• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
..holky přidala jsem narozeninové bříško 37+3tt a docela jsem se lekla jak to popskočilo...až se divim:slight_smile:)a Svoje závidim, že se vyhla těmhle velrybím rozměrům:slight_smile:)hihihihihhii
16. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dnes mam trochu litaci tak aspon ten den utece :slight_smile: jinak jsem zjistila ze manza snedl skoro vsechny vosaky tak budu muset dodelat..... a schovat at je neco i na vanocnim stole :slight_smile:
ja pekla linecky, vosaky, kokosky, pernicky, plneny orechy, vanilkovy rohlicky........ myslim ze pernicku je nejvic a zrovna ty skoro nikdo neji :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooj všem. tak jsem konečně tady!!!!!

předně přeju VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍ CAT A LUCI!!!! CAT tobě přeju taky takovej krásnej, rychlej porod jako měla SVOJI :slight_smile: a LUCI tobě přeju, ať je u tebe miminku parádně a ty se cítíš celý těhu fajn!

BLAHU už nepůjdeme znovu na ten 4D, paní už i říkala, že je pozdě, že teď tam má miminko už míň místa a je nepravděpodobný, že by tam něco nezavazelo....

PROSTEJ jj já myslím, že jsem přinesla dobrý zprávy... aspoň jedno foto máme a taky jsme nic neplatitili :slight_smile:)))) taky po nás mohli chtít 1300.- a bylo by....

NUKI mno už se začínám těšit dost to víš... blíží se to blíží... čím dál tím víc nad tím přemýšlím, i když nedovedu si samozřejmě představit, že mi v porodnici dají dítě a my si ho odvezem domů a už bude napořád naše :slight_smile:))) to je fakt zvláštnííííí :.))))
no a dneska se mi zdál šílenej sen, že jsem Kubu několikrát upustila :(((( a taky, že jsem ho kojila a on měl všechny zuby a strašně mě kousal... :slight_smile:)) :angry: :sweat_smile:

dneska mám nějakou blbou náladičku :slight_smile:)) tak to se mnou stojí za to. ale hned po ránu mě nas*ala paní z Malvíku. psala jsem kvůli objednávce, kterou sjme dělali telefonicky a mejlem a ona mi napsala, že nám objednala jen dvě věci z asi 6ti... tak jsem nasratá jak mraky a nechápu... ani omluva, ani dotaz, jestli ten zbytek chceme doobjednat... :((((( to je fakt přístup, by jeden padl!

každopádně aspoň jsou objednaný ty důležitý věci jako vložná taška do kočáru a fusak.. a začali se vyrábět 18.11. tak prý je očekává v druhý půlce ledna...

a zdravím všechny!!! :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo CAT bříško fakt dost poskočilo... ale neboj, do velryby je to ještě daleko :slight_smile:)) :dizzy_face: třeba se tam jen Denísek víc roztahuje a ještě porovnává, aby se mu dobře lezlo na svět :slight_smile: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Co to čtu, HEHENKA a blbá nálada? To snad ani nejde dohromady.
HEHE...moc hezký ksichtíček má ten váš Kubíček :dizzy_face: A je fajn, že po tobě nechtěli peníze.

SVOJI: Barunka je nádherná....taková mini ...k sežrání :dizzy_face:

CAT a LUCI: vše nej nej k dnešním narozeninkám, zdravá miminka a bezbolestný porod :dizzy_face:

CAT: bříško ti fakt poskočilo.... ale jsi ukázková těhulka, takže s velrybou nemáš nic společného. Ještě jsem ti nepochválila profi fotečky :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: krásné bříško..:slight_smile:))

Hypo: ty jsi ale šikulka, já mám napečeno: van.rohlíčky, perníčky, slepované ořechy, mandlové hříbečky a pak máme udělané 3 druhy kuliček....opilé rozinky, tatrankové a capuccinové. Dnes budu ještě péct linecké..:slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hehe a Zuzi:slight_smile:))

Hehe: holt se někdy nedaří, ale bude určitě lépe..:slight_smile:))
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale to jo NUKI, já ten přístup akorát nechápu... tak když to objednám i mejlem i telefonem - ověřovali jsme to nakonec i na místě, když jsme kupovali ten kočár, tak lidem snad pošlu kopii o objednávce....
tak jsem právě znervozněla a píšu jí o tom, a ona mi jen stroze odpoví to, že mám objednány ty dvě věci.... v poslední době tyhle věci nějak nejsem sto pochopit, kdybysme se takhle chovali my, tak jsme dávno na mizině... :angry: :pensive:
16. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravím HEHE a ZUZI a HYPO :dizzy_face:

CAT bříško opravdu poskočilo, je krááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HYPO perníčky doval k nám, to je u nás vždycky snězený jako první.... :grinning:

HEHE dobré zprávy jsi přinesla, tak my budeme s holkama pokračovat :grinning: a ten přístup té ženštiny teda taky nepobírám...... uffff, vůbec nevím, jak bych reagovala, tohle je pro mě nepochopitelný, něco objednáš a ona ti s klidem řekne, že objednala půlku :angry: :angry: :angry: kdyby se aspoň omluvila :confounded:

a holky slyšely jste o tom přepadení na Novodvorské? jak tam drží rukojmí v bance? :astonished: to je děs....
16. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky .. moooc dekuji za pranicka.. tak ted rodice odesli.. no dostala sem kupu darecku....
novou kabelku a v ni sprchovy gel krem na telo a bodysrub od jedne znacky a jeste jeden kremovy sprchac... to mam od Neilovy segry.. od rodicu polstar s obrazkem yorkshirka na predni strane.. pak nejaky sminky.. sprchac a krem od jedne znacky - uplne to uzasne voni... a krasny nahrdelnik..no a od milacka sem dostala takovou vyrivnou malou vanicku na nohy a dela to masaz.. zapne se to do zasuvky a ma to nekolik nastavitelnych funkci me jak vam ted boli nohy tak to budu pouzivat kazdy den.. naplnim si to teplou vodickou a budu se rochnit.. uz se nemuzu dockat az dojdu z prace a zapnu to.. no a krasnyho plysacka.. no proste sem uplne unesena...

nadherny narozky...

:slight_smile: :slight_smile:

ale ted musim do prace ach jo.. no ale mam narozky takze usmev mi jen tak nikdo z tvare nesmaze...
a kdyz me nekdo nastve tak to zabalim a pujdu domu hihi

:slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to já bych taky nechápala, děs běs co si dnes někteří dovolí..:(

Luci: tak to je super, že sis to hezky užila..:slight_smile:)) jen tak dál..:slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI krásně jsi obdarovaná! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naši mají taky tu výřivku na nohy, tak to u nich o vánočkách vyzkošáááám :slight_smile:))
16. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: vypadá to hodně zajímavě....:slight_smile:) určitě to bude dobrý..:slight_smile:)
16. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já to asi objednám NUKI.. chtěla jsem mít nějaký nosítko, lepší šátky jsou i dražší... a tady odpadne to vázání, který mě tak odrazuje - v podstatě ideální jak jsem chtěla... nic levnýho teda :slight_smile:)) ale uvidíme...

holky ještě jsem se chtěla zeptat, kolik lahviček myslíte, že potřebuju? já vím, že se to bude odvíjet od kojení, ale kdybych teda si troufla předpokládat, že kojení půjde, tak mi asi stačí dvě lahvičky co?
pořád zvažuju tu sadu lahví od Aventu, jak jsi koupila ty PROSTEJ, ale nějak se mi do toho nechce no .(
16. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teď dělám objednávku dalších děsně potřebných věcí... bože to je peněz fakt... mě klepne .((((
ale už jsem si tam hodila i odsávačku na vysavač a prací vložky do podprdy .))) a to ještě nemám ani kojící podprdy... no je to hrůzostrašný ty peníze :(((
16. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já se budu poamličku loučit :wink:

HEHENKO to vypadá dobře to nosítko...... mě to třeba zaujalo víc než klasický šátek, asi díky tomu vázání :grinning: ..... já si nakonec objednala ten mimivak, ani nevím, jestli jsem to tu říkala, dorazím i s kočárkem..... paní mi ho i předvedla a fakt mě to nadchlo..... tak jdi do toho HEHE, proč ne :wink:

HEHE s těma lahvičkama, myslím, že do začátku ti stačí 2 a pak se uvidí, jak to bude s kojením....... v té startovací sadě co mám já jsou 2 a 2 (2 menší a 2 větší), takže to máš jako i pro další využití....... ale dají se koupit samo zvlášť, tak si kup tak 2 malé lahvičky a pak uvidíš :wink:
16. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a co tě nadchlo na tom mimivaku, poreferuj, třeba se ještě rozhodnu jinak...
16. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no ty peníze, to je vážně děs, to máš pravdu, ale to nosítko si myslím že je docela dobrá varianta..:slight_smile:
16. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE o penězích mi ani nemluv, mi pořád v hlavě brouzdá ten účet včera z IKEA :grinning: jinak kojo podpry, to máš čas, mají se kupovat prý tak měsíc před porodem, to už se dají odhadnout prsa, jako velikost..... prací vložky do podprdy zatím kupovat nebudu, mlezivo mi neteče, kdoví jak půjde kojení, když zjistím, že jo a potřebuju je, tak dokoupím po porodu, zatím mám 2 balíčky jednorázových :wink: a mě třeba zase chybí noční košilky, taky chci ještě tento týden koupit nebo objednat aspoň 2 ať si jich užiju i přes to těhu :grinning:

jo a ta odsávačka, taky budu ještě potřebovat, vidíš..... já se zajímala i o takovou tu bateriovou, myslím, že sem jednou někdo házel odkaz, jestli EFI nebo někdo... ona stojí kolem 1000,- ale prý děsně šetrná a funknční.... hmmmm a pak jsem našla recenze, že to vůbec neodsává :sweat_smile: :rolling_eyes:
16. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a za kolik jsi kupovala tu startovací sadu? na tom malvíkovi jí mají za 899.-
16. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tu startovací sadu mám za 700,- z mothercare.... na chodově jsem to kupovala :wink: právě proto jsem ji vzala, protože byla levnější než všude na netu......

a ten mimivak.... tak předně (a to už jsme tu probírali) já jsem raději pro ten vak než pro šátek..... to bylo první.... a pak, paní mi to teda ukazovala přímo s panenkou, jen ji do toho položila a krásně si to připla jednou rukou (asi to chce taky zručnost :grinning: ).... dá se přehazovat v pohodě na obě ramena (což některý babyvaky prý neumožňují) a prostě mi to přišlo sympatický, když jsem viděla, jak to mimi v tom krásně zabalí a dá se v tom třeba nakojit na veřejnosti.... normálně si před náma paní vyhrnula triko a nebylo nic vidět... :grinning:
16. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to všechno jde i s šátkem HEHE, i s tím, co jsi ukazovala ty teď tady.... :wink: to je jen o tom, pro co se nakonec rozhodneš :wink: mě přijde, že miminko v tom vaku (jako myslím úplní mrňátko) drží líp než v šátku.... jako že ten vak mu dělá trošku takovou podpěru a zároveň mu dovoluje ležet jako u maminky v bříšku.... navíc jsou tam takový šňůrky na stahnutí, když je třeba zima a chceš ho uchránit před větrem.... ale vím, že tohle všechno jde i s šátkem, takže pak je to jen a jen otázka preferencí :wink:
16. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jo tuhle bateriovou mají tady taky a taky jsem na ní koukala... je toho prostě strašně moc na výběr, což je jako dobře na jednu stranu, ale člověk musí hledat a hledat, co komu vyhovuje a proč, aby nekoupil nesmysle...

a to ještě furt zvažuju ten monitor dechu, nemáme chůvičky a tak... mi příde, že to stojí všechno hrozný peníze :( a i když už jsem si říkala, že máme všechno tak nemáme...

když si jen vezmu, objednávka na pleny vyšla kolem 3200.-
pak tyhle věci, včetně teda nosítka (který snad upotřebím, kdyžtak prodám) zatím vycházejí na cca 6 tisíc a to tam nemám ty lahvičky... a to nekupuju žádnej super spešl koš na pleny a podobný nesmysle...
pak nákupy v ikea taky vyšly docela dost - povlečení, deky, nějaký hračky, přeb. podložka - no asi taky na 3 tisíce...
hadříky ze sekáčku 4 800.-
teď ještě potřebuju koupit ten přebalovací nástavec na komodu ten stojí asi 650.-
kojící košilky, polštář, zavinka 2000.-

a to nám kočárek koupili naši a spoustu jsme toho dostali - jako třeba lehátko... a nemám ani žádný takový ty vychytaný hračky Lamaze a tak... to nějak doufám, že dovalí ježíšek od dědy z brna...

zatím se mi nechce objednávat ani hrací deka, když máme to lehátko... ale zase nemám hrazdičku, ta vyjde tak na 500.- :((((( ty vogo normálně mě jebne z těc cen...

a ještě autosedačka...

no když to sečtu a podtrhnu a ještě poděkuju našich a kamarádce za půjčení věcí, tak jsme v tom za asi zaokrouhleně 24 tisíc... ty bláááázne :((((((((((((((( padám pod stůl.......... a to mám furt pocit, že jsem nakupovala docela ekonomicky, viz to oblečení, nákupy v ikea...
16. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, už musím fakt letět..... mrknu ještě večer, budu přidávat pupíno :grinning: ..... tak ti kdyžtak odepíšu HEHE :wink: zatím se mějte krásně a zítra páčko.... :dizzy_face: ráno před poradnou se tu ještě objevím :wink:
16. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě na tomhle láká ta variabilita... a taky to, že je na obě ramena... takže si myslím, že ho upotřebím dýl než vak... a pokud bude v leže - což u tohohle taky jde (v podstatě jako u šátku), tak si taky myslím, že je dobře fixovanej.... ale jak říkáš - tohle už je vyloženě o pocitu, u mě dost rozhodujou ty záda, ty mě bolí často a bojím se, aby to pak nebylo náročný jen na jedno rameno...
16. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ pááá :slight_smile: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky, a zítra jen dobré zprávy..:slight_smile:
16. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už taky běžím..papa:slight_smile:)))
16. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hura, mame konecne digestor (na treti pokus konecne dovezena a nainstalovana), a pokojicek ma konecne garnyz i ze zaclonama a zavesem, jen mi to nejde moc nafotit proti tomu svetlu :slight_smile: ale i tak se pokusim dat neco do alba.....
16. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek