• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
v porodce jsem dostala jen par vlozek do zacatku, ale ty byly hned pryc... :unamused: to stejny kosile - jen jednu po porodu a utrum....kojo podprdy jsou dobry a vlozky do nich rozhodne upotrebim- mliko me strika i usima snad...zatim mam vyzkouseno johnson a chystam se na babylove.

Jinak sepsala jsem porod...

Mmch....moje vaha pred porodem 82kg, vaha po navratu z porodnice 71kg....zitra pridam fotku bricha :wink:

Brou...
16. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojenko to je taaaaaaak krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jsem total dojata..fakt kraaasa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přeju :dizzy_face: jen zdravím, než se nasnídám a vyrazím do poradny :grinning:

holky děkuju moc za pochvalu bříška, pupík už trochu vylejzá, se není čemu divit když na minulém utz tam prďola hlavu pod ním :grinning: tak jsem zvědavá na polohu dneska :wink:

HEHENKO raději to opravdu moc nepočítám, nemá to smysl, ještě se tím stresovat :sweat_smile: a ta HIPP kosmetika super balíček, ještě jsem to doma rozdělala, do začátku je tam fakt asi všechno :wink: a za 200,- no paráda :grinning:

jo a ty masáže, mám podobný informace, takže se na to LUCI raději zeptej :wink:

SVOJI četla jsem porod, krááááásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,tak my uz jsme vzhuru a napapkany,dneska uz spinkat nechtel,ty zoubky trapi,ale mame supr gelik na dasne v noci jsem se celkem vyspala,tak jsem sla vcera spat po preslapech :grinning:

a prostejka uz ma tu tricitku taky :grinning: :grinning: :grinning: tak holky od ted uz to jen poleti :grinning: drzim palecky poradne na dnesek at ti to dobre dopadne!!!! :grinning:

tak jdu prebalit malyho a precist popis
17. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ahojky :dizzy_face: no jo, už mi tam ta třicítka svítí taky :grinning: jsem se ráno málem lekla..... :grinning: ........ no nic holky, já vyrážím pomaličku na tramvaj, než se tam dokutálím a kdoví jak to pojede, jsme tady nějak zapadli sněhem :grinning: :sweat_smile: tak se zatím mějte, držte nám palouchy a já se snad před polednem ukážu zpátky :wink: papa :dizzy_face:
17. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne prostejko vy mate snih v praze :grinning: :grinning: :grinning: ja ulozila malyho,chudacek je pekne nevrlej a protivnej,tak jsem ho ulozila a uvidime co b ude dal :frowning2:
17. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAF :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne dalsi s 30 :grinning: :grinning: :grinning: co ty tu tak po ranu hehe??
17. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dočetla SVOJENKY porod... poplakala si... a tak vůbec... :slight_smile:))

teď si dopiju heřmánkovej čaj a budu doufat, že mě to břicho brzo přestane bolet... bolí mě totiž už třetí den :( pod žebrama mírně nalevo, někdy docela dost, až se nemůžu v posteli převalit... příde mi jak kdyby mě bral žaludek či co... :sweat_smile: vůbec nevím co to je, žebra určitě ne...
17. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to není velikostí miminka nebo tak.... já mám břuch větší než ty a pupík mi nevylejzá mno :sweat_smile: mám ho nějakej hlubokej či co... :slight_smile:)) hroší kůže
17. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno jo, čeká tě kontrola! držím palce, ať je to všechno v pořádku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj BLAHU tu 30 už tam mám pár dní... vlastně od neděle... a právě v neděli jsem měla první záchvat paniky z porodu... :slight_smile:)) prostě jak tam skočila ta 30tka, tak mi přišlo, že už to tady za chvíli je... a taky že jo :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis s tou trojkou u tehu tydnu jsem taky zacala blaznit okamzite jsem manzovi nakazala ze dne na den dovcu a jelo se nakupovat do varu,protoze jsem nemela nic pro malyho co se tyce vybavicky

jeeee za tyden jsou vanoce :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tebe žaludek v těhu nebolel? vůbec nevím co s tím... jestli mám teď několik dní jíst jen rohlíky nebo co... :sweat_smile:

mno jo, už jen týden...

jinak taky jsem doobjednala jedny z posledních důležitých věcí na netu... a v lednu pokoupím nějakou tu kosmetiku a věci pro mě do porodky, kojící podprdy a tak... ještě furt zvažuju ten monitor dechu...
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a vis,ze ne jako v tehu boli celej clovek,ale se zaludkem jsem problem nemela,tlacil me az tak v devatym mesici a to uz fakt boli vsechno,no monitor dechu,tak jestli vam ho treba taky puci v nemocnici,tak bych to neresila a sla do toho,malej se vzbudil,jsem ho jeste sla uspat -at ty chmur zaspinka broucek malej a ja se nasnidala,no a papkat budu az tak zitra pozde odpoledne :cry: buuuuu :grinning:
17. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tebe zas čeká to tvoje fuj vyšetření co? ble... to tě fakt lituju!!!!

tak jsem vyčetla co mám teď hlavně jíst a pít a zkusím to, třeba to bude zejtra lepší... :slight_smile: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky:slight_smile:)
Mooc děkuju ještě jednou za včerejší přáníčka, já už jsem tu včera nebyla, slavilo se a slavilo a slavilo:slight_smile:)

Mám nový telefonek (proto možná i to bříško vypadá o tolik větší, že je to focené tím novým telefonem)ale teda fakt poposkočilo:.)))108cm v pase:slight_smile:))
Autíčko mi dneska dorazí:slight_smile:)a od našich hodinky od guess, ty s kamínkami od swarovski..nádherné:slight_smile:))
Ale škoda že už je ten den pryč:frowning2:
Jo a malej teda večer celkem zlobil a mě bolela strašně bříško, ale to bylo asi tím papáním...jsme se total přecpali:slight_smile:))

Jéé, Svoja tu byla, s tou pr´touskou malinkatou:slight_smile:))fakt závidim, že už to máš za sebou a bříško budeš fotit už zase jak ubývá:slight_smile:jinak 11kg dole z porodky je supeeer!!!!My máme teď 77kg (+15kg)
17. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad hehe bude to nejhorsi dnesek,jako opravdu jsem moc rada,ze me uspi,mam to postizeni docela daleko a nez mi prjdou tlustym strevem do tenkyho . . . au au au :slight_smile: takze at zije narkoza

ahojky cat,tak darecky luxusni,tak taky to byli kulatiny a bylo co slavit,neboj za rok prijde zase tvuj den :grinning:
17. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu kolonoskopie? Kvůli Crohnovi?
Tak to držím mooc palečky aby bylo vše OK!!!!
17. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat no joooo fujjjj :grinning: tak nejhnusnejsi je vypit to projimadlo,ikdyz vim,ze je silene,ale silen slany,jen o tom pisu a uz ho citim na jazyku,snad dopadne dobre,mela by jen odpovedet profesorovi na otazku jaka bude dal lecba
17. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinko Blahu:frowning2:
Hele a kvůli Crohnovi se dělá císař???jen mě to zajíma.

Tak jsem si přečetla Svoji porod a ještě bulim...nádhera, teda holky já si nedovedu představit že třeba za 2 týdny tam na sále budeme s denískem a budeme taky taaak šťastný a euforizovaný:slight_smile:)je to zázrak!!!!!

No nic, musím se jít chystat, máme zase těhu cvíčo a pak ve 13.30 kontrolu v poradně..tak jsem zvědavá co se od úterka změnilo:slight_smile:)))
a pak konečně strpmeček, včera jsme to jaksi nestihli.-))hihihihi
17. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano:slight_smile:
tak mame za sebou prvni silenou noc, kdy jsme zabraly az po pate hodine....nevim, co ji trapilo, porad knourala, kroutila se...na chvili usnula, pak zase znova...asi brisko, tak jsme namazali pupikem...no byla jsem uz docela zoufala, vzdycky me to uplne rve srdce, kdyz breci --a to nebreci casto...

jinak cat, postrehla jsem tve narozeniny, tak VSE NEJ!!! a krasnej porod a at jste zdravi!!!
17. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no paráááádní narozeniny... kulatiny, tak to musí bejt :slight_smile: a jj za chviličku se taky dojímáte na sále :slight_smile:

akorát já teda holky počítám i s tím, že žádná euforka na mě nepadne... často se o tom píše, že né všechny to mají. sice doufám, že jo... :slight_smile:))

BLAHU držím palce!!!!!
17. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ahooj :slight_smile: no tak snad je to jedna šílená noc z mála a zase budete v klidu spinkat... tfuj tfuj! :dizzy_face:
17. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cat ja ho kvli crohnovi teda mela primo povinej,ale jestli je to tak u vsech,tak ti nereknu,to nevim

ahojky svoji,novopecena maminko,tak co jak je a co zkusit fenykloivej cajik,nebo sab,ale ja si myslim,ze ty jsou az od pozdejsi doby,caje asi od dvou tydnu a sab nevim,ale hodne se osvedcil polstarek s tresnovyma jadrama
dobre ranko holky.,.. ja vam mivam takovy divny sny posledni dobou ach jo.. :unamused: takze se v noci budim a pak se bojim usnout... ale mivam vic snu za noc.. a dokonce si je pamatuju.. ale muj dnesni posledni byl uzasnej... narozdil od tech minulych... mela sem super jednoduchy porod a pak sem si hrala s mimi.. no proste uzasny.. hihi
blahu diky za tip, zkusim ten fenykl...ja totiz vubec ani nevim, co bych nemela jist...jsem to nikdy nejak neresila a ted ji mozna nevedomky ublizuju :frowning2:

ted spinka, andilek...a ja bych mela taky, ale nechce se mi :unamused:
17. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj fenyklovej čaj je na prďany... piju ho i teď... celkově na trávení, občas ho přidávám i do jídla.... když mi bylo extra blbě, tak jsem spařila v hrnku kousky fenyklu a kmínu a zázvor.

já akorát vím SVOJI, že pít bys měla převážně vodu a nejíst čerstvý pečivo, to asi miminko dost nadýmá. no a taky se vyhni kořeněným jídlům a z ovoce a zeleniny teda netuším co hlavně vynechat...
17. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luci aaa vitej v divokych snech,mysloim,ze zuzi mela taky a ja teda si uzivala horory cely dny,teda noci :grinning:

hehusko dekuju :wink: :grinning:

svoji,no mas to tezky obecne se rika,ze se nema jist nic tezko ztrvitelneho,nadymaveho a vyhybat se citrusum,ale nektery literatury pisou ,ze neplati zadna omezeni,no hele ja bych se vyhla pro zacatek zeli,musli a takovejm tem tezko ztravitlnym vecem,omezila citrusy a cerpala vitaminy jinde a koreni taky moc a uvidis jo a ten cajik existuje jak pro maminky,tak i pro tvoji berusk,ale te jeste nejsou dva tydny :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI ty sny jsou normální... asi to souvisí celkově s těma fyzickýma i psychickýma změnama... .) nejdrsnější sny tu zatím měla ZUZI...
17. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se třeba třikrát za těhu zdálo o tom, že umřela mamka, sen na pokračování... manža jí porcoval a pak jsme jí měli schovanou v komodě... no děsivýýýýýýýý :astonished: :astonished: :astonished:
17. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek