Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
14. pro 2009
PROSTEJ kolik vás stála ta autosedačka ?
hehenaautor
14. pro 2009
je to ta Maxi Cosi CITI ?
prosteja
14. pro 2009
HEHE 3.300,- 😉
prosteja
14. pro 2009
neee HEHE je to cabriofix 😉
prosteja
14. pro 2009
nebo jak se to jmenuje 😃
hehenaautor
14. pro 2009
SAC kdybys byla poblíž dovezu ti aspoň dort z Ikea... dělají je tam bez lepku...
hehenaautor
14. pro 2009
a nevíš, jakej je v tom rozdíl... ještě dělají tu CITI a ta stojí kolem 2500.- ?
hehenaautor
14. pro 2009
a koupili jste základnu???
sacvi
14. pro 2009
tak už chovám x-) No hehenko tak jedem na výlet ne?? 😃
prosteja
14. pro 2009
HEHE no dělat by ji měli, ani nevím, jakej je mezi nima rozdíl :-N

a základnu jsme zatím nekoupili 😉 ještě váháme.....
sacvi
14. pro 2009
holky tak ahoj my asi budem muset jít brzo papat.. 🙂
hehenaautor
14. pro 2009
SAC 🙂))) tak to přesně chápu, cos napsala.... to bříško je jedna věc, a miminko zas druhá 🙂)) a přitom je to miminko z toho bříška, co snad každej den těhule hladí.... no myslím, že to bude dobrej blázinec to pochopit 🙂))) 😃 😉 😉 😉

jj pojeeeď SAC... dáme si do nosu... mají tam skvělej mandlovej, no mlask! ale to už jsi určitě měla...
hehenaautor
14. pro 2009
mě ta autosedačka zničí... 🙂)))) z tý jsem fakt na větvi a nevím jakou koupit, jestli vzít i tu základnu.... SAC píše, že už budou muset kupovat větší a to jsou Janičce 4 měsíce... vůbec nevím, jak moc a jestli vůůůbec budeme cestovat ten první půlrok a tak vůbec... :-N
navíc ten náš známej dělá autosedačky Cybex, jsou poměrně nový, tak je lidi ještě moc neznají, ale dostali za ně už několik ocenění a teď dělali Crash testy a tvrdí, že ať už je sedačka s isofixem nebo bez, tak že ty testy vycházejí ouplně stejně, rozdíl je jen v tom pohodlí.... tak babo raď.... :-N
amallie
14. pro 2009
ahoj holky

tak jsem tu měla porodní asistenktu, ještě nejsem zahojená, nemá moc chodit, dokud se nazahojím
prosteja
14. pro 2009
HEHENKO já potvrzuju to co říká ten váš známý, že prý ten isofix nebo ta základna je jen o pohodlí..... 😉 já se poptávala u víc obchodníků a řekli mi to takhle...... tak nevím :-N
prosteja
14. pro 2009
HEHE já si právě říkám, že první měsíce nepojedeme nikam, maximálně k doktorovi a toho mám za rohem...... já vím, že mi teď spousta lidí napíše, že to není otázka jak často, že jednou sedneš do auta a může být rozhodnuto všechno |-| ale když ti přímo lidi, co to prodávají tvrdí, že základna i isofix jsou jen a jen o tom pohodlí, že při menším nárazu kvalitní sedačka vydrží jak s tak i bez isofixu a při větším nárazu je to úplně jedno, tak se nad tím začneš zamýšlet 😉
prosteja
14. pro 2009
ahojky AMALI x-) a co jinak?
prosteja
14. pro 2009
holky a já se budu pro dnešek loučit...... mějte se moc krásně a zítra páčko x-)
hehenaautor
14. pro 2009
a mááám tu kojící polštář a rychlozavinku 🙂 jůůů x-) x-) x-)
hehenaautor
14. pro 2009
AMALLI tak držím paluchy, ať je ti brzo líp .) napsala bych, aby ses zkusila šetřit, ale ono to asi nejde co 🙂 :-N

PROSTEJí pááá 🙂
hehenaautor
14. pro 2009
hypo
14. pro 2009
ja mam tu sedacku maxi cosi citi a nemam ani zakladnu ani isofix, budem fungovat jen na pasy 🙂
carculka
14. pro 2009
ahojky holky..jakpak se mate?

no my dnes byly na kontrole,v tech zkratkach se vubec nevyznam a ani neprelustim..ale jako podle utz mame napsano 31plus5 😕 😕 😕 ..ale termin nam nezmenila,jsem na dalsi ko 29..a taky brali krev a stery...a potvrdili nam zas holcicku 😃 😃 😃jeste ze tak nebo by me kleplo
a jakpak se mate vy?copak noveho?
carculka
14. pro 2009
jooo a koupila jse stahovaci pas po porodu a tri overalky za 12😇v tescu
carculka
14. pro 2009
luci krasnej komplitek x-) x-) x-)
cat79
14. pro 2009
🙂 ahooj holky, já dneska vůůůbec nestíhala, byla jsem nakoupit dárečky a mám už VŠE!!jupíííííí
Pak na pedikůrce a pak na kafču s kamarádkou asi po roce a půl..takže si to dovedete představit🙂))

No a teď mi vypadla Dominika.-(((((škoda, ale nevím koho bych vyhodila, ale Šmajda mi vadí, je afektovanej😞((
Carcul 31+5???to je asi ňáká blbost, ne?.-)

Holky snad vás dočtu ráno, mám zítra strašně hektickej den, takže tu moc nebudu, tak se opatrujte!!
A kdepak máme Svojenku????není už s Barunkou doma???
hehenaautor
14. pro 2009
koukám, že to tu dneska vázne 🙂 holkýýý kde jste kdooooo 🙂))

CARCUL zajímavý.. to bys byla jaksi o dva týdny dopředu, což je fakt nějaká blbost, že bys dle UTZ byla až tolik dopředu a doteď ti to dr. neřekla... :-N
jo a k tomu pohlaví... my minule znervozněli na tom 4D 🙂)) nekonec teda z dr. vypadlo, že je to opravdu chlapeček 🙂)) ale teda opotila jsem se 🙂)) 😃

CAT mě se nezdá Šmajda afektovanej... 🙂 ale žádnej zázrak to není to ne 🙂)

já tu zítra taky moc nebudu 🙂 dopo musím makačit, pak musíme sjet kamarádce do ikea pro látku, pak jedem znovu na ten 4D, pak nevím 🙂)), kino a večeře se známýma a drahý to chce završit večírkem... takže počítám, že mě pak za sebou docela kvalitně povláčí a domů se dostaneme tak nejdřív v 11 večer 🙂)) ble.

SVOJIiiiiii ..... buéééé
hehenaautor
14. pro 2009
koukám, že za chvíli nám tu bude pěkně teskno....

až odrodí ještě CAT a HYPO, tak tu bude pěkně pusto 🙂)) :-N :-N :-N teda myslím večer... ve dne snad ještě někdo zavítá... ale nechodí VER, ani TERI, ani ORCHI a VENDE dost sporadicky...

takže CARCUL a PROSTEJ... si tu zbydeme jen my 🙂)) 😃
hehenaautor
14. pro 2009
no možná si tu zbydu jen já 🙂)) 😃
hehenaautor
14. pro 2009
tak jdu pá

Začni psát odpověď...

Odešli