• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky svoja. .mala ja uuuplne uzasna.. fakt.. krasna princeznicka :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: no jo mala se už nemohla dočkat a ted chudinka ve všem plave...:slight_smile:)) ale to rychle dožene..:slight_smile: Jsi určitě šťastná...))) užívej si to:slight_smile:)
15. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: myslím, že bude na čase pořídit si ten těhu pás..:slight_smile:))

Mějte se krásně holky jdu pomalu hajat..:slight_smile:)
15. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky... tak jsem dala aspoň jedno foto do alba... tentokrát se Kubula trochu natočil, i když byl nejdřív zabořenej do placenty, ale zase měl před obličejem hromadu pupeční šnůry, takže to házelo stíny a celkově z toho nešlo udělat nic, jen tohle jedno jediný foto... ale neplatili jsme nic - jen 100.- za fotku.... paní říkala, že máme bohužel smůlu a popřála nám krásný svátky.... dost mě to zaskočilo a potěšilo...
16. pro 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI jééé ahooooooooooooj.... to je koťátko malilinkatý!!!! no je nádherná, sladká a miniaturní :slight_smile:)) a teda krásný číst, že máš ty nejkrásnější vzpomínky... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO tys byla v Podolí 5 hodin??? no potěš koště teda... se fakt zbláznili!!! :angry: :angry: :angry: to aby si těhule vzala sváču a tunu pití...

jinak kino bylo fajn - tentokrát jsme byli na českým filmu 3 SEZÓNY V PEKLE... kino narvaný, málem jsem se zase počůrala, protože to trvalo skoro dvě hodiny, to je fakt ouplně hraniční čas :slight_smile:)) na záchodku mě pak předběhly v děsným fofru dvě husy - jim přeju něco podobnýho, až budou mít mega bendžo a malej močák...

jo jinak i ikea zážitek jako... nějaká paní mě praštila při sedání si k jídlu do zad loktem a ani se neomluvila... a pak dole směrem ke kasám jsem málem hodila držku, bo pán prostě musel běžet a dal mi nožku - spíš teda mi podtrhl nohu... centrum narvaný k prasknutí, hrůza! lidi jsou docela nepříjemný a neomalený :((( :frowning2: :pensive:
16. pro 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :dizzy_face:

tak jsem mrkala na fotečky Barunky, no je krásná, princezna a drobounká, ale neboj SVOJI ona do všeho doroste :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na popis porodu podrobnější se těším, myslela jsem si, že přijdeš s úsměvem na rtech a těmi nejkrásnějšími zážitky :grinning: :wink:

HEHE tak 4D nedopadlo :pensive: ale měla jsi být poslem dobrých zpráv :grinning: ..... ale tak dobrá zpráva je, že špatní lidé ještě nevymřeli a aspoň jste nic neplatili, když už nešlo nic natočit :wink: a Kubík je tam celkem vidět, bude to fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a jinak zážitky z kina a IKEA nezávidím, u nás to proběhlo všechno včera na jedničku, IKEA skoro prázdná (na ty davy co já jsem zvyklá o víkendech to byl luxus :grinning: ), nikdo do mě nešťouchl, nevrazil, nepodrazil mi nohy..... musím spoluobčany pochválit :grinning: :grinning: :grinning: ...... dokonce i Globus byl prázdnej :sweat_smile:
16. pro 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Svoji Barunka je opravdu maličká :slight_smile:
Hehenko Kubíček je rozkošnej :dizzy_face:
a pro dárečky jsme radši vyrazili do Tábora, máme to skoro stejně daleko jako do Prahy a bylo tam všude prázdno.
16. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ANGE :dizzy_face: četla jsem, že jste včera byly na pichanci :grinning: .... jak se jinak máte? když tě tu mám, tak využiju zase, že se tě můžu zeptat...... ohledně plín, možná už jsem se na to ptala.... pereš to všechno dohromady? bílý i barevný? nebo zvlášť?
16. pro 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvlášť peru jen AIO a svrchňáčky, jinak vše dohromady :wink:
16. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano zenusky!Tak ted jsem dva dny nebyla ,byla tu mamka,mela dovcu.
Teda zacina nam krusne obdobi,vcera byl malej protivnej a vecer jsem mu prejela pres dasnicky a narazila na klubajici se zoubek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podle me je do vanoc venku,malej je takovej protivnejsi musim mu koupit ten gelik aby to tak nebolelo :grinning:
16. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kubicek je krasnej,malespon,co je videt ten kousicek hehenko,nic si z toho nedelej,zkusite jeste jednou????

svoji tak beruska chdera nema co na sebe,plandacek je z ni,tak se nam tu brzy ujazte holky

ange tak vy jste jeli pro darecky ym mame uz taky poreseno,jeste neco tchanovi

hoj prostejko,tak co kdy jdes na tu kontrolu plodovky???
16. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE takže AIO (třeba ty plyšové ITTI BITTI) pereš zvlášť? a svrchňáčky taky zvlášť..... a jinak vkládačky a čtvercovky a plenky na které se dávají svrchňáčky dohromady ju? díky moc :wink:

ahojky BLAHU :dizzy_face: tak vy budete mít první zoubek, no paráda :grinning:
16. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU na tu plodovku jdu zítra..... jsem trošku nervózní, taky mě zajímá jestli už není brouček náhodou otočenej hlavičkou dolů a dělá netopýrka.... :grinning: to bych byla úplně klidná....... :wink:
16. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko med to zrovna neni,malej casto place chudinka moje mala
to budeme drzet palecky na zitrek,me teda dneska prijde kamoska na pokec,tenhle tyden leti jako blazen,po,ut - mamka,dneska kamoska,ct - prijde manza driv z prace,jelikoz ja uz budu muset mit projimadlo a pa ta praha s brachou
16. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem právě četla, že i HYPO včera posílali na velký utz kvůli plodovce, jak nemohli natočit malou, no to všechno spolu souvisí, tak bych si přála, aby tam prďolka měl už plnej bazének, aby nás pak nehonili po doktorech :sweat_smile:
16. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
musi si tam hodne nacurat prostejko :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ale budete mít první zoubek na světě a pak už to bude ok :wink: ....... za paluchy díky.... :grinning: jinak máš pravdu, tento týden hrozně letí, já mám taky každej den něco a bez dneška už jen 5 dnů v práci :grinning: super..... v pátek budu držet pěsti BLAHU :wink:
16. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no manža to prckovi vzkazuje do bříška každej večer, jestli pořádně čůrá :grinning:
16. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rikam si,ze ve ctvrtek vydrzim to behani na wc a pak uz snad to bude lepsi,akorat mi stve,ze v praze nedavaji po vykonu automaticky sondu na vyprazdneni vzduchu,oni ti totiz pri vykonu naplni streva vzduchem,aby si mohli prohlednout strevo no a ten vzduch pak musi ven,ze a pak ma clovek sileny krece,kdyz to nevyjde a ja budu v narkoze,no to bude neco :confounded:
16. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU aha, tak to je pěkně nepříjemný.... ale co naděláš, chce to vydržet a budeš to mít za sebou :wink:
16. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi stve,ze me po te narkoze nepusti na wc a nechci se tam kroutit na posteli,ale tak porad lepsi,nez nemit narkozu
16. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to přežiješ BLAHU a pak už budou svátky a budete si doma s malým užívat.... budu na tebe v pátek myslet..... :wink:

tak teď přemýšlím, jak vyřeším to separování plínek :grinning: koupila jsem si včera super koš na plíny, do toho chci dát síťku a tam budu házet špinavý plíny a pak to v tom rovnou vyperu.... no ale teď teda budu muset separovat AIO a svrchňáčky, juj, no to bude zajímavý :grinning:
16. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo protejko,tak v tom ti neporadim,to je pro me spanelska vesnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo jinak hazim do placu info : OD 16.12 DNESKA,JE V ALBERTU 50% SLEVA NA VSECHNY HRACKY !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no prostejko jeste aby se uz rozsekla ta manzova prace - jeste nemaji prostory na dilny,takze nic jistyho neni
16. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU :grinning: no nějak to vymyslím, síťku asi nenatáhnu přes celý koš a AIO a svrchňáčky hodím mimo tu síťku a bude.....

s tou prací se to snad nějak rozsekne, je to fakt hrozný :pensive:

jéééé hračky, o tom mi ani nemluv..... jsem včera byla s tou kolegyní v IKEA a mrkala jsem tam na chrastítka pro nejmenší a ona hned přibalila další kousky, prej, že to má prcek od ní :grinning: a pak jsme ještě v Globusu koupili v akci takovou plyšovou hrazdičku, dá se připnout na autosedačku, kočárek, postýlku a tak.....
16. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo prostzejko tu hrazdicku na madlo sedajdy uz jsem taky videla,no my byli vcera s mamkou na nakupech,tak jsem vybrala malymu hracku,chci aby mel hracky naucny,tak dostane takovkou tu kostku do ktery se davaji ty ruzne tvary,urcite to znas
16. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já se právě chci vyhnout taky takovému tomu šílenství nakupování plyšových hraček, na který se pak jen práší, dítě je tím obložený v kočárku a tak...... takže máme jen tu hrazdičku, no a včera jsem vzala ty hrkátka plyšový v IKEA a pak máme od kamarádky takový kousátko, jsou to takový dvě kostičky, zvláštně propojený a hrká to a šustí to a bůhvíco :grinning: no a pak chci taky pro větší mimi kupovat takové "naučné" hračky.... tu kostku znám, myslím, že si s tím děti hodně vyhrají :wink:
16. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:)))

Hehe: Kubíček je nádhernej...už se těšíe až ho budete mít u sebe, co? :slight_smile:))

Blahu: už aby jsi to měla v pohodě za sebou :slight_smile:)

já se na pátek tak těším, hlavně at je vše v pohodě...))) a Prostejka taky bde mít vše OK..:slight_smile:
16. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky NUKI :dizzy_face: taky se těším až toho prďolku zítra uvidím...... a doufám, že budu mít jen samé dobré zprávy a ty a BLAHU na mě v pátek navážete :wink: :grinning:
16. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balhu: tak to je super hra..:slight_smile:) to se bude malému určitě líbit..:slight_smile:

koukala jsem v ikei po všech věcech na prdolky, ale nějak jsem ještě nechtěla nic kupovat, nechci to zakřiknout, když tak něco malého po kontrole..:slight_smile:
16. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek