• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE tý jo, to bych ho asi normálně poliskala já :grinning: :grinning: :grinning: ........ já nevěděla, že máš až takový problémy s rodičema.... :confounded:
15. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ukaž overal :grinning:
15. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe pak ho v tom vyfotim...ted nez bych to vyfotila dala do kompu,zmensila tak se mi vzbudi a zase toho s vami moc nenakecam :grinning: pak ho vyfotim i v ty zidlicce... :dizzy_face: :dizzy_face:

no hehe s tim tatou to je teda docela blby :sweat_smile: jako sice je u svy dcery,ale je na navsteve,vidi vas malo,tak by se podle toho mel chovat a ne chovat se tak jak se chova treba doma
15. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to nejsou problémy... on je svéráz, prostě má svůj svět, je to taková prapodivná nátura... ale není zlej, není špatnej, jen se chová občas jako rozmazlenej umíněnej spratek...

to víš já si rejpla, že by nemusel zabírat ostatním místo, se ségrou jsme jim obě řekli, že teda za náma dojedou, ale táta, že kouká celou dobu na telku nebo spí, že s nám skoro nekonverzuje...
ale mamka radši nic neříká, asi se stydí a tátovi je to putna...

jo PROSTEJ žebra mě taky začínají brát a je to fakt nic moc..
a synator se asi budi :slight_smile:
autor
EFI jasný je u dcer, ale zas tak velký to tu není a on si lehne na celou sedačku, že už si tam sedne jen jeden člověk a to tu byla i babička, kterou silně bolí záda, bo měla zlomenej obratel a od tý doby je to na hovno, mamka má taky potíže se zádama a pak já že jo... dorazila i ségra, takže nás tu bylo 6 a on spí na sedačce... jsem mu říkala, ať jde spát nahoru... příště se s ním mazat nebudu a rovnou mu nahoře ustelu, ať vypadne, když tu s náma nechce bejt...
15. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten overalek je i s cepickou,uplne novy,dovozeny z Anglie...teda aspon to tam psala :grinning:

no hehe staryho cloveka uz stejne nepredelas,ale vezmi si treba mamku,ktera je s nim cely dny :confounded: muj tata taky neni spatnej,ale nekdy je fakt na pest a nechapu mamku jak to jeho chovani muze obcas vydrzet
HEHE ty žebra jsou hnus no.... některý dny je to lepší, ale někdy vyloženě trpím...... budu ráda, když se ve 3 zvednu a budu špárat po IKEA :grinning:

a s tím taťkou, no je svérázný, já mám zase takovýho dědu :pensive:
no hehe ono mu to chce asi rict,aby si to taky uvedomil,ale zase aby se nenastval...to je presne nas tata..on muze rikat vsem a vsechno a jemu nikdo nic jinak je zle
15. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem ten overal mela jeste ulozeny na plose,ten inzerat tady je http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3622683&vReferer=%2Fphotos%2Feeefffaaa
15. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jsem mu objednala jeden,aby mel pak i na dalsi dny :grinning: ten je celej cerveno-bilo prouzkatej a ma na pravy strane soba
15. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů EFI ten je super :grinning: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste zkusim najit tu zidlicku
15. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem uvazovala o tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26042368&tab=1 ale nakonec tamta vyhrala,jsou funkcne stejny a tamta je levnejsi a taky pekna..
15. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jukala jsem na ikonku a vidim,ze uz mate jasno ve jmenech...ale ze vam to trvalo :grinning:
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu se podivat do kocaru a taky zkouknout jestli mi tam nemrzne :grinning:
15. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI no tak ten je naprosto dokonalej!!!! kráááása!!! to bude Davídek fakt fešááááák .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI židlička taky hezká :dizzy_face: tak už se těším na foto s Davídkem :grinning:

jména byla porod EFI, ani mi nemluv :grinning: ....

a ten můj brouček má už zase škytavku chuděrka.... :frowning2: no nic, jdu se holky ukopírovat ke kopírce :pensive:
15. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI ta cos vybrala je paráádnější! hezčí design, i barva!

my asi budem kupovat tu obyč z ikea, je totiž menší, tudíž toho tady tolik nezabere...
15. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my razíme ženštiny... :slight_smile: mějte seeee :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Davidek je vzhuru..tak ja taky padim!!

prostej davidek mel tak od 30tt skytavku skoro kazdy den i nekolikrat :grinning: pak uz me to prislo i neprijemny,protoze ke konci to bylo uz docela znat..

hehe tak drzim pesti aby se Kuba ukazal :dizzy_face: a pak dej fotecku

mejte se krasne!!!
15. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!! Tak jsme doma :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj SVOJENKOOOOO a Barunko.... to jsem ráda, že už jste doma....tak povídej, přeháněj. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,koukám že jdu včas:slight_smile:Svojenka a barunka jsou tuuu!jééééééééééééééééééééé

No tak povídej a přeháněj, tys nás ale překvapila!!!gratulace velikááááá!!Barunka je nádherná:slight_smile:)

Jéé Luci, tak my máme zítra obě narozky, to je hustý!!!!!s tim oblečkem si nedělej starosti, já byla včera v HM a něco jsem ještě dokoupila:slight_smile:)))
15. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ha a tady nikdo není.-))
Holky letím do nemocnice na to jedno vyšetření od taťky známého a pak na ruštinu, tak tu zatím vyzpovídejte svoju a pak si vás dočtu a řeknu jak jsme dopadli my.-))papapapapaapa
15. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky uz jsou doma!!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak svoji "povidej"...fakt jste nas holky prekvapily...

cat a luci maji zitra narozky jo???jste se holky pekne shodly :grinning: tak vam prejeme vsechno nejlepsi a hlavne zdravoucky miminka,at vam delaji samou radost..
15. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já mizím na ty nákupy..... :wink: mrkám, že tu byla SVOJA, tak maminko, jestli se tu ještě dnes ukážeš, pěkný překvapení jste nám holky nachystaly :grinning: malá je nádherná, tak velikáááááánská gratulace, ať vám dělá jen a jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a těším se na další foto a popis porodu a vůbec toho, jak se sžíváte.....

holky letím, budu zítra, mějte se krásně a papa :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...bylo to bozi!!! Rychly, bez komplikaci...mam krasne vzpominky....pridam popis i fotecky...zkusim vas prelouskat...manzel me sebral barunku a spi s ni v posteli :grinning:

A dekujeme :dizzy_face: JInak ted mame 3,180kg a 49cm...
15. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jeee svoji tak jeste jednou gratulace, jsi me predbehla, ti zaaaavidim :slight_smile:
ja dnes byla v podoli 5 hodin....... hehe myslela jsem ze vyrostu a doopravdy se po kazde chodi k jinemu dr. spis nez dr. ti prideli cislo ordinace a chodis do jedne ordinace s tim ze tam je pokazde jiny dr.

jinak jsem jsem si dneska skusila monitor hned dvakrat protoze poprve byl spatny, amalka spinkala tak jsems i to musela zopakovat a jeste me hnali na velky utz.... jestli nemam malo plodovky
tak nakonec vse je OK a amlaka ma 3440g :slight_smile: velka holka, tak zas za tyden dalsi monitor a poradna a doufam ze tentokrat to bude kratsi navsteva

jinak nerodime CS 4 a oproti minulemu tydnu zadna zmena.....
15. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek