• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
s tím jsem měla problémy Sac já,měla jsem tak nateklý prsa,že se malej nemohl přisát,jenže mi to nikdo neřekl a mě to nenapadlo,tak jsem měla úplně zničený,popraskaný,bolavý bradavky :angry:
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE teď jsem to našla, nějak vás nestíhám :grinning: já možná jo, samozřejmě kdybych ji viděla :wink: potah jde vyprat, takže pokud by vypadala dobře, tak bych do toho klíďo šla :wink:
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC takže dědičný to asi není :confused: no jsem zvědavá teda na sebe...... a na tu Krč, jak mě tam v případě problémů rozkojí :grinning:
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Hehe ne..
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe prikrmy byli odjakziva jen ne v te podobe jako mame my :slight_smile: hold od zacatku bastili kasicky a rozvarenou zeleninu..... taky si vem kolik kojencu umiralo.....

k te autosedacce, tak to nedoporucuji protoze nevis jestli neni bourana (at si pisi co chteji) ale kdyby jsem chtela nejak desne setrit tak mozna bych uvazovala..... nastesti jsem ji mela v balicku s kocarkem :slight_smile: a pro vetsi dite budu taky vzdy kupovat novou sedacku....
14. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko já bych do toho taky šla..

My máme autosedajdu po mé sestřence..oni nám ji chtěli dát a stejně to není na dlouho tak sme ani nekupovali a slouží jak nová tak co :slight_smile: A navíc brzo do ní už malá asi nevleze :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO a máš autosedačku se základnou nebo isofixem?
14. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
samozřejmě nemůžu vědět, jestli skutečně nebyla bouraná, to je jasný no... šrotuje mi to :slight_smile:))) :grinning:
14. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já taky nejdřív sháněla tu sedajdu z druhé ruky a říkala jsem si, že když seženu slušnou, tak do ní půjdu.... ale nic jsem nesehnala, když už jsem sehnala, tak byla třeba rok stará a skoro za stejnou cenu jako nová.... tak manža řekl, ať to neřešíme a koupíme novou a bylo :wink: ..... ale za 2900,- i s tou základnou to zní slušně :wink:
14. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mizím..zatím pa pa :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prost: :slight_smile: no dopadla, spíš nedopadla.... :unamused: ale nevadí.. byl to první měsíc.. :dizzy_face: takže budemem pokračovat.. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
DANDE jé tak to je mi líto :frowning2: ale byl to první měsíc, tak uvidíš, že se brzičko zadaří :wink:
14. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

CAT prááávě mi přišlo DVD!!! děkuju ti mooooc!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

14. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy tak mám vyřízenou první věc v práci, už jsem se zbavila komplet majetku napsanýho na moji osobu :grinning: zítra odnesu papír ohledně mateřské na personální a zrovna tam domluvím podpisy na výstupní kartě.... to je neuvěřitelný, ještě 7 dnů a budu s prďolkou doma :astonished: :confused:
14. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš prostejko..super ne :wink: :dizzy_face: A pak se doma párkrát vyspíš..nachystáš pár věcí a už bude prďolka u vás :dizzy_face:

Já sem úplně naštvaná :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry: :unamused: :confounded:
Tak místo toho abych si hrála s malou šoulým ty rohlíky vanilkový a peču a roztekly se :rolling_eyes: Když dělám podle toho receptu normálně lepkový tak pohoda..krásně drží mnou poctivě vyválený tvar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak si chci udělat aspoň trošku cukroví pro sebe bez lepku tak to dopadne takhle :angry:

Mám nachystáno na marokánky..to sem teda zvědavá na výsledek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no to je fakt :grinning: vánoce utečou, v lednu budu prát a žehlit a pak huráááá do porodky :grinning:

s tím pečením, já se tak včera naštvala u citronových tyčinek...... nejenom že se mi roztekly, ale ještě se začaly rozpadat :angry: :rolling_eyes:
14. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a budeš nám z domova psát, nebo ne? :frowning2:

holky já "upekla" úžasnej tvarohovej štrúdl z lidlu (je totiž předpěčenej a zmzrazenej asi za 30.-)... když tu byli v sobotu na návštěvě naši, tak jsem to dala na 15 minut do trouby, přidala k tomu kopeček zmrzliny a šlehačku - no to vám byl desertík....

já jsem na tyhle věci hrozná, mám ráda i v tomhle směru co největší ulehčení práce... :slight_smile:) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nebo třeba nepečený dorty... nebo deserty - nedávno mi kamarádka poradila super rychlej desertík - kooupíte vafle, směr v prášku od dr. oetkera - nevím jak se to přesně jmenuje, ale chutná to trochu jako pudink, za studena ho umícháte se šlehajdou, nebo mlíkem, přidáte k tomu třeba kompotovaný mandošky a touhle směsí natřete ty vafle a postrouháte čokoškou - no dobrota to byla říkala, že to měli za 15 minut hotový :slight_smile:)) to jsou tak recepty pro mě :slight_smile:)) :grinning:
nebo tvarohovej dort nepečenej :slight_smile:))) jo to bych mohla:slight_smile:))
14. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tak kašlen na pečení ne?! Akorát to stojí nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
14. pro 2009 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dyk jsem to přesně říkala.... vánoce utečou, za chvíli leden, ten propřipravíš a propereš... a za chvíli jedem rodit... jsem z toho paf :slight_smile:)))) :grinning:
14. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né směr, ale směs :slight_smile:)))
14. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nedělej chutě :grinning: .... jinak já vaření a pečení miluju, i když to málokdo chápe a kouká na mě jako na blázna :sweat_smile:

a budu psát HEHE, doma net máme, jen na něj doma nechodím, když jsme s manžou, užíváme si sami sebe a na net se mi po celým týdnu v práci nechce ani páchnout :grinning: .... ale neboooj, jak budu po svátcích sama doma, máte mě tu jako na koni :grinning:
14. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno uvidíš, třeba tě s dítětem taky popadnou tyhle rychlý recepty pro uspokojení chuti.... až bude větší, tak asi zase klidně věnuješ čas tomu pečení, bo to bude společná hra... ale taky bych byla radši s dítětem a udělala jen nějakou rychlovku, než abych u toho strávila hodiny a ještě se to nakonec nepovedlo...

ale třeba se to změní.. mateřský pudy dělají divy a bude ze mě cukrářka :slight_smile:)) :grinning:
14. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC když mě to baví :grinning: už mám 5 druhů..... :wink:

HEHE já si to raději nepředstavuju, protože si to nedokážu představit... koupili jsme o víkendu i šatní tyčku do šatny a police, takže budeme stěhovat co nevidět postýlku do ložnice, abychom dokončili šatnu..... no a jak se vedle postýlky začnu probouzet, to bude teprve hukot :grinning:
14. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani já si to představit nedokážu..... ale dokážu si představit, jak rychle to uteče a my budeme mít těsně před termínem a už na nás půjde chuť rodit a zároveň nostalgie, že máme to první těhu vlastně za sebou :slight_smile:))

to, že si domů přinesem toho malýho šuldu, to si fakt nejde představit, to je pořád něco strašně sci-fi...... :sweat_smile:
14. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já hlavně ani nechápu, že to bude dítě, a že bude jen naše :slight_smile:)))))

ono už je to dítě a je jen naše :slight_smile:))) ale stejěn jak je v tom bříšku, tak je to všechno takový neurčitý :slight_smile:)) :grinning:
14. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ale já rychlý recepty nezatracuju..... :wink: a spoustu věcí si usnadňuju, to si nemysli, že strávím celý víkendy v kuchyni :grinning: jen, že mě to baví, tak se občas pouštím i do složitějších experimentů :wink:
autor
jj to chápu PROSTEJ :slight_smile: i já ráda experimentuju :slight_smile:
jj HEHE cítíme to asi podobně..... povídám si s ním, dívám se jak se mi vlní bříško, ale pořád si to tak nějak nedovedu představit, že jako za chvíli vyleze ven a bude jen a jen naše a bude spát v té postýlce a budu mu oblíkat ty oblečky miniaturní :grinning:
14. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdyby jste nás viděli holky.... my o víkendu studovali tu knížku Něžná náruč rodičů a na panence jsme si zkoušeli to nošení a zvedání a tak..... uffffff :grinning: :grinning: :grinning: no pohled na nás musel být úžasnej :grinning:
14. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych taky ráda nějaký rychlý recept ale copak něco takového seženu bez lepku? A když jo je to fůůj :confounded: Ale ten tvarohovej dort nepečenej taky dělám :slight_smile:

Něco se tak dobře upeče a něco ne..by mě kleplo..a eště kilo mouky stojí mezi 60-100kč podle toho která no.. a když už to upeču budu mít drobenku..raději peníze vyhodit fatk su naštvaná :angry: :sweat_smile:

Holky tak mně taky nepřišlo že je Janička naše..že celou dobu sem ju měla v bříšku. Spíš sem si připadala že mě někdo někam zavřel..strčil mně jakýsi mimčo a na a strarej se a poraď si jak můžeš :sweat_smile:
14. pro 2009 v 15:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek