• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
sac no tak kmoupit jine hypoalergeni a vy jste meli s tim normalnim problemy???jsem ani nezaregistrovala,tak to se nedivim kdyz mala pije nepravidelne davky,to je ten nas rozdil,nas malej to vymlaskne jako nic :grinning:

brrrrrrrrrrrrrrrr prostejko tak na to bych nesla to radsi 100x cisare to zni hrozne jen to popisujes
17. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU mě to znělo taky hrozně :grinning: :grinning: :grinning: prej, miminko se chytí za zadeček a pošoupne se do strany :grinning: :astonished: no fuj....... a výsledek nejistej, nevím nevím, možná jsou i nějaký rizika, co já vím...... hlavně sahat dovnitř jo, to si nedokážu vůbec představit :astonished:
17. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky ještě mi ta doktorka říká, jé co to tady máte za jizvičku na bříšku? tak jí říkám, že jsem myslela, že to je jediná strie, která se mi na bříšku zatím vyklubala, že to tam mám asi 14 dnů..... tak zakroutila hlavou a říká, to strie není ani omylem, neškrábla jste se někde nebo něco? tak jsem na ni čuměla jak puk, říkám ne.... navíc já si tam nevidím (mám to dole pod pupíkem)...... takže ani nevím, jestli se mění nebo ne, manža říkal že ne... :wink:
17. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu já nevím..ona mudra říkala že toto je pro ni nejlepší no..a problém jsme neměly..ono to je mlíko pro děti alergiků. A já mám tu celiakii taky kdyby ji měla po mně tak proto to mlíko..

prosteji :astonished:
17. pro 2009 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC copak? :grinning:
17. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen že bych na to šla bez váhání :grinning:
17. pro 2009 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC fakt? :grinning: :grinning: :grinning: tak můžeš jít za mě :grinning:
17. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji mně stačilo jak mně tam vrtala u porodu...bolelo to jako prasátko..taže nechat si tam vrtat eště před porodem..no pěkně děkuji :grinning:
17. pro 2009 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no já si myslím..... :unamused: ono moc příjemný nebylo ani to vyšetření dnes.... já jsem si teda potvrdila, že doktorky (jako ženský) jsou na to míň šetrný, ten doktor mi přijde že to dělá jemněji.... :sweat_smile: ale to byla chvilička, jen to tam prohmátla, řekla ok a bylo vymalováno :grinning: představa, že mi tam někdo něco strká a otáčí broučka za zadeček :astonished: fuj....
17. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojojoj..a co teprve to miminko :frowning2: Eště že tebe se to netýká pře vaše mimi při další ko bude hlavičkou viset pěkně dolů :grinning: :wink: :dizzy_face:

Janička taky byla hlavičkou dolů až v 32tt :wink:
17. pro 2009 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC jé kéž by..... já toho prďolku přemlouvám každý den, aby se pěkně zavěsil a dělal netopýrka :grinning: :grinning: :grinning: a kdyby náhodou ne, tak ten hmat se mě týkat nemusí, je to jen na mém rozhodnutí..... stejně jako způsob porodu v případě, že bychom seděli pořád na zadečku.... :wink:
17. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rodila bys se zadečkem dolů??
17. pro 2009 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ta má prdelka ze mě nemůže spustit oči :grinning: :grinning: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z cvíča, už se teda sotva valíme, ale je to prča:slight_smile:
Svoji super to bříško, to snad ani neni možný:slight_smile:)))))
a barunka v tom overálku..nádhera:slight_smile:

Holky já taky ve 31tt neměla ještě deníska hlavou dolů,tak jsem poctivě každý večer svítila tou baterkou a on se za týden otočil:slight_smile:)tak sviťte světlušky:slight_smile:)))

Za 30min jdeme na kontrolu, tak se pak zase ukážu:slight_smile:))
17. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC asi neeee :confounded: já jsem v tomhle posera.... jako doktorka mi říkala, že do 3,5 kg se to klíďo může odrodit normálně, ale že to moc nedoporučují, protože ta váha je jednak hrozně orientační a jednak muselo by mít mimi opravdu dobrou polohu.... a riskovat, že se pak něco poto, u porodu... to bych šla asi raději na plánovaného císaře :wink:
17. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky CAT :dizzy_face: svítit zkusíme, i cviky zkusím..... :wink:
17. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je rozumné :wink:

tak já jdu uklidit suchý plíny (eště sem si prostejko vzpomněla že já abych stejně neprala svrchňáčky zvlášť pře mám 4 dohromady :grinning: A kvůli 4pouštět pračku..?! :grinning: )
a pak se dám do úklidu esi mě prdelka nechá :slight_smile:

Zatííím ahoj
17. pro 2009 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

jsem tu asi jen na chvili...budu muset jit asi za chvili uhrkat Davidka :grinning: chci se zeptat myslite ze je normalni,kdyz si Davidek kdyz se uspava skrabe ucho???pak ma v uchu z toho uplne krev :confounded: ale dela to jen kdyz se uspava...ted ma nejaky obdobi,ze treba v som usne za hodku je vzhuru a pak usne treba az kolem dvanacty :unamused: a prisli jsme na to ze musi mit pri usinani rozsvicenou lampicku,jinak rve...tak aspon ze uz takhle usne,ale pres den s nim musim jeste hrknout v postylce...

ode dneska zacinam jezdit na rotopedu,co jsem dostala drive od jeziska :slight_smile: musim delat neco s tim svym brichem..mam pres nej jako kdyz jsem byla tehu...

jinak svoji cetla jsem porod a skoro jsem brecela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasnej a Barunka je tak uzasne malinka a krasna :dizzy_face:

a holky co tady novyho??nerodi nekdo??
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC ahojky a ještě než odejdeš... mě ANGE psala, že ty vrchy AIO plenek a svrchňáčky pere spolu jen na 40 stupňů, všechno ostatní pere na 60.... tak proto to rozděluje :wink:
17. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vcera nam prsila jidelni zidlicka..je uzasna!!! :dizzy_face: vecer v ni chci Davidka vyfotit,tak pak to sem hodim :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a máme zase pokakanou tu kravičkouvskou plínu..ať ji ju dám kdy chcu vždycky ju pokaká :grinning: Tak esi máte někdo problém že mimi nekakaj doporučuju koupit tuhle plínu :grinning: :grinning:

Tak jdem přebalit a do dřezu umýt zadeček :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac :grinning: :grinning: tak je to jeji oblibena kakaci :grinning:
17. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Svoji, jen cvičte a sviťte, vždyť za ty rady nic nedáš a na každym šprochu pravdy trochu:slight_smile:)

Efi to já ti neporadim s tim ouškem, zavolej doktorovi, radši:slight_smile:
Sac asi kaká plánovaně jen do těch svých vyvolených:slight_smile:))

Já chci po porodu taky takový bříško jako Svoja a zase svoje jeany a kostýmky a oblečky...béééééééééééééééé
Tak přidejte fotečky, jsem ráda že Verled je v pořádku a že se tu snad brzy ukáže online:slight_smile:))

Hehe krásný bříško:slight_smile:
a děkuju za pochvalu mého, ikdyž je to už pěknej vagónek:slight_smile:
A super Prostěj že ta jizvička není strie!!!supeer:slight_smile:))
17. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky EFI :dizzy_face: na židličku se těším a s tím ouškem to ti teda neporadím :wink:

SAC no nebudu riskovat...... to nemám ve zvyku :grinning: ..... a už máte oblíbenou kakací plínu, to je super :grinning:
17. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda proč mě si každej plete se SVOJOU :grinning: :grinning: :grinning: ale já to beru holky, jestli mám pak taky porodit jako SVOJA a mít tak krásný miminko a vypadat po porodu tak dobře, tak to beru :grinning: :grinning: :grinning:

CAT jj, za to nic nedám :wink: a ta jizvička, no ale když to není strie, tak co to je? :confounded:
17. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a HEHE přidala pupíka???? kam :astonished:
17. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujem, me to uplne dojima ty vase slova :dizzy_face:

Mela bych dotaz ohledne kojeni...v porodce nam rikali: pres den po 2-2,5 hod(max3) a budit, v noci ze staci po 4-5 hod a budit taky. vcera me rikala dr ze pres den po 3 a v noci nebudit a nechat to na ni. V knizkach se zas pise, ze se koji 8-15krat za den--to jako kdy???? Jsem z toho jelen. mala pres den hezky spinka, na krmeni ji vzbudim (vetsinou staci trochu postouchnout) a kdyz nepocitam dnesni noc, tak to tak bylo i v noci...tak nevim :unamused:

A jinak, to moje bricho...nezapomente, ze jsem rodila skoro o 4 tydny driv!!! Rikali me, ze kdyby sla v terminu, mela by tak 4,5 kg, tak to bych asi vypadala jinak :sweat_smile: Ale muj dr rekl porodni vaha bude 3300-3400 a vlastne to trefil :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no malá si prostě vylezla tak jak potřebovala :grinning: a vypadáš super, zbytek kil půjde dolů taky rychle, uvidíš.....
17. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak za 1. chci ¨mooooc pochválit SVOJENKU za nádherný popis porodu, byla jsem z něj úplně dojatá. Stejně jako když SVOJI manžel sem psal jeho první dojmy,..... mám normálka zas husinu! Barunka je nádherná, taková malilinkatá .... ale ona to rychle dožene. Ještě jednou SVOJO....GRATULUJUUUUU :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo, ahoj svoji! já jsem tady vlezla a Tys hnedka porodila.. no mrkla jsem na mimčo a teda princeznička jak z pohádky a to Tvoje břicho je teda na rychlé cestě před těhu. fakt booožžžíí!! holky já jsem dneska zaslechla na F1, že se stahuje z prodeje nějaká Magnesium Lactici 0,5tbl Medicamenta. Jsou tam nějací nebezpeční mikrobi nebo co.. slyšeli jste to?? a snad to taky nezobete :frowning2: prej se u každého může projevovat individuálně.. u mě nejspíš tím, že mrňousek je jak hypnotizovaný a málo se mrská nebo se mi to jenom zdá.. snaaaad!!!
17. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek