Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
sacvi
16. pro 2009
leda bys měla zrovna nějakej mooc pouštěcí kousek 😃
prosteja
16. pro 2009
SAC 😃 😃 😃 já vím, že vlňáčky budu prát zvlášť, ty se perou v šamponu....... takže ty normálně narveš všechno do pračky jo? se s tím nepářeš 😃
nuki
16. pro 2009
Sac: tak to je dobře, že se s tím moc neštveš a je vše v pohodě..🙂))
sacvi
16. pro 2009
jasný žádnej stres 😃 Vše co z malé sundám dá do spešl kyblíku a pak to z něj všechno hodím do pračky a konec..

já vlňáčky nemám ty bych jinak prala zvlášť to jo 🙂
prosteja
16. pro 2009
SAC jsi mě normálně nahlodala 😃 já si právě říkala, že jak mám ten kyblík, tak do toho dám tu síťku, do síťky nahážu plíny, síťku zavážu a šup s tím do pračky..... tak to dělá jedna moje známá, ale ona má všechny plíny bílý :-N a vím, že ty i ANGE má i ty barevný, tak proto se ptám 😉 ........ takže žádný štráchy s tím..... a na kolik a v čem to prosímtě pereš?
sacvi
16. pro 2009
šmankote tak já to asi dělám blbě nebo co jak pozoruju :-o 😃

Peru plíny na 60 v mýdlovým slizáááčku 🙂
prosteja
16. pro 2009
SAC proč bys to dělala blbě? pokud se ti nic nezapralo.... mě se to taky nechce moc separovat 😉 proto ráda slyším, že to funguje i tak, že to vypereš všechno dohromady..... 😃 ta moje známá pere taky svrchňáčky, vícevrstvý plíny i AIO dohromady, ale jak říkám, ona má všechno v bílé nebo takové máslové, takže pohoda... já měla největší strach z toho zaprání 😉
prosteja
16. pro 2009
na ten sliz se na plíny chystám taky 😃 pak mi musíte někdo poradit s výrobou 😃
prosteja
16. pro 2009
táááák a já mám odevzdaný papír na mateřskou, teď povalím pro dva podpisy a pak už zbývá jen zavolat techniky, aby smázli počítač 😃 tím se definitivně ukončí na nějakou dobu mé působení tady v práci.... je to zvláštní pocit holky :-N
nuki
16. pro 2009
Sac: 😃 😃 😃
prosteja
16. pro 2009
jo a na personálním jsem se srazila s jednou těhulkou, že odchází na mateřskou v lednu myslím týden po mě, takže je asi tak dlouho těhotná jako já a teda takový panděro.... :-o ufff, asi tak 2x takový jako já, jsem si připadala normálně nevhodně, že nesu papír na mateřskou a mám oproti ní takový malý břuško 😃
luciebx
16. pro 2009
koukam ze se tu probira prani.. 🙂 jeste ze zatim peru jen pro me a pritele hihi...

tak odedneska zacinam brat jine prasky s listovkou.... no uvidime jak mi bude..
no nic jdu se nachystat a neco pripravit pro rodinu.. za hodinku jsou tu.. ja se vam tak tesim.. vite jak mi je krasne u srdicka kdyz sem v cizine pritel cizinec a vim ze jeho rodina me krasne prijala a berou me mezi sebe uplne uzasne... takze moje budouci tchyne je super a svagrova taky.. vim ze hodne holek miva problemy s rodinou pritele ale u me se to rict nemuze.. takze sem fakt uplne dojata.. 🙂 🙂 🙂 🙂
nuki
16. pro 2009
Prostej: no to musí být opravdu zvláštní pocit, to ano...ted budeš mít důležitější práci..🙂))
prosteja
16. pro 2009
LUCI tak si užijte oslavičku 😉 a zatím se tu probírá jen praní plínek látkovek, tak dobrý 😃

NUKI no to jo 😃 na ty první dny se docela těším, jak se budu doma válet a nic nedělat 😃 horší to asi bude těsně před porodem :-N
luciebx
16. pro 2009
prosteja.. no vidis konec v praci .. to si ted budes doma uzivat az az.. vid?

no ja se tesim az v unoru doleti mamka na tyden a ja v breznu pokud teda budu ok tak chci letet tak na 10 dni domu k nasim.. se pochlubit s briskem no a jak se maly v lete narodi tak v rijnu chci letet domu tak na mesic... jeee holky a rok je zase pryc hihi
luciebx
16. pro 2009
jako holky asi fakt obdivuju ty co se pousti do latkovych a prat se s tim a tak.. ja asi budu ta co pujde rovnou do papirovych a hazet je do kose... no ale clovek nikdy nevi ze.. .hihi.. ale tu v anglii pochybuju ze jeste nekdo dela latkove... ani nevim kam bych si pro ne zasla hihi

takze se loucim pro dnesek a ohlasim se zase zitra.. ve 2 padim do prace a budu tam az do 8 buuu.. jako vcera.. sem dosla domu a sla spat.. :-| takze den neden

papapa
nuki
16. pro 2009
Luci: tak toho si opravdu važ, že máš dobrý vztah s rodinou přítele...to je opravdu důležité..🙂))

tak já pádím a oběd..🙂))
prosteja
16. pro 2009
LUCI to doufám 😃 nebudu nic dělat.... 😃

a mrkám, že je tu mezi námi velká cestovatelka...... já myslím, že my s cestou na Moravu o Vánocích máme jasno, ještě před zítřejším doktorem.... včera jak jsme jeli domů z IKEA tak nás tak nebezpečně předjel nějakej idiot, manža musel hodně brzdit, můžu vám říct, šílenej pocit..... takže na dálnici se mi chce méně a méně..... vypadá to, že do porodu se už za rodinou nepodívám, nechci nic riskovat..... ale ještě se poptám doktora zítra 😉
carculka
16. pro 2009
ahoj holky..na kolik stupnu mam pect kosicky?
prosteja
16. pro 2009
LUCI a ty plíny, myslím že většina co my kupujeme je dovoz, dokonce AMAL má snad plíny z Ameriky, takže si myslím, že i v Anglii se dají sehant 😉 užij si oslavičku a papa

NUKI dobrou chuť, já jdu taky něco sežvejknout 😉 😃
prosteja
16. pro 2009
ahojky CARCUL x-) to je dotaz...... toť otázka, záleží na tom, co je to za těsto :-N
carculka
16. pro 2009
luci a cat..vse nej a jen to nej k narozkam a hlavne zdravicko pro vas i miminka a co nejlepsi porod 😃
carculka
16. pro 2009
prostej..no na kosicky do formicek(mouka,zloutky,cukr,maslo)..
sacvi
16. pro 2009
luci tak to je vážně fajn 🙂

prostejko tak to bys na žádnou mateřskou jít neměla..eště že se nedává podle velikosti břicha 😃
prosteja
16. pro 2009
CARCUL tak to nevím, když to není v receptu... já košíčky nepeču, ale zkusila bych to tak na 160 asi

SAC no právě 😃 ale mě přišlo, že ona to bříško má fakt hrozně velký :-o asi jako ty týden před porodem 😃
sacvi
16. pro 2009
tak třeba čeká dvojčata 😃

Tak já malé převařila vodu aby sme pak mohly papu chystat a jdu dělat linecký..doufám že dopadne líp než rohlíčky :-p 😃
carculka
16. pro 2009
tak holky drzte palce jdu to nacpat do formicek..
prosteja
16. pro 2009
SAC no snad jo, protože tak velký pupíno a nastupuje na mateřskou přibližně jako já..... to bych teda tahat nechtěla.... :-S ale co nadělá že....... tak ať se linecké povede 😉
amallie
16. pro 2009
ahoj holky, zdravíme narychlo s Amálkou 😉

Máme se dobře, občas obě trochu pláčem, ale to se upraví 😉

Zítra jdeme na vyšetření kyčlí

Zavinka nám ještě nepřišla, prostejko
prosteja
16. pro 2009
ahojky AMAL x-) ten pláč se snad brzo spraví u obou....... na kyčlíky držím palec, my jdeme s prďolkou do poradny, tak na vás budeme myslet 😉 a s tou zavinkou mě to mrzí, ty bys ji potřebovala a nic a já ji nepotřebuju a už ji mám doma 8-( není to pech? ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli