• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
asi mas pravdu.. kamaradka mi hrozne zavidi ze su tehu.. ale ji rikam furt.. ono to jako neni cele jen otehotnet.. dokud mimi neni v naruci a neni vse v poradku tak strach bude furt.. presne jak to rikas..
14. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROST: jeeeeeeee sehnali ste tu autosedajdu :slight_smile: to je super.. :slight_smile: já taky doufám že až jí budem potřebovat my, že jí seženeme :wink: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI přesně tak..... a až bude mimi v náručí, tak budou zase jiný strachy... :sweat_smile: hold bát už se asi o ty naše drobky nepřestaneme nikdy.... ale je to krásnej pocit :wink: člověk si spoustu věcí nesmí připouštět....

ahooj DANDE :dizzy_face: díky moc.... a jak jsi vlastně dopadla? já vůbec nedočítala, dodělávám tady nějaký papíry, jsem ráda, že můžu něco napsat :wink:
14. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky ja se padim nasnidat a jdu do prace.. venku prsi ach jo.. takze mi ani nebude vadit ze budu v praci s holkama.. takze zatim papa CAT ja se ti na ty hadriky optam ju.. snad mame.. papa
14. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY.... zdravím vás po náročném slavícím víkendu.....japa se máte? :dizzy_face:

Nerodil tady někdo, abych něco důležitého neprošvihla.

Za půl hodinky mám srazík s CARCULKOU na kafíčko... už se moc těším :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky... tak se konečně hlásím mezi živý.. dneska jsem nějak nebyla schopná vstát... (zase jsem včera-dneska.)) nějak nemohla usnout a zalomila jsem až po třetí hodině)

přeju vám krásný pondělí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ZUZI vy se tak pěkně všechny scházíte... :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
safra jsem si nevzala fusky... tak zas nahoru :slight_smile:))
14. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ parádní autosedajda!!! my jí ještě ani neobjednali... tak vám nevím...

začíná na mě fakt jít nervozita...

dneska do mě malej po rádnu safra bouchal :slight_smile:))

jo a ta škytavka by mě taky zajímala.... v noci to bylo celkem pravidelný a rány dolů, tak třeba jak poskakoval, tak se bouchal hlavičkou či co :slight_smile:))) :grinning: nic jinýho mě nenapadá...
14. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen nakukuju, malá pláče, musím za ní :wink:

dneska přijde porodní asistentka na nás mrknout
14. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooj AMALLI .) to je fajn, že budete mít návštěvu... kdes jí zajišťovala?
14. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, zdravím všechny, co přišly :dizzy_face:

opět nestíhám :angry: no jo, poslední týden v práci :grinning:

HEHE děkujuuu za pochvalu sedajdy.... jsem ráda, že ji máme doma, mám mimčo v čem odvézt a to je podstatný :grinning: HEHE s tou škytavkou už se tu ptám asi po páté, asi to nikdo neměl nebo já nevím, už si tu připadám jak hypochondr :sweat_smile: :grinning: .... ale asi je to ono, bavila jsem se o tom s kámoškou, je to takové pravidelné, v jednom místě, skoro jako tep, ale na tep je to pomalé a je to prostě buch, buch, buch... do jednoho místa a trvá to několik minut :wink: jen jestli je to škytavka tak chudák prďolka, protože to se musí uškytat, já to mám i 2x denně :sweat_smile:
14. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem včera nemohla v noci usnout.... nějak to na mě padlo a normálně jsem ouplně znervozněla... tak jsem si četla diskusi "Strach z porodu" .... fakt doufám, že před akcí A se dokážu nějak uklidnit... :fearful:
14. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čoveče PROSTEJ mě ani ještě nevypsali papír na mateřskou.... jdu na UTZ 5.1. tak nevím teda, to je teda s odřenýma ušima ne?

jo takhle pravidelně mě občas buší právě do spodku... tak to asi bude škytka, protože pochybuju, že by do mě takhle tloukl ručičkou :slight_smile:)) mě se to taky stává častěji, ale až včera v noci mě napadlo, že by to ta škytka mohla bejt, jak jsi psala...
14. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE už strach z porodu? já jsem nějaká klidná nebo co..... teď mám teda konkrétně trošku strach z toho čtvrtka, co nám doktorka řekne k té plodovce a tak.... :sweat_smile: porod zatím nějak neřeším...... :grinning:
14. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,tohle co popisujete je škytavka :wink:
14. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, to máme úplně stejné, úplně dole v podbřišku a pravidelně jako tep, ale tep to určo není.... taky jsem prva přemýšlela co to je a pak mě napadla ta škytavka.... chudák prďola..... ale tak si říkám, jestli to cítím dole, že už jsme snad hlavičkou dole :grinning: :grinning: :grinning:

ten papír na mateřskou, no HEHE já mám nástup 4.1. a to je přesně 8 týdnů před datem porodu.... tak záleží kdy máš oficiální termín porodu :wink: nejpozději musíš nastoupit 6 týdnů před porodem, tak je ještě čas.... ale určo se toho 5. 1. nezapomeň připomenout, ať to máš v cajku :wink:
14. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za vysvětlení :grinning:
14. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi,no mě škytalo bříško furt a bohužel mi teď škytá i prcek :unamused:
14. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no mě se ptej, proč teď... prostě včera jsem začala 30. týden a nějak mě to rozhodilo... do tý doby jsem taky neměla strach a včera prostě tohle.... nějak jsem se lekla či co, že už je to tu za chvíli, vánoce utečou... leden budou poslední přípravy, nakupování kosmetiky a věcí do porodnice................. no a bylo to... najednou jak kdybych měla zejtra rodit... prostě taková divná panika... :pensive:

BAE no vida... :slight_smile:)) tak je to fakt to ono :slight_smile:))

tak mě napadá PROSTEJ, že my budeme mít příští Vánoce u stromečku skoro 10ti měsíční prcky :slight_smile: :astonished: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oficiální termín dle UTZ mám 27. 2. takže si myslím, že 8 týdnů před porodem už ani nastoupit nemůžu.... :angry:
14. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko klíííd,nějak se ten prcek ven dostat musí :wink: a koukej,všichni jsme ten porod přežily :wink: :grinning:
14. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE tak to se máme na co těšit :grinning: já to mám i 2x denně.... :wink:

HEHE no tak vidíš, mě to třeba chytne, až budu doma po svátcích, teď v práci nějak není čas to řešit :grinning: ale máš pravdu, ono to neskutečně uteče, svátky budou za chvíli za náma a pak už jen leden a v únoru být připravení kdykoliv na den D :grinning: neboooj, to zmáknem :wink:

a těch 8 týdnů, jestli chceš HEHE, tak si tam zavolej, jde o vypsání dvou řádků v jednom lejstru :wink:
14. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE no to já všechno vím, teď jsem samozřejmě v klidu - prostě to bylo momentální hnutí mysli... a v tu chvíli tě toho moc neuklidní že jo... to prostě musíš počkat až to přejde...
ale lekla jsem se, jak moc jsem najednou byla nervozní... jsem si přesně říkala, že jestli v tomhle stavu budu až pojedem rodit, tak potěš koště teda....
14. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím HEHE, že až už pojedeme rodit, tak budeme v úplně jiným stavu :grinning:
14. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: budem v totálním tranzu :slight_smile:)) a prostě už budem myslet jen na to, ať je to za náma .)))) já věřím tomu, že se tělo snad zmobilizuje mno :slight_smile: :wink:
14. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já myslím, že určo, příroda to má chytře vymyšlený :wink: .....
14. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak dneska jsem se konecne poradne vyspala, jestli to takhle pujde dal tak nebudu mit ani silu na porod :frowning2:
jinak jsme o vikendu slozili kocarek vyzkouseli autosedacku a fusak a super, vse jak ma byt :slight_smile: uz jen to mimco nam tam chybi :slight_smile:
dnes nam konecne privezou digestor (po mesici) tak kuchyne uz bude komplet, jen premalovat a je to :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taková nějaká klidnější když vím, že máme objednaný ten kočárek a doma autosedajdu a fusak..... oblečky snad taky všechny a plíny mám taky všechny, teď už mi budou chodit jen balíčky, co jsem nedávno zaplatila..... no a v lednu nakoupím nějakou kosmetiku a začnu prát a žehlit a snad mi to uteče :wink:
14. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě škytalo bříško i 4x denně :wink: a prcek škytá tak 2x,3x a vůbec se mu to nelíbí.. :slight_smile:
Hehe,já když jsem jela do porodky,tak jsem neměla ani tak strach,jako spíš takovou zvláštní radost,napětí,co bude a že domů už se vrátíme s miminkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek