do mě takhle tloukl ručičkou 🙂)) mě se to taky stává častěji, ale až včera v noci mě napadlo, že by to ta škytka mohla bejt, jak jsi psala...
prosteja
14. pro 2009
HEHE už strach z porodu? já jsem nějaká klidná nebo co..... teď mám teda konkrétně trošku strach z toho čtvrtka, co nám doktorka řekne k té plodovce a tak.... :-N porod zatím nějak neřeším...... 😃
baeszinka
14. pro 2009
jj,tohle co popisujete je škytavka 😉
prosteja
14. pro 2009
HEHE jj, to máme úplně stejné, úplně dole v podbřišku a pravidelně jako tep, ale tep to určo není.... taky jsem prva přemýšlela co to je a pak mě napadla ta škytavka.... chudák prďola..... ale tak si říkám, jestli to cítím dole, že už jsme snad hlavičkou dole 😃 😃 😃

ten papír na mateřskou, no HEHE já mám nástup 4.1. a to je přesně 8 týdnů před datem porodu.... tak záleží kdy máš oficiální termín porodu 😉 nejpozději musíš nastoupit 6 týdnů před porodem, tak je ještě čas.... ale určo se toho 5. 1. nezapomeň připomenout, ať to máš v cajku 😉
prosteja
14. pro 2009
BAE díky x-) x-) x-) za vysvětlení 😃
baeszinka
14. pro 2009
chichi,no mě škytalo bříško furt a bohužel mi teď škytá i prcek :-|
hehenaautor
14. pro 2009
PROSTEJ no mě se ptej, proč teď... prostě včera jsem začala 30. týden a nějak mě to rozhodilo... do tý doby jsem taky neměla strach a včera prostě tohle.... nějak jsem se lekla či co, že už je to tu za chvíli, vánoce utečou... leden budou poslední přípravy, nakupování kosmetiky a věcí do porodnice................. no a bylo to... najednou jak kdybych měla zejtra rodit... prostě taková divná panika... |-|

BAE no vida... 🙂)) tak je to fakt to ono 🙂))

tak mě napadá PROSTEJ, že my budeme mít příští Vánoce u stromečku skoro 10ti měsíční prcky 🙂 :-o x-)
hehenaautor
14. pro 2009
no oficiální termín dle UTZ mám 27. 2. takže si myslím, že 8 týdnů před porodem už ani nastoupit nemůžu.... ]-(
baeszinka
14. pro 2009
Hehenko klíííd,nějak se ten prcek ven dostat musí 😉 a koukej,všichni jsme ten porod přežily 😉 😃
prosteja
14. pro 2009
BAE tak to se máme na co těšit 😃 já to mám i 2x denně.... 😉

HEHE no tak vidíš, mě to třeba chytne, až budu doma po svátcích, teď v práci nějak není čas to řešit 😃 ale máš pravdu, ono to neskutečně uteče, svátky budou za chvíli za náma a pak už jen leden a v únoru být připravení kdykoliv na den D 😃 neboooj, to zmáknem 😉

a těch 8 týdnů, jestli chceš HEHE, tak si tam zavolej, jde o vypsání dvou řádků v jednom lejstru 😉
hehenaautor
14. pro 2009
BAE no to já všechno vím, teď jsem samozřejmě v klidu - prostě to bylo momentální hnutí mysli... a v tu chvíli tě toho moc neuklidní že jo... to prostě musíš počkat až to přejde...
ale lekla jsem se, jak moc jsem najednou byla nervozní... jsem si přesně říkala, že jestli v tomhle stavu budu až pojedem rodit, tak potěš koště teda....
prosteja
14. pro 2009
já myslím HEHE, že až už pojedeme rodit, tak budeme v úplně jiným stavu 😃
hehenaautor
14. pro 2009
😃 😃 😃 budem v totálním tranzu 🙂)) a prostě už budem myslet jen na to, ať je to za náma .)))) já věřím tomu, že se tělo snad zmobilizuje mno 🙂 😉
prosteja
14. pro 2009
HEHE já myslím, že určo, příroda to má chytře vymyšlený 😉 .....
hypo
14. pro 2009
ahojky,
tak dneska jsem se konecne poradne vyspala, jestli to takhle pujde dal tak nebudu mit ani silu na porod 😞
jinak jsme o vikendu slozili kocarek vyzkouseli autosedacku a fusak a super, vse jak ma byt 🙂 uz jen to mimco nam tam chybi 🙂
dnes nam konecne privezou digestor (po mesici) tak kuchyne uz bude komplet, jen premalovat a je to 🙂
prosteja
14. pro 2009
já jsem taková nějaká klidnější když vím, že máme objednaný ten kočárek a doma autosedajdu a fusak..... oblečky snad taky všechny a plíny mám taky všechny, teď už mi budou chodit jen balíčky, co jsem nedávno zaplatila..... no a v lednu nakoupím nějakou kosmetiku a začnu prát a žehlit a snad mi to uteče 😉
baeszinka
14. pro 2009
mě škytalo bříško i 4x denně 😉 a prcek škytá tak 2x,3x a vůbec se mu to nelíbí.. 🙂
Hehe,já když jsem jela do porodky,tak jsem neměla ani tak strach,jako spíš takovou zvláštní radost,napětí,co bude a že domů už se vrátíme s miminkem x-) x-) x-)