• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE ještě jsem trošku dočítala..... no vidíš, máš prioritu, že se ti líbí, že to není jen na rameno ale zatíží to rovnoměrně celý záda :wink: tak pak není co řešit podle mě...... vypadá to dobře :wink:

ANGE děkujuuuuuu za radu s těma teplotama :wink: můžeš mi kdyžtak do IP napsat na kolik co pereš? :grinning: díky moc..... já se v tom musím trochu zorientovat :grinning:
16. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO děkujuuuuu.... no my rosteme tak nějak o cenťák za týden, tak uvidíme, kolik zmákneme do porodu :grinning: a jsem i docela zvědavá kolik přibral prďolínek i já, to se dozvím zítra v poradně :wink: doufám, že nabíráme oba dva :grinning:

HEHE a ještě k těm nákupům, jo je toho strašně moc a ty ceny jsou šílený :pensive: já bych do toho všeho měla započítat ještě kočárek a ta suma mi pak vyráží dech krapet :sweat_smile: ale tak to nemůžeme pořád počítat, to bychom nekoupili vůbec nic.... a spoustu věcí nemáme vůbec, a některý ani řešit zatím asi nebudu.....třeba tu deku nebo lehátko, uvidím po narození.... leda že by mě chytla nějaká mánie po novém roce nebo měl manža třeba v práci prémie :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě holky, kdo třeba nemá ještě kosmetiku pro mimi tak jsem dnes byla v DM drogerii a tam měli dárkový balíček za 200,- HIPP kosmetiky, takový ten základ, nějaká ta emulze mycí, šamponek, olejíček, krém, krém na opruzeniny, krém na obličejí.... :wink:
16. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a letím za manžou k telce, ještě mi došly nějaký plíny a zkusím postupně nafotit i ten nákup z IKEA...... tak se mějte, všem přeji krásnou dobrou noc, SVOJI četla jsem jak hledáš maličkou, to jsou asi mateřský pudy :wink: ..... taky už bych chtěla v posteli hledat nějakýho drobka, ale zatím tam spí se mnou :grinning: tak se mějte a zítra papa :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda monitor dechu mame. Pujcuji ho u nas v nemocnici....900na pul roku.
16. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zpet z prace a chystam si dat masazni koupel na nohy kterou sem dnes dostala k narozkam... ale v navodu ctu ze bych nejdrive mela konzultovat s doktrkou pac sem tehu ze pry masaz nohou muze neco zpusobit... vite o tom neco? ja to teda slysela taky ale nejak nevim nevim.. :angry:
16. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tu kombinezu byste musely videt...ted ma tu nejmensi novorozeneckou velikost a stejne ji to je velky. ta vetsi je tak obrovska ze ani rucickama ani nozickama nedosahne k tem otvorum :grinning: :grinning:

vlozek jsem mela koupeny dva baliky, ale jeste me museli donest, takze jsem potrebovala 3 a posledni dva dny jsem pouzivala normalni vlozky, protoze to uz jsem krvacela slabeji a spis jen spinila. kalhotek jsem mela 10ks tech DMackych, ale jsou strasne veliky a musela jsem si je porad hlidat, takze ty teda moc nedoporucuju.
16. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci asi to bude jako s klasickou masazi kterou taky nemuze napr s duvodu ze zahriva a muze vyvolat vztahy delohy.....
proto jsou masaze extra pro tehotne
16. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda.. no asi zavolam porodni asistentce a uvidime co mi na to rekne... ja se na to tak tesila.. no jestli to nebudu moct pouzivat dalsich 6 a pul mesice tak to asi pujdu vratit... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ja bych to tak zhave nevidela ..... zeptej se dr a uvidis, treba doporuci pro unavene nohy :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ parááádně roste... už se ti začíná vytlačovat pupík :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se ted zas na chvilku zastavila...

prostej..pupik paradni..

holky jako ja budu rada kdyz se vejdu do 20kg :confounded:

hehe..tyjo ja asi koupim tu normalni..urco ji nakou chci taky-ale zila jsem v tom ze ji mame objednanou a ne :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..nene mam 4kusy sitovek..ze zdrav potreb-meli na kusy a pani rikal ze staci ze se pry preperou a hned jsou suchy
16. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jo to máš pravdu.. já to teda poprvé počítala až dneska :slight_smile:)) a už teda radši fakt nebudu :grinning: to by mě jebnulo :slight_smile:)) jo a díky za doporučení k HIPP kosmetice, zítra budem se ségrou chvíli poletovat po krámech, tak se tam asi stavím... :slight_smile:

LUCI no v těhu by se právě vůbec neměly masírovat plosky nohou... někdy mi je i tak manža promačká, bže mě tak tlačí.. ale jen chvíli a jemně... nevím kvůli čemu to, asi kvůli akupresurním bodům a právě jak píše HYPO, aby to neaktivovalo dělohu... ale zeptej se dr. třeba zrovna tohle vyvrátí, třeba perličková lázeň na nohy není nic ohrožujícího a píšou to v návodu jen pro sichr .) :wink:

SVOJI a v porodce jste vložky vůbec neměly k dispozici? na ten monitor se taky zkusím v Podolí pozeptat...HYPO nevíš o tom náhodou něco?
16. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL myslíš teda tu originální k Teutonce?

mno zeptej se třeba ještě někoho kdo používal ty síťovaný v porodce kolik jich spotřeboval... nebo ti pak třeba napoví přímo v porodnici... já tyhle věci ještě nekupovala vůbec :slight_smile:

a na ty KOJO podprdy jsem našla ten odkaz od SVOJI, tak asi objednám ty... stojí kolem 370.- a SVOJI si je moc pochvalovala :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe posles mi ten odkazek?a kolik jich vemes?

jinak jsem myslela tu levnou :sweat_smile: ,mame nanoznik a pri slejvakach a taak levna staci si myslim
16. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pritel mi je vzdycky taky jen jakoze hladi a mucka... jen aby se nereklo.... ach jo.. tak zase nic.. ale pro mimi udelam vsechno... :slight_smile:

tak sem se napapala... a do hodky budu v posteli... mela sem toho dneska az az...
16. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL tady je...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27348431

a vezmu asi dvě...

s tou pláštěnkou máš recht :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jdem zas čučit na Oko dravce - manžův oblíbenej film :slight_smile:)) - mimochodem moc doporučuju i jako vánoční dárek... v Makru ho teď měli myslím za 100.- nebo 150.- tak nějak! :wink:

LUCI jen se poptej, tohle ti nijak nemusí ublížit, třeba by to naopak pomohlo později na otoky :wink:
16. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vezmu letak co od toho mam k doktorce jak jdeme 29tyho.. to uz je par dni.. to uz vydrzim....
16. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe o pujcovani v podoli nevim ja mam monitor koupenej.... jen pro zmenu nevim jestli nemam blbou matraci ma 13 cm a to mi prijde desne moc ze to nepobere ten monitor....
16. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,dyt joo jen pekne bez odpocivat :grinning:

hehe..myslim ze ta obyc staci..to radsi za ten rozdil koupim maly neco jinyho..tak si uzijte filmik :grinning:
16. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja jak muzu tak se hodim na sedacku a nozky nahoru... laptop na kline ktery me zahriva a koukam zaroven telku... konecne jdu zitra do prace od 11 do 3 ... takze si rano pospim a jeste za svetla budu doma.. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..a co uz te chyta nakupovani na mimi?
16. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculka.. no uz sme si o vikendu donesli prvni ulovek z obchodu, mam to vyfocene v albicku se mrkni...
ale vic nebudu az po nasi kontrole a hlavne v lednu tu jsou vyprodeje tak leda pak neco na zacatek.. ale jasne ze bych nakupovala.. hihi
16. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem uz koukala a i jsem ti to chvalila :grinning:
16. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jako hadricku na mimi tu je jak mraku.. a hlavne v tom nasem obchode. ja bych se tam s tim furt nuchnala ale musim nenapadne nikdo nevi ze sem tehu hihi takze kdyz jdu okolo tak si sahnu nebo delam ze to radim hihi..
16. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..se ti nedivim..ja bych tezko odolavala :grinning:
16. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no jakmile bude 20 tt tak si myslim ze uz toho budeme mit vic.. ale takhle .. nechci nic zakriknout vis... jeeeeeeeee me se vam chce uz tak spat.. asi to vypnu a pomazu...

zatim papa holky a dobrou .... :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek