• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
leda bys měla zrovna nějakej mooc pouštěcí kousek :grinning:
16. pro 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC :grinning: :grinning: :grinning: já vím, že vlňáčky budu prát zvlášť, ty se perou v šamponu....... takže ty normálně narveš všechno do pračky jo? se s tím nepářeš :grinning:
16. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: tak to je dobře, že se s tím moc neštveš a je vše v pohodě..:slight_smile:))
16. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný žádnej stres :grinning: Vše co z malé sundám dá do spešl kyblíku a pak to z něj všechno hodím do pračky a konec..

já vlňáčky nemám ty bych jinak prala zvlášť to jo :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC jsi mě normálně nahlodala :grinning: já si právě říkala, že jak mám ten kyblík, tak do toho dám tu síťku, do síťky nahážu plíny, síťku zavážu a šup s tím do pračky..... tak to dělá jedna moje známá, ale ona má všechny plíny bílý :sweat_smile: a vím, že ty i ANGE má i ty barevný, tak proto se ptám :wink: ........ takže žádný štráchy s tím..... a na kolik a v čem to prosímtě pereš?
16. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmankote tak já to asi dělám blbě nebo co jak pozoruju :astonished: :grinning:

Peru plíny na 60 v mýdlovým slizáááčku :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC proč bys to dělala blbě? pokud se ti nic nezapralo.... mě se to taky nechce moc separovat :wink: proto ráda slyším, že to funguje i tak, že to vypereš všechno dohromady..... :grinning: ta moje známá pere taky svrchňáčky, vícevrstvý plíny i AIO dohromady, ale jak říkám, ona má všechno v bílé nebo takové máslové, takže pohoda... já měla největší strach z toho zaprání :wink:
16. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten sliz se na plíny chystám taky :grinning: pak mi musíte někdo poradit s výrobou :grinning:
16. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák a já mám odevzdaný papír na mateřskou, teď povalím pro dva podpisy a pak už zbývá jen zavolat techniky, aby smázli počítač :grinning: tím se definitivně ukončí na nějakou dobu mé působení tady v práci.... je to zvláštní pocit holky :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na personálním jsem se srazila s jednou těhulkou, že odchází na mateřskou v lednu myslím týden po mě, takže je asi tak dlouho těhotná jako já a teda takový panděro.... :astonished: ufff, asi tak 2x takový jako já, jsem si připadala normálně nevhodně, že nesu papír na mateřskou a mám oproti ní takový malý břuško :grinning:
16. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze se tu probira prani.. :slight_smile: jeste ze zatim peru jen pro me a pritele hihi...

tak odedneska zacinam brat jine prasky s listovkou.... no uvidime jak mi bude..
no nic jdu se nachystat a neco pripravit pro rodinu.. za hodinku jsou tu.. ja se vam tak tesim.. vite jak mi je krasne u srdicka kdyz sem v cizine pritel cizinec a vim ze jeho rodina me krasne prijala a berou me mezi sebe uplne uzasne... takze moje budouci tchyne je super a svagrova taky.. vim ze hodne holek miva problemy s rodinou pritele ale u me se to rict nemuze.. takze sem fakt uplne dojata.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Prostej: no to musí být opravdu zvláštní pocit, to ano...ted budeš mít důležitější práci..:slight_smile:))
LUCI tak si užijte oslavičku :wink: a zatím se tu probírá jen praní plínek látkovek, tak dobrý :grinning:

NUKI no to jo :grinning: na ty první dny se docela těším, jak se budu doma válet a nic nedělat :grinning: horší to asi bude těsně před porodem :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja.. no vidis konec v praci .. to si ted budes doma uzivat az az.. vid?

no ja se tesim az v unoru doleti mamka na tyden a ja v breznu pokud teda budu ok tak chci letet tak na 10 dni domu k nasim.. se pochlubit s briskem no a jak se maly v lete narodi tak v rijnu chci letet domu tak na mesic... jeee holky a rok je zase pryc hihi
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky asi fakt obdivuju ty co se pousti do latkovych a prat se s tim a tak.. ja asi budu ta co pujde rovnou do papirovych a hazet je do kose... no ale clovek nikdy nevi ze.. .hihi.. ale tu v anglii pochybuju ze jeste nekdo dela latkove... ani nevim kam bych si pro ne zasla hihi

takze se loucim pro dnesek a ohlasim se zase zitra.. ve 2 padim do prace a budu tam az do 8 buuu.. jako vcera.. sem dosla domu a sla spat.. :unamused: takze den neden

papapa
16. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak toho si opravdu važ, že máš dobrý vztah s rodinou přítele...to je opravdu důležité..:slight_smile:))

tak já pádím a oběd..:slight_smile:))
16. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI to doufám :grinning: nebudu nic dělat.... :grinning:

a mrkám, že je tu mezi námi velká cestovatelka...... já myslím, že my s cestou na Moravu o Vánocích máme jasno, ještě před zítřejším doktorem.... včera jak jsme jeli domů z IKEA tak nás tak nebezpečně předjel nějakej idiot, manža musel hodně brzdit, můžu vám říct, šílenej pocit..... takže na dálnici se mi chce méně a méně..... vypadá to, že do porodu se už za rodinou nepodívám, nechci nic riskovat..... ale ještě se poptám doktora zítra :wink:
16. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..na kolik stupnu mam pect kosicky?
16. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI a ty plíny, myslím že většina co my kupujeme je dovoz, dokonce AMAL má snad plíny z Ameriky, takže si myslím, že i v Anglii se dají sehant :wink: užij si oslavičku a papa

NUKI dobrou chuť, já jdu taky něco sežvejknout :wink: :grinning:
16. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky CARCUL :dizzy_face: to je dotaz...... toť otázka, záleží na tom, co je to za těsto :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a cat..vse nej a jen to nej k narozkam a hlavne zdravicko pro vas i miminka a co nejlepsi porod :grinning:
16. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no na kosicky do formicek(mouka,zloutky,cukr,maslo)..
16. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je vážně fajn :slight_smile:

prostejko tak to bys na žádnou mateřskou jít neměla..eště že se nedává podle velikosti břicha :grinning:
16. pro 2009 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak to nevím, když to není v receptu... já košíčky nepeču, ale zkusila bych to tak na 160 asi

SAC no právě :grinning: ale mě přišlo, že ona to bříško má fakt hrozně velký :astonished: asi jako ty týden před porodem :grinning:
16. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba čeká dvojčata :grinning:

Tak já malé převařila vodu aby sme pak mohly papu chystat a jdu dělat linecký..doufám že dopadne líp než rohlíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky drzte palce jdu to nacpat do formicek..
16. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no snad jo, protože tak velký pupíno a nastupuje na mateřskou přibližně jako já..... to bych teda tahat nechtěla.... :confounded: ale co nadělá že....... tak ať se linecké povede :wink:
16. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravíme narychlo s Amálkou :wink:

Máme se dobře, občas obě trochu pláčem, ale to se upraví :wink:

Zítra jdeme na vyšetření kyčlí

Zavinka nám ještě nepřišla, prostejko
16. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky AMAL :dizzy_face: ten pláč se snad brzo spraví u obou....... na kyčlíky držím palec, my jdeme s prďolkou do poradny, tak na vás budeme myslet :wink: a s tou zavinkou mě to mrzí, ty bys ji potřebovala a nic a já ji nepotřebuju a už ji mám doma :rolling_eyes: není to pech? :angry:
16. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek