• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoooj holky :slight_smile: ,
tak koukám co nového. Prdelka spinká a snad eště chvilku bude..chci dělat van.rohlíčky..těsto mám od včera a musela sem ho schovat jiank bych ho asi celé snědla :grinning: Jen doufám že se povedou z té mé mouky je to kolikrát děs něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tak vy už tady rodíte jo :grinning: Já to za vás klíďo odrodím esi chcete :grinning:

Prostejko ten fusak je parádní :wink:

Jo a Janička v břichu skoro škytavku neměla a teď stejně škytá hodně..
14. pro 2009 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jdu odtrhnout toho našeho žruta od prsa a mrknout do plínky,páč tu něco smrdí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HYPO :dizzy_face: no to asi nejsi jediná, to říká skoro každá těhulka, že ke konci už špatně spí :wink:

BAE chudáček, komu by se to líbilo že jo :sweat_smile: já si taky říkám, že až budu na cestě do porodky, tak převládne spíš to těšení, prostě už budu vědět, že se něco děje a že zpátky už pojedeme 3 :dizzy_face: ale třeba to bude úplně jinak a dostaví se panika :grinning:
14. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak je fakt, že o tom to asi taky je... autosedačku nemáme, fusak taky ne, zbytek kočáru dovalí kdovíkdy... neobjednala jsem ještě ani tašku na rukojeť - jsem nechtěla tu Teutoňáckou, plíny mi ještě nedorazily - paní nemá všechno skladem... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda za vá rodit nechci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
ahojky Sac :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já myslela na to že už asi teda rodit budu a soustředila sem se jen na to abych pěkně dýchala a nezatajovala dech..a po cestě v autě sem se modlila abysme už byli v porodce :grinning:
14. pro 2009 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky SAC :dizzy_face: tak rodit jako ty, tak to půjdu taky hnedle :grinning: a díky za pochvalu fusaku :grinning:
14. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC, kdyby jsme tušily, že porod bude stejný, nebo alespoň podobný jako u tebe, tak se taky nebojím........ šak víš, že spoustě ženských se to může protáhnout na X hodin... jasný, že vím, že i tak bych to musela zvládnout a že jde jen o pár hodin... fakt víc se bojím tý fáze potom... toho hojení a tak dále.... no a z porodu nejvíc šití :slight_smile:)))
jako teď to není nijak ve fázi, že by to byl panickej strach, spíše obava, prostě mě to napadá no.........
14. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE neboooj, to se všechno stihne..... stačí vybrat a objednaný to je hned :wink:
14. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej :grinning: :grinning:

Hypo ahoj..a přes den taky neusneš?? Já si na to taky pamatuju.. :confounded:
14. pro 2009 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já vím, že je to objednaný hned :slight_smile:)) otázka je, kdy to dorazí :slight_smile:)) :grinning:

BAE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE musím říct, že já když mě přepadají obavy, tak jaký to bude po tom... ani ne tak z porodu, to je to tělo asi naprogramovaný nebo co.... ale co bude pak, jak to budu zvládat, jak to bude probíhat, jestli budeme moct kojit a jak dlouho a jestli budem ty křičící uzlíčky zvládat.... no jeho hodně, ale spíš než porodu se bojím tohohle :wink:
14. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pres den neusnu ... i kdyz jsem utahana hlava to proste nebere :frowning2:
no ono to nejak dopadne jeste par dnu..... tedou doufam ze nebudu prenaset a rodit nekdy na silvestra :slight_smile:
kazdy den prodlouzeni bude asi dost utrpeni .......
14. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ dyť jsem napsala v podstatě to samý! :wink:

HYPO jsem právě četla včera v tý diskusi o porodu, že ty co přenášely, tak dost znervozněly i přesto, že předtím byly dost klidný... tak je to asi fakt dost tlak na psychiku...
14. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já myslím, že ten fusak je jen otázka pár dnů, to mají na skladu snad všude...... tam kde jsme to brali mi, tak jen paní měla strach, že nemá na skladě tu čokoládovou, ale měla :grinning: ..... sedajda, záleží jakou chcete.... ale obecně co jsem slyšela, tak raději počítat těch 6 týdnů, tak už objednávej :grinning:
14. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no právě :grinning: jako že tohle máme stejný.... :grinning: když jsi to napsala poprvé hned ráno jak jsi přišla, tak mi to vyznělo jako že máš strach z porodu.... teď už jsme se pochopily :wink: že spíš strach, co bude po tom..... a to je asi normální :sweat_smile: ale vím, co myslíš :wink:
14. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehenko ale až budeš rodit tak na toto jistě myslet nebudeš :grinning: Já třeba strach z porodu neměla dlouho..až někdy kolem toho 39tt sem si říkala jaké to bude ale že bych měla strach to ne..spíš sem se taky bála co šití a jak se pak půjde na velkou a tak. Ale podívej..šití sem si užila..bolelo to jak čert a šili mě docela dlouho..nastřihlá sem byla 2krát a to sem teda taky cítila..nějakou dobu po porodě sem sedět moc nemohla ale teď už je to paráda..musíš si říct že ať tě čeká cokoliv že to rychle uteče a na vše nepříjemné brzo zapomeneš..poporodní zranění se zahojí a ty budeš mít ten krásnej růžovej uzlíček :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ fusak máme objednanej http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Teutonia-Mini-Nest-Fusak-09 .... akorát kolekci 2010 - azurovej... dole vidíš, že je taky multifunkční...
ale prý je dodání stejně dlouhý, jakobysme objednávali kočárek Teutonia... takže to může přijít až v půlce února no:(((((
14. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ to na mě včera padlo - nervozita z porodu... ale jak už jsem psala dřív, víc se bojím toho hojení v kombinaci s péčí o miminko... :sweat_smile:

a příspěvěk na týhle str. výše:::

"hehena • 30tt • Dnes v 11:32
.......... jasný, že vím, že i tak bych to musela zvládnout a že jde jen o pár hodin... fakt víc se bojím tý fáze potom... toho hojení a tak dále.... no a z porodu nejvíc šití :slight_smile:)))
jako teď to není nijak ve fázi, že by to byl panickej strach, spíše obava, prostě mě to napadá no......... "
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muzu vam rici ze ja jsem desnej straspytel hlavne co se tyka porodu, to je moje nocni mura od te doby kdy vim jak deti prichazeji na svet.......
no a ted se nejak nebojim vubec spis to chci uz mit za sebou (no vsadim se ze za tyden budu mluvit jinak :slight_smile:
vsak ono to nejak dopadne.......
porad jsem si myslela jak se od 1.12. zavru doma a budu s napetim cekat co se bude dit :slight_smile: no a nakonec je to vse uplne jinak :slight_smile: :slight_smile:
HEHE no vidíš.... vypadá parádně :dizzy_face: tak teď už jen tu sedajdu :wink: a ten fusak, až povezeš mimčo z porodky, tak ho dáš klíďo do deky, bez fusaku bys to přežila..... a kdyby se narodil malej dřív, třeba na začátku února, tak s ním stejnak první dny nikam nepojedeš a do té doby fusak přijde :wink:
autor
no SAC to všechno si samozřejmě říkám.... ale když to na mě padlo, tak mi nic moc nepomohlo.... :sweat_smile:
14. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, tak takový nápady a myšlenky mám taky :wink: jinak teda já jsem se docela uklidnila na diskuzi o porodu v Krči, vypadá to, že to tam mají perfektně zorganizovaný a dokonce přikládají miminka i po porodu císařem :sweat_smile: což jsem teda čuměla...... a fakt to prý dodržují... to mě taky hodně uklidnilo :wink:

HYPO já mám trošku obavy, že tohle na mě padne, jakmile budu zavřená sama doma od ledna..... ale snad ne, snad to nějak zmáknu :sweat_smile:
14. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to je fakt... stačí pořádně navlíct a dečka... ufff :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: holky jako fakt si dám korunu asi nebo co :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

HYPO já se zas nikdy moc porodu nebála, ani teď to není nijak ukrutný... člověk prostě neví, do čeho jde a ono je to valstně dobře! ani teda neplánuju, že bych nikam nešla... jen vím, že ten poslední měsíc nechci už nikam jezdit - myslím, jako k příbuzným desítky km daleko...
14. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jsme u toho kojení tak má kamarádka má 14denní holčičku..dostala zánět a 40horečky a přišla o skoro všechno mlíko :frowning2: To člověk neví jak to bude..ale pokuď byste měly možnost si nechat zkontrolovat bradavky..myslím psala cat nebo svojenka že si nechala zkontrolovat?? tak do toho bych určo šla!!
14. pro 2009 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já myslím, že to bude dobrý :wink: :grinning: a uvidíš, že fusak nakonec dorazí dřív než Kubík :grinning:
14. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC co se týče kojení, tak fakt asi využiju nějaký PA, která chodí i po porodu - prostě pro jistotu, ať vím, že dělám všechno tak nějak správně.... psala mi tu HYPO, že si jí zajistí, tak jdu do toho taky, ta firma sídlí kousek od nás... :wink:
14. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož mě už pálí žáha i z Cara :slight_smile:))) grrrrrrrrrr
14. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: i z CARA jo? tak to už je síla teda.... ale to pálení žáhy se mi taky vrátilo... chvíli po tom testu na cukr to bylo dobrý, několik dnů nic a teď je to zase zpátky..... mě jedna známá poradila mandle HEHE..... neloupaný, normálně tak jak je koupíš v obchodě :wink:
14. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky!! kdy vás začala pálit ta žáha? zatím ťukám, že to je v klidu - asi až začne růst břicho trochu víc co?
14. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek