• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
NUKI neboooj, pak to vezmeš útokem :grinning: asi jako já včera, nechala jsem tam majlant, ale mám všechno co jsem chtěla..... :grinning:
16. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja psla,ze muzete kupit za dobrou cenu treba i na pozdeji :wink: tak mi psala kamoska prijde uz pred jedenactou hura,jsem ulozila malyho,umyla hlavu a udelal k pc snidani
16. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vas docetla

ahojky nuki,tak co uz se tesis na patek?? :grinning: :grinning: :grinning:

no my dneska asi pojedem nakoupit jelikoz v patek se na nakup nedostanem,kdyz ja jedu s brachou do prahy a tatinek bude hlidat - to mu nemuzu udelat pak vecer jeste jet nakupovat,tak pak pojedeme v sobotu a to uz sfouknu a nakupy na vanoce,prece jen bude doma tatka a ten se musi pravidelne krmit :grinning:
16. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: já se nebojim, já myslím, že to pak doženu..:slight_smile:)) času dost..:slight_smile:
Tak to je důležité, že máte všechno co jste chtěli...)
16. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI přesně tak, času dost..... ale až uslyšíš ty dobré zprávy v pátek, tak ti to možná nedá a něco pro radost koupíš :wink: :grinning:

jj, my máme fakt už všechno, jediný co jsem nekoupila byly žínky...... jinak teď už zbývá jen dodělat šatnu, nastěhovat tam všechny naše věci a prcka pomalu přesunout do ložnice :grinning:

BLAHU tak dobrou chuť :grinning:
16. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju prostejko mam dobrej makej chlebicek se salamem :grinning:
16. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: jojo těším, ale ne moc, aby bylo vše v pohodě..)

Prostej: tak to už stihnete v pohodě, ještě má čas..:slight_smile:)
16. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosimte takovy dalnice,zadne katastrofy neplanuj nuki :grinning:
16. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI jj, to stihneme krásně...... z toho strach nemám :wink:
16. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj ženy!
tAK MĚ VZBUDIL MILÁČEK S 30TI RŮŽEMA, MÁLEM JSEM TO OBULELA:slight_smile:))
Kouknu na fotečky Svojenky, Barunky a hehe a Kubulky:slight_smile:))
Dneska máme menší oslavičku, nákup a stromeček, tak tu moc nebudu, ale děkuju všem za přáníčka, všem přeju ať je dnešek úžasnej den:slight_smile:...(protože tohle datum miluju)
Jsem říkala ráno malýmu..tak co, nevylezeš alespoň popřát?:slight_smile:)hihiihihihi
16. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooooo ahojky cat,tak to je romantika :grinning: :grinning: a vyleze ti poprat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a preju vsechno nej nej nej :grinning: ten nejkrasnejsi darecek si stejne date za chvilicku,tak pekne oslavuj svuj den :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji ta Barunka je fakt maličkatá, to je ňuňu, jak je tam s manžou, je fakt tak rozkošná až mě to dojalo:slight_smile:))a taky jak na ní vidím ty hadříčky který jsi ještě nedávno ukazovala jako výbavičku, a jak je miniaturní v té postýlce a v tom lehátku, no nádhera!!já už chci takýýýýýý:slight_smile:)
Ale náš denísek asi takhle malinkatej nebude:slight_smile:)Teď má 3350g:slight_smile:)takže potěš protěš:slight_smile:))
Naše milá Catuško:slight_smile:)) moc Ti přjeme i skulihráškem jen to nejlepší ke krásným 30-tinám:slight_smile:))) užij si to a ať se ti splní Tvá přáníčka..:slight_smile:))
Jo a hehe Kubula je asi pěkný kvítko:slight_smile:)to víš, co by se na povel ukazoval:slight_smile:)hihihhi, ale on se snad ještě umoudří, ikdyž vlastně vy už na 4D nepůjdete, viď?
Tak se holt necháte překvapit až za 10týdnů naživo:slight_smile:)))
16. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki, jéééééééééééééééééééééééééé:slight_smile:))děkujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj CAT :dizzy_face: všechno nej nej nej k tvým dnešním kulatinám :grinning: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahůůůů taky moooc děkujeeeeeeeeeeeeeeem:slight_smile:)) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějce taky:slight_smile:)hihiihiihiihi, vy jste holky zlatý:slight_smile:))))))DĚKUJU hromadně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
16. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě s tím 4D minule dorazil doktor... prej čekáte kluka že? a my na něj, že to nevíme..... a on prej aha a dál to nerozváděl a manža tak na něho, jako jestli on to ví..... a doktor říká, že neee, že to vidí teď v kartě, že nechceme vědět pohlaví, ale že ho to napadlo, že prej kluci se schovávají a nechtějí se ukazovat :grinning: :grinning: :grinning: no a teď to vidím na HEHE a navíc mi včera volala příbuzná, že prej se jí zdál krásnej sen, že jsem porodila a měla jsem kluka, tak je to asi jasný holky :grinning: :grinning: .....
16. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc mi všichni cpou holku, to je jako u SAC, té jsme všichni cpali kluka :grinning: ..... jsem té příbuzné říkala, ať mi to radši netelefonuje takový zprávy jeden den před kontrolou nebo ještě na poslední chvíli podlehnu a nechám si to říct :grinning:
16. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko na řeči kašli, stejně to pro vás bude překvápko, protože ti nikdo nezaručí že i to co třeba plácnul ten doktor myslel vážně a sny se teda plní jen málokdy:slight_smile:)já být váma tak už po tom ani nepátrám:slight_smile:)))a statisticky tady z prvosenek to může být jak holka tak kluk:slight_smile:))

Jdu se vykoupat holky, s novým věkem, nová žena...a od teď na sebe budu přísnější a budu o sebe víc dbát...teda jestli je to ještě vůbec možný:slight_smile:)hhihihiihii
tak zatím a ještě jednou všem mooc děkuju, jste milé!!!!
16. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BTW...Luci tobě taky všecičko NEJ...NEJ...NEJ...k dnešním narozeninkám!!!!!!!hlavně lásku a zdravíčko, štěstíčko a splněná přání, ať je maminko zdravé a dělá vám jen radost:slight_smile:))a ať je to v růžové,viď:slight_smile:))
16. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé CAT to néé, já po tom nepátrám.... :grinning: kdybych to vědět chtěla, tak si řeknu doktorovi že jo :grinning: jen že je zajímavý sledovat (když to opravdu nikdo nevíme), kdo co tipuje a co mi říká okolí a jak se chová prcek v bříšku a tak :grinning: ale jinak se na to naše překvapení děsně těšíme :grinning:
16. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucce taky přeji k narozeninkám jen to nejlepší a hlavně pohodu s mimískem..:slight_smile:))) :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. krasne ranko preji.. dekuji mooooc za pranicka.. ste zlaty ze ste si vzpomeli.. my cekame na rodice az dovali a mame mensi oslavicku s dareckama a tak podobne...

konecne poprve od te doby co sme zjstili ze sem tehu tak sme dali narozeninovy sexik.. trosku sem se bala ale bylo to dobry.. juchu.. jako za starych casu.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky LUCI :dizzy_face: taky přeju vše nej k dnešním narozkám, hlavně zdravíčko, štěstíčko a lásku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
všem dnešním oslavenkyním přeji všechno nej a hlavně zdravé miminka a pohodový porod..když ne jako u svoji tak aspoň jako u mě :grinning:

Jééé já peru všechny plíny dohromady :sweat_smile:

Holky malá teď krásně usla v postýlce :dizzy_face: Chvilku koukala a vrněla či co :grinning: a teď sem se byla podívat že je nějaké ticho a už spinká :dizzy_face: Je to šikulka :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky SAC.... další zkušená látkařko :grinning: :dizzy_face: takže ty pereš všechno dohromady jo? klasické čtvercové plíny, vkládačky i celé AIO plíny a svrchňáčky jo? a to se ti to nezabarví.....? vím, že máš třeba ty červené s puntíky (já je mám taky) a mám strach, abych pak neměla všechny plíny růžové :grinning:
16. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko naprosto bez problému..mě ani nenapadlo je prát zvlášť :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek