• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
LUCI tak to chápu s těma jménama, je mi to jasný :wink:

NUKI tak já vyrážím tak po třetí a jedu metrem s kolegyní, takže ještě než tam dorazíme.... no jen doufám, že tam budou menší davy než o víkendu, jinak prchááááám :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. jojo mam zitra narozky.. a taky jdu od 2 do prace do pul 8 buuuu. no ale dopoledne mam volno takze je to ok... Neilovi rodice dojdou rano i s malym mi poprat a donest darecky.. :slight_smile: :slight_smile:

neboj v praci to prehanet nebudu... pry to bude leharna mi sefka rikala ... tak uvidime..
15. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam doma tu listovku ale jak je kysela me to nedela dobre na zaludek.. divny.. uz kdyz si dam tabletku na jazyk je mi z toho blbe. . :zipper_mouth: no tak to jim nasilim ach jo.. .asi sem koupila spatnou znacku..
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
buuuu on tu nikdo neni...
15. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holy LUCIEBX a CAT RADĚJI UŽ DNESKA Vám přeju všechno nej nej , ať se Vám vyplní všechno co si přejete a miminka ať jsou zdravá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my se máme dobře, ale je novina, že Vítek večer na spaní má cumel, měl ho předevčírem, protože jsem uspávala 2 hodinky( je zvyklý spát s polštářkem z višňoými peckami a já jsem ho půjčila kamarádce, chytala záňet do prsa) a nakonec zabral cumel a včera usnul krásně jen nějaký idiot střílel , tak to ho probudilo, tak jsem mu dala cumlík a spinkal :grinning: A to šel spát už v 19:00 :slight_smile:
Holky Vítek je fakt hodný, třeba kamarádka mi říkala, má měsíčního Vojtíška a ten dokáže řvát 5 dní v týdnu třeba skoro celou noc , no to fakt si neumím představit :unamused:

Jsem zvědavá na SVOJU a Barborku, snad je všechno v pořádku
15. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooj holky :slight_smile: tak se jdu pomalu chystat a za chvíli vyrazíme do víru velkoměsta :slight_smile:)))) nejdřív teda do Ikey, kterou mám za rohem :slight_smile:)) a pak na Anděla, se známýma další film mánie :slight_smile:)) a pak asi zajdem na večeři, či jak to vymyslíme :slight_smile: a to mi teď ještě psala ségra, jestli bych s ní dneska nešla nakupovat :slight_smile:)) tak uvidíme, ale šla bych klidně až zítra...

PROSTEJí moc díky za pochvalu kojo polštáře a zavinky... mám radši takový ty neutrálnější vzory... i když některý dětský látky se mi taky moc líbí, ale je jich málo no...

jinak taky furt pokukuju v Ikea po nějakým koši na plenky... minule jsme u toho s manžou stály a nějak jsme se nemohly dohodnout, tak jsem si řekla, že to nechám ještě vycukat... a košíky k přebalováku... myslíte, že se to hodí? že je to praktický?

jinak v ikea toho mají hromady... minule jsem si tam musela koupit plyšáka :slight_smile:))) já mám pocit, že ty nákupy fakt nedělám pro Jakuba, ale pro sebe :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem takový děcko a tak bych brala pokojík z ikea s lopuchem nad postelí :slight_smile:)) no krásný věci tam mají prostě... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji nenucám, já mám v tobolkách...)
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ahooj... no když právě občas čtu o vašich dětičkách, tak si taky přeju takový hodný uzlíky... uplakaný dítě si asi nedovede představit nikdo, to musí bejt strašně vyčerpávající... :frowning2:
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. moooc dekuji za pranicko...
tak sem psala jedne tehulce tu co papa tu samou listovku co ja a ji to dokonce chutna.. no takze ja asi zacnu brat neco jinyho.. pac toto se fakt neda.. bleeee.... uplne mam horkokyselo v puse jak to spolknu.. :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to jako taky necucam ale ono se to hned zacne rozpoustet a jak to dam na jazyk tak ta chut uz je tam.. bleee.. no zacnu brat neco jinyho.. z tohotot mi byva spatne nejvic.. buuu
15. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko tak si dnešek pěkně užij :slight_smile:

my letos nějak vánoce neřešíme , segra chce nějaké věci do kuchyně , mojím rodičům jsme sehanli PC za dobrou cenu ale skoro nový a tchořce šicí stroj, M byl v ikei tak nám koupil nový stůl a židličky a Vítkovi koupil páru hraček M si koupil zimní bundu ( minulý rok si koupil za 6 000 Kč a letos se mu už nelíbila, on je v totom fakt hrozný ale to má po svojí mamce :angry: ) a já nic nechci mám zdravého a hodňoučkého Vítka a to je největší dar na celý život :dizzy_face: . A ještě musíme švagrové Evě něco na svátek a tchánovi dáme od M tu loňskou bundu a ještě něco babičce a neteřím vymyslet a je to .
15. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. tak vy to mate super vyreseny... a uz skoro vse hotove.. to je dobre... no my co sme predevcirem nakoupili darky tak nam ty tasky s tim stoji v sini tak jak sme je tam dali haha.. .a nas psik okolo lita a kouka co tam je.. :grinning:
15. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx koukni na toto http://www.just.cz/produkty/vitaminy_mineraly_a/k4416 ale objednává se to u holek , normálně v obchodě se to asi nedá sehnat
15. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak me i ta předtím co jsem měla nevadila..:slight_smile:))
tak příště bude určitě lepší výběr...)))

peti: tak to je super, že se máte dobře, já myslím, že nevadí, že má ted dudlík...je to přece mimi..:slight_smile:))

hehe: tak si to hezky vše užijte..:slight_smile:)))
15. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už pádím něco dělat..:slight_smile:)))
15. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vídíš luciebx ještě něco naším pejskům musíme koupit :wink:

Holky jdu udělat oběd a napsat M slohovku dokud Vítek spinká tak zatím a ještě snad na vás dneska kouknu :wink:
15. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. dekuji.. no ja tu mam jeste jedny tabletky co sem brala pred tou listovkou jsou takovy vetsi a obsahuji tu listovku takze se asi vratim k tem.. no ale jen kdyz si reknu ze si vezmu prasek jakoby moje telo vedelo ze mi to zase neudela dobre tak uz se zacnu citit divne ach jo.. no a kolik ta lahvicka stoji? takze to muzu pit misto brani talbetek? to by bylo super..
ahojky PETUL :dizzy_face: teda takový hodný dítě ti závidím :wink:

HEHE ahoooj...... a co 4D? na ten jdete teď? držím palec :wink: jinak ty košíky k přebalováku, já si chci dát na poličku košík, kde budu mít plenky (kalhotky) a malý košík s kosmetikou.... :wink: nic extra... v IKEA je teď mají látkové v akci, že se dají i vyprat, tak to chci omrknout :wink: ty koše, no já si říkala, kdyby tak měli nějaký hezký barevný, že bych je pak šoupla do dětského pokoje :sweat_smile: ale to jsou možná jen moje představy, uvidíme :wink:
Nuki mě to taky nevvadí, jen ještě nedávno ho vyplíval a teď ho i žvatle :grinning: Já mu ho dám do ručičky a on si ho strká hned do pusinky :grinning: Já si myslím, že mu to dělá dobře na ty jeho rostoucí zoubky
15. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY... japa je? :dizzy_face:

Mám v albíčku první věci na miminka, co jsem dostala v sobotu na oslavě mých narozenin.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=546017&vReferer=
15. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas psik uz darek ma.. ale jen jednu hracku,.. jeste dostane nejaky kokinka nebo oblecek.. uvidime... no nic holky jdu se nachystat na prochazku s psikem pak do sprchy a padim do prace ach jo...

takze se loucim a zatim papa

CAT VSE NEJ NEJ NEJ K NASIM SPOLECNYM NAROZKAM.. myslim ze sem ti jeste nepoprala...

pappaa a budu tu zitra..

petulka kdyztak mi pisni do ip od koho se da koupit ta lahvicka tak podobne dekuji
15. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciebx stojí 925 kč je dražší ale dáváš si ho 1-3krát denně jednu PL tak to by ti mělo dýl vydržet a můžeš si to dávat i do vody .Kdyby jsi ho chtěla tak moje kamarádka s tím dělá a mohla bych ti ho poslat
15. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJENKA se nám ještě neukázala? Vždyť je to už týden, to by měly být doma..... snad je vše v pořádku.

NUKI...ty jdeš na kontrolu v pátek, jestli si to dobře pamatuju? :slight_smile:

HEHENKO: užij si hezký den ve víru velkoměsta :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face: tý jo, krásný :grinning: :dizzy_face: a jak se vyvedla oslavička? :wink:
15. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT: vše nej k tvým kulatinám, hodně zdraví a hlavně ať už máš Deníska brzo u sebe. :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: Ahojky:slight_smile:)) jojo už se moc těším..:slight_smile:)
15. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKo....ajooooj.... hm, oslava byla super, bouřlivá, plno zážitků a krásných dárečků. Sešlo se fakt hodně lidí a z toho jsem měla velkou radost. A těch nádherných kytiček :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: a už tě doufám netrápí mimoděložní. To už by se ti projevilo..... hlavně si nezapomeň říct o fotečku, jsem zvědavka zvědavá. A kdy jdeš...ráno?
15. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI to je dobře, že jste si to užili :wink: a věcičky na prcky jsou krásný :grinning: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: nene netrápí, pak už to pobolívalo všude..:slight_smile:)) jojo fotečka snad bude...jdu tam až odpo..:(

tak papa musím..:slight_smile:
15. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek