• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Svoji,já měla ještě ve 34TT hlavičku nahoře a za týden už byla dole :wink: Ale poctivě jsem cvičila od toho 30TT co mi to řekli-dělala jsem kočičí hřeb a když jsem ležela,tak si podkládala pánev polštářkem,aby byla výš :wink:
17. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes a proc musis kazdejch pet let???baes tentokrat mam slibenou narkozu uplnou ,mam to postizeni vysoko ,tak aby mi netrapili
17. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé to byl teda blbej překlep :grinning:
Musím chodit preventivně,páč moje mamka umřela v mladým věku na rakovinu tlustýho střeva..
17. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :dizzy_face:

HYPO aha, no já nevím..... mě doktorka vyšetřila, řekla jen to, co jsem sem napsala a pak jsem uviděla v průkazce CS1 :sweat_smile:

BLAHU čas ještě určo má, ale míň plodovky, míň místa.... takže jakoby to "riziko" že se neotočí je větší než u jiných miminek :wink: ale zatím to neřeším, času dost :grinning:

BAE asi jsi myslela s tím otočením v 34. týdnu mě, ne SVOJU, že jo? :grinning: díky moc za povzbuzení, myslím, že v 34. týdnu už na našeho prcínka bude pozdě, je tam hodně namačkanej no......
17. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC tak to mám taky takovýho malýho akrobátka :grinning: .... teď asi spinká..... :dizzy_face:

SVOJI mrkala jsem na fotečky, máš nádhernou princeznu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE s tím pupíkem máš recht, někdo má velký bříšo a pupík vylezlej nemá, někdo má zase malý bříšánko a pupík mu leze ven... to asi není ovlivnitelný.... :wink:
17. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes tak to jhe mi lito :unamused: :frowning2:

holky kdybych nahodou zmizela tak spime,malej zacina poknouravat

aha prostejko a on se mimis umoudri :grinning:
17. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
me pupik vylezl ven hrozne brzy, ale je to tim ze ja nemam takovej ten peknej schovanej ale byl videt vzdy i pred tehu :slight_smile:
takze u me se vypoukl v cele sve krase snad uz ve 20tt a taky mam brzy tu tehu caru skrz cele bricho :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravim hypo s amalkou,tak co jeste porad nic,amalce se ven nechce,nebo ze by cekala na stedrej den? :grinning:
17. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechce se ji od maminky a ja bych to klidne videla az na silvestra :slight_smile:
uvidime v utery 22.12. na kontrole a monitorech jestli se neco zmenilo :slight_smile:
mimochodem 22.12. mam TP podle UTZ tak by se snad uz neco dit melo :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky blahu za ten název :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me pupik vylezl asi az v devatym koncem,ale jinak silene vylez pokazdem zakaslani,nebo zasmani :grinning:

tak malej uz spinka,usnul hned dala jsem ho do postylky,vzala dudlik dala a nez jsem ho prikryla tak spinkal,tak bude spat tech svejch 45 minut a pak ho vezmu k sobe do postele a dospime spolu,je to divny nevim,proce se budi presne po 45minutacvh a pak spi treba jeste hodku a pul dal
17. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jestli to bude paličák po mě, tak se asi neumoudří :grinning: ale třebas jo...... :grinning:
17. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně vylezl už myslím v 3měsíci :grinning:
17. pro 2009 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj,to víš,že jsem myslela tebe :wink: Já mám fakt ten mozek vykojenej,protože jde to semnou od 10k 5 :grinning: :grinning: .Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a už ti malej papká nějak pravidelně??
17. pro 2009 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě nevylezl vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac nejni zac :grinning: my to dali poprve vcera vecer a klubajici zoubek jsme nasli den pred tim,mamnza,ze ma neco ostryho v pusince,tak jsme prejeli pres dasnicky a klube se to tam

prostejko tak snad nic horsiho nez cisar by te necekalo a to nic neni,tomu ja rikam porod zadarmo
17. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé zoubek :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bae..jak se máte vy s kryštůfkem :slight_smile: ?
17. pro 2009 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aááá holky,volá na mě z postýlky dítě,musím zmizet :slight_smile: :slight_smile: Tý jo,do minulýho týdne hrozně často brečel a najednou se otočil,už je rozumnější,míň pláče a je s ním sranda-je to fakt mazec,jak rychle se mění a učí nové věci :dizzy_face: :dizzy_face: Furt bych ho ňuňala :sweat_smile: :sweat_smile: Ještě,že je nás tu víc :wink: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fakt díky, jste zlatý.... teď jde jen o to otočení, rosteme v pořádku a to je důležitý :wink:
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHu tak na císaře bych nešla s nadšením, ale co bych nadělala že..... ještě mi doktorka říkala, že když by se do 36. týdne prcek neotočil, tak že některý porodnice dělají takový hmat, že tomu miminku pomůžou.... :sweat_smile: ale že to dělají jen někde a musí se na to objednávat, výsledek teda nejistý, někdy se to podaří, někdy ne...... ale já o tom nic nevím :confused:
17. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac kdyz byl kojenej tak kazde 3 hodky na UM je to kazde 4 hodky,vstavame porad stejne takze basti ( + - pul hodky) 7:30 - 11:30 (ale to zaciname tak o pul hodky driv,protoze s prikrmem to trva dyl,pak jeste dopijem trochou mlika) - 15:30 - 19:45 protoze koupat chodime 19:15,no a v noci bastit od dvou mesicu nechtel,jen kdyz mel sprut
17. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Prostěj,to je to nejdůležitější :wink:
už jsem zase tu-kryštůfek obědvá:slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko hmat,jo,tak z toho bych zase nebyla nadsena ja :grinning: no nechame to mudrum uvidis co ti doporuci :grinning:
17. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no já právě vůbec nevím o co jde, ona mi to popisovala zvenku, ale samozřejmě se šáhne dovnitř a nějak se tam to dítě otáčí :astonished: a z toho teda taky nadšená nejsem.... ale o tom by mi prý řekl doktor v tom 36tt :wink:
17. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu tak to máte už parádní :dizzy_face: My pořád nějakej režim v papání nemáme..někdy se vzbudí v noci v 1h.jindy až ve 3-4h. a pak podle toho jí zase jinak takže každej den je to fakt skoro úplně jiné než předchozí. Ráda bych už to měla jako u vás :grinning: Někdy nevydrží 3h. a jindy jak včera měla 3,5hoďky po jídle tak sem šla dělat..udělám 100ml a hvězdičky vypila jen 20ml. Super sem 80ml vylívala :confounded: A to Nutroš teď stojí 400g 254 kč..dřív 235 ale to byla nějaká akce..taky to nemohli někde napsat bysme koupili do zásoby :angry: A prdelce to vydrží max.na 4dny.
No ale pak za další hoďku hlad dostala a už vypila dost no..
17. pro 2009 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to je divny,takova velka holka a vypije ti plnou davku co ma???nebo mozna zkusit zmenit mliko ve 4 mesicich uz malej vypil myslim 180ml a to ty ml stoupnou kdyz tam das to suseny mliko

jezis prostejko zevnitr jo - fuj tak to teda neeeee :confused: :astonished:
17. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu nikdy nevypije stejné množství..většinou jen kolem 100ml..někdy jen 80-90ml a jindy źase i třeba 180ml ale to málokdy..a my musíme mít pořád to stejný mlíko..máme to hypoalergenní víš..
17. pro 2009 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no jak jsem ležela na tom stole na utz, tak mi to ukazovala na bříšku..... a říká, já vám to samozřejmě ukazuju zvenku, ale šáhne se dovnitř a otáčí se miminko za zadeček :astonished: nějak... já o tom vím prd, ale asi to bude dost nepříjemný a asi dost nejistý, protože říkala, to je jen na vás, kdyby jste se na to odhodlala jít a pan doktor by vám o tom řekl víc.... a třeba prej budeme pěkně hlavičkou dolů, tak to nemám řešit :grinning:
17. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek