• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky dik, budu to muset nekde nastudovat... :wink:

no a jinak koukam, ze vam ty tydny pekne skacou...nekomu tehotenske, nekomu miminkovske :grinning: jak se citite??

blahu jak se vyresila ta silena situace s manzelovym tatou? omlouvam se, nedocetla jsem vsechno...

hehe mas krasny brisko!!! a cat taky!!!

luci nevolnosti presly??
17. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no ty blaho.. ja mam furt sny jako ze nekdo nekde umira nebo ze ja nekde padam a takovy podobny ... no hnus... no asi to bude fakt tema zmenama... ale mela sem 2 miminkovsky uz k ranu a ty byli krasny.... joo si jeste pockam... ale kdo si pocka ten se docka.. :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja... no uz mi byva lip.. to se musi nechat.... takze snad mam to nejhorsi za sebou.. uz snim co chci...obcas mam den ze toho do sebe moc nedam ale to spis ze nemam hlad... no takze musi rici ze mi je dobre.. uff taky bylo na case.. hihi.. vsak zitra zaciname 12 tt... juchuuuuuuuu
17. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji kup si knížku KAŽDÉ DÍTĚ MÚŽE DOBŘE SPÁT, na netu je zza 212kč a je to prej zázrak a strašně to maminkám pomáhá, já už ji mám:slight_smile:))

Holky letím..zase nestíhám...pak se tu ukážu:slight_smile:))
17. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis svojiku neomlouvej se :grinning: vzdyt mas na to pravo - mno ted momentalne ceka tchan,jestli mu pronajmou jen cast dilny,pokud ne dostane manza alespo dva platy (diky bohu za to) jako odstupne,pujde na pracak a bude hledat,pokud bude mit tchan prostory,pujde manza na pracak a bude mu tam vypomahat jen tak a on mu bude platit a bud se ksefty rozjedou a tchan by to do tri mesicu zjistil,ze to utahne s manzou jako jednim zamestancem,nebo manza mezi tim bude hledat a az neco najde tak pujde

kazdopadne zatim fin.opatreni jsem musela udelat ja a zrusi svoji zivotku

jak se citm OSPALEEEEE,ve dvanact jde prtous spat,tak jdu s nim,stejne noc prolitam na wc
17. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SVOJI jééé děkuju ti!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zejtra nesmím zapomenout vyblejsknout další :slight_smile:))) nějak to utíká a jsem zase o týden dál... a už pomalu končí 30. týden...

SVOJI já se cítím dobře, akorát mě teď bolí asi žaludek či co to je... už třetí den. a teda fakt nic moc, že mě to budí i v noci, cítím to pokaždý když se jen trochu převalím... dneska je asi taky nějak nízkej tlak... se mi dělá dost nevolno... a to za chvíli dovalí ségra a měly bysme jít trajdat po nákupech, tak snad přežiju... :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem si tu u polaku koupila na zkousku jakousi klobasku tak si ji davam ke snidani.. no to je mnamka... asi si tam jeste skocim a koupim vic... to je zradylko hihi
17. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU nojo, tak aspon nejake vyhlidky...skoda toho zivotka, ale zas na tohle to je...kdyz je clovek ve srabu...si predstav, ze bys ho nemela :unamused:

LUCI tak at to vydrzi :wink:

HEHE jeee, trajdani...si to uzij...to bude zase iea urcite, vid? :grinning:

Mala se porad tak jako vrti, obcas knourne...je to normalni?
17. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja.. .dekuji.. si myslim ze uz mam vychytany co muzu a co ne...

no takze juchu.. .snad uz mi ta zravka zacne a muzu papat co chci
17. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji zivotku,nebo manzela??? :grinning: :grinning: :grinning: je to naporsto normalni to s malou :wink: zvlast na zacatku bude mit zivejsi spani :slight_smile:

luci manm manm,delas chute holka jedna
17. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU no vlaste oboji :grinning: :grinning: :grinning:

pridala jsem holky bricho a nejake fotky male, kdo ma zajem mrknete...
17. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
blahovka.. podelila bych se ale.. uz nezbylo.. hiihi

no nic holky jdu se nachystat do prace a budu tu odpoledne.. .zatim papa
Ahoj holky
četla jsem Svojin popis porodu a byla to nádhera :dizzy_face:
ale Vendulka si dnes ráno párkrát ublinkla ale bylo to žluté????? :confused: :confused:
Jo a jeste...vymenila jsem si nejake sms s verled...stale je vcelku:slight_smile:...a snad brzy online :wink:

ANG tyjo, tak to nevim ta zluta...ja jsem taky zvracela zlutou, ale to asi bude jine u miminek, ja nevim :unamused:
17. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo SVOJI jaks to udělala???? :astonished: :astonished: :astonished: vypadáš výborně!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LUCI pá a já též pádím... BLAHU držím ještě jednou paluchy!
17. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jééé a malá je fakt nádherná!!! malilinkatá princezna .) a koukám, že koupání jí vůbec nevadí :slight_smile: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE ahooj :slight_smile: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpět...... zprávy vesměs dobré, vydržte, jen co se odcibulím :grinning:
17. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak než vás dočtu, tak info ode mě...... tak nejdřív já :grinning: tam jsou zprávy dobré, vše je ok, tlak i moč v pořádku, přibrala jsem 900 gramů.... takže celkově vážím 61,7 kg a tzn cca 3,5 kg od začátku těhu nahoře..... poslali mě zrovna na krev, tak jsem cedila prý poslední tři ampulky :grinning: ..... vaginální vyšetření proběhlo, říkala jsem paní doktorce (zastupovala mého doktora), že mě píchá docela často v pravo v podbřišku, tak mi to vysvětlovala, že je to ok a čím to je a tak..... jinak hrdlo je prý dlouhé :sweat_smile: a "téměř" uzavřené.... mi to nějak nedocvaklo se zeptat a pak vidím, že mám v průkazce napsáno CS1 :grinning: ....... tož asi není úplně uzavřené nebo co.... ale prdýlka se ven nedere, takže dobrý :grinning:
17. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a utz.... takže první poznatek, prďola nám stále sedí na zadečku :grinning: holky tu polohu bych vám přála vidět, napravo máme nad mým pupíkem hlavičku, u hlavičky jednu nožičku, druhou nožičkou si kopkáme maminku pěkně dole...... :sweat_smile: no nevím, jak si tam dělá pohodlí.... takže leží tak nějak napříč spíš... v průkajdě napsáno konec pánevní... všechno je ok, srdíčko krásně bije, tak jak má, postřehla jsem, že stehenní kost má 5,5 cm a bříško nějak asi 24 cm.... jinak jsem se spíš kochala a přesné rozměry si nepamatuju.... prcek váží asi 1300g a je naprosto v pořádku, tak jak má být, zdravé miminko :dizzy_face: .... plodovka, to už je horší..... je jí prostě málo.... jsme teda pořád v normě, ale na té spodní hranici..... tak jsem se zeptala, co a jak,že minule doktor nechtěl děsit, tak co to pro nás znamená.... v podstatě nic, mohlo by té vody být víc, ale není, tak není... můžu bolestivěji vnímat pohyby (potvrzuju) a pro prcka bude horší se otočit hlavinkou dolů, ale zvládnout to prý může...... je tam ale zvýšené riziko, že zůstane prdelkou dolů..... a musíme kontrolovat placentu a hlavně prcka častěji, protože kdyby nerostl tak jak má, tak by to byl problém.. kontrolovali jsme i průtoky pupečníkem, placentu, vše ok...... :wink: takže vesměs dobré zprávy, uvidíme prý v lednu (jdu 6.1.) co poloha prcka a budeme se bavit dál..... a omlouvám se za román, jdu si za kolegyní pro kafčo a dočtu vás :grinning:
17. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

teda svoji krásnej popis a podle něj i porod že jo :dizzy_face: Jinak to bříško ti upřímně závidím :confounded: Já takový už v životě mít nebudu..a to sem přibrala celkově 12kg a zbyly mně po porodu 3kg ale prostě je to hrůza..muž mě fotil když ležím na boku a to břicho steče na bok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to je fakt nechutný :rolling_eyes:
Svoji ty máš monitor od nanny? Jak jsi spokojená??

Prostejko tak je to fajn že kontrola dopadla dobře..asi vaše mimi bude taky pěkný gymnas ta/tka :grinning: Janička měla pořád nožičky těsně před obličejem že by si mohla olizovat kolínka :grinning: A mudr říkala že bude určo gymnastka a taky jo :grinning: Nevydrží chvilku ležet pořád kope nožkama a vrtí se a hlavičku položenou taky chvilku nemá pořád ju zvedá a kdybys ju postavila na nohy tak uběhne aspoň 10km :grinning:

Angethko žluté? Z čeho by to měla?? :confused:

blahu a jak se jmenuje ten gel? Taky bych už raděj koupila ať nemusím shánět až malou budou zouby trápit..

cat měla by sis už zvykat že budeš s Deniskem hodně doma a ne pořád někde lítat :grinning: Ať to pak pro tebe není velkej šok :grinning:
17. pro 2009 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jéé tak já si jdu taky přečíst porod Svoji :dizzy_face:
Jinak dnes jsme byli na kyčlích a vše o.k. :wink:
17. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar zeny,jsme si hrali s malym a krmioli,mi kopl do lzicky a mel od mrkve koberc,teplacky,backurky,no paradicka :grinning: :grinning: ale uz mame doma masozravce,papame masicko

doctu vas ted ctu jen tu dole dotaz sac je to - CALGEL!stoji cca 84,- ma v sobe mistni anestetikum,a tak je dobrej

diky bohu zeny mame za sebou rustovej sprut (rust. splin - jak by rewlk manza) jeste se v noci budime casteji,ale dam dudlu a spinak se
17. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé,krásně popsaný-ten porod...mámz toho husinu,vzpomínám na ten svůj :wink: a postupem času si říkám,že to zase tak strašný nebylo :grinning: :grinning:

Blehu,taky na Ondrážkovi poznáš období spurtu?Já vždycky,malej by furt jedl,poprvý jsem se vyděsila,že nemám dost mlíka,ale teď už vím.. :wink:
17. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my ty vitamíny -vigantol a kanavit dávali od tý doby co nás pustili z porodnice domů
17. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Blahu,čeká tě kolono,jo?Chuděrko,já to znám...musím chodit každých 5 let :confounded:
17. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám,že tu trpím samovluvou,všichni asi dlabou,tak si jdu taky něco ukuchtit :wink:
17. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak prostejko tak v globalu zpravy dobre,akorat asi budou zvazovat cisare,ze,ale zase jeste ma cas se otocit jeste ma na to 10 tydnu

baes jste jednicky ze mate kycle v poradku

ange tebe nepotesim teda jako zlute blinkani to bysme my meli jen po mrkvicce,ze se to trosku nabarvi

jako svoji ty se teda o postavu po porodu bat nemusis,ty den po porodu tohle bricho to bych chtela i jako neteotna

jo sac ja jsem taky po malym na brise roztekla,vzdycky do toho picham a rikam si,ze to snad ani neni moje :grinning:
17. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak jsem si poplakala u porodu svoji....... a tise zazavidela :sweat_smile:
jinak k tem snum, me se dneska zdal desne eroticky sen az me z toho rozbolelo bricho, nicmene porod to nevyvolalo :slight_smile: :grinning:
prostej tusim ze CS nema nic spolecneho s uzevrenim hrdla, to jsou dve ruzne veci :slight_smile: ja mam ted CS 4 a hrdlo plne uzavrene a nezkracene......
17. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
beas krasnej preklep BLEHU :grinning: :grinning: :grinning: poznam to tak,ze v noci mi nespi,knoura vic a uklidni se az kdyz se nabasti v noci,normalne,totiz v noci vubec nejime,uz je to velkej chlap a pres den knoura,kdyz dopije a ja mu vezmu flasku

teda holky ted se mi tu malej s prominutim usral tak,ze jsem se musela zacit smat jako blazen,takovej prd nemui ani jeho tatka
17. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek