• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
TOLTEC: naprosto souhlasím, je to hnus! A nedá se s tím nic dělat. Já už jsem měla takový teorie, že do sněmovny hodím granát s otráveným plynem..... ale ono by se stejně nic nezměnilo, nastoupili by jiní, jenom by se jinak jmenovali a byli by to stejný sv...ě!!!!!!! Pardon za vulgarismy......

PROSTEJKO: já mám pár svých oblíbených pořádů a na ostatní se nedívám. Všude samé násilí, vraždy.
Úplně žeru "Vyprávěj" na ČT1. Srpen 68 jsem strašně obrečela.
17. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccc prostejko..hodnější dítě než já nebylo a ani už nikdy nebudééé :grinning: I když Janička je po mamince takže k tomu má hooodně blízko pusinka moja :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC: už jsem si F1 dala na webu a jak to zachytím, pošlu ti to do IP. :wink:
17. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC to ti tak budu věřit :grinning: takhle trápit maminku :grinning:

TOLTEC bohužel neposlouchám :pensive:

ZUZI přesně tak, já telku zapnu jako kulisu, když tam nic není, tak si tam hodím raději nějakou pohádku na DVD nebo zapnu rádio a je to :grinning:
17. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé zuzi to jsi zlatko!!! zprávy budou snad už ve 3 :wink: ať tě moc dlouho netrápim..
17. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pozor-na-tyto-nebezpecne-leky-z-lekaren-musi-zmizet.html

ježiš tak divejte kde jsem to nakonec našla... no naštěstí moje krabičky vypadá jinak, uf. Takže jsem v klidu a dneska si užiju v klidu jeden z posledních večírků!!
17. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame monitor dechu babysense a dobry...vetsinou ho ale zapomenu vypnout, kdyz malou vyndavam:slight_smile::slight_smile: jinak spokojenost, muzu klidne zavrit oci... :wink:

zuzi nasi jsou uplne hotovi, ani jsem necekala, ze je to tak vezme, je to dojemny :slight_smile:

mmch, v cem mate dite pres den? my ji mame v lehatku (v lehu)...si rikam, jestli to nevadi?(kvuli zadickum myslim) ale zas v porodce byla inkubatoru taky v mekouckym pelisku cely den i noc...

sac diky
17. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI to ráda slyším o tom monitoru, u nás ho půjčují na půl roku asi za 700,- takže do toho půjdeme s manžou nejspíš...... jsem ráda, že s ním máš dobrý zkušenosti :wink:

TOLTEC to je neuvěřitelný :pensive:
17. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Ostravě našli v babyboxu 14denní holčičku :confused:

TOLTEC: vůbec to ve zprávách nebylo...chtěla jsem to jenom ověřit.

SVOJI: to je krásný, když jsou všichni kolem tebe tak šťastní, co? :dizzy_face:

PROSTEJKO: jj, pohádky teď u mě vedou.... a taky moje oblíbený ČB filmy.
17. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jdu volat babičce smutnou zprávu, že se o vánocích opravdu neuvidíme....... doktorka mi to nedoporučila :confounded:
17. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji já měla a mám taky malou hodně v léhátku..a eště sem měla kolíbku..a dneska sem nachystala deky na zem a budeme se spolu válet :grinning: :dizzy_face: Sem zkoušela podle Něžné náruče pomoct malé otočit se ze zad na bříško a šlo ji to moc krásně tak budeme cvičit a brzo to určo zvládne sama :dizzy_face:

Hmmm..a svoji máš malou zabalenou v zavince? Normální? Nebo rychlozavince??
17. pro 2009 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji,já teda malýho nikdy na kojení nebudila a ani mi to nikdo z mudrů neříkal...
17. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae a po jak dlouhé době se ti malej budil??
17. pro 2009 v 15:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes den kojím tak po 2 spíš 3 hodinách-jak si řekne a v noci kolem druhý a pak kolem pátý :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a usíná kolem 18 hodiny večerní
17. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš tak to malej nepotřebuje budit :slight_smile: Ale Janička byla schopná spát v tahu i přes 5h.ve dne sem to zkoušela a tak to nešlo no..Ale teď už je navyklá přes den papat po 3 max.4hodinách si řekne sama :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
však mě spí od 18hodin až do dvou do rána :grinning: dnes vstával až v pět :grinning: ale ve dne si říká po těch 3 hodinách
17. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tzak jsem zpet,spali jsme spolu uz prisel tatinek a ted jsem do sebe hodila ten humus projimadlo fuuuujjjjjj
17. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU: teď jsem ještě dočítala, nějak nestíhám..... to je teda děl, co tě čeká. Tak to zvládni, držím palce, ať je vše v pořádku. :wink:
17. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju zuzi,no to projimadlo holky,15minut jsem se premlouvala abych to spolkla brrrr

svoji k tomu kojeni,nam bylo taky receno v noci nebudit jak si rekne a pres den to bylo podle jak si rekl nekdy po3,nekdy driv,nekdy dyl,jako jestli to nebylo porad,ze by spala tech 5 hodin v kuse,tak vzdycky bych malyho asi nebudila,ale tak ty jsi maminka,je na tobe jak si to urcis,jako vsadim se,ze prijit angfe,tak by ti rekla zase jeste jinej nazor :grinning:
17. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se tu nějak zapomněla, utíkám domů :grinning: mějte se moc krásně a zítra páčko :dizzy_face:
17. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa prosteji
17. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to, pokojicek krome postylky je snad uz komplet :slight_smile: zitra se vrhnu na postylku.......
a stejne ji musim prestehovat do loznice :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme zpět od Dr., bylo to naposledy teď už jen do nemocnice za tím taťky známým, bylo to i smutný jako že naposledy:frowning2:

Jinak zatím jje vše jak mám být, ale nemůže mi říct kdy, může to být kdykoliv kdy si malej zamane.-)))
Svoji teda já jsem zvědavá jak to bude s tim kojenim, jestli budit nebo nebudit, ale v noci si myslím, že když budeš moc budit mimi si navykne na hlad a bude se pak budit samo, čtu tu knížku a tam to teda popisujou celkem polopaticky, alepočkám až co mi řeknou v porodce a co řekne pediatr, ale je teda pravda že názory zrovna na tohle se strašně různí a to je teda děsný:frowning2:((

Ahoj Toultec, jsi tu dlouho nebyla, jak je??já teda u popisu svoji taky budela:slight_smile:
Prostěj já taky za babi a dědou na Vánoce nepojedu:frowning2:((jezdíme vždy 26. a letos holt budu doma u pohádek sama.-(((buéééééééééééééééééééééééééééé

A Svoji to ti řekli že by malá měla 4,5 kg???waw holky já se bojim že ten náš bude mít 4kg a já se roztrhnu vejpůl:frowning2:(((((
17. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala ma bodyco s dlouhym, ponozky, teplacky, rukavicky a je prikryta dekou...nekdy bez teplacku jen v bodycku a ponozkach...na noc ma pyjamko(overalek) a zavinku fleesovou a perinku

tyjo tak to kojeni ma fakt kazdej jinak....a jak dlouho kojite? a stridate prsa? kolikrat?
17. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kojila jen když řekl-vždycky,nikdy jsem ho nebudila a stejně jsem na začátku dostala sprďáka,že hrozně přibral (za 14 dní přes 900 gramů :slight_smile: )tak jsme musela dodržovat přes den intrvaly po třech hodinách...

Jinak vždycky kojím jen z jednoho prsa,akorád je střídám.ale co kojení,to jedno prso-nevím jak to napsat,snad chápete :grinning: jen když má ten spurt,tak občas kojím z obou,ale to vyjímečně-třeba zrovna teď :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co je ten rustovy spurt, jsem nejak mimo obraz :sweat_smile:
17. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jo, to me rekli v porodce, ze by mela 4,5kg...to asi tim, jak jsem hodne jedla to sladky na konci...a jsem na tebe zvedava...to je tak vzrusujici!!! jinak teda, jsem strasne rada, ze uz to mame za sebou :grinning:

BAE pochopila jsem:slight_smile: ja davam pri jednom kojeni z jednoho, ze druhyho a pak treba jeste z prvniho :sweat_smile: ...ale prijde me, ze krmim malokrat za den, kdyz po tech trech hodinach...to vychazi tak 5 ve dne...neni to malo???

a v jakych polohach kojite?
17. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
růstový spurt mají miminka kolem 3.,6. týdně a 3.,6.měsíce-jak rychle rostou,tak mají větší hlad..teda ten můj mi skoro pořád visí na prsu :slight_smile:

já kojím s sedě,vyjímečně v leže- z toho mě bolí záda.
17. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze takovy zravi obdobi :slight_smile: aha :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek