Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
baeszinka
14. pro 2009
s tím jsem měla problémy Sac já,měla jsem tak nateklý prsa,že se malej nemohl přisát,jenže mi to nikdo neřekl a mě to nenapadlo,tak jsem měla úplně zničený,popraskaný,bolavý bradavky ]-(
prosteja
14. pro 2009
HEHE teď jsem to našla, nějak vás nestíhám 😃 já možná jo, samozřejmě kdybych ji viděla 😉 potah jde vyprat, takže pokud by vypadala dobře, tak bych do toho klíďo šla 😉
prosteja
14. pro 2009
SAC takže dědičný to asi není =-) no jsem zvědavá teda na sebe...... a na tu Krč, jak mě tam v případě problémů rozkojí 😃
baeszinka
14. pro 2009
já Hehe ne..
hypo
14. pro 2009
hehe prikrmy byli odjakziva jen ne v te podobe jako mame my 🙂 hold od zacatku bastili kasicky a rozvarenou zeleninu..... taky si vem kolik kojencu umiralo.....

k te autosedacce, tak to nedoporucuji protoze nevis jestli neni bourana (at si pisi co chteji) ale kdyby jsem chtela nejak desne setrit tak mozna bych uvazovala..... nastesti jsem ji mela v balicku s kocarkem 🙂 a pro vetsi dite budu taky vzdy kupovat novou sedacku....
sacvi
14. pro 2009
hehenko já bych do toho taky šla..

My máme autosedajdu po mé sestřence..oni nám ji chtěli dát a stejně to není na dlouho tak sme ani nekupovali a slouží jak nová tak co 🙂 A navíc brzo do ní už malá asi nevleze :-N
hehenaautor
14. pro 2009
HYPO a máš autosedačku se základnou nebo isofixem?
hehenaautor
14. pro 2009
samozřejmě nemůžu vědět, jestli skutečně nebyla bouraná, to je jasný no... šrotuje mi to 🙂))) 😃
prosteja
14. pro 2009
HEHE já taky nejdřív sháněla tu sedajdu z druhé ruky a říkala jsem si, že když seženu slušnou, tak do ní půjdu.... ale nic jsem nesehnala, když už jsem sehnala, tak byla třeba rok stará a skoro za stejnou cenu jako nová.... tak manža řekl, ať to neřešíme a koupíme novou a bylo 😉 ..... ale za 2900,- i s tou základnou to zní slušně 😉
sacvi
14. pro 2009
holky mizím..zatím pa pa 🙂
dandelion
14. pro 2009
prost: 🙂 no dopadla, spíš nedopadla.... :-| ale nevadí.. byl to první měsíc.. x-) takže budemem pokračovat.. 🙂
prosteja
14. pro 2009
DANDE jé tak to je mi líto 😞 ale byl to první měsíc, tak uvidíš, že se brzičko zadaří 😉
hehenaautor
14. pro 2009

CAT prááávě mi přišlo DVD!!! děkuju ti mooooc!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)

prosteja
14. pro 2009
holkyyy tak mám vyřízenou první věc v práci, už jsem se zbavila komplet majetku napsanýho na moji osobu 😃 zítra odnesu papír ohledně mateřské na personální a zrovna tam domluvím podpisy na výstupní kartě.... to je neuvěřitelný, ještě 7 dnů a budu s prďolkou doma :-o =-)
sacvi
14. pro 2009
no vidíš prostejko..super ne 😉 x-) A pak se doma párkrát vyspíš..nachystáš pár věcí a už bude prďolka u vás x-)

Já sem úplně naštvaná ]-( :-p :-p :-p 8-( ]-( :-| :-S
Tak místo toho abych si hrála s malou šoulým ty rohlíky vanilkový a peču a roztekly se 8-( Když dělám podle toho receptu normálně lepkový tak pohoda..krásně drží mnou poctivě vyválený tvar 😃 :-p Ale jak si chci udělat aspoň trošku cukroví pro sebe bez lepku tak to dopadne takhle ]-(

Mám nachystáno na marokánky..to sem teda zvědavá na výsledek :-p 😃
prosteja
14. pro 2009
SAC no to je fakt 😃 vánoce utečou, v lednu budu prát a žehlit a pak huráááá do porodky 😃

s tím pečením, já se tak včera naštvala u citronových tyčinek...... nejenom že se mi roztekly, ale ještě se začaly rozpadat ]-( 8-(
hehenaautor
14. pro 2009
PROSTEJ a budeš nám z domova psát, nebo ne? 😞

holky já "upekla" úžasnej tvarohovej štrúdl z lidlu (je totiž předpěčenej a zmzrazenej asi za 30.-)... když tu byli v sobotu na návštěvě naši, tak jsem to dala na 15 minut do trouby, přidala k tomu kopeček zmrzliny a šlehačku - no to vám byl desertík....

já jsem na tyhle věci hrozná, mám ráda i v tomhle směru co největší ulehčení práce... 🙂) :-N :-N :-N

nebo třeba nepečený dorty... nebo deserty - nedávno mi kamarádka poradila super rychlej desertík - kooupíte vafle, směr v prášku od dr. oetkera - nevím jak se to přesně jmenuje, ale chutná to trochu jako pudink, za studena ho umícháte se šlehajdou, nebo mlíkem, přidáte k tomu třeba kompotovaný mandošky a touhle směsí natřete ty vafle a postrouháte čokoškou - no dobrota to byla říkala, že to měli za 15 minut hotový 🙂)) to jsou tak recepty pro mě 🙂)) 😃
nebo tvarohovej dort nepečenej 🙂))) jo to bych mohla🙂))
sacvi
14. pro 2009
prostej tak kašlen na pečení ne?! Akorát to stojí nervy :-p ]-( 😃
hehenaautor
14. pro 2009
no dyk jsem to přesně říkala.... vánoce utečou, za chvíli leden, ten propřipravíš a propereš... a za chvíli jedem rodit... jsem z toho paf 🙂)))) 😃
hehenaautor
14. pro 2009
né směr, ale směs 🙂)))
prosteja
14. pro 2009
HEHE nedělej chutě 😃 .... jinak já vaření a pečení miluju, i když to málokdo chápe a kouká na mě jako na blázna :-N

a budu psát HEHE, doma net máme, jen na něj doma nechodím, když jsme s manžou, užíváme si sami sebe a na net se mi po celým týdnu v práci nechce ani páchnout 😃 .... ale neboooj, jak budu po svátcích sama doma, máte mě tu jako na koni 😃
hehenaautor
14. pro 2009
PROSTEJ mno uvidíš, třeba tě s dítětem taky popadnou tyhle rychlý recepty pro uspokojení chuti.... až bude větší, tak asi zase klidně věnuješ čas tomu pečení, bo to bude společná hra... ale taky bych byla radši s dítětem a udělala jen nějakou rychlovku, než abych u toho strávila hodiny a ještě se to nakonec nepovedlo...

ale třeba se to změní.. mateřský pudy dělají divy a bude ze mě cukrářka 🙂)) 😃
prosteja
14. pro 2009
SAC když mě to baví 😃 už mám 5 druhů..... 😉

HEHE já si to raději nepředstavuju, protože si to nedokážu představit... koupili jsme o víkendu i šatní tyčku do šatny a police, takže budeme stěhovat co nevidět postýlku do ložnice, abychom dokončili šatnu..... no a jak se vedle postýlky začnu probouzet, to bude teprve hukot 😃
hehenaautor
14. pro 2009
ani já si to představit nedokážu..... ale dokážu si představit, jak rychle to uteče a my budeme mít těsně před termínem a už na nás půjde chuť rodit a zároveň nostalgie, že máme to první těhu vlastně za sebou 🙂))

to, že si domů přinesem toho malýho šuldu, to si fakt nejde představit, to je pořád něco strašně sci-fi...... :-N
hehenaautor
14. pro 2009
já hlavně ani nechápu, že to bude dítě, a že bude jen naše 🙂)))))

ono už je to dítě a je jen naše 🙂))) ale stejěn jak je v tom bříšku, tak je to všechno takový neurčitý 🙂)) 😃
prosteja
14. pro 2009
HEHE ale já rychlý recepty nezatracuju..... 😉 a spoustu věcí si usnadňuju, to si nemysli, že strávím celý víkendy v kuchyni 😃 jen, že mě to baví, tak se občas pouštím i do složitějších experimentů 😉
hehenaautor
14. pro 2009
jj to chápu PROSTEJ 🙂 i já ráda experimentuju 🙂
prosteja
14. pro 2009
jj HEHE cítíme to asi podobně..... povídám si s ním, dívám se jak se mi vlní bříško, ale pořád si to tak nějak nedovedu představit, že jako za chvíli vyleze ven a bude jen a jen naše a bude spát v té postýlce a budu mu oblíkat ty oblečky miniaturní 😃
prosteja
14. pro 2009
jinak kdyby jste nás viděli holky.... my o víkendu studovali tu knížku Něžná náruč rodičů a na panence jsme si zkoušeli to nošení a zvedání a tak..... uffffff 😃 😃 😃 no pohled na nás musel být úžasnej 😃
sacvi
14. pro 2009
no já bych taky ráda nějaký rychlý recept ale copak něco takového seženu bez lepku? A když jo je to fůůj :-S Ale ten tvarohovej dort nepečenej taky dělám 🙂

Něco se tak dobře upeče a něco ne..by mě kleplo..a eště kilo mouky stojí mezi 60-100kč podle toho která no.. a když už to upeču budu mít drobenku..raději peníze vyhodit fatk su naštvaná ]-( :-N

Holky tak mně taky nepřišlo že je Janička naše..že celou dobu sem ju měla v bříšku. Spíš sem si připadala že mě někdo někam zavřel..strčil mně jakýsi mimčo a na a strarej se a poraď si jak můžeš :-N