• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
přečetla jsem popis porodu.. svoji to mi nedělej.. já jsem za těhu brečela jenom jednou, když jsem si vlastně uvědomila, že jsem totálně těhotná a teďka sedim v práci a slzy jak hrachy.. no ještěže jsou všichni po klientech a nikdo mě nevidí :confused: nádhera, fakt naprostá nádhera.
17. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: gratuluju ke kontrole, krásné bříško máš.... a teda to tvoje mimi se ještě nenaučilo, že ta plodovka co se spolkne se taky musí vyčůrat..... a dost jsi mi vyděsila, jak jsi popisovala to otočení miminka. To bych se hrozně bála, aby mu nic neudělali a šla radši na císaře.

CAT: krásné dárečky jsi dostala.... a ještě bude dneska autíčko... paráda! A jak se cítíš jako třicítka? Já teda pořád stejně jako 29 :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face: jak se máte s dvojčátkama? :wink:

a zdravím i TOLTEC :wink:
17. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI děkujeme :grinning: :dizzy_face: ..... no učíme ho to každej den, ale pořád nic :grinning: ale prý jsme ještě v normě, sice na spodní hranici, ale jsme v normě, tak to není tak strašný :wink: ... to otočení, no to mi popisovala ta doktorka... já bych na to asi nešla, už jen jak to popisovala :grinning:
17. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Prostejko!!
17. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
POSTEJKO: připadá mi to jako horor, když si to jenom představím....jak ho vezmou za prdelku.... :confounded: :zipper_mouth: :astonished:
Máme se pořád dobře, jak jsem jeden týden měla v noci po protažení ty křeče de nohou, tak teď už zase nic...... jenom teda včera se mi zdálo, že se mi přestěhoval žaludek o patro výš :grinning: Já nevim,jak to popsat, ale jako by mi miminka vytlačila všechny vnitřnosti nahoru. Do včerejška nic. No a včera mi tak to břicho tlačilo, že sedět mi bylo občas i nepříjemný. Dneska je zase vše v normálu. Takže to jsou všechny moje těhu obtíže.
A co ta tvoje žebra? Zlobí to pořád?

Před chvílí u nás tak krásně sněžilo...hotovej Lada..... a už zase nic.

Ahoj TOLTEC, spolutěhulko :dizzy_face: Jak se daří?
17. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI diky a preju ti taky vse nej k narozkam, kdyz to tak hezky vyslo :grinning: at jsou mrnousci zdravi a delaji vam jen a jen radost! :dizzy_face:

TOL diky :dizzy_face:

PROSTEJ to otaceni zni hrozne...zkus svitit, prej to zabira :wink:

konecne peru latkovy plinky :grinning:
17. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI taky mi to přišlo spíš jako horor :grinning: ... ale nebooj, takhle nenechám trápit sebe ani mimíska.... maximálně se prostě neotočí no, to nebudu tak hrotit že jo, takovejch už bylo..... :wink:

jinak si myslím, že ten pocit žaludku o patro výš budeš zažívat častěji :sweat_smile: ... hold se ti to všechno potlačí nahoru no..... prcci si dělají místo.... ale jestli tě jinak nic netrápí, tak super.... :wink:

ty moje žebra, no bolí pořád, ale už jsem si tak nějak zvykla nebo co :sweat_smile: teď už vím, že prcka i celou dělohu mám navalenou napravo (tak nechápu proč bouli na bříšku mám nalevo :grinning: ) a všechno to tlačí napravo nahoru na ty žebra...... ale dá se to... :wink:
17. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jsem se zrovna chtěla zeptat, jestli už látkujete :grinning: :grinning: :grinning: takže vypereš a pak jdeš do toho jo? :grinning: držím palec a těším se na postřehy.... :wink: a to otáčení zní fakt strašně :grinning: ..... zkusíme svítit i cvičit..... ale dostala jsem upozornění, že je tam prďolka hold moc namáčklej a i se mě ptala jak cítím pohyby, tak jsem říkala, že tak jako výrazně hodně posledních 14 dnů asi a že spíš než kopance, tak vyloženě pohyb miminka... a někdy docela bolí a ona říkala jj, on vás ani moc kopat nebude prďola, nemá tam místo :confounded:
17. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady myslim psala někdy CAT, že pak jsou vaječníky pod žebrama :slight_smile: :slight_smile:

taky to tak mám, už to není jako když se Ti břicho málem přilepí na záda :slight_smile: ale je to sranda, teda 20tt už to dost utíká.

jinak Zuzi furt tahám svoje hadry, zatím to je na mně prej docela málo poznat. No ale všem řikám ať ještě chvilinku vydrží :slight_smile: že to přijde.. jinak to je ok, sem tam mně v noci zatrne noha, proto jsem si naordinovala min. týden to magnesko a dneska jsem se dozvěděla, že jsem se vlastně nadopovala nějakým nebezpečným mikrobem. No snažim se něco najít na netu, ale všude se jenom dozvídám, že Paroubek má už skoro 30% voličů.. tak se akorát vzteknu jestil to je pravda jsme fakt národ idiotů - pardon teda ale všem, kdo ho náhodou volí.
17. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC bych se asi musela omluvit všem, kdo volí kohokoliv :grinning: :grinning: :grinning: jeden idiot vedle druhýho..... :grinning:
17. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co je s tím svítěním :sweat_smile: ? To neznám :grinning:

Jinak svoji mně mudra říkala budit po 3hodinách aby si mimi zvyklo na ten rytmus..že třeba jednou v noci nechat spát dýl pokud mimi chce jinak budit a budit
17. pro 2009 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no svítíš miminku baterkou do bříška, ono jde za světlem.... :grinning: ale prý opatrně, protože by se tam to naše mimi mohlo šprajcnout, jak tam má málo místa... mám to zkusit prý teď, kolem toho 34tt už raději ne :wink:
17. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej to je velká pravda, ale teda poslední dobou co jsem poslouchala ty jejich interpelace, tak teda mám favorita na No.1 debil v ČR :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac sviti se svetylkem dolu na brisko aby se mimi pretocilo hlavickou dolu...jdou pry za svetlem:slight_smile:

takze ty jsi budila ve dne v noci po trech hodinach? me to vzdycky rve srdce, kdyz ji mam budit...nastesti ted uz to jde celkem dobre, v porodce se ji teda vstavat nechtelo :grinning:

prostej s tim latkovanim nevim, me se totiz ty pliny zdaji hrozne veliky na ni....az uschnou, vyzkousime....ale je mozny, ze budeme muset jeste chvili pockat, nebot by z ni ty kalhotky asi spadly :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC :grinning: :grinning: :grinning: od jistého týdne těhotenství raději neposlouchám ani zprávy, abych neporodila :grinning:
17. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tak to svítíš jako od vrchu dolů a mimčo na to kouká a jak kouká tak se sune dolůůů??? :grinning: To sem eště neslyšelááá :grinning: Je to docela legrační :grinning:
Ale zase proč by to tak nemohlo být že jo :wink: A třebas to pomůže :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI vzhůru do toho :grinning: znám jednu holčinu, co se jí narodila holčička taky nějak kolem 37. týdne a měla jen 2,7 kg a přišly domů a hned látkovaly :grinning: ona teda měla myslím Bambino mio pleny, ale taky říkala, že v tom malá plavala, občas něco proteklo, ale nemohla odolat :grinning: tak uvidíš, maximálně nějaký den počkáš, malá do toho rychle doroste :wink: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI...díky za přáníčko :dizzy_face: A co vaši říkají na vánoční dáreček Barunku? Už jsem četla, že ti manžílek nechce půjčovat kočárek...to je hezkýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PROSTEJKO: co taky můžu čekat, když jsem těhule, co? Jsem si uvědomila, že zítra začínám 20tt!!!! :astonished: To to letí.... Už jsem za půlkou.
17. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no svítíš jak to popsala SVOJA :wink: prostě to bříško prosvítíš a mimi by mělo jít za světýlkem..... jen prý opatrně :grinning: někomu to pomohlo, někomu ne, znám holčiny co svítily od 30tt a mimi ne a ne se přesunout.... ale zkusit se má všechno že jo.... :wink:

ZUZI no vidíš, už budete za půlkou...... letí to co? :grinning:
17. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a mně to taky rvalo srdce..dyť spala jak andílek..jenže ona byla schopná spát i 5hodin v tahu a to přece nejde..no tak sem budila no..a kolikrát to trvalo než se úplně probrala chuděrka ale jinak to nešlo no..ona jednou v noci spala dýl a pak většinou se už po těch 3h.budila sama..ale já nevím od kdy..když už byla větší tak sem v noci nebudila..jen ve dne..ale za začátku bych budila i v noci..a podle aspoň mojí mudry by se mělo noo tak nevím..

svoji máš monitor nanny? Seš s ním spokojená??
17. pro 2009 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to cháápu :slight_smile: A když se chudáček teda mimi otočí aby se mohlo koukat na světýlko tak se svítit přestane..se divím že se mimi nenaštvou a neotočí se zpět :grinning:
17. pro 2009 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC :grinning: :grinning: :grinning: no kdyby bylo mimi po tobě, tak už vidím, že to tak udělá.... ty jsi taky pěkný tvrdohlavec že? :grinning:
17. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC: když se dívám na zprávy a vidím ty případy ve sněmovně, zvedne se mi tlak a zatnou ruce v pěst!!! A teda Paroubek je kapitola sama pro sebe!!!!!!!!!! Dělá z lidí veřejně debily.... a oni ho ještě volí.
Jé, tobě ještě je oblečení před těhu? To já už nemáůžu jiný kaťata než těhu.... břicho už začíná vystrkovat růžky.
:sweat_smile: Už i drbny na sídlišti to začínají registrovat, když nemám zapnutou bundu.

PROSTEJKO: na zprávy se už taky nekoukám!

Jo holky, u nás u sídliště jsou koleje a včera odpo tam vlak srazil manž.pár, pán na místě mrtvý, paní v kritickém stavu. Je to tam dost přehledný, prý na ně troubili, ale oni byli zabraní do hovoru. Silnice vedle uzavřená, havrani....fuj! A v létě tam srazil vlak malou holčinu, vběhla pod vlak, aby zachránila psa. Pes v pořádku a holka mrtvá. Tak se ani na zprávy na nově dívat nemusím, stačí, co se děje kolem :confounded:
17. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej su beran no :grinning: ..to já bych se hned otočila zpátky kdyby se svítit přestalo a eště bych za trest celej spodek mamce rozkopala :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SACVIII: hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC teda ty jsi musela být zlobivý dítko :grinning:
17. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo: zprávy.. no to je taky kapitola. viděla jsem naposledy v neděli a když jsem tam slyšela, že se schválil no vý trestní zákoník účinný od 1.1.2010 kde jsou snížené tresty pro ridiče co řídili pod vlivem, tak jsem to radši vypla. Prostě poslanecká sněmovna je plná tupců co zvedají ruce aniž by si co schvalujou přečetli. no a od té doby radši chodim domů až po osmé :slight_smile:

no ale teda ty tragedie se dějou každý den a všude ach jo :frowning2:
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI teda to jsou tragédie :pensive: :pensive: :pensive: proto raději na zprávy moc nekoukám :confounded:
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neposlocháte náhodou někdo v práci F1? já to tady na netu nenaladim, je to bloklé a rádio nemáme :frowning2: kdybyste to náhodou některá slyšely, prosíííííííííííím napiště mi sem co přesně za to magnesko je ta sračka... jsem z toho docela na nervy..
17. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek