• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hypo jsem si rikala, jestli neporodis nez se vratim:slight_smile:
15. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahojky svoji,tak to je supr,jsi prvni kdo pise rovnou,ze to bylo krasny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zeny,teda vy jste toho dneska napsali,hus vas docitat :grinning:
15. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji ahojky, gratuluju ke krásnému porodu a ještě krásnější Barunce :dizzy_face:
včera když jsem měla čas na net, tak mi manžel notebooka odvezl a dnes jsme byli na očkování proti pneumokokovi, Vendulka to zas prořvala, ale krásně přibírá - za týden 100gramů, pak jsme jeli pro dárečky, to byla Vendulka úplný zlatíčko, ještě jsme navštívili babičku, ale doma začal příšerný řev...no a pak vytuhla a spí už dvě hodiny :confused:
nevím co se tu dělo, ale snad jste všechny v pořádku :wink:
15. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:ahooj:slight_smile:
teeda svoji to ti tááák závidim!!!a malinká je nádherná a taková droboučká:slight_smile:)

No my dneska byli na natáčení a na utz:slight_smile: máme další foto pindíka.-)))obličejíček už nafotit nešel:slight_smile:
Ale každopádně máme 3350g, což je celkem dost, CS 6, srdíčko naprosto v pořádku, dělali nám všechno možný, pan doktor je taťky známý, tak jsem měla VIP péči a rovnou mi založili kartu a sepsali porodopis:slight_smile:))

Říkal, že hlavička je uuž hodně nízko, čípek měkký, ale že se to asi zatím ještě hned tak nechystá...holky já to stejně tušim že to bude 1.1.:slight_smile:))
15. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat tak to je dobře, že kontrola dopadla dobře :slight_smile:
nevíte něco o Verli?
15. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím:frowning2:
snad se tu ukáže kočka naše...a nebo že by byla už taky v porodce?:slight_smile:)))
Hele CS 6 je teda docela dost když má Hypo CS 4 a je o týden dál...že?
15. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Effi děkuju za přáníčko k narozkám:slight_smile:))
15. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat já měla před porodem CS8
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=144023&l=76bae94f75&id=100000120474330&subject=Naše+miminko+-+Vendulka
další foto v šátku, a dobře se v něm vendulce krká a kaká :confused:
15. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange pěknej šáteček, už jsi asi profík ve vázání,co?:slight_smile:)
Já myslela že CS je stupnice do 10...no nevím...necháme to na denískovi kdy se bude chtít k nám podívat:slight_smile:))
15. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo CS je do 10 ale uz od 8 muzes rodit :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem porad zavrena nezkracena s CS4 takze zatim nic moc..... bych brala kdybych se uz otvirala
kamoska ma termin po me 26.12. a je uz otevrena na 2 prsty tak to bude cobydup.... jen jsem zapomela jaky CS :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha:slight_smile:a po kolika dnech se to asi tak mění?to je asi indivindi, co???
jo a taky vas po vysetreni vsechno boli?? me je ted tysetreni dost neprijemny a boli me bricho... jak me prohrabne :sweat_smile:
Hypo mě ani ne...byl šetrnej, říkal mi teda, že můžu i špinit, ale ani nešpiním....
Ale teeda 5h jsi tam byla jo???mě by asi kleplo, to je teda strašný, jak to z´tam funguje jak na ňáký masová farmě těhulek, co???vyzvedněte si pořsdové číslo a čekejte:frowning2:(hnuuus
15. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je individulani jeden jedn tak druhy den jinak a u kazde jinak rychle :slight_smile:
no me to boli pry proto ze je amalka tak nizko.....
tahlo se to, 2 hodiny jsem cekala v cekarne nez na me dosla rada a pak jsem si musela zopaknout ty 30 min monitory a jeste ten utz a musela jsem se najist :slight_smile: a porad nekde cekas a sup je z toho 5 hodin.....
snad za tyden to bude lepsi
15. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...jakpak se mate?

jsem zvedava ktera porod driv jestli hypo nebo cat :grinning: :grinning: :grinning:

hehe co 4D?

jeee a koukala jsem ze tu byla svojenka...ete jednou moc gratuluju holky nase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mala je naaadherna...a jsem moc zvedava na dojmy z porodu a hlavne na maminkovsky :grinning:

eff..krasnej overalek :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:
Svojenko,Barunka je kráásná :wink:
Jinak já měla v úterý při vyšetření CS 3 a v pátek ve 4:05 už mrňouska :wink: Takže je to fakt individuální :slight_smile:

My dnes byli na kontrole na neurologii a tam nás za hlavičku pochválili,ale zase je prcek nějakej "dráždivější" ..tak nám dali tabletky a zakázali očkování :unamused: a pak jsme ještě byli na 3 měsíční prohlídce-máme 5900g a 60cm :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae..ahooooj...tyjo to uz jste veliky :grinning: :grinning: :grinning: a co jak se mate?
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Carcul,máme se fajn,prcek spí a manža prosí,abych ho namasírovala...celej den tahám dítě v rukách,jsem večer KO a on chce namasírovat :grinning: :grinning: :grinning: ach ti chlapi :grinning: :grinning: :grinning: tak mizííím pá a dobrou noc :wink: :wink:
15. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :wink:
15. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, porod pridam...az budu mit chvilku. fakt to bylo krasny jako...kecala bych, kdybych rekla, ze to nebolelo - to bolelo, dost, ale jak uz jsem rekla...vzpominky mam krasny a porad si to v hlave prehravam...od zacatku:slight_smile:

Dekujeme za komplimenty...pridam za chvili fotecky z domu uz a az budu mit chvilku, neco udelam s albickama:slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji taky bych chtela mit tak uzasny zazitky a hlavne rychly porod....
kamoska ted rodila 36 hodin (no rodila spis od te doby kdy ji praskla voda a zacali bolesti po porod, skoro dva dny) to me faaaaakt desi.........
15. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat taky přeju hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninám :slight_smile:
Bae máte opravdu doma chlapáka :slight_smile: Vendulka má v necelých 4 měsících 5,62kg. A je pravda, že chlapi to mateřství zmáhá.. :sunglasses:
Myslím, že dřív porodí Hypo, je už na "rozsypání" :wink:
Carcul, takže dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange...krasna fotecka,satek paradni
15. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé vítám svojenku a Barunku..super holky že ste už doma :dizzy_face:

Dobrou noooc :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se i sypala ale nejak se amalce nechce :frowning2: se vsadim ze me cat predbehne.....
15. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se pokusit spinkat
tak zatim paaaaaaa
15. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:) Vítám zae z5 Svojinku i Barunkuuu a moc gratulujeme všem třem...je moc krásná a droboučká...))
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pridala nejaky fotecky, kdo chcete, mrknete.

Nemame co na sebe, vsechno nam je straaasne velikansky :grinning:
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek