• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SVOJI to je zvláštní s tím práškem :confused: ...... a dělá ti to jenom ta Lovela jo?

s tou bází, já měla podobnej názor a pořád jsem taková rozpolcená...... paní mi pomohla docela dost v tom, když jsem viděla, jak se báze do starých aut upevňuje... v podstatě stejně jako to vajíčko, takže stejný efekt, drží to jen na pásu a do toho je zacvaknutý to vajíčko..... takže v případě našeho stoletýho auta je to asi opravdu jen o tom pohodlí, přijít a zacvaknout :pensive: ..... v případě lehčí nehody podle certifikátů naprosto stejnej efekt, v případě nějaké větší nehody už záleží úplně na všem....... ale o tom se raději nebavit.... :pensive:
30. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ jak myslis....

No jen lovela....me stve teda...prvni dve varky v pohode a pak se to zacalo ucpavat...jako jestli to nebude vymachany a budu tam mit hrudky, tak mila lovela pujde z domu!
30. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak na kontrolu držím palec :wink: jinak ono je asi jedno, jestli je tam máš jedno nebo dvě.... já když vidím třeba miminka v kočárku, tak si říkám, je to možný vůbec, že něco takovýho malinkýho budu mít doma taky co nevidět? :sweat_smile: je to takový nepředstavitelný pořád, nějak mi to asi nedochází na sto procent ještě :grinning:
30. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy dovalil mi první balíček s mimivěcma tady od jedný mamky koníkovky... a ta kombinézka... ááááách... mlask slint žjéééé :slight_smile:))
30. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jeeee :dizzy_face: ukaaaa
30. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI já ještě moc nemyslím :grinning: jak říkám, pořád váhám..... ale zatím objednáme asi jen tu autosedajdu a možná k tomu nakonec přibude i ta báze :wink: ty názory odborníků jsou různý, tak jak si z toho má člověk vybrat no.... :pensive:

Lovelu jsem chtěla na to první praní taky kupovat, tak jsem teda zvědavá.... možná půjdu raději do gelu :wink: ale je to fakt divný, že ti to dělá zrovna ta lovela a jinej prášek ne :confused:
HEHE tak se pochlub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
BLAHU Zubajdík se odmlčela a já nechtěla nějak otravovat... říkala jsem si, že když bude chtít tak příde, nebo napíše přes IP...

ona tenkrát už myslím nechtěla jít ani na další srazík neb holky byly v tom, takže to pro ni bylo těžký... a to jsem ještě taky nebyla těhule... ono prostě když to nejde a člověk je starší, tak je to asi o to víc o nervy... :(((( tak bych to všem přála, ale bohužel není to v naší moci...

ZUZI chápu, že tápeš... šak já taky ještě pořád... kdyby nám mamina nekoupila kočár, tak bysme ještě furt kočárek vybírali, a ono už je to pak s těma dodacíma lhůtama trošku o hubu :(((

včera jsem se teprve konečně rozhodla pro ty látkový plíny a hned jsem je radši objednala, nebo bych to řešila ještě po porodu :D :grinning: :grinning: :grinning: a na kojící košily už jsem taky koukala dlouho... :grinning: :grinning: :grinning: tak už mi to vybírání lezlo na mozek, že jsem to včera pořádně roztočila :slight_smile:)))
a kojo polštář už mi taky možná tenhle týden dorazí :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: já budu mít teď asi už pořád vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: no bodejt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE teda to jsou nákupy :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož tu je to... :slight_smile: došla mi kombinézka, overálek, dečka a ještě modrý body s dl. rukávem, ale to jsem nefotila - netřeba...

http://picasaweb.google.com/synackovi/Hadrone?authkey=Gv1sRgCJaE0NG7lf-AMg&pli=1&gsessionid=oxbZEVTrwf7WeDNlgSsAWw#5409855925323912786
30. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky a to jsem ráno objednala další balík z toho www.laclik.cz :grinning: :grinning: :grinning: hrůůůza... SVOJI pomooooooc, mě to teda pěkně chytlo.. nejradši je manžel.. ten když viděl tuhle kombi za 150.- a novou v obchodě za 1200.- která ani nebyla tak krásná, tak skáče radostí do stropu skrblík jeden :slight_smile:))))
30. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a ve skutečnosti je ta kombi ještě krásnější, to se ani nedá vyfotit, vypadá naprosto nepoužitě a jak se leskné... ty jo, začíná mi z toho kapat na karbit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak at kontola dobře dopadne a žačnou brzy kopat..:slight_smile:))
30. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé HEHE kráááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kubík bude fešák :wink:
autor
jéééje pesjce se zase něco škaredýho zdá... ta kňourá ze spaní... :(((
HEHE...ta kombinézka je tak roztomiloučká :dizzy_face: ....bezva kup :wink:
Teda....ty snad brzo předčíš v nákupech i SVOJU :grinning:

NUKI: díky :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej ZUZI taky na tebe ty nákupy přijdou :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE a teď si představ, že takhle ze spaní bude kňourat třeba za chvíli Kubík v postýlce :wink:
30. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno snad na mě nebude i vrčet PROSTEJ :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI mno snažím se jí dohnááát co to dá :slight_smile:))
ale teda musím říct, že nakupuju v sekáčku i už větší velikosti, když už se mi tam něco líbí, hlavně ty lacláčky :slight_smile:)) ani mikinky se neztratí a za takový peníze :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
takže mám sice tunu věcí, ale už i na 9ti měsíčního uličníka :slight_smile:)) se to neztratí - rozhodně né kalhotky, nějaký to tričko a mikinka... ostantí samozřejmě dokoupím dle potřeby...
30. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty větší věcičky se ti doma shodí HEHE :wink:
30. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to spočetla a mám nakoupeno kolem 70 věcí :slight_smile:)) cena tak kolem 4750.- tudíž cena za kus cca 68.- + ještě troje ponožky - jedny za 15.-
no a je v tom i další kombinézka smetanová, teplejší overálky myslím 2 (asi fleesový nebo co), několik overalů normálních, pak 10 lacláků (manžestrový, džínový) od velikosti 62-92 :slight_smile:)), kalhoty - rifle (taky několik velikostí), nějaký body s dl. rukávem, trička s dlouhým rukávem - všechno na rozepínání u krku (různý velikosti), nějaký trička s krátkým, asi 10 mikin a svetříků (rozepínání vpředu / 56 - 86), bez kapuce 4 kusy :slight_smile:)), nějaký tepláčky, polodupačky, deka...

zajímavý je, že v žádným z těch sekáčků nemají dupačky... :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
shodí PROSTEJ??? :fearful:
30. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se nadlábla... :grinning: a už pomalu začínám předávat věci v práci holky, je to zvláštní pocit :confused:

HEHE tam mělo být zhodí.... jakože se ti to doma neztratí :wink: a myslím, že toho zase nemáš tolik, když to máš ve všech velikostech :wink: a cena super :wink:
30. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže SVOJI už jsem tě asi předčila...

i když mi ještě chybí přebalovací podložka, tuna kosmetiky, věci pro mě do porodky
nemám taky ještě zavinku do autosedačky, rychlozavinku mám teda jednu - druhou takovou už jetou od kamarádky... hrací podložku asi zatím ještě pořizovat nebudu nebo zase nákup z druhý ruky...
prací prášky též nic, lahvičky taky ne, dudlíky taky ne...
autosedajdu, a pak ty další potřebný věci ke kočíku jako vložná taška, taška na rukojeť, fusak... atd.

no ještě prostě pár věcí a mám tě SVOJI :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno jo... už se ti to blíží viď... :dizzy_face:

jo jako neztratí... no to ne... dám to zatím do krabice a budu nějak postupně vytahovat :slight_smile:
akorát nesmím udělat takovou chybu, že bych si to přesně roztřídila dle velikostí - to udělala kamarádka a pak třeba vytáhla balík 68 a spousta toho už malý nebylo - to číslování asi nemůže brát ouplně vážně... :wink:
30. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...ale na SVOJU máš teda řádně našlápnuto :grinning: Chichi

Joooo..... objednala jsem si taky předplatné MAMINKA a jsem moc zvědavá, kdy dorazí zavinovačka.... to bude vlastně asi první věc, co budeme na prcky mít :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ dívej.. tady mají ty dupky s vyšším pasem..

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/polodupacky/2754-polodupacky.html
30. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no 3 týdny v práci přesně :grinning: ..... hlavně to fakt hrozně letí..... zítra jdeme do divadla, pak musím zbylé dny poklidit a udělat tu výzdobu doma, o víkendu přijede kámoška z Moravy na návštěvu :wink: příští týden budu asi archivovat staré věci v práci, aby tu můj nástupce neměl binec a ve čtvrtek mě čeká kontrola na alergologii, tak doufám, že bude vše ok :wink: ..... no a pak ten další týden už mě čeká další poradna a pak už jsou vánoce :confused: to je hrůza jak to letí......

to číslování se fakt nedá brát ve všech případech vážně, já to zkoušela i doma poměřovat... :wink: takže to asi udělám tak, že si dám bodyčka, dupky a overálky.... takže ne hromady podle velikostí, ale tak nějak podle kousků oblečení... jen ty velké mám samo ještě schované v krabici.... ale ty malé velikosti mám pohromadě....

na tu kosmetiku se chystám vlítnout do DM, mám tam ty slevový kuponky, tak to tam pokoupím všechno i s pracím práškem a tak :wink: já jsem ráda, že mám už i ty flaštičky, to taky nemusím řešit :wink:
30. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE super :wink: ty chci ještě dokoupit, přijdou mi hodně praktický :wink:

ZUZI to předplatný mám taky, ráno jsem tu popisovala zážitek ohledně adresy :grinning: :rolling_eyes:
30. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek