• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
HYPO proti světlu jedině s bleskem a to i za dne... .)
gratuluju k digestoři! hurááá :slight_smile:)
16. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé už to vidíííím paráda!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve dne mi to slo mizerne ale ted jak je venku tma to jde :slight_smile: mam mizernej fotak z doby jana klacka :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ono stačí takhle za dne nastavit, že chceš aby fotil s bleskem... ale paráda, hlavně, že se nakonec povedlo :slight_smile: :dizzy_face:

my se teď taky chystáme koupit kompakt... huš mě svrbí rucééé :slight_smile:)) :grinning:
16. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste dopilovat detaily v pokojicku a je to, ale na to ze je to skladacka z veci podedenych a vyslouzilych tak to docela ujde :slight_smile: jeste musim koupit nejaky hracky :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning: jakpak se mate?
16. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hehenko tak jsem koukala na to nosítko a ..no není to šátek :grinning: Ale jako teď vážně :slight_smile: Na té fotečce ty nožičky vypadají že dost visí..ono v této poloze je důležité aby kolínka miminka byla výš než zadeček :wink: Ale třeba to jen tak vypadá :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO jj. i my máme postýlku poděděnou :slight_smile: hrací kolotoč půjčenej .) v podstatě jsem jen vymalovala. (jen postýlka je 50 let stará, tak by potřebovala seštelovat, bo ta bočnice se nedá stahovat, teď teda nejde dát zpátky :slight_smile:))
povlečení jsem teda kupovala nový.... a nálepky dávat asi nebudu a když tak si nějaký vyrobím.
16. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL, SAC ahoooj :slight_smile:

CARCUL no já bře, teď jsem se konečně za celej den najedla :slight_smile:)) a už přemejšlím, co bych si ještě dala... a mám nějakou spací náladičku či co.... jen bych se válela a podřimovala.

SAC všimla jsem si, že to není šátek :slight_smile:)) pokud vím, tak ze všech nosítek nožičky visí, jak jinak to udělat?
16. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC na tý fotce jak šátkuješ to taky nevypadá, že by Janička měla kolínka výš než zadeček... jak jí má uvázanou manža, tak tam už i jo...
16. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..koukám že u Hypo finišují přípravy :slight_smile:
Sac opravdu je důležíté že má mimi vyšpulený zadeček v šátku, fakt je to dobrý na zažívání :grinning:
A dnes se Vendulka nahlas řehtala, to je něco tak krásnýho :dizzy_face: :dizzy_face:
tak já zas běžím, tatínek je v práci dva dny v kuse, uvidíme se až v pátek ráno
16. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
matky: od kdy jste davali vigantol a kanavit??? nam dr a lekarnice tvrdi kazda neco jinyho...poslechneme dr, jen me zajima, co rekli vam...

Jinak vsechny zdravim, nedocitam, ale pokusim se....dnes jsme byli u dr, mame 3,1kg a 49cm...pak jsme byli jeste na prochazce, bylo to hezky, jen me tatka nechtel pujcit kocarek :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak bych řekla, že to tak jen vypadá... na jedný tý doplňující fotce je dobře vidět, jak má dítě kolínka a že mu nožičky nevysí... miminko v hnědým nosítku... maminka má na tý fotce bílou sukni... je to předposlední fotka (dole)
16. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně co se mi v noci zdálo :grinning: : Jela sem s Janičkou k našim doma. A Janička byla jako mamky a ona že už si ji nechá u sebe doma a bude se o ňu starat sama..já sem tam měla jen přespat a jet ráno domu už bez ní..A já tam ležela v posteli..mamka Janičku dala do postýlky a hned šla do kuchyně a já myslela na to jak sem ji četla vždy večer pohádku a hladila ju a že mamka ju tam jen šupne a de pryč..a k tomu byla v kuchyni kde hrozně řvalo rádio že aji kdyby malá plakala tak by ju ani neslyšela tak mně ji bylo líto prdelky že je určitě smutná tam sama a že je na mě zvyklá a mamka na ni nebude mít tolik času a byla sem tak nešťastná že budu bez ní že sem v tom smu úplně brečela..až sem se z toho probrala a normálně sem úplně řvala..půl polštářu mokrýho :astonished: :grinning:
16. pro 2009 v 18:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Svoji my dávali asi od týdne..
A ještě pro Prostějku, AIO a PUL se perou zvlášt kvůli teplotě ne kvůli barvě :wink:
16. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:)) ahoooooj... tak taťka ti nechce půjčit kočárek jo? :slight_smile:) no to je krásný!
máte úžasný míry... co by teda Barunka potřebovala za velikost? 50?

co je vigantol a kanavit???
autor
SAC tak to je drsnej sen.........

mě dneska zas Kubík ve snu asi 3x vypadl z rukou :(((( a pak mě pokousal při kojení...
16. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko ale na tom nosítku jdou jen 3 polohy..ale jinak to vypadá dobře
16. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE já jsem neřekla, že je to to samý jako šátek... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vkládala jsem to sem ajko nostíko... a ptala se, co si o tom myslíte.... ani mi nejde o to jak to vypadá, ale jestli se vám to zdá dobrý....

u nosítek moc možností nošení není... nebo jo? u toho vaku to budou asi taky jen tři...
16. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak to bylo taky vázání poprvé tak to sem tam ty nožičky eště moc dobře nenamotovala..ale vím že toto říkala ta ženská na tom kurzu..že je jedno v čem mimi je ale zádečka musí být kulatá a ty kolínka výš že to podporuje i dobrý vývoj kyčlí a jinak je to pro ty nožičky nic moc..
Ty nožičky by měly být tak na boku břicha..přidám do alba přibližné foto esi chceš

Svoji já to schválně hledala :sunglasses: Nám mudra napsala : Vigantol 1kapka denně (některým holkám doktorky řekly 2kapky a to teda nechápu :confused: ) A kanavit od 2-6týdne 1kapka týdně od 2-6měsíce 1kapka měsíčně.
16. pro 2009 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko taky dobrej sen :unamused:
16. pro 2009 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky k čemu jsou ty kapky? :confused:
16. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC mě se zdá, že když si projedeš ty doplňující obrázky, tak tam má miminko ty nožičky dobře.... sama jako nevím, jen se mi to zdá jako dobrá alternativa...
16. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to vitamín D a K
16. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každopádně vypadá dobře hehenko :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a jakej šátek jste nakonec koupily?

ANGE a to musíš takhle doplňovat? jsem vůbec nevěděla :sweat_smile:
16. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL kdees? jak se máte se Sofinkou vy? :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám šátek Storchenwiege..prej je jeden z nejlepších..eště doporučovala nějakej na H :sweat_smile: Ale to si už nepamatuju..
16. pro 2009 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po veceri, plneny papriky to byl dlabanec, bud se mi mimoradne povedli nebo jsem proste zrava a chutna mi vsechno :slight_smile:
kdyz si vzpomenu na zacet kdyz jsem vse vyblila - tfujky :frowning2:
ja mam satek taky podedeny po svagrove ale ta ho nikdy nenosila, tak je jako novy jen si nejsem jista ze ho uziju.....
taky nemam porad koupeny nejaky ty lahvicky a odsavacku apod, porad to nechavam az bude amalka na svete podle potreby ...
potrebuju lahvicky od narozeni i kdyz budu plne kojit??? zbozne prani ale mozna to tak nebude, ze co si budem povidat :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek