• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jooo ten 4D... :slight_smile:))) ve 13.30 tam máme být :slight_smile: tak snad se Kubulák nějak šikovně natočí, jinak mu nabacám :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI paráááda... jaká byla oslava???
já bych taky chtěla mít narozky... buéééé :slight_smile:))) aby mě někdo ještě obdaroval pro mimouše :slight_smile:)) ále trefila jsem naprosto dokonale mezi :slight_smile:)) takže narozky budu mít měsíc a půl po narození toho našeho ďáblíka....

PROSTEJ se tam dneska na ty košíky ještě mrknu :slight_smile: třeba nakonec vyberem ten samej... ale je teda fakt, že bych tam taky ještě chtěla koupit ten koš na pleny a ten dneska brát nebudem, tak možná pojedem ještě jinej den na nákupy...

Vánoce teda nevím ženy... naši by chtěli nějakou super publikaci, ale ani neví, jak se to jmenuje a kde to sehnat... tak jsem zvědavá, jestli se mi zadaří... mamině mám povlečení a samolepy na zeď, babi už mám kosmetiku kávu a dobroty, ségře dám asi tu kartu do ikea, aby si tam vybrala sama... a dál nevím...
ještě manžově nevlastní sestře něco... no to je něco :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak držím palec.... a nevyhrožuj mu, ještě nevylezl a už bys ho bacala :grinning: :grinning: :grinning: se lekne a nevyleze nikdy :grinning:

HEHE pokud to máte blízko, tak to máte super, my to máme přes celou Prahu, takže když už tam jedu, tak tam chci koupit všechno :sweat_smile: :grinning: do porodu už mě tam nikdo neuvidí :grinning: .... dneska beru IKEA útokem, budu tam brát ještě nějaký dárky pro rodičovstvo, tak ze mě budou mít radost :grinning:
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo PROSTEJ to naprosto chápu... ono je to na jednu stranu i blbý, že to máme tak blízko - člověk je zbytečně nerozhodnej :slight_smile:)) :grinning: no fakt tam stojíme a nakopala bych si... manža prudérní a já to po chvíli vzdávám a jdu, že se mi to rozleží a příště to koupíme :slight_smile:)) no na houbec... ale po novým roce, už by mohl bejt v ikea klídek :slight_smile: tak to neva :slight_smile:

co budeš brát pro rodiče? dej inspiraci...
15. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Vánocema neporadím HEHE.... my máme pro tchánovce vitaminy a pro manžovu babičku nějaké předplatné :sweat_smile: pro naši babičku máme tu koláž z fotek, ta nám zakázala cokoliv kupovat, navíc se o svátcích asi neuvidíme :pensive: .... pro švagra chci v IKEA skleničky na víno a mamča moja si poručila řeznický prkýnko :grinning: chce asi někoho naporcovat nebo co :grinning: ..... a manžovi musím vybrat jen nějakou blbůstku, domluvili jsme se, že nebudeme utrácet, dáme si jen něco symbolicky, největší dárek je pro nás prďolka... :wink:
15. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochválení věciček...hlavně teda ty "neználkovský" čepičky mi dostaly.....nádhera :dizzy_face:
HEHE...oslava byla super, fakt jsem si jí moc užila. Začala ve 2 odpo a skončila o půlnoci. Manža musel pít i za mě a prcky, takže se zrubal jak zákon káže .... (a nejenom on). Jídla bylo dost, byla to teda sakra práce to všechno připravit, ale stálo to za to. A tchán se opil tak, že se rukou spadnul do chlebíčků.... no sranda(tchýně s ním celou neděli nemluvila). Všichni se fakt dobře bavili....paráda. Byla to vlastně zároveň i kolaudačka bytu 2+1. Teď si budeme nechávat měnit okna, pak vybouráme jádro.... bude to makačka.
15. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no ono je to zrádný mít to blízko :grinning: ..... inspiraci máš výše :grinning:
15. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..... o Vánocích mi ani nepovídejte! Jsem z nich na nervy, nemám nápady na dárky a to už jsou Vánoce za pár dní...... ach jo!!!
:frowning2:
15. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI žádný nervy si nedělej :wink: já se taky nervovala..... a pak jsem si řekla, co, nebudu se plašit..... takže kupujeme letos fakt takový blbosti, předplatný, vitaminy..... :sweat_smile: ale je to potěší, sami by si to nekoupili tak co... navíc se o svátcích asi fakt neuvidíme, tak jim to pošleme s přáníčkem poštou, ať můžou zobat a číst a je to :grinning:
15. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

snad mam chvilku nez se maly vzbudi..spinka venku v kocaru tak doufam,ze jeste chvili bude...

normalne spinkal od pul 7 do 11 to jsem ho rychle nakrmila aby se moc nevzbudil a spal az do ctyr a zase rychly krmeni a pak do sedmi spinkal...a to usnul vcera poprve u nas v posteli,bez rvani a skoro hned...tak se to snad zacina srovnavat,asi to mel z toho ze jsme ho odnaucovali z kocaru..jinak mu davam na noc kasi,myslela jsem si ze mu to bude stacit a bude spat celou noc a ji skoro stejne jako predtim... :sweat_smile: tak ja nevim...sice ty kase moc nevypije,ale vzdycky tak kolem stovky vypije plus jeste mliko na zapiti..

zitra nam prijde jidelni zidlicka,v tydnu nam dorazi fotky Davidka z fotolabu co jsem si dala vyvoval...asi 200ks :sweat_smile: a ja mam vanoce uz skoro hotovy..jen zabalit darky,s mamkou upict cukrovi a je to...holky ja se vam taaaak tesim :grinning:

a jak se mate vy??nejaky novinky??co ta svoja..uz dorazily holky domu??
15. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a nenervuj se...stejne tim darky k sobe neprivolas :grinning: a kdyz nebudes mit darky tak co...mas preci ted jiny krasny starosti ne??tohle se nepoprdi
15. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda ženy myslím, že Kuba spí... takže z toho 4D zas nic nebude... včera celej den vyváděl a dneska to prostě musí dospat :slight_smile:)) hele teď mě myslím kopl... :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

mno a co vám ještě musím napsat - normálně asi ocením vložky do podprdy dřív, bo mi tečou prsa :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ZUZI no tak to byla naprosto parááádní oslava :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: super! ouplně vidím tchána jak je v chlebíčcích a nas*atou tchýni :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJ vy nepojedete na svátky?
my se chystáme vyrazit k našim na vysočinu asi 21.12. a vracet se budem nevím kdy (mě by tu normálně asi bylo smutno nebo co - nemyslím jako po našich, ale nedovedu si představit, co bysme tu dělali tak dlouho a u stromku sami.. navíc se tam sejdem i se ségrou, tak hurááá)... 29. musíme-chceme:slight_smile:) k babičkám do Kolína... ale letos jsme to popojíždění docela minimalizovali, tak z toho mám radost :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jak ted byla na nakupu s mamkou,tak jsem Milanovi koupila tak krasnej svetr...sice stal nekrestansky prachy,ale ja se do nej tak zamilovala ze ho musel mit :grinning: stal 1200.- a mamka se tam malem slozila...tak bude mit aspon jeden poradnej svetr...a ma to jako hlavni darek...minuly rok jsem mu nic nedala,protoze jsem nemela za co kupovat,do toho skola,nevolnosti takze jsem se na vsechno vyprdla,tak mu to chci letos vynahradit...bude mit ode me asi sest darku :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI: já vim, ale je mi prostě blbý jim dát jen takovou pitominu. My si veledary nedáváme, ale třeba když něco dám tchánovcům, ani nevím, jestli se jim to líbilo, oni vždycky dárky sbalí a nazdar! A já si s tím vždycky marně lámu hlavu. Ach jo.
15. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe vy jdete dneska na 4D?? :dizzy_face: :dizzy_face: pak uloz nejaky fotecky at se pokocham :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi hele tchorka at ji dam co dam,tak to skonci vetsinou na pude!!! :rolling_eyes: uz me s tim fakt stve a neni ji to vubec blby...letos jsem ji koupila mansetrovou kabelku,tak jsem zvedava jestli tam taky neskonci
15. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI taky myslím.. žádný nervíky :slight_smile: kup babičkám kosmetiku - já třeba koupila babi tělový mejdlo, tekutý mejdlo a normální mejdlo a k tomu jsem jí dala rozpustnou kávu Nescafé a ještě nějaký dobroty... jindy jí kupuju třeba kredit na mobil... tak samo něco malýho koupíme i manžovým prarodičům...

tátovi dám knihu, nebo seženu košili, mamina má povlečení na postel (každej má svůj pokoj) a tu dekoraci na zeď... ségře asi kartu do ikea, švagřici možná zas nějakou poukázku do Crop Townu nebo Reserved... nebo nějakou bižuterii... :slight_smile: a manžovýmu tátovi a macešce asi koupíme jen dobrý víno...

tak jsme tu ikeu přehodili - půjdem až po UTZ :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mame ke tchorce jeste jet 23. pokud budem mit uz spraveny auto,ale Milan vcera sam od sebe rekl,ze i kdyz bude spraveny ze nikam nejedem,ze jsme tam byli ted a on po tom vubec netouzi :grinning: ze rekneme ze jeste neni spraveny...tak mi spadl kamen ze srdce
ahoooj EFI :dizzy_face: no vidíš, jak malej spinká :grinning:

HEHE náš prďolka taky spinkal na tom 4D, ale pak jsme ho probudili :wink: jinak na svátky asi HEHE nepojedeme, my pořád ještě váháme, ale má být hnusný počasí a já to asi nechci riskovat...... :pensive: herka auto, to může vyplivnout kdykoliv a navíc uvidím, co mi ve čtvrtek řeknou k té plodovce, ale pokud je jí míň opravdu pořád, tak se ani cestování nedoporočuje :pensive: prostě minimalizovat otřesy... to se ani nebavím o tom, že já v autě teď už trpím, skrz ty žebra :frowning2: ..... jako my svátky trávíme sami od té doby co jsme spolu, jako štědrý den a pak jsme navštěvovali rodinu...... bude mi smutno, ale tak nikdo neříká, že se nemůže taky sbalit rodina a přijet, že jo...... uvidíme, co ve čtvrtek doktor, ale pomalu se smiřuju s tím, že asi nepojedeme :pensive:
autor
EFI byli jsme na 4D i minulej týden, ale Kuba se nechtěl ani za nic ukázat... byl hlavičkou otočenej do břicha a bylo vidět jen ucho, tak doufám, že se to dneska na druhej pokus povede :slight_smile: paní po nás naštěstí nic nechtěla a nacpala nás tam do volna... tak mě poflusejte, ať to vyjde :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej no nastesti se to uz lepsi,ale ted ten tyden byl strasnej,ale nemohla jsem cekat ze bude hned normalne spat,kdyz byl zvyklej na neco jinyho...ted spi v kocaru akorat jednou denne a to venku...snazim se mu udelat nejaky rezim,aby pak uz vedel a nebyly problemy...

holky ja kdyz byla na utz a malej spal tak mi doktor s brichem uplne hejbal az jsem mela strach :angry: a pak v porodnici kdyz ho porad budili kvuli monitoru,to tam byla jedna PA a ta se s tim vubec nemazala...porad mu pousteli budik a hazeli s brichem..pak uz jim hazel bobana i na budik,jak byl za ty dny zvyklej :grinning:
15. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning: a pamatuj si, dneska máš být posel dobrých zpráv :grinning:
15. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe aha..tak drzim pesti aby se ukazal chlap jeden :dizzy_face: :dizzy_face: a je dobry ze pani je normalni a tohle udelala,jsou dneska spis lidi,ze by po vas chteli prachy a dalsi termin by vam uz nedali jelikoz by to bylo narvany
15. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za tipy na dárečky. Fakt jsem tím těhu naprosto vygumovaná. Jindy mi vybírání těch pravých dárečků nedělalo problémy a letos je to na palici!

HEHENKO...tak si krásně užij ten 4D... už se těším na zážitky :dizzy_face: a tfuj tfuj tfuj....Kubíku, koukej se ukázat!!! :wink:
EFI neboj, zavedete režim a ono se to ustálí :wink: já taky minule na doktora čuměla, jak mi dělal ten 3D utz a prďolka si pořád před obličejík strkal ručičku, tak mi tak začal šťouchat do bříška ze strany :confounded: mě to teda hodně bolelo, ale s prďolkou to nehlo, tak jim to asi nevadí :grinning:
autor
PROSTEJ mno jo, to je samozřejmě něco jinýho, když k tomu jsou ještě zdravotní důvody, to bych taky nejela a naši by asi dovalili aspoň na jeden den k nám... :slight_smile:
naše mamina by teda dost těžce nesla, kdyby jsme nebyli na vánoce s nima.. vůbec nevím jak to bude s prckem... pořád tam na X dní přes svátky jezdit nechci že jo... a manža by z toho taky nebyl nadšenej....
jako u našich je dost místa - mají obr dům, že se tam hledají, takže naštěstí je se kde schovat, když už si krapet lezem na nervy, manža bude pstá seminárky... ale je fakt, že mi třeba dost vadí, že mi mamina řekne, že by jí jako vůbec nevadilo, kdybych přijela sama... to jako fakt nechápu, že to může vůbec vypustit... malá už dávno nejsem a je to můj manžel, navíc silně nekonfliktní a vždycky se s ním všichni zasmějou...
autor
EFI jo taky mi minule ouplně strkala do břuchu... až manža skoro nedejchal... prej "já se tak bojím ti do něj jen šťouchnout a ona tohle... " .))) taky mě druhej den to břicho na jednom místě bolelo... :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a ja to letos vsechno koupila na netu..je to fakt podle me nejlepsi...nejsi vystresovana z lidi,zadny tlacenice,vyberes co chces...a mas to za par dni doma,nekdy kdyz jsou rychly i druhy den...tak dneska mrkni na net a treba to vyresis :slight_smile:

holky dneska Davidkovi prisel vanocni overal co jsem mu objednala na Stedry den....a jeste az bude v ty novy jidelni zidlicce :dizzy_face: :dizzy_face: to bude chlap panecku...to je takovej milacek...nikdy bych neverila,ze budu nekoho tak strasne milovat...jak je s nim ted sranda a porad se neco deje,tak bych laskou uplne sezrala :grinning:
15. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak naši možná taky přijedou.... tchánovci asi ne, ti tu byli nedávno, babičky asi taky ne, ty se přijedou podívat až na prďolku :wink: ...... jo je toho víc, ta plodovka pokud nebude ok, navíc ty žebra, já fakt trpím ženy, to je děs :frowning2: a v autě mi to dělá nejvíc....... no a asi bych v tomhle počasí měla strach :confounded: manža ten rezolutně řekl, nikam nejedeme, má taky strach, já jsem řekla, že se ještě uvidí co ve čtvrtek doktor a rozhodneme se podle toho :wink: ....... s prckem taky cestovat nebudeme, určitě ne když bude malinkej, hold si rodina musí zvyknout na to, že když nás chce vidět a my nemůžeme, tak musí přijet za náma, to není problém.......

a s tou mamčou, to by mi taky vadilo HEHE, máš přece manžela, jste rodina a patříte k sobě, tak je blbý jezdit sama a jeho nechat v Praze :pensive:
15. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale holky jsem chtěla říct, že my jedem k našim.... když tu byli naši v sobotu, tak tu táta zase dělal scény a vůbec se chová dost děsně... on vždycky přijede, chce jen jíst, koukat na telku a pak spí... chápete, že tady zabere celou sedačku a ostatní nemají kvůli němu kde sedět??????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jako bejt mamkou tak už mu normálně nafackuju!!!!
a to ještě trucoval, že na oběd nepůjde (s mamkou jsme se domluvily, že jdem na O do restaurace), že jede za dcerama do Prahy a ony mu ani neuvaří a že do hospy nejde, bo mu o tom nikdo neřekl ...... :unamused:
nakonec jsem se teda snažila zlehčit situaci, tak když jsme se oblíkali, tak se sebrala a milostivě šel taky no... ale to bylo teda něco zase!!!!
15. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI no to bude fešák teda... ukaž overal.... :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek