• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holkz""

jeee hehe yrovna jdes pryc :frowning2:
14. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to tadyuz skoro sama mamka...tak moc neni cas :frowning2: ja bych zavitala casteji,ale nejak nestiham a kdyz mam chvilku tak to ani nestoji za to,protoze je malej hned treba vzhuru nebo knoura ze se mu nevenuju...a ted jeste do toho ty vanoce,uklid,cukrovi,malej ma ted divny obdobi,usina nam treba az v jednu rano a do ty dobry treba strasne rve...on to mel asi nejaky prehozeny,takze ted pres den ho moc nedavam spat,davam ho i kdyz je fakt uplne vyrizenej aby vedel ze je den a ze se pres den tak nespi a spi se v noci...tak to snad uz zabira...taky to mel asi kvuli tomu ze jsme ho odnaucovali z toho kocaru...takze ted pres den spi jen v postylce,stou musime obcas hrknou a vecer chodime spat k nam do postele a to prave strasne rval,takze jsme ho museli uhrkat v postylce v obyvaku a pak prenyst a dneska poprve normalne usnul v posteli a spi...tak uvidime...

a co je tady novyho???svoja uz se vratila s Barunkou domu??
14. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme ted byli u tchorky a tak na dva mesice zase stacilo :grinning: znate to asi samy ne?? :grinning:

byla jsem v patek s kamoskou v hospode a bylo to super,trochu jsme se opily :grinning: a v sobotu jsem byla skoro cely den s mamkou na nakupech a taky hlidal Milan a maly v pohode,vypadal spokojene kdyz jsme prijely :grinning: a ja si timhle i odpocinula a odreagovala se...budu ted chodit asi casteji :grinning:
14. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja zase mizim...tu doopravdy nikdo,tak jdu chrupkat..dneska jsme s Davidkem spali az do deviti,ale to jsem ho v pet krmila,tak doufam,ze to zitra bude taky tak :grinning:

tak se mejte vsechny moc krasne a ja snad zase brzy prijdu :slight_smile:
14. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..fakt nevim..sama jsem cumela kdyz sem jukla do prukazky...
ale na netu jsem vycetla ze v 2.a 3 trimestru se TP zatim nemeni(kdyztak az u konce)pokud neni rozdil tri tydny a vic...ze proste ma mimi obdobi ze roste rychlejc treba plus k tomu naky rozdil a tak..a nevim zda je to blbost nebo neni ,se v tom nevyznam..a neresim..se uvidi :grinning: :grinning: :grinning:

jinak devcata mam nahore 12kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: prasatko jsem uz pekny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak jsem mrkala, že to tu opravdu vázne, no jo, už skoro všechny jsou maminky, tak není tolik času...... za chvíli porodí i CAT a zbudeme tu akorát já, HEHE a CARCUL :grinning:

CARCUL s tím 31+5 se mi to zdá divný, jako holkám...... že by doktorka za celou dobu neřekla nic o tom, že je maličká větší? to je divný...... jako my kdybychom se pokaždé měli řídit podle utz, tak jednou se o týden předběhneme, jednou jsme o týden mladší..... no doktorka by si to měla asi ujasnit :wink:
15. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a HEHENCE musím pochválit krásnou zavinku a kojo polštář :dizzy_face: :dizzy_face: mooooc hezký vzorek :dizzy_face:
15. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a HEHE vlastně dneska začíná týden dobrých zpráv :grinning: držím palec na ten 4D utz, ať se Kubík pěkně ukáže :wink:

my letíme dnes odpoledne taky do IKEA, nakoupit ještě nějaké drobnosti, ať to máme všechno z krku...... potřebuju hlavně nějaký koš na plenky k přebalováku, světýlko nad postel (nějakou bludičku) a košíky k přebalováku a taky k nám do šatny...... no jsem zvědavá jak pořídím a hlavně, kolik tam bude lidí :sweat_smile: já už ty davy nějak nezvládám :grinning:

nic holky, letím makat, mám tu toho dnes dost na vyřizování a mimo dneška už mě čeká jen 6 dnů v práci, tak si to tu musím pořádně užít :grinning:
15. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, kráný den.:slight_smile:) včera jsem byla celý den mimo kancelář a pak doma nebyl nějak čas mrkat, jsem ted strašně unavená... :unamused:
Tak nějaké novinky???
15. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky NUKI :dizzy_face: no s únavou teď musíš počítat :wink: pátek už se ti blíží co? dneska jde HEHE, tak jsem zvědavá s jakýma zprávičkama přijde :grinning:

a jinak novinky žádné nevím :sweat_smile:
15. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska tu nikdo není...((
15. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tady je to poslední dobou nějaký mrtvý každej den... maminy hold nemají čas no......
15. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jojo je mi to jasné, že maminy moc času nemají..:slight_smile:) v sobotu i neděli jsem spala skoro do 11..)) to bylo něco..:slight_smile:)) v neděli jsem byli odpo obchodech a já jsem měla co dělat to uchodit...:( a pak jsem pekla přes 2 hodiny cukroví...:slight_smile: máme 5 pečených a 3 druhy kuliček...:slight_smile:
15. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak obchody nedávám taky, ale spíš kvůli lidem...... ty davy jsou šílený, přijde mi, že lidi snad chtějí vykoupit každej krám nebo co :rolling_eyes: .... mám strach, protože každej je jak urvanej z řetězu, minule mě málem chlap povalil s košíkem až do regálu, myslela jsem, že manža ho zabije :angry: a chlap, že co jako, že on nakupuje.... no děs..... tak jsem zvědavá dnes na tu IKEu a je tam i Tesco a Globus, tak tam chci vletět taky a nakoupím už zrovna si na víkend, ať mám pokoj :grinning:

jinak se musím taky pochlubit, taky už mám 5 druhů cukrovíčka a ještě mám něco v plánu, tak uvidím, kolik toho nakonec bude.... :grinning:
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, na rychlo zdravím než poletím na těhu cvíčo a těhu obídek s těhulema a po 15h jdeme na kontrolu do nemocnice k tomu taťky známému, tak snad vyzvíme jak se nám to tam chystá:slight_smile:)))

Už mám zabelené dárečky, ještě doladit detaily a mám to, letos naprosto v pohodě a to jsem si v létě říkala, jak budu v 9. měsíci asi nakupovat s tim panděrem.-))hihihihhihi

Holky nebojte, já budu pořád on-line:slight_smile:)))slibuju že vás tu samotné nenechám:slight_smile:))))tak si dáme časovky, jako že všechny třeba po 20h tady.-))hihihihihi

Tak vám přeju hezký den plný dobrých zpráv, tady sněží, krása.-))))
Jo a dneska je mi poslední den 29let:frowning2:((waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw:frowning2:((
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky CAT :dizzy_face: tak časovky jo? hmmmm, s miminem se vidím po 20 hodině v posteli a ještě ráda :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá teda.... :grinning:
15. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky, Ty toho teda zvládáš..:slight_smile:)) jsi šikula..:slight_smile: tak snad budete mít na mě pak chvilku:slight_smile:
teda Ty budeš mít narozky..tak nesmutni po 30 je to super..:slight_smile:))

prostej: mi chceme jít tak Do Ikei dneska..:slight_smile:
15. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky....

CAT my ty oblecky v tom novorozeneckym nemame.. ani v te modre.. :unamused: a uz je ani nedostaneme.. koukam ze sem vzala posledni.... tak snad priste..
15. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ty mas narozky 16tyho prosince? nekecej.. ja taky :grinning: :grinning: :grinning: me bude 28 zitra.. to je sranda.. hihi
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI myslím, že i HEHE psala, že jde do IKEA dnes :grinning: abychom se tam nesrazily :grinning:
15. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo IKEA miluju tak je veci kterych by se mi hodilo hihi
15. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI ahojky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja... ahojky.... tak copak mame dneska v planu.. ja mela mit tento tyden smenu od 11 do 3 a vcera mi rekli zda nemuzu dojit od 2:30 do 8vecer.. no to bude.. hihi.. jeste ze bydlim vedle kousek jinak bych se jim na to mohla pekne vis co hihi
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI no já makám, mám posledních 6 dnů v práci, tak tu dodělávám zbytky :grinning: ... a odpolko s kolegyní do IKEA, kde se sejdeme i s manžou, budu dokupovat poslední zbytky věcí na prcka a taky nějaký dárečky..... a pak přijedu domů a asi padnu za vlast :grinning:
15. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky asi padnu za vlast pac tak dlouho sem v praci jeste nebyla hihi.. ale pry budem jen neco delat se zbozim.. na pokladne asi ani nebudu.. coz je dobry..
ikei tu mame taky.. hrozne rada tam jezdim.. obr obchodak.. a super krasny veci.. taky si tam pak zajedem... v sobotu planuju koupit nejaky darecky pro pritele.... a snad uz to budu mit z krku
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak já jedu už pro takové blbosti, jako košíky k přebalováku, pak nějaký koš na plíny potřebuju a ochranný lišty na postýlku a světýlko..... no takový blbiny prostě...... ani to nebudeme s kolegyňkou procházet celý, vpadneme jenom do dětskýho oddělení a pak dolů jak mají sklady a tam mají nádobí a tak, tam se chce zase pokochat ona... :grinning: pak chci ještě do toho Tesca, kdyby tam měli ve slevě něco na prďolku, potřebovala bych čepičky novorozenecký, ty nemám žádný........ ale nechci to přehánět, protože nám ještě včera volala Alešova sestřenka, že konečně vyřadila fůru malinkej věciček po dvou dětech, tak prý ať si pro to přijedeme :grinning: takže mezi svátkama, dostaneme ještě nálož :grinning:
15. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja.. tak to se mas super.. prehrabovat se v detskych a vybirat to by se mi taky libilo... tak ja si ted udelala cajicek a koukam telku... musim s psikem ven pac ona chudak 2 dny nikde nebyla pac venku lije a ja ji predevcirem vykoupala a nechci aby z ni zase byla blativa koule :grinning: :grinning:

ja se hrozne tesim zda mi nekdo k vanocum da knizecku s detskyma jmenama a my si konecne zacneme vybirat co by se nam libilo.. hrozne se mi libi.. vanessa a nebo natalka.. koukam ze natalku mate taky no ale az budu listovat knizeckou tak tech jmen pribude.. .ale na kluka vubec nevim cece... .ja se tu tesim na holcicku a beztak to bude klucina hihi
15. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI no jestli toho vyřadila hodně, tak budu mít doma přeoblečkováno :grinning: ..... ale aspoň nemusím nic kupovat.... uvidím, mrknu ještě na ty čepičky a uvidím, co ještě dovalí sestřenka....

s těma jménama, my se nakonec na Natálce shodli všichni, dokonce i babičky to posvětily a to je co říct :grinning: ale hlavně to bylo jedno z mála jmen, na kterém jsme se shodli my oba s manžou :wink:
15. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se tak trosku oba shodujeme na vanessce... tak uvidime.. chci totiz aby to jmeno melo vyznam jak v cestine tak i v anglictine vis.. kvuli nasim.. jako nechci davat jen anglicky jmena pac nasi by to asi neumeli ani vyslovit a jen tak by si to nepamatovali hihi
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej. my se tam budeme snažit vyrazit co nejdřív..:slight_smile:))

Luci: Ahojky: tak Ty budeš mít zítra taky narozky, taky super...))) a moc to nepřeháněj v práci..:slight_smile:
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek