• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jj, četla jsem to, tak jsem na sebe taky zvědavá, co zvoraj! :angry:
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI mě už poslali asi před půlhodinou na mejl pro jistotu ještě jednou tu adresu :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem jim pro jistotu ještě jednou potvrdila, že ano, že to je správně :grinning:
30. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky na kosmetiku vlítnu do DM, pak hned vedle do lékárny a bude zas něco z krku...
přebalovací podložku koupím asi v Ikea, nakonec tu levnou za 150.-

mno jo ZUZI, dokud mám peníze, tak dělám zásoby na horší časy :slight_smile:)))
těch ouplně novorozeneckých věcí až tak moc nemám, spíše pak tu velikost 62 (což se udává jako 3-6 měsíců - ale nevím teda...) .) maximálně koupím něco pěknýho do porodky, ale zbytek až operativně...

kamarádky mi sice několik hadříků daly, ale dost toho jsou body s krátkým rukávem (toho mám fakt tolik, že to asi začnu rozdávat, vůbec nechápu, proč mi toho tolik nabalily - asi se jich potřebovaly zbavit nebo co:slight_smile:)), tak jsem k tomu dokoupila aspoň trička s dl. rukávem, bo přeci jen bude mimi ještě v zimě...

deku jsem koupila od tý mamky, jak jsem vkládala před chvílí odkaz za 100.- a druhou za 80.- v tom sekáčku... jako bych řekla, že jsem zatím docela ekonomická :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
navíc jsou to pomalu moje první větší nákupy :slight_smile:)) v 28. týdnu to docela jde ne? :slight_smile:

jo a nový věci (hadříky) mám 3 + 3 od ségry... jinak všechno sekáč... :slight_smile: no ale uvidíme jestli mě to nepřejde, až ty balíky přídou :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

PROSTEJ a kde jsi dostala ty slevový kupony... ???
30. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stejně mi přijde, že to posílají nějak pozdě :angry: mě navíc ženská po telefonické kontrole na té jejich infolince minulý týden řekla, že už je to expedovaný, tak asi těžko, když si teprve teď ověřují adresu :angry:
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě praktičtější přídou dupačky, bo to dole rozepneš, tohle budeš muset svlíkat...
ale dupky bych musela koupit nový.... i když na tomhle obchůdku zrovna nejsou nejdražší... :slight_smile: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE vyplnila jsem v DM na pokladně takovej letáček (mají ho u každé pokladny), chtěli po mě vidět pro kontrolu jen těhu průkazku a dali mi ty kuponky pro těhotné :wink: pak už dostaneš poštou až se prcek narodí další :wink:

HEHE jo to je fakt, ale já mám hodně dupaček na doma starších po dětech z rodiny a to jsou klasický dupky ale taky bez rozepínání mezi nožičkama :wink: takže je pro mě jedno jestli budu stahovat dupky celý nebo jen polodupky :grinning: ...... overalky na noc, tam to požaduju, aby to mělo to rozepínání mezi nožičkama, ještě v noci se s tím kšírovat, to se mi nebude chtít.... jo a na ven, takže lacláčky a tak co mám, tak chci taky rozepínání mezi nožičkama :wink:
30. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si s muzem uklidili hnizdecko :dizzy_face: Jako jsme dobra rodina....sedime naproti sobe v jidelne, kazdej pred sebou notase, ja na konoj, on hraje mafii... :grinning: :grinning: ...tak jsme sli uklizet :grinning:

HEHE tyyyyjo :astonished: :astonished: :astonished: Ja myslim, ze jsi me rozhodne predehnala :astonished: Ale naprosto te chapu... :wink:

Peru tu vybavicku at uz to mam z krku....ja jsem to tak ruzne poresila, porozdavala, neco prodala zase dal...vesmes mam doma bodycka, overalky, par dupacek, teplacky, asi tri tricka, mikinky, jednu kombinezku, dve teply soupravky a jednu chlupatou bundicku...trochu jsem to zredukovala a prebrala....myslim, ze toho zas az tolik nemame, i kdyz asi by toho stacilo i min...uvidime :wink:
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy už jste se s těmi nákupy rozjely, no jo je vidět, že se to blíží..:slight_smile:)
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no v hadříkách rozhodně SVOJI :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

jsem chtěla dohnat v zásobách hadříků PROSTEJ :slight_smile:)) :grinning:

ale jsem spokojená... :grinning:
30. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI vy jste dobrá dvojka :grinning: :grinning: :grinning: máš to super, že jste aspoň občas takhle spolu doma :wink: a s těma věcma, třeba nakonec budeš ráda, co všechno máš..... já myslím, že toho zase tolik nemáš :wink:
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha PROSTEJ... tak dupky bez rozepínání mezi nožkama... to už jsou lepší ty polodupky, to je jasný... :wink:
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není jedno kolik toho kdo má? ještě si začnu připadat blbě, že jsem nakupovala :slight_smile:)) :grinning:
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: já mám slušnou zásobu těch starých věcí.. malých dupaček a ještě bodyček..... jako na doma, to jsem ráda, že nebudu muset třeba tak často prát :wink: ale na ven jsem toho moc nekupovala, uvidíme vůbec jaký bude počasí a jak prcek poroste :wink:

HEHE a je to naprosto jedno, kolik toho kdo má :wink: jen mi přijde, že se tu pořád píše, kolik toho SVOJA nakoupila a mě to tak nepřijde :sweat_smile: ...... ani ty mi nepřijdeš, že bys nakupovala mraky... to když vidím jiný albíčka, tak se nestačím divit :grinning:
30. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE neee, to si nepripadej!!! ja bych nakupovala, az bych brecela, ale my uz bychom to neunosili...tak az Baru vyroste z tohodle, tak potom az....a myslim, ze kdybych prinesla jeste neco domu, tak manzela uz asi klepne :grinning: Az to budu mit vyprany a vyzehleny, tak to vyfotim, tentokrat uz naostro:slight_smile: A chvili to tam necham...mozna :grinning: :grinning: Ja osobne te za nakupy chvalim :wink: :wink: :wink:

PROSTEJ no on dela normalne tak, ze ma den-noc-tri dny volna...obcas si to ruzne povymenuje, takze je doma i dyl a nebo naopak v praci vic...jak kdy. a jsem za to rada, protoze az tady bude mala, tak s nama cely dny bude doma, to bude uzas....zas to ale obcas vychazi, ze je v praci i o vikendu no...ale my si vikend muzem udelat kdykoliv :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, vím, že jsi to tu už jednou psala, že to má takhle různě s prací.... a mě to právě přijde super :wink:
30. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI díky díky :slight_smile:)) jen mě chval :slight_smile:)) :dizzy_face:

PROSTEJ šak já vlastně taky nakupuju starý věci že jo.. uvidíme kolik toho bude ve slušným stavu .) z fotky toho člověk moc nepozná no... jenže je to zas o dost pohodlnější nakupování že jo... a ty zásoby co v těch netových obchůdcích jsou, to je paráda.. :slight_smile: hlavně se mi líbí, že už ty velikosti mají nějak roztříděný a já mám přehled, pak si ještě projdu košík, co skutečně chci a co ne a je to... :dizzy_face:

NUKI já jeduuuuu :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: ještě ty dupky bych nějaký chtěla a byla bych spokojená, ale kdoví jestli bych pak zas nepřišla na něco jinýho :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já mám opravdu nových věcí taky hodně málo :wink: ..... skoro všechno z druhé ruky, ze sekáčku, mimibazaru a tak :wink: použitelný zatím všechno :grinning:
30. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno vidíš, tak je to použitelný všechno, to ráda slyším... ty jo, už aby to přišlo :slight_smile:)) :grinning:
30. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vysypu pak na zem a budu se v tom váááálet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježiši já sem magor... je tohle normální??? :grinning: :grinning: :grinning:
jj HEHE, ještě se mi nestalo, že by přišlo něco, co by bylo vyloženě nepoužitelný a hnusný :sweat_smile:
autor
ty jo mě se chce tak spinkááát :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: nejsi magor...... :grinning:
30. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky znáte láhev Avent Airflex??? něco jako proti koliková... :confused:
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/lahve/3285-lahev-avent-airflex-260-125ml.html
30. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE přesně tyhle lahvičky jsou v té startovací sadě od Aventu :wink: myslím, že si je tu holky chválily :wink:
30. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak posledni varka Baruncinych veci je v pracce....lovela to vzdala a zacala se rozpoustet, ale musim ji sypat primo do bubnu...Jako jsem myslela jak to bdue trvat dlouho a prd prd...uplne se vsim vsudy to bylo 5 varek 4,5kg pracek....to jde :wink:

No ja si uplne pamatuju na tu svoji manii, to jsem mela asi dva nebo tri baliky na mmb a pak to tesco no....od znamych nebo rodiny jsme nedostali nic, nemeli jsme po kom...a HEHE jak pises, ze se v tom budes valet....ani nevis kolikrat ja jsem si vzala vsechny oblecky pekne vecer na gauc a rochnila se v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to boziiii :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a kolik lahviček je ve startovací sadě? nestačí mi zatím tyhle dvě?
30. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já už bych taky prala :grinning: ....... ale já mám času dost..... a není to tak hrozný SVOJI, 5 várek.... to je v pohodě :wink:

HEHE v té sadě jsou 2 ty menší a 2 ty větší plus 2 náhradní savičky pro novorozence..... a plus kartáč a dudlík :wink: mě přišlo lepší po zkušenostech holek tady koupit tu sadu, když vidím, jak spousta z nich nekojila :pensive: protože dokupovat to pak zvlášť to jsou pálky :wink:
30. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co je dneska s CAT?
30. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se tu po dlouhe dobe hlasim.. tak sem si myslela ze mi bude uz dobre a co se mi rano nestane.. :unamused: dam si pulku bananu a nejak se citim divne a par min na to uz sem mela hlavu vrazenou v zachode.. :unamused: ach jo... no a to sem uz byla obliknuta ze jdu ven... tak sem se zase vyzlikla a lehla pod deku
30. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek