• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
PROSTEJ kolik vás stála ta autosedačka ?
14. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to ta Maxi Cosi CITI ?
14. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE 3.300,- :wink:
14. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee HEHE je to cabriofix :wink:
nebo jak se to jmenuje :grinning:
autor
SAC kdybys byla poblíž dovezu ti aspoň dort z Ikea... dělají je tam bez lepku...
14. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nevíš, jakej je v tom rozdíl... ještě dělají tu CITI a ta stojí kolem 2500.- ?
14. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koupili jste základnu???
14. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už chovám :dizzy_face: No hehenko tak jedem na výlet ne?? :grinning:
14. pro 2009 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no dělat by ji měli, ani nevím, jakej je mezi nima rozdíl :sweat_smile:

a základnu jsme zatím nekoupili :wink: ještě váháme.....
14. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ahoj my asi budem muset jít brzo papat.. :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC :slight_smile:))) tak to přesně chápu, cos napsala.... to bříško je jedna věc, a miminko zas druhá :slight_smile:)) a přitom je to miminko z toho bříška, co snad každej den těhule hladí.... no myslím, že to bude dobrej blázinec to pochopit :slight_smile:))) :grinning: :wink: :wink: :wink:

jj pojeeeď SAC... dáme si do nosu... mají tam skvělej mandlovej, no mlask! ale to už jsi určitě měla...
14. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě ta autosedačka zničí... :slight_smile:)))) z tý jsem fakt na větvi a nevím jakou koupit, jestli vzít i tu základnu.... SAC píše, že už budou muset kupovat větší a to jsou Janičce 4 měsíce... vůbec nevím, jak moc a jestli vůůůbec budeme cestovat ten první půlrok a tak vůbec... :sweat_smile:
navíc ten náš známej dělá autosedačky Cybex, jsou poměrně nový, tak je lidi ještě moc neznají, ale dostali za ně už několik ocenění a teď dělali Crash testy a tvrdí, že ať už je sedačka s isofixem nebo bez, tak že ty testy vycházejí ouplně stejně, rozdíl je jen v tom pohodlí.... tak babo raď.... :sweat_smile:
14. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak jsem tu měla porodní asistenktu, ještě nejsem zahojená, nemá moc chodit, dokud se nazahojím
14. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO já potvrzuju to co říká ten váš známý, že prý ten isofix nebo ta základna je jen o pohodlí..... :wink: já se poptávala u víc obchodníků a řekli mi to takhle...... tak nevím :sweat_smile:
14. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já si právě říkám, že první měsíce nepojedeme nikam, maximálně k doktorovi a toho mám za rohem...... já vím, že mi teď spousta lidí napíše, že to není otázka jak často, že jednou sedneš do auta a může být rozhodnuto všechno :pensive: ale když ti přímo lidi, co to prodávají tvrdí, že základna i isofix jsou jen a jen o tom pohodlí, že při menším nárazu kvalitní sedačka vydrží jak s tak i bez isofixu a při větším nárazu je to úplně jedno, tak se nad tím začneš zamýšlet :wink:
14. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky AMALI :dizzy_face: a co jinak?
14. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já se budu pro dnešek loučit...... mějte se moc krásně a zítra páčko :dizzy_face:
14. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mááám tu kojící polštář a rychlozavinku :slight_smile: jůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI tak držím paluchy, ať je ti brzo líp .) napsala bych, aby ses zkusila šetřit, ale ono to asi nejde co :slight_smile: :sweat_smile:

PROSTEJí pááá :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tu sedacku maxi cosi citi a nemam ani zakladnu ani isofix, budem fungovat jen na pasy :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..jakpak se mate?

no my dnes byly na kontrole,v tech zkratkach se vubec nevyznam a ani neprelustim..ale jako podle utz mame napsano 31plus5 :fearful: :fearful: :fearful: ..ale termin nam nezmenila,jsem na dalsi ko 29..a taky brali krev a stery...a potvrdili nam zas holcicku :grinning: :grinning: :grinning:jeste ze tak nebo by me kleplo
a jakpak se mate vy?copak noveho?
14. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a koupila jse stahovaci pas po porodu a tri overalky za 120:slight_smile:v tescu
14. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci krasnej komplitek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahooj holky, já dneska vůůůbec nestíhala, byla jsem nakoupit dárečky a mám už VŠE!!jupíííííí
Pak na pedikůrce a pak na kafču s kamarádkou asi po roce a půl..takže si to dovedete představit:slight_smile:))

No a teď mi vypadla Dominika.-(((((škoda, ale nevím koho bych vyhodila, ale Šmajda mi vadí, je afektovanej:frowning2:((
Carcul 31+5???to je asi ňáká blbost, ne?.-)

Holky snad vás dočtu ráno, mám zítra strašně hektickej den, takže tu moc nebudu, tak se opatrujte!!
A kdepak máme Svojenku????není už s Barunkou doma???
14. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám, že to tu dneska vázne :slight_smile: holkýýý kde jste kdooooo :slight_smile:))

CARCUL zajímavý.. to bys byla jaksi o dva týdny dopředu, což je fakt nějaká blbost, že bys dle UTZ byla až tolik dopředu a doteď ti to dr. neřekla... :sweat_smile:
jo a k tomu pohlaví... my minule znervozněli na tom 4D :slight_smile:)) nekonec teda z dr. vypadlo, že je to opravdu chlapeček :slight_smile:)) ale teda opotila jsem se :slight_smile:)) :grinning:

CAT mě se nezdá Šmajda afektovanej... :slight_smile: ale žádnej zázrak to není to ne :slight_smile:)

já tu zítra taky moc nebudu :slight_smile: dopo musím makačit, pak musíme sjet kamarádce do ikea pro látku, pak jedem znovu na ten 4D, pak nevím :slight_smile:)), kino a večeře se známýma a drahý to chce završit večírkem... takže počítám, že mě pak za sebou docela kvalitně povláčí a domů se dostaneme tak nejdřív v 11 večer :slight_smile:)) ble.

SVOJIiiiiii ..... buéééé
14. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám, že za chvíli nám tu bude pěkně teskno....

až odrodí ještě CAT a HYPO, tak tu bude pěkně pusto :slight_smile:)) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda myslím večer... ve dne snad ještě někdo zavítá... ale nechodí VER, ani TERI, ani ORCHI a VENDE dost sporadicky...

takže CARCUL a PROSTEJ... si tu zbydeme jen my :slight_smile:)) :grinning:
14. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no možná si tu zbydu jen já :slight_smile:)) :grinning:
14. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu pá
14. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek