• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SAC no tak koukam, ze to kazdemu ti dr rikaji jinak....ale nsad se tim nic nezkazi, kdyz jsou to "jen" vitaminy

HEHE no nepujcuje, je z ni uplne poprdenej :grinning:

Holky, ja uz od porodnice se v noci budim(kdyz teda spim) hruzou a hledam pod perinou malou jestli jsem ji nezalehla, pritom v noci se mnou neni, kdyz spim. Ted jsme meli prvni noc doma a manzel sel v noci na zachod a kdyz se vratil do postele, ja na nej vyjela "bacha, at nezalehnes malou" a odstrkovala jsem ho(v polospanku :grinning: )...a mala spokojene chrupkala v postylce :grinning:
16. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO řeším to samý... i když poněkud dřív než ty :sweat_smile: též se mi nechtějí pořižovat zatím lahvičky, říkám si, že kdyžtak to dokoupíme pak a holt bysme pro to někam zajeli v akutním případě...
16. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak když nená mimi D tak se mu neusazuje vápník proto musíš dodávat..a K je proti krvácení či jak :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a odsávačku mi půjčila kamarádka takovou tu levnou pístovou... v lékárně jí mají asi 170.-
16. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši SVOJI to je teda taky dobrý.... no lepší koukám naučit miminko hned na postýlku, já bych asi taky takhle pořád manžu odstrkovala... SVOJI máte vůbec monitor dechu?
16. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha SAC díky za vysvětlení! .)
16. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odsavacku poresim az po porodu :slight_smile: lahvicky taky.....
taky mam ted pocit ze nemame skoro zadny oblecky :slight_smile: a urcite plno veci nam chybi ale uz nic nekupuju a uvidim jak se poperem s tim co mame a zbytek se rychle dokoupi :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak teda jak nam je vsechno velky, tak dneska manzel sel do tesca koupit novou kombinezku (nejmensi velikost), ktera nam je stejne vetsi a tak mame doma dve stejne (kdyby nekdo chtel koupit ruzovou chlupatou cherokee kombinezku 0-3mesice, prodam!!!!!!)
16. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já teď udělala jednu větší objednávku ještě k Teutonce... sluneční stříšku a takový ty věci... to nosítko jsem nakonec vyhodila... a pak drobnosti jako nůžky na nehty a hřebínek...
pak mi ještě chybí kosmetika na mimčo, něco pro mě do porodky... a i si myslím, že už je to snad všechno.
až dorazí autosedačka tak budu v klidu :slight_smile:))) tu dneska myslím objednával manža. a možná bych objednala ještě nějaký ty jednorázový podložky na přebalování...

i když ANGE nevíš - dají se jednorázový podložky koupit v DM?
16. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:)) máte skřítečka.... :slight_smile: neboj, za týden dva už vám to tak padat nebude :slight_smile: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI huš se nemůžu dočkat tvojeho popisu porodu :slight_smile: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsi vetsi oblecky nez mensi a ani nevyuzit :slight_smile: za par tydnu to mala dozene a na kombinezku bude jetse zima dooost dlouho tak uzijes svoji vse neboj......
16. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja delam omacku vis..a ete u toho tu pobiham jelikoz mam kopec prace
16. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL jsem se chtěla zeptat, jestli jsi objednávala originál pláštěnku na Teutonku
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/plastenky-a-vaky/Teutonia-nylonova-plastenka-2010
16. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..taky myslim ze tu vetsi urco vyuzijete :wink:

hehe..to byl teda sen..a mate dobry ze uz mate skoro vse po kupe..jinak my se mame fajn,jen vubec nestiham :frowning2:

holky a s sebou i naky normal delsi vlozky nebo jen ty porodnicky?a kolik sitovek?staci 4?
16. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI taky myslím :slight_smile: lepší větší než menší :slight_smile:
mě příde, že máme většinu velikostí 0-3 měsíce... ale teda já myslím, že se nám narodí valibuk a půlka už mu toho ani nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mě psala kamarádka, že těch síťovaných kalhotek tak 3-4 BALENí...

no ještě to není po kupě CARCUL. většina je teprve objednaná... :slight_smile: jen aby to dorazilo :slight_smile: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..co mame tak taky 0-3..vetsinu..joo a myslm ze jo,pockej jdu juknout
16. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako tady nikdo nemá na mojí kamarádku, která měla ve 14. týdnu komplet kočárek :slight_smile: a už teď v 18. týdnu má kupu hadrů a dalších věcí :slight_smile: :dizzy_face: a to si nemyslím, že by byla nějaká hrrr mamka... prostě to má tak, že to chce mít připravený radši dřív...
16. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ty kalhotky sitovany davaji v podoli i s vlozkama ja mam teda koupeny jen jedno baleni kalhotek 5ks vlozky zadny :slight_smile: porad spoleham na porodnici, ale mozna preci jen neco koupim
16. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ta kamarádka taky rodila v Podolí... před 3 měsíci, takže ono je to tam se těma kalhotkama asi jak kdy... vložky říkala, že tam mají a nabrala si i domů... ale i tak říkala, že je dobrý kooupit si pár balení porodnických vložek na doma... tak nevím...
16. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: :fearful: :fearful: hehe,tak ja kupovala ve zdravot potrebach a tam mi rikali ze 4staci..tak doukoupim

jo a plastenku nemame vubec,ekuji za pripomenuti :grinning:
16. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a nemáš balení těch kalhotek? .... já sama samozřejmě nevím, kolik toho potřeba, jen co mi kdo řekl.... uvidíme holky... ono když má člověk víc balení, tak tím asi moc nezkazí .)

mno vidíš to... já jí zvažuju už teď bo může sněžit i pršet, tak aby byl člověk připravenej .) no ale nevím, jestli nekoupit univerzální za asi 200,- od Emitexu, nebo jestli opravdu využiju tuhle originální za 1000.- - nejde mi teda jen o cenu, ale i o skladnost, aby nebyl člověk zoufalej z toho, že mu to zabere celej košík :slight_smile:)) :sweat_smile:
16. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no ja tam mela prave taky kamaradku, rodila uz dvakrat v podoli a rikala ze meli oboje a taky si nabrala domu :slight_smile: tak ja radeji neco pokoupi, to se uz nejak upotrebi :slight_smile:

ja mela plastenku i sitku u kocarku, dokonce slunecni strisku k autosedacce, deku do kocarku a pumpicku :slight_smile: celkem mile prekvapena.... jen v tasce ke kocarku je i prebalovaci podlozka a to je nejaky malinkaty :slight_smile:

ale ja mam jiny kocarek nez vy
16. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta TEUTONKA většinou právě nedělá sety... viděla jsem to snad na jednom webu... jen ten pojebanej sporťák stojí snad 15 klacků :angry: :frowning2: nějak pochybuju, že jsme jí měly kupovat... mám dojem, že podobně by nám posloužil levnější kočár... no ale co už... :pensive:
16. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jednorázový podložky samozřejmě mají v drogerkách i lékárnách..
šátek mám taky storchenweige..
a co mám doplňovat? jako AIO a PUL abych měla dávku do pračky? to peru s oblečením, vypere se to :wink:
nebo jako doplňovat, že do všeho kafrám? :confused: :sunglasses:
16. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE jaký doplňování? :sweat_smile: nějak vůbec nevím k čemu to je...

a určitě do ničeho nekafráš!!! já jsem náhodou ráda za každou tvojí radu... ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joooo tohle doplňovat :slight_smile:))) myslela jsem ty vitamíny v kapkách :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer přejeme :grinning: slibované břuško dodávám http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/

a máme už 100 cm přes pupíka :grinning:
16. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peknej pupik prostej :slight_smile: ja mam 112cm a asnad uz neporoste jen porodit :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek